aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Pasłęk(2)

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.05.2018)
Bardzo interesujące wykłady, super przyjazne osoby pracujące w ośrodku, wyrozumiałość i cierpliwość instruktorów, bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2018)
Super atmosfera,świetna i kompetentna kadra instruktorów.Polecam wszystkim !
słaby
(ocena z dnia 15.08.2012)
Fajnie poprowadzone wykłady. Jeżeli chodzi o jazdę to instruktorzy strasznie niesolidni ( pomijam panią Ewę i Beatę - niestety szczególnie z p.Ewą ciężko się umówić -zapracowana:), więc jazdy z nią przypadają rzadko ). Jedna z instruktorek bardzo nieprzyjemna, operuje wulgarnym słownictwem, wyzywa kursantów kiedy zrobią błąd, ordynarna. Kończą jazdę (znów pomijam p. Ewę i Beatę) 10-15 min za szybko. Kiepska organizacja- wiecznie nie można się umówić na jazdy. Egzamin zdałam dopiero po kilku godzinach w innej elbląskiej szkole - mam wrażenie (podkreślam to tylko moje wrażenie), że mają więcej kursantów niż są w stanie obsłużyć).
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2011)
Kiedy przyszłam na wykłady byłam zielona jak groszek i nie wiedziałam o czym wykładowczyni mówi, wszystkie pojęcia były obce. Jakaś szczególna ostrożność czy tam ostrożność przecież dla mnie to jest to samo! Dzięki rewelacyjnej atmosferze i psychologicznemu podejściu instruktorów zaczęłam nabierać pewności, że ja też dam radę pomimo, że nigdy nie miałam styczności z przepisami ani autem. Nie byłam w KORELU pozostawiona sama sobie... Cierpliwość instruktorek, ciągłe tłumaczenie i ćwiczenia w ruchu drogowym aż dłonie były mokre zaowocowały zdanym za pierwszym razem egzaminem. Chociaż osobiście uważam, że i tak PRAWDZIWEJ JAZDY NAUCZĘ SIĘ DOPIERO TERAZ, kiedy sama będę jeździć w buszu szalonych, niecierpliwych kierowców. DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Korel. Ośrodek szkolenia kierowców

Chrobrego 23 14-400 Pasłęk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek Szkolenia Kierowców

(0 opinii)

Wojska Polskiego 24b
14-400 Pasłęk

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Pasłęk?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Pasłęk to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Pasłęk. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.