Prawo jazdy Grajewo

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Grajewo(2)

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2023)
Świetny Instruktor kurs bardzo mi się podobał zawsze kończyłam z uśmiechem na ustach swoje godziny jazdy I czekałam z utęsknieniem na kolejne.super atmosfera bardzo dobrze wykonujący swoją pracę Pan Instruktor wykonuje swoje obowiązki bardzo rzetelnie wyjasnia wszystko bardzo dokladnie przejrzyscie I klarownie.bardzo mi sie podobalo jestem naprawde zadowolona tlumaczy tak ze to wszystko zapada glęboko w pamięć tego sie nie da zapomniec tak tlumaczy ze nie zapomnisz. Bardzo dobra szkola polecam przyszlym kandydatom na kierowce....... Pan Instruktor podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie tak jak ma to sir odbywac. Moje wrazenia bardzo dobre.uśmiechnięta wesoła Pan instruktor robi co moze abysmy my mogli wyjechac sami na droge do wlasnych celow. Dziękuję bardzo zachęcam szkoła super. !!!????????????
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2017)
Super obsluga , pelen profesjonalizm
1

Plac Niepodległości 22 19-200 Grajewo

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, T, A2, AM, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A2, A po A1, C, C+E, B96

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2011)
. Instruktor, który mnie szkolił to prawdziwy profesjonalista. Zdałam egzamin za pierwszym razem. Dziękuję bardzo:) Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim tą szkołę jazdy........................:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców

Ks. J. Popiełuszki 13 19-200 Grajewo

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, D, B+E, C+E, TSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek Szkolenia Kierowców

(0 opinii)

Popiełuszki 13
19-200 Grajewo

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Grajewo?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się autem daje nam samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Grajewo to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Grajewo. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.