aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Czaplinek(2)

Więcej filtrów kursów
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2018)
Super instruktor papieska cierpliwość ,nauka w ,100% bardzo dobrze tłumaczy do skutku ,miła atmosfera jazda bez stresu Polecam i Dzękuję. Jola
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2015)
Polecam wszystkim :) Co tu dużo pisać egzamin z jazdy zdałem za pierwszym podejściem testy za drugim (brakło mi 2 punkty). Super instruktor, który wszystko bardzo dobrze tłumaczy. Bardzo dobrze omawia każde trudniejsze skrzyżowanie w Pile i jak się czegoś nie rozumie to jeździ się po nim do skutku :P Dziękuję i pozdrawiam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2014)
Po nauce w tej szkole nie miałam żadnych trudności z egzaminem - testy za pierwszym podejściem a praktyka za drugim :) jazdy prowadzone były w sposób miły prfesjonalny i przedewszystkim spokojny bez żadnych krzyków i wyzwisk. Instruktor bardzo dobrze tłumaczy wszystkie błędy 100 % POZYTYW!! jak bym miała wybrać jeszcze raz szkołe jazdy w Czaplinku to na pewno byłaby właśnie ta! Bardzo dobra szkoła za dobrą cenę. POLECAM!! ps. Pozdrowienia dla Pana Jarka :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Nauka Jazdy JARECKI

ul. Chrobrego 10 78-550 Czaplinek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2023)
Bardzo polecam każdemu
2
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Osrodek Szkolenia Kierowcow H. Maciaszek

(0 opinii)

ul. Lesnikow 20
78-550 CzaplinekSZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK Jerzy Lewandowski

(0 opinii)

Kochanowskiego 10/5
78-550 CzaplinekSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Prywatna Szkoła Jazdy Stanisław Sedyk

(0 opinii)

Wałecka 54, lok. 8
78-550 Czaplinek

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Czaplinek?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Czaplinek to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Czaplinek. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.