Prawo jazdy Włoszczowa

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Włoszczowa(4)

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2013)
Istruktorzy, ich sposób nauczania i obsługa są naprawdę ok :) wgl nie żałuję, że wybrałam ten osk i wielu moich znajomych też było tutaj na kursie i w większości zdali za pierwszym, drugim razem :) Naprawdę nie sądzę, że jest się do czego doczepić :) Polecam :)
dobry
(ocena z dnia 27.12.2012)
Pan Tomek ma podejście do nauki jazdy.wyrazy uznania dla tego instruktora dzięki jego podejściu wiem jak mam jeździć wiem gdzie popełniam błędy i poprawiam się
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
neutralny
(ocena z dnia 12.06.2012)
w tej szkółce tylko Panu Tomkowi zależy aby czegoś nauczyć!! wyrazy uznania dla tego instruktora!! Pani M. tylko głupoty z łebkami popieprza bawi ją wszystko a godziny lecą!!
bardzo słaby
(ocena z dnia 15.04.2012)
NIE POLECAM tej szkoły jazdy ,zero profesjonalizmu , zaangażowania liczy się tylko kasa i w połowie kursu już pyta ile godzin się dokupi i jedna osoba tylko w tej szkole ma pojęcie o nałce.
1

Żelisławiczki 10 29-145 Włoszczowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2

Kościuszki 18 29-100 Włoszczowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3

Sienkiewicza 18 lok. 1 29-100 Włoszczowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4

Jędrzejowska 13 29-100 Włoszczowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Włoszczowa?


Czas w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się samochodem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Włoszczowa to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Włoszczowa. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatny w tym celu będzie test na prawko, który pomoże w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawo jazdy.