5 988

Ośrodków

140 691

Opinii

95 933

Zaufanych Opinii

4 263

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (4)

1
AUTO PRESTIZ SEBASTIAN CIOCH

(0 opinii, oczekuje na zaufane)

ul. Bol. Chrobrego 7/5
74-100 Gryfino

2
Auto-Plus. Nauka jazdy

(8 opinii)

Adama Asnyka
74-100 Gryfino

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2015)
Fantastyczny Ośrodek Szkolenia Kierowców! bardzo miła i przyjazna atmosfera podczas nauki teoretycznej jak i praktycznej. Świetni instruktorzy, wszystko dokładnie wytłumaczone. Podczas nauki jazdy samochodem instruktor nie załatwia swoich prywatnych spraw, nie spóźnia się i jest bardzo sympatyczny. Zarówno teorię jak i praktykę zdałam za pierwszym razem!!!! Zostałam bardzo dobrze przygotowana do nauki jazdy samochodem jak i do zdawania egzaminu w WORD Szczecin. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam!!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2013)
Oceniam te szkółkę jako bardzo dobrą, instruktor rzeczowy i uprzejmy. Nauka przebiegała w miłej atmosferze, instruktor starał się dopasować godz jak najbardziej do kursanta. Nauka jazdy tylko po mieście Szczecin- to ogromny plus.Nie ma mowy o załatwianiu spraw instruktora podczas jazd,czy podwózkach,co się zdarza nagminnie na Szkółkach Nauki Jazdy. Jeśli już wystąpi sytuacja,że instruktor się spóźni,to oddaje nam stracony czas!! Rewelacja,tak powinno być wszędzie. Serdecznie polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2013)
Bardzo, bardzo polecam! Zdałam za pierwszym razem, instruktorzy super, bardzo spokojni, rzeczowi, widać, że chcą nauczyć. Naprawdę rewelacja!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2013)
super ludzie i Pani i Pan Florkowie. Jeździłem jako tako jak zaczynałem, przygotowali mnie bardzo dobrze, zdane za pierwszym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2013)
polecam szkole wszytsko super ;) mili instruktorzy :]
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Nauka Jazdy AS Szymczyk

(4 opinie)

Armii Krajowej 6
74-100 Gryfino

bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2017)
Bardzo dobry instruktor, elastyczny w terminach. Czas spędzony na jeździe to sama przyjemność.
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.10.2016)
Miałam nieprzyjemność jeździć z Panem Grzegorzem . Pan , któremu broń Boże niemożna niczego zasugerować, bo od razu naskakuje na człowieka i robi z igły widły. Ja akurat śmiałam zasugerować coś temu panu i uważam, ze się na mnie wżył, podniósł głos, dalsza jazda odbywała się już tak żeby minął czas....po nic nieznaczących drogach, po których na pewno nie będzie egzaminu....Na koniec urażony pan odmówił mi dalszych jazd! Dla mnie skandaliczne, nieprofesjonalne zachowanie ! Żałuje , że musiałam spędzić z tym panem 2 godziny! Nie polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2016)
Pan Grzegorz - świetny, profesjonalny instruktor z powołania! Uczy wszystkiego ze spokojem i wyrozumiałością. Podchodzi indywidualnie do każdego kursanta. Dzięki niemu jazdy nie są stresujące i z chęcią się na nie przychodzi. Podczas kilku dodatkowych godzin nauczy wszystkiego perfekcyjnie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2015)
Bardzo dobra szkoła super prowadzona teoria i jazda praktyczna profesjonalne podejście do każdego kursanta miła spokojna atmosfera fajni instruktorzy i zdałam za 1 wszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK

(0 opinii)

Szczecińska 24
74-100 Gryfino