Prawo jazdy Radymno

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Radymno(1)

13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2016)
Świetni instruktorzy, dostosowują sie do potrzeb kursanta, miła atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2015)
Bardzo polecam! Bardzo miła atmosfera, świetni instruktorzy, z cierpliwością, nikt na nikogo nie krzyczy, jazda z Nimi jest bardzo fajna, skorzy do pomocy! Wykłady przeprowadzane bardzo fajnie! Jak najbardziej polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2015)
Cały kurs na duży plus, super instruktor, zawsze skory do pomocy i przede wszystkim cierpliwy. Pan Bogdan świetnie się wykazał jako mój nauczyciel, polecam jak najbardziej. Myślę, że nie można trafić lepiej. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2015)
Bardzo polecam ten ośrodek. Miła obsługa , super instruktorzy - wszystko fajnie tłumaczą, nikt nie krzyczy , atmosfera jest na luzie, można poroporozmawiać, pozratować. Na jazdy zgarniaja spod domu :D Polecam instruktora P. Bogdana . Najlepszy ośrodek !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2015)
wszystko idealnie ! zaczynając od bardzo miłej atmosfery kończąc na profesjonalizmowi pod każdym względem. Nie ma żadnej rzeczy do której mogłabym mieć jakieś "ale". Mój wspaniały instruktor staną na czele zadania i przygotował mnie na 6 ( oczywiście zdałam za 1 razem !) Podejście Pana Bogdana do kursantów jak i samego kursu jest idealne; zawsze zaplanowane trasy do przerobienia, PRÓBNE EGZAMINY, pomocne wskazówki, cierpliwość, troska o swoich kursantów no i oczywiście świetna atmosfera. Pokazał się z dobrej strony jako nauczyciel ale również jako dobry kolega :) z ręką na sercu mogę polecić szkołę ale szczególnie Bogdana Ochotę ! Jestem bardzo zadowolona... ale będzie mi brakowało tych wspólnych chwil ! pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuje !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW WIRAŻ

Lwowska 16 (budynek MOKu w Radymnie) 37-550 Radymno

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Radymno?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się samochodem daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Radymno to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Radymno. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatny w tym celu będzie test na prawo jazdy quiz, który pomoże w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.