Prawo jazdy Hajnówka

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Hajnówka(1)

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2017)
Instruktor tak jak napisałam z powołania. Ośrodek w dobrej lokalizacji, profesjonalny plac manewrowy. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2014)
Najlepszy ośrodek w Hajnówce. Miła Pani prowadząca lekcje z teorii, najlepsi instruktorzy - mili, świetnie tłumaczą wszystkie zasady w ruchu drogowym, uczą najlepszymi i najprostszymi sposobami wykonywanie manewrów na placu czy też parkowania . Instruktorzy gwarantują bezstresową naukę jazdy. Polecam gorąco !! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2013)
Szkolenie teoretyczne przeprowadzone bardzo dobrze w miłej atmosferze,nauka jazdy przeprowadzono bardzo dobrze instruktor potrafi wytłumaczyć wszystko na spokojnie ,rzeczowo i bezstresowo.
1
Ośrodek Szkolenia Motorowego Podlasiak

3 Maja 10 17-200 Hajnówka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK Szał

(1 opinia)

ul. Ks. Wierobieja 2
17-200 HajnówkaSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Brysiuk Paweł. Nauka jazdy

(0 opinii)

Lipowa 43c lok. 30
17-200 Hajnówka

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Hajnówka?


Moment w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Hajnówka to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Hajnówka. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawko.