BestL

  25 opinii

O Szkole

Szkoła ma 1 siedziby. Wybierz:

BestL

BestL
ul.Reymonta 61/1
43-100 Tychy

Kontakt

Opis

Firma BESTL Specjalizujemy się w organizowaniu kursów prawa jazdy .. Naszym nadrzędnym celem jest jak najlepsze przekazanie wiedzy w zakresie aktualnych przepisów Prawa o Ruchu Drogowym oraz wysoka zdawalność egzaminów przez naszych kursantów. Posiadamy wysoko wykfalifikowanych instruktorów, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i podnoszą kwalifikacje. Gwarantujemy naukę jazdy bez wywierania presji na kursanta, co pozwala na swobodne nabywanie umiejętności prowadzenia pojazdu. Staramy się umożliwić kursantom sprawdzenie swoich reakcji w różnorodnych sytuacjach i manewrach drogowych. Istotne jest też, że oferowana przez nas nauka jazdy kształtuje umiejętność bezpiecznej jazdy z zachowaniem odpowiedniej dynamiki jazdy, która jest istotnym elementem ruchu drogowego. Szkolimy już na nowych zasadach które wprowadzone zostaną w styczniu 2013 r . Zapraszamy do korzystania z organizowanych przez nas kursów.
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Przy takim podejściu instruktorów na spokojnie można podejść do egzaminu. Co szokujące, każdy instruktor w tej szkółce tworzy świetną atmosferę na kursie i wszystko na SPOKOJNIE tłumaczy. Instruktorzy bardzo zabawni z konkretnym podejściem do osoby uczącej się. Polecam szkółkę 11/10.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Serdecznie polecam OSK Best-L, który gwarantuje pofesjonalne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy! Cenne uwagi, wymagające jazdy, czas jazd wykorzystany do maksimum. Bardzo dziękuję przede wszystkim Panu Tomaszowi, dzięki któremu w dużej mierze mój dzisiejszy egzamin zakończył się sukcesem ????

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wszystko ok

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Szkoły polecane

Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER

498 opinii w tym 384 zaufane

al. Niepodległości 188 (Tęcza 1 piętro nad Stokrotką), 43-100 Tychy

Sprawdź teraz

OSK MIREK

133 opinie w tym 68 zaufanych

al. Niepodległości 87/36, 43-100 Tychy

Sprawdź teraz

OSK ADEPT

576 opinii w tym 406 zaufanych

ul. de Gaulle`a 47/19, 43-100 Tychy

Sprawdź teraz