Prawo jazdy Olszanica

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Olszanica(1)

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2014)
Szkoła bardzo dobra. W cenie kursu miałem zarówno materiały, jak również salkę, w której mogłem sie teoretycznie przygotowywać do egzaminu teoretycznego, jak poniekąd również praktycznego. Takie dodatkowe szkolenie w salce, które jest na dodatek bezpłatnie pomogło mi zniwelować różne błędy i sprawdzić siebie samego :). Pan Zbigniew skoncentrowany na mnie pomógł mi bardzo dużo. Zdobyłem potrzebą wiedzę i mogłem ją wykorzystać podczas egzaminu. Kurs niedrogi, cena jak najbardziej przyzwoita.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2013)
Zdałam za pierwszym razem. Szok! dla mnie mega szok! Lekcje były przeprowadzone w dobrej atmosferze, ale mimo doświadczenia i uprzejmości instruktora głupi łuk rzadko kiedy mi wychodził. Na szczęście na samym egzaminie wszystko wyszło mi bardzo dobrze. Będę miło wspominać kursy przygotowawczy. A jeszcze bardziej mojego świetnego instruktora, który sam osobiście zawiózł mnie na egzamin i był przy mnie. Dziękuję za wsparcie, naukę, pomoc i rady!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2013)
Uczyłam się w szkole chyba z dwa miesiące. Kursy bardzo pouczające. Instruktor bardzo cierpliwy, miły, uśmiechnięty. W 100% skupiał się na tym, żeby przekazać mi jak najwięcej ważnych informacji. No i co ? Zdałam za pierwszym razem :). Jestem zszokowana, szczególnie, że nie wierzyłam w to. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2013)
Zdałam za pierwszym razem. Nie wierzyłam do końca w to, że uda mi się za pierwszym, ale cóż w tym dziwnego, skoro tak dobry instruktor mnie uczył. Jestem zadowolona, że właśnie tam się uczyłam, bo ludzie tam pracujący są naprawdę cierpliwi i mili, nie tak jak niektórzy, którzy tylko wyzywają i krzyczą na ucznia. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2013)
Szkoła, dzięki której egzamin zdałem za pierwszym razem. i to po zmianie przepisów ;) Instruktorzy bardzo cierpliwi, z dużą wiedzą, ale i poczuciem humoru, dlatego każda lekcja była przyjemnością. Przygotowanie do "prawdziwej jazdy", co na pewno przyda mi się na całe życie. Polecam z czystym sercem każdemu, kto chce zdac za 1 razem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
ELMUS FIRMA SZKOLENIOWO- USŁUGOWA

OLSZANICA 208 38-722 Olszanica

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Olszanica?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się samochodem daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Olszanica to rozpocznij od zrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Olszanica. Do zdania kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od szkoły jazdy, gdyż zazwyczaj współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do zdania egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Pomocny w tym celu będzie quiz na prawo jazdy, który pomoże w nauce na prawko.