Liczba odwiedzin: 32880 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Alfa. Ośrodek Szkolenia Kierowców

  (254 opinie w tym 134 zaufane)

Siedziba

Alfa. Ośrodek Szkolenia Kierowców

Marii Curie-Skłodowskiej 3 lok. 81
15-094 Białystok

Opis szkoły

Ośrodek na przestrzeni 22 lat swojej działalności zawsze stawiał sobie za cel intensywne i solidne przygotowanie kursantów do egzaminu państwowego na poszczególne kategorie prawa jazdy. Dzięki temu firma osiągnęła nie tylko najwyższą ilość przeszkolonych osób, ale także najwyższą zdawalność egzaminów państwowych. W roku 2005 ogólnopolski tygodnik „Motor”, przeprowadził ranking najlepszych ośrodków jazdy z całej Polski. Ośrodek Szkolenia Kierowców „ALFA” zajął I miejsce w województwie podlaskim i IV miejsce w Polsce, co świadczy o jego profesjonalizmie oraz skuteczności.
DLACZEGO WŁAŚNIE „ALFA”? TO PROSTE!!!
Bezstresowe szkolenie na wysokim poziomie,
Wysoka zdawalność,
Dbamy o twoje umiejętności i czas,
Atrakcyjne ceny kursów,
Opłata w ratach,
Profesjonalna i doświadczona kadra,
Bogaty wybór pojazdów szkoleniowych,
Trzy sale wykładowe w różnych punktach miasta,
Wysokiej jakości materiały dydaktyczne w cenie kursu,Jedyny we wszchodniej Polsce Symulator samochodu ciężarowego,

Spraw sobie licencje na kierowanie!!! Tylko z NAMI!

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Alfa” posiada własną pracownię psychologiczną wyposażoną w sprzęt odpowiedni do przeprowadzania badań:

Kierowców,
Kierowców wózków widłowych,
Kierowców wykonujących przewozy,
Operatorzy sprzętu,
Prace na wysokości,
Inne.

KURS KWALIFIKACJA WSTĘPNA PRZYSPIESZONA KAŻDY PONIEDZIAŁEK!!! godz. 16.00 ul. Składowa 7 lok 103 (budynek kpk)

Ostatnie opinie o Alfa. Ośrodek Szkolenia Kierowców

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 28.11.2018

Magda Bogucka

Magda Bogucka
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Jeszcze rok temu nie myślałam, że zdecyduję się kiedykolwiek na zrobienia prawa jazdy, ale stało się, decyzja została podjęta! I nie żałuję! Wybrałam "Alfę" i była to bardzo dobra decyzja, wykłady ciekawe, na luzie, wytłumaczone wszystko jak trzeba :) Instruktor Pan Mirek M. - nauczył mnie jeździć, nie przymykał oka na błędy, tłumaczył wszystko w przystępny sposób i stało się faktem to co wydawało się dla mnie nie ogarnięcia - zdałam za 2 razem (za 1 zapomniałam o światłach:P), na egzaminie byłam opanowana, miejsca, które odwiedziłam egzaminacyjną "L" były dla mnie doskonale znane, także z całego serca polecam ALFĘ :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 27.11.2018

Elżbieta L ....... ip: 188.146.166.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Uczęszczałam na kurs prawa jazdy kat. B w szkole jazdy Alfa. Moją instruktorką była P. Teresa Chłud. Kiedy rozpoczęłam jazdę z P. Teresą nie mialam pojęcia o jeździe. Pani Teresa nauczyla mnie wszystkiego od podstaw, z wielką cierpliwością, zaangażowaniem i bardzo dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną, a poza tym jest to "babka z klasą". Egzamin na prawo jazdy zdałam w listopadzie. Wszystkim kursantom polecam osobę P. Teresy. Elżbieta L.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 23.11.2018

Edyta W .....k ip: 31.135.203.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Zajęcia z teorii super, przeprowadzone w miłej atmosferze, Pani prowadząca z poczuciem humoru do wykładów wplatała dużo anegdotek dzięki czemu wiedza sama się zdobywała. Dzięki kursowi zero problemów ze zdaniem teorii. Jazdy z Panem Markiem Radkowskim polecam. Cierpliwy człowiek, ma swoje super techniki, dzięki którym opanowanie manualnie podstawowych manewrów nie stanowi problemu. Do kursanta podchodzi elastycznie. Polecam.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 17.11.2018

Aneta Misiewicz

Aneta Misiewicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Wybranie tej szkoły jazdy to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć :) Idąc na egzamin byłam w pełni przygotowana. Serdecznie polecam, w szczególności instruktora Pana Artura Rafałowskiego

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 08.11.2018

Małgorzata Tynkiewicz

Małgorzata Tynkiewicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Serdecznie polecam szkołę "ALFA" a przede wszystkim Panią instruktor Terese Ch. z którą miałam przyjemność "wyjeździć" godziny doszkalające po kilkuletniej przerwie w zdawaniu na prawo jazdy. Pani Teresa ma bardzo profesjonalne, merytoryczne oraz wyrozumiałe podejście do kursanta. Ponadto posiada wielkie poczucie humoru i "jazdy" z Panią instruktor to czysta przyjemność i mile spędzony czas bez zbędnego stresu :) Dzięki Pani Teresie udało się "wyplenić" złe nawyki z poprzedniej szkoły jazdy, która notabene już nie istnieje. Wytłumaczyła rzeczowo co i dlaczego zostało mi niepotrzebnie przekazane i "wpojone" w poprzedniej szkole. Dzięki jej radom udało się pokonać stres i zdać egzamin z wynikiem pozytywnym. Bardzo się ciesze ze trafiłam na tak dobrego i ciepłego instruktora. Złoty człowiek. P O L E C A M !

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!