aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Gołdap(2)

12 opinii
neutralny
(ocena z dnia 24.05.2024)
Pan Rafał uwziął się na mnie po tym jak spytałam czy da spróbować lizaka, Brutall !!! Gwałtownie chamuje samochód nie potrafi korzystać ze sprzęgła. Każe rozjerzdżać rowerzystów ale bardzo przystojny męszczyzna z niego jest. Natomiast pan Marek zachwyca się świetną sygnalizacją na łuchu dłogowym i nie pozwala się odzywać podczas wiadomości w radiu. Jego polecenia są nie jasne przez wadę wymowy. Jest mały i agresywny jak cziłała. Ale ogólnie śmiesznie polecam Lepszej szkoły i tak w gołdapi nie ma
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 08.12.2018)
Stan pojazdów, z tym raczej było różnie. Raz było ok, a raz to jedna rzecz coś nie sprawna raz druga. Wykłady ciekawe. Cena raczej normalna. Elastyczność jazd, można było umówić się konkretnie kiedy chce się jeździć. Jazdy były skracane zamiast jeździć godzinę zegarową jak to jest w prawie to jeździ się po 50 minut na mieście w Suwałkach. Co przy 24h jazdy daje nam 4h jazdy, która nam przepada na tym oszustwie. Pierwsze 6 pełnych godzin jeździ się po Gołdapi. Też bardzo dużo godzin przepada na dojazdy, bo przy 24h jazdy to 12h to jazda poza miastem. Dlatego jeżeli ktoś nigdy nie miał styczności z jazdą autem to te dosłownie klika godzin po mieście nie nauczy nas jazdy po mieście i podchwytliwie proponuję Pan Marek wykupować dodatkowe godziny, które ma już [...], dlatego on je chętniej przyjmuje i namawia. Na wykupionych godzinach też jakby bardziej starają się przekazywać wiedzę. Ja po 25h jazd dostałem info, że powinienem na dwójce skrzyżowania pokonywać, co jest moim zdaniem mega ważną informacją, dlatego dziwne, że dopiero teraz mi o tym powiedziano, kiedy już tyle przejeżdżone. Coraz człowiek się zaskoczy, jeździ bez podstaw manualnych, a później wytyka mu się, że robi coś nie tak. Pan Marek ma problem momentami z wyrażaniem swoich emocji i obraża kursantów jak jeżdżą nie tak, zadaje bzdurne pytania niedotyczące jazdy i poniża. Widać po zachowaniu jego, że ma jakieś kompleksy, zranione ego czy coś i musi tak się po wyżywać czasem na kimś. Drugi instruktor Rafał to taki raczej taki chłop, że przy nim ciężko się nauczyć, ale jest za to miły sympatyczny. Koszty ukryte to: za wynajęcie placu manewrowego, koszt za egzamin teoretyczny później i na praktyczny, za złożenie o prawo jazdy w urzędzie, łącznie to ok. 350 zł Zdarza się często, że instruktor załatwia swoje prywatne sprawy jadąc, ale to rzadkość. Także ok. Ogólnie nie polecam PS Plac manewrowy ich tu w Gołdapi to jakaś tragedia i śmiech
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2018)
Polecam szkołe kierowców jak najbardziej, bardzo dokładne przygotowanie do egzaminu, szkoła godna polecenia egzamin zdałam za pierwszym podejściem ,Agnieszka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2016)
super szkola jazdu bardzo polecam i pozdrawiam Mateusz
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2016)
Dobrze dobrana kadra 3 instruktorów. Mili i sympatyczni Panowie, którym zależy na tym, aby kursant, jak najszybciej zdał egzamin. Prawda, ze wymagający, ale trudno się dziwić,odpowiadają przecież za bezpieczeństwo własne , kursantów oraz innych użytkowników drogi. Każda wypowiadana przez nich uwaga ma znaczenie poparte wieloletnim doświadczeniem. Szkoła warta polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Paderewskiego 13/109 19-500 Gołdap

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2

Wojska Polskiego 9B 19-500 Gołdap

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Gołdap?


Okres w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie pojazdem silnikowym daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Gołdap to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Gołdap. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą aktualne testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.