5 848

Ośrodków

121 653

Opinii

79 433

Zaufanych Opinii

3 659

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (4)

1
Nauka Jazdy KURSANT

(13 opinii w tym 8 zaufanych )

Piłsudskiego 19
72-010 Police

bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2017)
Bardzo polecam nauke jazdy KURSANT , zapisując sie do szkoły byłem kompletnie zielony , jaki i z jazdy , tak i z przepisów z ruchu drogowego . Bardzo duzo sie nuczyłem i dużo kwesti pojęłem :) Ogulnie wszystkich instruktorów polecam, ale jest jeden moim zdaniem najlepszy bardzo spokojny, przykładający sie do tego co robi, umiejący przekazac wiedze, poprostu pełen profesjonalizm i naprawde z powołania! I w całym tym prawie meskim gronie jest jedna kobieta AGATA KNERA i to włanie dzieki jej podejsciu, pomocach naukowych , spokojnemu podejsciu w tłumaczeniu zagadnien jak i ogromnej cierpliwosci! ( bo naprawde nie było łatwo :) ) dzis zdałem egzamin i jestem bardzo zadowolony !! :) dlatego polecam szkołe, i jeszcze bardziej instruktora Agate Knere! bardzo dziekuje!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2017)
Bez owijania w bawełnę - jak chcesz zdać za pierwszym razem, to tylko u Bartka i Roberta. Chłopaki wiedzą jak szkolić i robią to perfekcyjnie. Po szkoleniu u KURSANTa na egzamin idzie się z nastawieniem: "Co, ja nie zdam?" i się go po prostu zdaje, ot tak, bez zbędnego stresu. Bartek, Robert - TAK TRZYMAĆ!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2017)
Nauka Jazdy Kursant, to synonim profesjonalizmu. Wypracowany doświadczeniem tok nauki gdzie nie ma przypadków. Krok po kroku pod okiem Bartka Kulpy poznawałem od nowa zasady jazdy motocyklem. Coś co na początku było dużym wysiłkiem na koniec stało się przyjemnością. Jeśli szukacie szkoły gdzie praktyka jest drogą do zdanego egzaminu, to jesteście w dobrym miejscu. Jeszcze jedno : jeśli macie własne filozofie na temat jazdy, wyrzućcie je z głowy i zaufajcie w 100% Bartkowi . Wie co robi. Absolutnie. Efektem jest zdany za pierwszym podejściem, egzamin. Bartek, Robert Baaaaardzo dziękuję, za cierpliwość,cenne rady i pomoc w trudnych chwilach. Odwiedzę słynny plac na Hożej 6, nie raz. Ale już jako gość, na kawę.... Nie ma więcej gwiazdeeek ??? Daję 10.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2017)
Bardzo kontaktowi i fachowi instruktorzy z długim stażem motocyklowym, w tym w zakresie sportów motorowych i przy tym czynni motocykliści. Nie idą na skróty i jeżeli kursant oraz jego umiejętności odstają i nie są zadowalające, dokonają cudów żeby mimo początkowych braków kursant prezentował poziom pożądany podczas egzaminu oraz po zdaniu egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2017)
Polecam szkołę Kursant.Bardzo dobrzy instruktorzy,sprzet do nauki jazdy ten sam co w WORD.Bardzo fajna atmosfera,profesjonalizm!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem

Poniższe Szkoły nie posiadają Zaufanych Opinii

Sprawdź różnicę
2

(9 opinii)

Roweckiego 5 (za kawiarnią Wenecja i sklepem Żabka)
72-010 Police

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2017)
Szkoła świetna
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2015)
Jeździło ze mną aż 6 instruktorów i to troszkę dezorientowało bo każdy uczy trochę inaczej ale Szczególnie Polecam jazdy z p.Markiem, Leszkiem i Waldkiem. Pan Michał również bardzo profesjonalny i spokojny. Super atmosfera. Nie można trafić lepiej.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2015)
To świetna szkoła,pod każdym względem włącznie z kulturą osobistą instruktorów ,jak i szefostwa.Pan Michał to świetny nauczyciel.....
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2015)
Szkoła z bardzo dobrym podejściem do kursanta. Jestem bardzo zadowolona. Polecam jak najbardziej. Kursy z P. Waldkiem najlepsze!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2015)
Jest super. Jesten aktualnie w trakcie konczenia czesci praktycznej. Najlepsze jazdy jakie mam to P. Michał, P. Marek, P. Leszek, P. Waldek. POLECAM!
3

(0 opinii)

Tanowo, ul. Pocztowa 79
72-004 PoliceSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

KULESZA Ośrodek Kształcenia Kierowców

(0 opinii)

Głowackiego 19
72-010 PoliceSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Mietek. Nauka jazdy. Zaleski T.

(0 opinii)

Pułaskiego 5
72-010 Police