aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Kętrzyn(6)

19 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2021)
Ja napisze szybko.Zdawalam w Olsztynie "duzo' razy i nic. U Państwa Siedleckich wykupilam parę godzin i Łomża zaliczana za 1 razem.Sa cudowni potrafią wszystko pokazać i wytlumaczyc(dopilnować żeby wyszlo)Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz dla Państwa Siedleckich.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
Polecam zarowno Pana Janka oraz Pania Wiesie. Znakomite podejscie do kursanta. W 100% polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2018)
Świetne podejście do kursanta, serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2018)
Zdecydowałam się na kurs w wieku dojrzałym, całe życie mówiłam,że nigdy nie zrobię "prawka", bo sie panicznie boję. Sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła, a Pani Siedlecka sprawiła, że uwierzyłam w siebie. Jazda z nią to czysta przyjemność, swoją rozmową o wszystkim ( przepisy, technika jazdy itp. oraz takie tam przyziemne sprawy)sprawiała, że człowiek zapominał, że się boi. Nauczyła mnie wszystkiego. Który słupek , która linia i jesteś już w kopercie jest niezawodny !!! Pan Siedlecki doszlifował to, w czym kulałam. Jego " ja Ci zaraz dam ... " jest bezbłędne :)). Gdy szłam na pierwszą jazdę z nim, to nie powiem, miałam duszę na ramieniu. Szybko jednak poczułam się przygarnięta pod jego skrzydła. Z Panią Asią, ich córką, też miałam krótką przyjemność. Sympatyczna młoda kobieta, stwarzająca luźną atmosferę podczas jazdy, wydająca konkretne komendy. Choć nie wierzyłam w siebie, zdałam za PIERWSZYM razem. Jestem szczęśliwa. Dziękuję bardzo !!! Polecam wzsystkim !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2018)
Miałam przyjemność poznać/uczyć się od całej Trójki, Polecam! 1.Pani Siedlecka- niesamowicie ciepła, mamusia :) wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy, braki zauważone na jednej lekcji są zawsze ćwiczone na lekcji następnej, konkretna ale nie wprowadzająca niepotrzebnego stresu. Idealna dla bojących się i niepewnych świeżaków. Bardzo pomocna w przełamaniu pierwszych ruszań, odpalań, zmian biegów itd Najlepsza Instruktorka pod słońcem! 2.Pan Siedlecki- "ja ci zaraz dam ten co na rondzie.." zagościło na stałe w moim życiu :) Wykład przed Strażą Pożarną przejść powinien każdy! :) Bardzo konkretny i dobry nauczyciel. Świetnie tłumaczy teorię i praktykę. Idealny na wyjazdy do Łomży i po Łomży! Najlepszy Instruktor pod słońcem! 3.Asia- dynamiczna, szczera, konkretna, ciepła. Idealna mieszanka i pełny profesjonalizm! Najlepsza Instruktorka pod słońcem! Polecam naukę z każdym z Instruktorów, stopień profesjonalizmu jest na tym samym poziomie ale technika jazdy różni się trochę co jest idealne dla nowych osób.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK Siedleccy

Asnyka 8 11-400 Kętrzyn

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2023)
Polecam z całego serca szkołę jazdy ,,BARTEK'' Pana Mirosława Klimowicza. Ma ogromną cierpliwość do kursantów, potrafi wszystko spokojnie i precyzyjnie wytłumaczyć. Według mnie jest to najlepsza szkoła jazdy w całym Kętrzynie jak nie powiecie. Samochody są w pełni sprawne i nowe przez co jazda jest bardzo komfortowa. Instruktor wierzy w Ciebie bardziej niż Ty sam. Ogromnie się cieszę, że trafiłam na tą szkołę jazdy. Jeszcze raz serdecznie polecam. Człowiek z zamiłowaniem do swojej pracy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2018)
serdecznie polecam wszystkim Pana Mirka! Moim zdaniem najlepszy instruktor pełen cierpliwości i spokoju. Można się super dogadać, zero stresu i każdy jest bardzo dobrze przygotowany do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2017)
Serdecznie polecam.Pan Mirek,pełen cierpliwości,spokoju i profesjonalizmu człowiek.Instruktor z powołania.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2017)
Pan Mirek osoba pełna profesjonalizmu godna polecenia jednym słowem instruktor z powołania .Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i robi wszystko żeby kursanta jak najlepiej przygotować do egzaminu. Polecam bardzo!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2017)
Polecam serdecznie każdemu Pan mirek to profesjonalny,cierpliwy, dokładny i pozytywny instruktor!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Bartek Ośrodek szkolenia kierowców

Wojska polskiego 12 11-400 Kętrzyn

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B1

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2020)
Bardzo dobra szkoła nauki jazdy,dobre podejście instruktorów.Bardzo polecam tę szkole.Bez stresowo,dobra organizacja,miła atmosfera...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 16.10.2020)
Średnio
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2016)
Lepiej byc nie moze
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2015)
Najlepsza szkoła w mieście. Na luzie i bez stresu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 31.01.2013)
nie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
3

Bydgoska 32 11-400 Kętrzyn

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 06.10.2020)
Podejście pana M to jakis zart, nie szanuje czasu innych, chamskie teksty, nerwowy, zrezygnowałam z kursu, odradzam
bardzo słaby
(ocena z dnia 22.05.2015)
Ten Pan powinien dawno darować sobie naukę ,zrezygnowałem z całego kursu przez podejście jakie miał podczas nauki jazdy .Nerwowość to codzienność ,stanowczo odradzam
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2012)
Nie wiem jak wygląda to na innych kursach, ale tutaj było naprawdę dobrze, samochody nowe auta, bardzo kompetentni instruktorzy. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4

Mielczarskiego 1a lok. 27 11-400 Kętrzyn

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2017)
Super szkoła . Polecam wszystkim !!!
5
ADF Instruktorzy

Rybna 1/5 11-400 Kętrzyn

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B1

6

Węgorzewska 1 lok. 1 11-420 Kętrzyn

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii BSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUZIK

(92 opinie)

Wojska Polskiego 9
11-400 KętrzynSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek Szkolenia Kierowców SOBCAR

(16 opinii)

ul. Dworcowa 6
11-400 Kętrzyn

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Kętrzyn?


Dzień w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo ważnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie dokumentu na kierowanie samochodem daje niezależność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Kętrzyn to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Kętrzyn. Do zdania kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od szkoły jazdy, gdyż zazwyczaj współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do zdania egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Pomocny w tym celu będzie test na prawo jazdy online, który pomoże w zdobywaniu wiedzy na prawko.