Prawo jazdy Dukla

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Dukla(1)

11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2017)
Miałam mocno ograniczony czas na naukę jazdy, a pan instruktor zawsze starał się znaleźć dla mnie dobry termin i dojechać w dogodne miejsce rozpoczęcia lekcji. Miał dużo cierpliwości dla popełnianych przeze mnie w kółko błędów i zapewniał dobrą atmosferę podczas nauki. Starał się nauczyć mnie nie tylko jak zdać egzamin, ale również jak działa samochód i jak go zbyt szybko nie zniszczyć :) wydaje mi się, że podczas zajęć wymagał więcej niż egzaminator (płynność jazdy, dobre ustawienie samochodu podczas wykonywania manewrów itp.) przez co sam egzamin okazał się mniej straszny niż się spodziewałam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2016)
Luźna., sympatyczna i bardzo wesoła atmosfera na każdych zajęciach oraz jazdach, cierpliwość oraz spokój instruktora godne podziwu, nie wyczerpane nawet przy m oim bardzo opornym przypadku;) gorąco polecam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2015)
Najlepszy instruktor- nauczy nawet kompletne beztalencie. Fajna alternatywa jezeli nie chcesz tłuc się po Krośnie w szkołach dla mas. Indywidualne podejście i baaardzo cierpliwy człowiek.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2014)
Godna polecenia szkola jazdy. Instruktor "Ocean Spokoju",wytlumaczy wszystko dokladnie chocby mialby to robic 100 razy. Na wykladach jak i na jazdach panuje mila atmosfera.Szkola ta w pelni przygotuje kursanta do zdania egzaminu. Jak sama nazwa wskazuje wszystko jest na Tip-Top.Pozdrowienia dls Pana Instruktora :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2014)
Godna polecenia szkoła, kurs i jazdy w czasie dogodnym dla ucznia. Sposób szkolenia przez Pana Ryszarda jest idealny, sprawdza umiejętności i doskonale przygotowuje do egzaminów. polecam - zdane za pierwszym razem bez błędów :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Zespół Szkół Nr 2 38-450 Dukla

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >