aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Karlino(1)

12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.07.2017)
Profesjonalne przygotowanie do egzaminu i przemiła atmosfera! Zawsze rzetelnie wyjaśnione wszelkie wątpliwości oraz błędy, instruktorzy sympatyczni i bardzo cierpliwi ;). Polecam, podchodząc do egzaminu czułam się bardzo dobrze przygotowana.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2012)
Powiem krótko - egzamin zdany za pierwszym razem jest chyba wymownym komentarzem odnośnie jaka to szkoła jazdy jest u pana Wladka ;-) POZDRAWIAM I POLECAM !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2011)
Egzamin zdałem za pierwszym razem, bardzo polecam Pana Waldka gdyż jest to bardzo miły i cierpliwy nauczyciel, 0 spin i nerwów :) Polecam ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2011)
Kurs przebiegl bardzo szybko i sprawnie. Instruktor pelen cierpliwosci. W milej atmosferze pan Waldek przekazywal mi wiedze dotyczaca przepisow i zasad ruchu .Egzamin teoretyczny i praktycznyzdalam za pierwszym razem!! BArdzo POlecam Ta SZKOLE:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2011)
Polecam odbywanie kursu prawa jazdy u pana Waldka! Miła i bezstresowa nauka, pomocna dłoń i przyjazna atmosfera. Polecam [L] Waldek :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
1
Nauka Jazdy Waldemar Zdrowowicz

Koszalińska 4 78-230 Karlino

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Prywatna Nauka Jazdy Teresa Pietraszko

(0 opinii)

ul. Pełki 3/2
78-230 Karlino

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Karlino?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie pojazdem silnikowym daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Karlino to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Karlino. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Niezbędne w tym celu będą testy na prawo jazdy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.