aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wolin(1)

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2017)
Szkoła dla ludzi z mocnymi nerwami, ale jeżeli ktoś jest ogarnięty i odporny na stres to poradzi sobie. Zdałem za 1 razem i polecam z całego serca :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2017)
Najlepsza szkoła
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2013)
Super przygotowanie teoretyczne i praktyczne, zdałam za drugim razem. Polecam tą szkołę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
neutralny
(ocena z dnia 10.05.2013)
super szkola wykwalifikowana kadra super szefostwo pan Danek supe facet wykwalifikowany instruktor tak bo jezdzil na ciezarowkach i autobusach wiele lat wiec ma chlopina pojecie i praktyke i wie co robi ja polecam i super szkola
bardzo słaby
(ocena z dnia 15.02.2013)
Najgorszy błąd jaki mogłam w życiu popełnić to wybranie tej szkoły !Masakra Pani Andżelika w ogóle nie potrafi uczyć,Półtora godziny liczy sobie za trase do szczecina więC połowa godzin nauki to same dojazdy Na placyk zabrała mnie dwa razy na 15 minut czego jeszcze nie nauczyła!Pan Danek potrafi tylko krzyczeć a nie uczyć!NIE POLECAM W 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Nauka Jazdy Nowacki D. - Wolin

ul. Sienkiewicza 18 72-510 Wolin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Wolin?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo ważnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie dokumentu na kierowanie samochodem daje niezależność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Wolin to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Wolin. Do zdania kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Kontakt do lekarza dostaniesz od szkoły jazdy, gdyż zazwyczaj współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby dobrze przygotować się do zdania egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Pomocne w tym celu będą testy na prawko, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawko.