Prawo jazdy Sędziszów Małopolski

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Sędziszów Małopolski(3)

17 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 15.03.2022)
Uwaga, każdy, kto planuje kurs u tego człowieka, to pewnie nie doczeka się kursu… Zaznaczam, że to moja własna opinia własne zdanie i nie ma to na celu szerzyć mowy nienawiści, obrazy czy nawoływać do niemoralnych zachowań. Łukasz kiedyś był bardzo dobrym nauczycielem, sam kilka lat temu zdawałem u niego prawko i wysłałem ponad 10 znajomych do niego, którzy tez byli zadowoleni. Niestety w okolicy 15 grudnia 2k21 i „akcji” z postami na temat jego żony, które publikował i tego, co rzekomo zrobiła mu w aucie oraz jak ja „obrażał” przedstawiając w bardzo złym świetle… Coś się podziało z nim. Siostra zapłaciła 3k za przyspieszony kurs nie dostała ani paragonu, ani faktury na potwierdzenie za tę płatność i wszystkie kolejne…, który miałbym zdany w miesiąc… i dopiero tydzień temu zdała prawo jazdy (czyli po 3,5mies) Łukasz ciągle przekładał godziny, np. Nie dam rady być za być na jazdach, które mają być już za 5 minut, bo „jestem w Warszawie” czy gdzieś tam… bardzo, bardzo słabo, kiedy ktoś poświęca swój czas, przyjedzie we wskazane miejsce i nagle jazdy są odwołane, a kiedy dochodziło do jazd to nagle „zmienia się instruktor” i wielu z nich mówiło, że im nie płaci. Kiedy przekładał jazdy, to mówił, że masz gratis godzinę, dwie jazdy z technikiem jazdy” czy jakoś tak swoim „pięknym językiem” myślę, że drugie tyle godzin co kurs ma się tych godzin, nazbierało ????, szkoda z podstawowych nie ma jak wyjeździć, wiec to takie mydlenie oczu. Podobno policja się nim interesuje, bo tez taki telefon był z zapytaniem o niego, ale wracając do tematu… Podczas jazd załatwia swoje sprawy telefoniczne, czy bierze kursantów w trasę aby załatwić swoje sprawy cywilne/karne np. do Arłamów w trasę, gdzie wyprowadza go później ochroniarz. Bierze pieniądze, bo zagadać umie, a potem całość przepada. Bardzo trudny kontakt, ciągle obietnice… siostra zapłaciła również za płac word, który miał być, a finalnie skończyło się że nie wyjeździł wszystkich godzin i miała problem w Word, bo zajął PKK. W mojej osobistej opinii ten człowiek to dramat i mam nadzieje, że szybko skończy się już jego kariera „instruktora” za takie traktowanie ludzi.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Świetna szkoła jazdy,najlepsza na jaką trafiłam,super podejście instruktora,bezstresowa nauka jazdy pod okiem sympatycznego instruktora Łukasza,polecam z czystym sumieniem ???????????? osk do celu!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2018)
Bardzo bardzo polecam tę szkołę! Super podejście do kursanta, instruktorzy zarażają pozytywną energią są bardzo pomocni i meeega cierpliwi ???? Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie, nigdy nie wieje nudą jeśli masz z czymś konkretnym problem będą ćwiczyć to z Tobą aż poczujesz się pewnie. Dodatkowo do samego końca są ogromnym wsparciem jeśli chcesz to wybiorą się z Tobą nawet na egzamin ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2018)
Bardzo polecam! Wspaniali instruktorzy, poświęcają bardzo dużo uwagi kursantom oraz starają się przekazać jak najwiecej wiedzy, również poprzez wyjazdy do innych miast w celu poznania innych trudnościi, z jakimi będą musieli zmierzyć się kursanci. Wykłady prowadzone w sposób sprzyjający przyswajaniu informacji poparte na własnym doświadczeniu. W pełni przygotowują do samodzielnej, bezpiecznej jazdy po zdanym egzaminie, który dzięki takiemu szkoleniu jest tylko formalnością.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2018)
Instruktorzy bardzo profesjonalni, świetnie wyszkoleni, indywidualnie podchodzą do każdego kursanta. Na każdych zajęciach miła atmosfera. Bardzo ciekawe wykłady. Dodatkowo szkoła sama wychodzi z inicjatywą i proponuje szkolenie na płycie poślizgowej, wyjazd do innego miasta. Instruktorzy "z powołania", którzy oddają całe serducho, by dobrze wyszkolić swoich kursantów. Podsumowując najlepszy ośrodek szkolenia kierowców, który świetnie przygotuje Cię do jazdy samochodem. Dziękuję za wspólną przygodę, widzimy się na drodze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
DO CELU - szkolimy kierowców

ul. 3-go Maja 27 39-120 Sędziszów Małopolski

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2019)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2016)
Super wykłady.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Fabryczna 9f 39-120 Sędziszów Małopolski

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, T

3

Olchowa 217B 39-120 Sędziszów Małopolski

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, B+E

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Sędziszów Małopolski?


Czas w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się autem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Sędziszów Małopolski to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Sędziszów Małopolski. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.