Prawo jazdy Olszanica

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Olszanica(1)

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2014)
Szkoła bardzo dobra. W cenie kursu miałem zarówno materiały, jak również salkę, w której mogłem sie teoretycznie przygotowywać do egzaminu teoretycznego, jak poniekąd również praktycznego. Takie dodatkowe szkolenie w salce, które jest na dodatek bezpłatnie pomogło mi zniwelować różne błędy i sprawdzić siebie samego :). Pan Zbigniew skoncentrowany na mnie pomógł mi bardzo dużo. Zdobyłem potrzebą wiedzę i mogłem ją wykorzystać podczas egzaminu. Kurs niedrogi, cena jak najbardziej przyzwoita.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2013)
Zdałam za pierwszym razem. Szok! dla mnie mega szok! Lekcje były przeprowadzone w dobrej atmosferze, ale mimo doświadczenia i uprzejmości instruktora głupi łuk rzadko kiedy mi wychodził. Na szczęście na samym egzaminie wszystko wyszło mi bardzo dobrze. Będę miło wspominać kursy przygotowawczy. A jeszcze bardziej mojego świetnego instruktora, który sam osobiście zawiózł mnie na egzamin i był przy mnie. Dziękuję za wsparcie, naukę, pomoc i rady!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2013)
Uczyłam się w szkole chyba z dwa miesiące. Kursy bardzo pouczające. Instruktor bardzo cierpliwy, miły, uśmiechnięty. W 100% skupiał się na tym, żeby przekazać mi jak najwięcej ważnych informacji. No i co ? Zdałam za pierwszym razem :). Jestem zszokowana, szczególnie, że nie wierzyłam w to. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2013)
Zdałam za pierwszym razem. Nie wierzyłam do końca w to, że uda mi się za pierwszym, ale cóż w tym dziwnego, skoro tak dobry instruktor mnie uczył. Jestem zadowolona, że właśnie tam się uczyłam, bo ludzie tam pracujący są naprawdę cierpliwi i mili, nie tak jak niektórzy, którzy tylko wyzywają i krzyczą na ucznia. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2013)
Szkoła, dzięki której egzamin zdałem za pierwszym razem. i to po zmianie przepisów ;) Instruktorzy bardzo cierpliwi, z dużą wiedzą, ale i poczuciem humoru, dlatego każda lekcja była przyjemnością. Przygotowanie do "prawdziwej jazdy", co na pewno przyda mi się na całe życie. Polecam z czystym sercem każdemu, kto chce zdac za 1 razem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
ELMUS FIRMA SZKOLENIOWO- USŁUGOWA

OLSZANICA 208 38-722 Olszanica

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >