OSK Cool

  111 opinii

O Szkole

OSK Cool

OSK Cool
ul. Filaretów 7/2
43-100 Tychy

Opis

O.S.K "Cool"zaprasza wszystkich chętnych na kurs prawa jazdy kat B jak również na jazdy uzupełniające.Można by zadać sobie pytanie,dlaczego właśnie do "Cool"?.. otóż odpowiedź jest prosta.. i tu trochę historii w roku 2012 OSK Cool był na pierwszym miejscu w Tychach pod względem zdawalności za pierwszym podejściem i na drugim miejscu na Śląsku a za rok 2013 (w pierwszym półroczu) również na pierwszym miejscu w Tychach (możesz sprawdzić w internecie) i dlatego egzamin zdajesz za pierwszym podejściem(jeśli oczywiście opanujesz stres)u nas stawiamy na jakość,nie na ilość,szkoła działa już od 20 lat(w tym 2x po 2 lata w Anglii),jeździmy Toyotą Yaris,podjeżdżamy pod dom kursanta.Cóż mogę więcej dodać..płatności można dokonywać w dowolnych ratach.Zapisać można się telefonicznie 535 971 171.Więcej na temat OSK"Cool" dowiesz się z opinii kursantów na stronie nauka jazdy Tychy-kursy na prawo jazdy w Tychach firmy.net. Kochani jeszcze jedno,ukończyłam kurs na Egzaminatora,przebywałam w WORDzie w Katowicach, w Tychach oraz w Jastrzębiu,odbyłam praktyki egzaminatorskie i asystenckie, więc egzamin wewnętrzny u mnie jest identyczny jak na prawdziwym egzaminie. ZNAM BARDZO DOBRZE CAŁE TYCHY i tym samym trasy egzaminacyjne. ZAPRASZAM!!!!

Zobacz pełny opis szkoły

Instruktorzy

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

egzamin zdany za pierwszym razem , jazda z Panią Tolą to sama przyjemność, mnóstwo cennych uwag oraz przygotowanie na najwyższym poziomie, polecam z całego serca.

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobra organizacja, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam z całego serca! Jazdy z Panią Tolą to prawdziwa przyjemność. Skuteczne przygotowanie do egzaminu, miła atmosfera i ogrom wiedzy przekazany w trakcie kursu. Egzamin zdany za pierwszym razem. Ogromnym plusem jest krótki czas oczekiwania na jazdy. Polecam wszystkim!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Trochę czasu temu skończyłem kurs w innej szkole ale z pewnych względów nie podszedłem do egzaminów. Po długiej przerwie zdecydowałem się, z polecenia, na jazdy doszkalające z Panią Tolą aby jak najszybciej podejść do egzaminu praktycznego. Od pierwszego kontaktu, pierwszych minut w samochodzie czułem, że jestem pod okiem perfekcjonistki. Pani Tola jest osobą w pełni spostrzegawczą, zwraca uwagę nagminnie, na każdy popełniony przez kursanta błąd (ma uprawienia egzaminatora), informuje na co uważać, zwrócić szczególną uwagę przy czym tłumaczy dlaczego należy zachować się w dany sposób w określonej sytuacji. Robi to w miły sposób, jest dobrą osobą, pełną pozytywnej energii. Nauczyłem się bardzo dużo, jestem bardzo wdzięczny, jazdy to była solidna nauka ale i super czas. Egzamin zdany za pierwszym podejściem, ja czuję się swobodnie w pierwszych dniach na drodze. Polecam wszystkim tą szkołę i Panią Tolę, którą serdecznie pozdrawiam i wysyłam podziękowania :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER

498 opinii w tym 384 zaufane

al. Niepodległości 188 (Tęcza 1 piętro nad Stokrotką), 43-100 Tychy

Sprawdź teraz

OSK MIREK

133 opinie w tym 68 zaufanych

al. Niepodległości 87/36, 43-100 Tychy

Sprawdź teraz

OSK ADEPT

577 opinii w tym 407 zaufanych

ul. de Gaulle`a 47/19, 43-100 Tychy

Sprawdź teraz