5 968

Ośrodków

136 191

Opinii

92 101

Zaufanych Opinii

4 165

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (1)

1
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW WIRAŻ

(13 opinii)

Lwowska 16 (budynek MOKu w Radymnie)
37-550 Radymno

bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2016)
Świetni instruktorzy, dostosowują sie do potrzeb kursanta, miła atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2015)
Bardzo polecam! Bardzo miła atmosfera, świetni instruktorzy, z cierpliwością, nikt na nikogo nie krzyczy, jazda z Nimi jest bardzo fajna, skorzy do pomocy! Wykłady przeprowadzane bardzo fajnie! Jak najbardziej polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2015)
Cały kurs na duży plus, super instruktor, zawsze skory do pomocy i przede wszystkim cierpliwy. Pan Bogdan świetnie się wykazał jako mój nauczyciel, polecam jak najbardziej. Myślę, że nie można trafić lepiej. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2015)
Bardzo polecam ten ośrodek. Miła obsługa , super instruktorzy - wszystko fajnie tłumaczą, nikt nie krzyczy , atmosfera jest na luzie, można poroporozmawiać, pozratować. Na jazdy zgarniaja spod domu :D Polecam instruktora P. Bogdana . Najlepszy ośrodek !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2015)
wszystko idealnie ! zaczynając od bardzo miłej atmosfery kończąc na profesjonalizmowi pod każdym względem. Nie ma żadnej rzeczy do której mogłabym mieć jakieś "ale". Mój wspaniały instruktor staną na czele zadania i przygotował mnie na 6 ( oczywiście zdałam za 1 razem !) Podejście Pana Bogdana do kursantów jak i samego kursu jest idealne; zawsze zaplanowane trasy do przerobienia, PRÓBNE EGZAMINY, pomocne wskazówki, cierpliwość, troska o swoich kursantów no i oczywiście świetna atmosfera. Pokazał się z dobrej strony jako nauczyciel ale również jako dobry kolega :) z ręką na sercu mogę polecić szkołę ale szczególnie Bogdana Ochotę ! Jestem bardzo zadowolona... ale będzie mi brakowało tych wspólnych chwil ! pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuje !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem