Prawo jazdy Augustów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Augustów(5)

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2015)
Zdecydowanie na pięć. Uczyłem się jeździć u Pana Krzysztofa, który wykazał niesamowitą cierpliwość do mnie. Profesjonalna szkoła z fenomenalną kadrą, zdecydowanie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2014)
ROBIŁAM PRAWO JAZDY W TEJ SZKOLE ,MOIM INSTRUKTOREM BYŁ KAROL MILANOWSKI ZDAŁAM WCZORAJ ZA PIERWSZYM RAZEM BO MIAŁAM BARDZO DOBREGO INSTRUKTORA POPROSTU NA MEDAL GOŚĆ TAK CI WYTŁUMACZY WSZYSTKO ,ŻE NAWET MATOŁ ZROZUMIE I ZALEŻY MU ŻEBY KURSANT DOBRZE JEŻDZIŁ POLECAM Z CAŁEGO SERCA MAŁA.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2014)
Zdawałem w 2008 roku u instruktora Krzysztofa i bylem bardzo zadowolony, niezdałem za pierwszym razem z wlasnej glupoty a szkole zarzucic nie moge niczego, serdecznie polecam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2013)
Do szkolenie zrobiłem u Pana Sitnika - Instruktor Pan Krzysztof(POLECAM)i_zdane:) - Widać od razu było że zależy im na tym aby osoba zdała, a nie wysępić kasę. Szkoła na 6 z + :)
neutralny
(ocena z dnia 02.06.2013)
Dawno to było ale milo wspominam. Zdalam za trzecim razem :-) ale zdałam Błędy były z mojej winy a nie z niedouczenia-niedoszklenia. Miła i fachowa obsługa. Pozdrawiam pana Leszka K. :-) Becia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
1

Rynek Zygmunta Augusta 22 16-300 Augustów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2

Wojska Polskiego 42a 16-300 Augustów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3

Bluszczowa 13 16-300 Augustów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4

Sucharskiego 15 16-300 Augustów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

5
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Lambo-Nauka Jazdy

(0 opinii)

Rynek Zygmunta Augusta 11
16-300 AugustówSZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK - Wielgat

(0 opinii)

ul. Śródmieście 31 (I LO)
16-300 Augustów

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Augustów?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo ważnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie dokumentu na kierowanie pojazdem silnikowym daje niezależność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Augustów to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Augustów. Do zdania kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Kontakt do lekarza dostaniesz od szkoły jazdy, gdyż zazwyczaj współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby dobrze przygotować się do zdania egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Pomocny w tym celu będzie test na prawo jazdy online, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.