aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Dobre Miasto(4)

33 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2022)
Polecam, bardzo profesjonalne podejście, bez krzyków i nerwów, robiłem kurs na A i jestem bardzo zadowolony
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2022)
Instruktorzy przyjaźni, wzorowo wykonujący swoją pracę i bardzo dobrze przygotowujący do egzaminu w Wordzie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2022)
Dobra szkoła, polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2022)
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów. Doskonałe nauczanie. Wiele przydatnych informacji o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Szkoła po prostu perfekt. Uwielbiam i polecam dla wszystkich przyszłych kierowców.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2022)
Szkoła godna polecenia, miła atmosfera, dobre tłumaczenie. Wszystko co potrzebne żeby zdać prawko!!!!!
1
Perfekt. Centrum kształcenia kierowców

Jana Pawła II 23 11-040 Dobre Miasto

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A po A1, A po A2, A1, A2, A2+B, A2 po A1, B, B+E, C, C, C+E, C+E, A+B, B po B1, KW, KWP, KWU, KWUP

15 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2024)
Klasa sama w sobie, po kursie egzamin zdany za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2024)
Super szkoła super instruktorzy super wiedza i podejście do kursantów .Polecam serdecznie instruktorzy którzy tam pracują są bardzo życzliwi i pomocni pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2023)
zdane za pierwszym, pan Tomasz najlepszy instruktor polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 19.11.2018)
Najgorsza szkoła jazdy jaka może być. Instruktor większy czas siedzi w telefonie albo czyta gazetę. Brak egzaminu wewnętrznego przed egzaminem praktycznym. Nie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2017)
Po ukończonym kursie w olsztyńskiej szkole nie umiałam kompletnie nic. U pana Stanisława jazda samochodem była przyjemna, mimo ogromnego stresu jaki mi towarzyszył (wcześniej bałam się jeździć). Ma dobry kontakt z kursantami, jest bardzo sympatyczny i profesjonalny. Żadne zadanie egzaminacyjne po jazdach u tego pana mnie nie zaskoczyło. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że będę kierowcą :-). Jeśli ktoś się zastanawia, to naprawdę dobry wybór instruktora. Pozdrawiam serdecznie.
2

Jana Pawła II 36 11-040 Dobre Miasto

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2013)
Bardzo mile wspominam naukę z paniami z tej szkoły. Polecam i będę polecać innym. Zdałam za pierwszym razem, choć w to nie wierzyłam:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 15.11.2012)
Jazda z Panią Anią jest bardzo przyjemna, wiele się można nauczyć. Natomiast jazda z Justyną jest stresująca, męcząca, krzyczenie aż uszy odpadają to norma jak również i szarpanie kierownicą na prawo i lewo. Polecam jednakże z zastrzeżeniem, że chce się lekcji u Pani Ani, chyba, że ktoś ma stalowe nerwy i chce się zmierzyć z tą niezrównoważoną kobietą.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2012)
JA MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ JEZDZIĆ Z PANIĄ ANIĄ SUPER BABKA DUZO SIE OD NIEJ NAUCZYŁAM POZDRAWIAM
bardzo słaby
(ocena z dnia 21.12.2011)
Ja również miałam tą przyjemność spotkania się z panią Justyną i uczęszczania na jej zajęcia. Które z jej wypowiedzi zdawały się bardzo pozytywne Dużo mówiła dużo obiecywała. Wykłady robiła nie na temat opowiadała swoje historię z życia i byłych kursantów. Nie dość że się spóźniałą na wykłady za nasze pieniądze. Nie prowadzi zajęć tyle ile jest w umowie. Wciąga kursantów w swoje życie prywatne. Moja pierwsza godzina jazdy trwało 5 minut z zapoznaniem z samochodem a nie tak jak było obiecane że :"Zapoznajemy się z samochodem godzinę jak za mało to dłużej" . Po 5minutowym "zapoznaniu" się z samochodem zrobiła mi niespodziankę-wyjazd do Olsztyna i było mówione szybko bo się spieszymy. A miało być tak fajnie pięknie mamy okolice boczne którymi będziemy jeździć zapoznawać się z samochodem nie stresować się. Obiecywała spokojną i bezstresową jazdę a okazało się co innego. W moich godzinach jazdy zajeżdżała sobie po kawę i załatwiałą swoje sprawy np telefoniczne papierkowe. Nie dawała mi się uczyć szarpała mi kierownicą i strasznie krzyczała. Nie polecam Nauki w tej szkole a zwłaszcza u tej Pani.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2011)
Witam, zdałam za 1 razem!!! Super szkoła! Super instruktorki! Szybka nauka i efektywna. Na moim kursie było 9 osób, z tego co wiem 5 zdało za 1 razem i 3 za 2 razem, jedna pani jeszcze jeździ. Zajefajna atmosfera, Pani Justyna to ekstra babka, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, nauczy każdego, nawet takiego tumana jak ja ;-) nigdy nie siedziałam za kierownicą, nikt nie wierzył że zdam kiedykolwiek, nawet ja sama, ale ta kobieta nigdy się nie poddaje i żyły wyprówa żeby nauczyć każdego. Z Panią Anią jeździłam mniej-to chodząca ostoja spokoju Ps. I do laski z poprzedniego wpisu. Czy my mówimy o tej samej osobie? Pani Justyna prowadzi u nas szkołę ponad 2 lata! Chyba pomyliłaś instruktorki, albo to ktoś z konkurencji próbuje smrodzić, bo nie mogą chyba znieść że ta szkoła ma tylu kursantów, gdyby tak było to nikt by tej szkoły nie polecał i szybko by się zamknęła, a z samej mojej klasy wyszkoliło się już chyba 10 os i nikt, powtarzam, nikt nie żałował. Gorąco polecam tą szkołę bo byłam na prawdę trudnym przypadkiem a mimo to zdałam za 1 razem i wreszcie jeżdżę do szkoły autem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

Fabryczna 7b 11-040 Dobre Miasto

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4

Zwycięstwa 42 A 11-04 Dobre Miasto

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Dobre Miasto?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie pojazdem silnikowym daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Dobre Miasto to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Dobre Miasto. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.