aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Recz(2)

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2019)
Z całego serca polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2017)
Najlepsza instruktorka ever!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2016)
Jak najbardziej polecam. Bardzo sympatyczna Pani instruktor z bardzo dobrym podejściem do kursanta,pełen profesjonalizm. Nie ma problemu z umawianiem się na jazdy. Jazda w bardzo miłej atmosferze. W niektórych przypadkach kurs u Pani Ani powinien kosztować dużo więcej :-)) Wszystkim będę polecał Szkołę Pani Ani w Reczu. Marcin
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 20.11.2015)
Nie polecam. Z wpłata pieniędzy otrzymujemy od pani instruktor informację, że nie będziemy mogli zmienić osk(co przecież jest niezgodne z przepisami).Praktycznie brak kursu teoretycznego za który (w przeciwieństwie do wielu innych szkół )nie dostaniemy zwrotu pieniędzy. Szkoła ma tylko jeden samochód, a nie dwa. Do tego zabieranie po 4 kursantów na raz, gdzie 1 godzina to jazda po Pile(pani instruktor odwiedza okoliczne sklepy) i 40 minut dojazd i powrót dla każdego kursanta, wpisywane rzecz jasna jako 2 godziny jazdy. Atmosfera miła, ale tylko na pierwszych jazdach, potem notoryczne wyśmiewanie się z błędów popełnionych przez kursantów, złośliwe komentarze. Jazdy zamiast sprawiać przyjemność stają się przykrym obowiązkiem. No i oczywiście umawianie się na jazdy..
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
1
Nauka Jazdy Anna Drobniak

Choszczeńska 31 73-210 Recz

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
2

Wolności 32 73-210 Recz

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Recz?


Czas w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się autem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Recz to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Recz. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy na prawo jazdy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawo jazdy.