Prawo jazdy Ustrzyki Dolne

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Ustrzyki Dolne(2)

8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2023)
Mój kurs jazdy w OSK Lejowski to czas,który będę wspominać z uśmiechem na twarzy. Atmosfera zawsze była wesoła ????????. Profesjonalizm instruktorów pozwolił mi czuć się bezpiecznie za kółkiem. Z przyjemnością przyznaję 5 gwiazdek i bardzo ale to bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2023)
Bardzo polecam szkołę jazdy OSK Lejowski, miła atmosfera i przede wszystkim dobre przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2022)
Bez wątpienia najlepsza szkoła na bieszczadzkim rynku! Prawo jazdy było mi potrzebne by moc uzyskać jeszcze większą niezależność. Podróż autobusami z małym dzieckiem w pojedynkę była wyjątkowo trudna. Zawsze gdzieś było marzenie o prawku, ale z każdym rokiem schodziło na bok, bo ciągle "cos". Nigdy nie widziałam się w roli kierowcy. Kiedy postanowiłam spróbować swoich możliwości, zaczęłam szukać szkoły która pomogłaby mi spełnić to marzenie. Sugerując się opiniami na Internecie wybrałam OSK Lejowski i to był strzał w dziesiątkę. Cale szkolenie było dostosowane do moich możliwości. Musiałam je połączyć z praca, opieka nad dzieckiem, gdzie ze wszystkim byłam sama. Każdy wyjazd był z góry planowany. Wszystko ze sobą współgrało. Zostałam bardzo dobrze przygotowana, nie tylko do egzaminu ale także do dalszej jazdy. Cale szkolenie oparte na przekazaniu gruntownej wiedzy z techniki prowadzenia auta i zasad panujących na drodze. Wszystko w milej atmosferze. Z dużą dawka dobrego humoru. W OSK Lejowski pracują ludzie którzy są najlepsi w tym co robią, wykazują się profesjonalizmem wiedzą i zamiłowaniem do swojej pracy. Z całego serca dziękuję im za trud jaki wnieśli w przygotowanie mnie do egzaminu. Dzięki nim jestem teraz kierowcą, i mogę realizować swoje kolejne plany! Do zobaczenia na drodze!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2022)
Bardzo polecam szkole jazdy Osk Lejowski przemiła atmosfera, pozytywna energia od pana Marka Pozdrawiam!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2022)
Z całego serca polecam!! Super przygotowanie do egzaminu, bez stresu, z dobrą atmosferą i z najlepszym instruktorem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK LEJOWSKI

ul. Pionierska 15 38-700 Ustrzyki Dolne

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, B, B+E, A2+B, A+B, A po A2, A po A1, A2 po A1

2
Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców.

ul. Łukasiewicza 1/19 38-700 Ustrzyki Dolne

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Ustrzyki Dolne?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie autem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Ustrzyki Dolne to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Ustrzyki Dolne. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą aktualne testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.