Traffic Autoszkoła

  458 opinii

O Szkole

Traffic Autoszkoła

Traffic Autoszkoła
ul. Trzy Stawy 2A
43-100 Tychy

Kontakt

Opis

__________________________________________

POŚWIĘĆ 3 MINUTY BY DOWIEDZIEĆ SIĘ DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ! :-)
__________________________________________

Traffic to przyjazna i otwarta szkoła jazdy, której sercem są ludzie - pełni pasji i energii do działania. W Trafficu słuchamy klientów, rozmawiamy i wciąż się doskonalimy. Jesteśmy też firmą z Tychów, która ze swoją aktywnością wychodzi poza mury biura, angażując się w działania naszych absolwentów i lokalne inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

__________________________________________

OFERTA TRAFFICA: ZAANGAŻOWANIE + DOŚWIADCZENIE + PASJA
W naszej ofercie znajdziecie kursy na prawo jazdy kategorii A i B oraz OFF-ROAD. Prawo jazdy na motocykl zrobicie pod okiem instruktora z 18-letnim stażem. Znanego w środowisku motocyklistów i cenionego wśród grona instruktorów Marcina Grzybka. Jeśli chodzi o prawo jazdy na samochody osobowe, teorię poprowadzi Marcin Fuśniak: kierowca z uprawnieniami wszystkich kategorii, instruktor techniki jazdy i egzaminator; instruktor z 10-letnim doświadczeniem, a przede wszystkim człowiek z praktycznym podejściem do tematu poruszania się po drogach. Marcin oraz nasz zespół spędzą z Wami również 30 godzin jazd praktycznych, umawianych indywidualnie z opcją odebrania i odwiezienia we wskazane miejsce Tychów. Marcin Fuśniak to również wielki pasjonat jazdy 4×4, którą kilka lat temu wprowadziliśmy do naszej oferty.

Uczymy metodą "PASS & GO! - Zdaj i jedź!" co oznacza, że nie tylko przygotowujemy do zdania egzaminu na prawo jazdy, ale również do samodzielnej jazdy. Taka jest nasza filozofia nauczania. Po kursie w Traffic Autoszkoła w Tychach jesteś gotowa/-y do wyruszenia świat. Po jazdach przeprowadzamy egzaminy wewnętrzne, które wykazują stopień przygotowania do egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Otrzymujesz komplet dokumentów i możesz zapisać się na egzamin! Pamiętaj też, że po zdanym egzaminie warto przyjść do nas pochwalić się swoim sukcesem. Pogratulujemy, porozmawiamy i dodatkowo nagrodzimy.

__________________________________________

TRAFFIC = WYSOKA JAKOŚĆ
Traffic Autoszkoła to najlepsza kadra instruktorów w Tychach, aż trzech z nich ma uprawnienia instruktorów techniki jazdy, a dwóch posiada również uprawnienia egzaminatora. Wszyscy regularnie uczestniczą w szkoleniach, podnosząc swoje kompetencje w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego, techniki jazdy i umiejętności dydaktycznych. Nasze samochody serwisujemy w autoryzowanej stacji obsługi, a najstarsze modele zamieniamy na nowe – najnowsze auto kupiliśmy w 2017 r. Jako pierwsza szkoła jazdy w Tychach wprowadziliśmy symulator nauki jazdy, na którym nasi kursanci nieodpłatnie ćwiczą pod okiem instruktora. Mamy jeszcze kilka pomysłów, które na pewno Was zaskoczą!

__________________________________________

UCZNIOWIE I STUDENCI: rabat 100 zł na kurs kat.B! :-)

__________________________________________

TERMINY KURSÓW:
zobacz na www.traffictychy.pl
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, B,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Świetni instruktorzy, mają ogromne pojęcie co i jak.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam :) super nauczyciele super admosfera :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Zdecydowanie najlepsza szkoła!!!!! Zdane za pierwszym razem po 10letniej przerwie. Bardzo dziękuję instruktorom za cenne wskazówki, wyeliminowanie złych nawyków, cierpliwość i super atmosferę w trakcie jazd !!!! Bardzo dziękuję pani Magdzie za współpracę i bardzo dobry kontakt !!!!! Polecam każdemu ❤☺

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Szkoły polecane

Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER

498 opinii w tym 384 zaufane

al. Niepodległości 188 (Tęcza 1 piętro nad Stokrotką), 43-100 Tychy

Sprawdź teraz

OSK MIREK

133 opinie w tym 68 zaufanych

al. Niepodległości 87/36, 43-100 Tychy

Sprawdź teraz

OSK ADEPT

577 opinii w tym 407 zaufanych

ul. de Gaulle`a 47/19, 43-100 Tychy

Sprawdź teraz