Prawo jazdy Ustrzyki Dolne

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Ustrzyki Dolne(2)

10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2024)
Gorąco polecam szkołę jazdy OSK Lejowski. Dwaj wspaniali panowie przygotowali mnie bardzo dobrze do egzaminu, dzięki czemu zdałam go za pierwszym razem bez żadnych problemów. Od samego początku dbali równie dobrze o atmosferę jak i o mój komfort podczas jazd. Jeśli miała bym możliwość wrócenia i zaczęcia jazd od nowa, na pewno wybrała bym tę szkołę. Dziękuję bardzo i już za panami tęsknię!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2023)
Podejście do uczniów na wysokim poziomie, świetnie przygotują do egzaminu. Bardzo polecam zdałem za pierwszym bo mnie super przygotowali!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2023)
Mój kurs jazdy w OSK Lejowski to czas,który będę wspominać z uśmiechem na twarzy. Atmosfera zawsze była wesoła ????????. Profesjonalizm instruktorów pozwolił mi czuć się bezpiecznie za kółkiem. Z przyjemnością przyznaję 5 gwiazdek i bardzo ale to bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2023)
Bardzo polecam szkołę jazdy OSK Lejowski, miła atmosfera i przede wszystkim dobre przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2022)
Bez wątpienia najlepsza szkoła na bieszczadzkim rynku! Prawo jazdy było mi potrzebne by moc uzyskać jeszcze większą niezależność. Podróż autobusami z małym dzieckiem w pojedynkę była wyjątkowo trudna. Zawsze gdzieś było marzenie o prawku, ale z każdym rokiem schodziło na bok, bo ciągle "cos". Nigdy nie widziałam się w roli kierowcy. Kiedy postanowiłam spróbować swoich możliwości, zaczęłam szukać szkoły która pomogłaby mi spełnić to marzenie. Sugerując się opiniami na Internecie wybrałam OSK Lejowski i to był strzał w dziesiątkę. Cale szkolenie było dostosowane do moich możliwości. Musiałam je połączyć z praca, opieka nad dzieckiem, gdzie ze wszystkim byłam sama. Każdy wyjazd był z góry planowany. Wszystko ze sobą współgrało. Zostałam bardzo dobrze przygotowana, nie tylko do egzaminu ale także do dalszej jazdy. Cale szkolenie oparte na przekazaniu gruntownej wiedzy z techniki prowadzenia auta i zasad panujących na drodze. Wszystko w milej atmosferze. Z dużą dawka dobrego humoru. W OSK Lejowski pracują ludzie którzy są najlepsi w tym co robią, wykazują się profesjonalizmem wiedzą i zamiłowaniem do swojej pracy. Z całego serca dziękuję im za trud jaki wnieśli w przygotowanie mnie do egzaminu. Dzięki nim jestem teraz kierowcą, i mogę realizować swoje kolejne plany! Do zobaczenia na drodze!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK LEJOWSKI

ul. Pionierska 15 38-700 Ustrzyki Dolne

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, B, B+E, A2+B, A+B, A po A2, A po A1, A2 po A1

2
Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców.

ul. Łukasiewicza 1/19 38-700 Ustrzyki Dolne

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Ustrzyki Dolne?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie autem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Ustrzyki Dolne to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Ustrzyki Dolne. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą aktualne testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.