5 864

Ośrodków

124 222

Opinii

81 687

Zaufanych Opinii

3 761

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (3)

1
OSK DO CELU - Akademia Auto Świat

(9 opinii w tym 8 zaufanych )

ul. 3-go Maja 27
39-120 Sędziszów Małopolski

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2017)
Świetna szkoła jazdy, szczerze polecam. Wykłady prowadzone ciekawie, a to tylko początek. Od pierwszych chwili za kółkiem aż do zdania egzaminu, instruktorzy wykazują pełne zainteresowanie tobą, będąc jednocześnie miłym i życzliwym. Uczą rzeczy praktycznych i użytecznych a nie na jakichś schematów, tak abyś czuł/czuła się pewnie w aucie . Wychodzą ponad oczekiwania kursanta, organizując różnego rodzaju spotkania, z zakresu pierwszej pomocy, jak wygląda eksplozja poduszki powietrznej, a także wyjazdy na płytę poślizgową lub do Krakowa. Osobiście zdałem egzamin za pierwszym razem, za co serdecznie dziękuje Madzi i Łukaszowi, i życzę wam wszystkiego najlepszego w przyszłości! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2017)
Dlaczego OSK Do Celu ? > przemiła, bezstresowa atmosfera > indywidualne podejście do kursanta > wykłady prowadzone w nowoczesny, ciekawy sposób, zapadające w pamięć na długo :) > 'życiowe' podejście do jazdy samochodem i bezpieczeństwa na drodze, a nie, jak to często bywa, jazda oklepanymi trasami - 'byle zdać egzamin' > ćwiczenia z pierwszej pomocy prowadzone przez wykwalifikowanego ratownika medycznego > wiele ciekawych wydarzeń Kurs robiłam w innym ośrodku, a po jego zakończeniu nie czułam się w ogóle przygotowana do samodzielnej jazdy za kierownicą, do tego bardzo nie lubiłam jeździć, a zdanie egzaminu graniczyło wtedy z cudem i dlatego zdecydowałam dokupić kilka godzin w innej szkole. Do OSK Do Celu trafiłam z polecenia koleżanki i będę jej za to dziękować do końca życia :-) Dopiero tutaj nauczyłam sie prawidłowej technik jazdy i zobaczyłam o ilu rzeczach nie miałam pojęcia kończąc kurs. W ramach dokupionych godzin mogłam również pojeździć na tylnym siedzeniu z innymi kursantami, co daje możliwość poznania miasta i 'haczyków' egzaminacyjnych z innej perspektywy. Miałam też możliwość wyjazdu na szkolenie na płycie poślizgowej . Nie słyszałam, żeby jakaś inna szkoła oferowała taką możliwość, a jest to bardzo fajne doświadczenie pozwalające na zapoznanie się z reakcjami samochodu w trudnych warunkach. Takie ćwiczenia dają wiele do myślenia. Myślę, że powinien je przejść każdy - bardziej czy mniej doświadczony kierowca. ;-) Dzięki najlepszym instruktorom - Łukaszowi i Madzi poczułam, że jazda samochodem na prawdę może być przyjemnością. Wierzyli we mnie cały czas, mimo, że ja sama długo w siebie nie wierzyłam. Dzięki nim nauczyłam się jeździć, a egzamin zdałam przy pierwszym podejściu. Jestem im za to niezmiernie wdzięczna :-) Lepszej szkoły nie znajdziecie! :-)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2017)
Zajęcia teoretyczne prowadzone profesjonalnie i precyzyjnie a wiedza przekazywana jest w łatwo przyswajalny sposób. Praktyka od pierwszej godziny to przyjemność ;-) zarówno Madzia jak i Łukasz z cierpliwością i dokładnością godną pochwały przekazują tajniki wiedzy na temat sztuki bezpiecznej jazdy. Przede wszystkim nie uczą zdać egzaminu tylko uczą jak jeździć by jazda była komfortowa a jednocześnie bezpieczna dla kierowcy, pasażerów i innych na drodze :-) Instruktorzy mają indywidualne podejście do każdego kursanta i są to odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2017)
Baardzo polecam wszystkim niezdecydowanym na szkołe nauki jazdy,a także tym którzy nie czują się przygotowani do egzaminu lub chcieliby pojeździć z kimś innym-nie pożałujecie,daje słowo! :D Madzia i Łukasz to instruktorzy z powołania, którzy wkładają w tą pracę całe swoje serce :) Myślę że to jedna z nielicznych szkół która NAPRAWDĘ profesjonalnie podchodzi do sprawy i przygotowuje kursantow do samodzielnej jazdy-po takim kursie egzamin to bułka z masłem :P polecam serdecznie! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2017)
Najlepsza Szkoła Jazdy jaką znam w Polsce! Wspaniali instruktorzy, którzy inwestują w swoich podopiecznych i jednocześnie ludzie o wielkim sercu organizujący i wspierający wiele charytatywnych wydarzeń. Serdecznie polecam! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem

Poniższe Szkoły nie posiadają Zaufanych Opinii

Sprawdź różnicę
2
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2016)
Super wykłady.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

(0 opinii)

Olchowa 217B
39-120 Sędziszów Małopolski