Prawo jazdy Głogów Małopolski

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Głogów Małopolski(2)

Więcej filtrów kursów
31 Zaufanych Opinii (47 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2021)
Bardzo polecam, miła atmosfera i profesjonalne podejście do kursanta, instruktorzy bardzo dobrze przygotowują do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2021)
Spoko
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2020)
Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za 1 razem. Jak szkoła jazdy to tylko NITRO!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2020)
Zdecydowanie polecam, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, dobra atmosfera podczas jazd i atrakcyjna cena :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.08.2019)
Bardzo polecam :) podobały mi się zarówno wykłady i jazdy. Miła atmosfera i profesjonalne podejście do kursanta, a instruktorzy mają anielską cierpliwiść ???? Bardzo dziękuję!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
NITRO Kat. A, B, B+E, AM, A1, A2, C, C+E

ul. Wyszyńskiego 2 36-060 Głogów Małopolski

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, AM, B, C, C+E, B+E, D, D po C

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2014)
Bardzo dobrze wykwalifikowany OSK. Przyjazna atmosfera podczas wykładów jak i jazd. Bardzo dobre podejście do kursanta- tłumaczenie popełnionych błędów i podpowiedzi jak dany manewr można wykonać dokładniej. Pozytywne wrażenia po odbytym kursie oraz GORĄCO POLECAM ten Ośrodek Szkolenia Kierowców. Przyjdziesz tu się szkolić a na pewno nie pożałujesz!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2014)
Witam! Bardzo dobre przygotowanie z teorii i praktyki. Bezstresowa jazda , bardzo dobre wytłumaczenie w kwestii popełnionego błędu. Bardzo miły , cierpliwy i wyrozumiały instruktor . Bardzo mi się podoba że zajęcia praktyczne są z pod domu kursanta i polecam ten ośrodek jazdy po prostu Super szkoła !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2013)
Bardzo dobre przygotowanie z zakresu teorii jak i praktyki. Bezstresowa nauka jazdy, bardzo dobre wytłumaczenie wielu kwestii przyprowadzenia samochodu. Bardzo miły, cierpliwy, wyrozumiały instruktor. Polecam i zachęcam do zrobienia kursu na prawo jazdy właśnie w tym ośrodku!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2013)
Bardzo dobre przygotowanie. Instruktor na prawde wyluzowany można porozmawiać posmiać ale co najważniejsze nauczyć sie czegoś nie krzykiem lecz spokojem instruktor wszystko wytłumaczy na spokojnie w razie potrzeby powtórzy tak że każdy zrozumie. Ośrodek szkoleniowy godny polecenia każdemu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2013)
Bardzo dobre przygotowanie teoretyczne jak i praktyczne ,całkowicie bezstresowa jazda oraz nauka testów ,instruktor cierpliwy i wyrozumiał POLECAM!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2

Mickiewicza 1 36-060 Głogów Małopolski

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Głogów Małopolski?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie samochodem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Głogów Małopolski to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Głogów Małopolski. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą aktualne testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawko.