Liczba odwiedzin: 21521 Jesteś właścicielem tej szkoły?

eLMichta Ośrodek Szkolenia Kierowców

  (653 opinie w tym 564 zaufane)
KUPON RABATOWY
-200

Siedziba

eLMichta Ośrodek Szkolenia Kierowców

T. Kościuszki 8 / Ipiętro
25-310 Kielce

Opis szkoły

I MIEJSCE W PLEBISCYCIE NA NAJLEPSZĄ SZKOŁĘ JAZDY /wyróżnienie tym bardziej cenne, że zdobyte dzięki głosom zadowolonych klientów i sympatyków

Nasi kursanci nazwali nas SZKOŁĄ JAZDY Z SERCEM, bo u nas najważniejszy jest każdy z Was. Dostosujemy nasze szkolenie do Ciebie. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci stać się kierowcą lubiącym jazdę samochodem. Zadbamy o to, aby jak najlepiej przygotować każdego kursanta do egzaminów, które zwieńczymy wynikiem POZYTYWNYM. Wasz sukces jest naszym sukcesem. Przychodząc do nas na kurs zostajesz nie tylko naszym klientem, ale zostajesz naszym przyjacielem, albo chociaż dobrym znajomym :D
Korzystamy z wieloletniego doświadczenia pracowników oferując szkolenia na prawo jazdy w zakresie kat. B oraz A, A2, A1 i AM. Szkolimy w nowoczesnym Systemie Profesjonalnego Szkolenia. Umożliwiamy szkolenie poprzez "TEORIĘ W DOMU" - jeśli nie masz czasu chodzić na wykłady, dajemy Ci możliwość uczestnictwa w nich u siebie w domu lub w innym wybranym przez ciebie miejscu, w dogodnym czasie. ZALETĄ SYSTEMU SPS jest skuteczność, którą zawdzięcza przyjaznej formie przekazywania praktycznej wiedzy o poruszaniu się po drodze.
JAZDY SZKOLENIOWE w dogodnych godzinach; dzienne, nocne; na samochodach TOYOTA YARIS;
kategorie motocyklowe MOTOROWER ZIPP, MOTOCYKLE YAMAHA YBR i trzy SUZUKI GLADIUS. Jako jedyna szkoła jazdy posiadamy urządzenie do pomiaru prędkości identyczne jak w WORDzie co pomoże idealnie dopracować manewry na placu.

Ostatnie opinie o eLMichta Ośrodek Szkolenia Kierowców

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 16.01.2019

Lauraa Dereniewicz

Lauraa Dereniewicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Szkoła ElMichta to jedna z lepszych szkół jazdy w Kielcach. Instruktorzy są bardzo przyjaźni, uśmiechnięci i przekazują ogrom wiedzy na kazdych jazdach. Dzięki tej szkole zdałam prawo jazdy i mogę jeździć po polskich drogach.

Plusy

atrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 14.01.2019

Julia Kucharczyk

Julia Kucharczyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Najlepsza szkoła w Kielcach. Instruktorzy to bardzo kompetentne osoby. Jazdy zawsze w miłej atmosferze. Dbałość o kursanta na najwyższym poziomie. Polecam!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 09.01.2019

Daniel Chołuj

Daniel Chołuj
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Zdecydowanie nie przypadkowo najlepsza szkoła jazdy w Kielcach! Profesjonalne podejście pod każdym aspektem, przyjaźni i rzetelni instruktorzy którzy starannie dobierają trasy tak, by kursant nie był zaskoczony na egzaminie państwowym. Z całego serca polecam i pozdrawiam cały zespól eLMichta, prawdziwi ludzie z pasją!

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 08.01.2019

Wiktor Stachowicz

Wiktor Stachowicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Najlepsza szkoła w Kielcach, każdy instruktor wprowadza coś nowego od siebie dzięki czemu wiedza na temat prowadzenia auta jest naprawdę spora i dużo można dzięki temu skorzystać na egzaminie państwowym, jeśli chodzi o teorię to również jest ona na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.

Plusy

dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 05.01.2019

Paulina Picheta

Paulina Picheta
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Szkoła ma wypracowany świetny system, zaczynając od wykładów kończąc na praktyce. Cały zespół tworzą ludzie z powołania. Wykłady prowadzone są w sposób ciekawy, a zarazem prosty. Wszystko jest szczegółowo wytłumaczone, w razie czego powtórzone. Wykładowca aktywizuje grupę tak, aby ta brała czynny udział w zajęciach teoretycznych. Szkolenie medyczne oprócz teorii uczy dokładnie praktyki. Instruktorzy są bardzo dobrze wykwalifikowani i przede wszystkim kulturalni. Każda jazda może odbywać się z innym, co umożliwia zdobywanie większej ilości wiedzy i umiejętności. Gama charakterów oraz osobowości, więc każdy znajdzie kogoś dla siebie. Dokładnie ćwiczone są trasy egzaminacyjne. Organizacja wzorowa. Daty dostosowane do kursanta. Dodatkowo Pani Renata i Pan Sławek dbają o jakość prowadzonych jazd. Poza tym panuje ciepła i rodzinna atmosfera. Instruktorzy stawiają również na to, aby kursant był przygotowany nie tylko praktycznie, ale też psychologicznie - pomagają uwierzyć w siebie, swoje możliwości. Rozmowa z nimi bardzo dużo wnosi nawet w kwestiach życiowych. Na kursach można poznać sporo fantastycznych ludzi. A już tak bez patosu: Najlepsza szkoła forever and ever! Nie lubię porównań, ale byłam już w jednej ze szkół i porównanie jest jak między niebem, a ziemią. Z tym, że elMichta to NIEBO. Przychodząc do elMichta jazda samochodem była ostatnią, ale to ostatnią czynnością, którą chciałam w życiu robić, a wychodząc już z tej szkoły myślę, że jest to najlepsze co mnie w ostatnim czasie spotkało. Chociaż zdawalność mają jedną z najlepszych - dla tych ludzi nie liczą się statystyki, ale satysfakcja i umiejętności kursanta. Śmiem twierdzić, że gdyby inne szkoły brały przykład z elMichta, to może byłoby więcej świadomych i odpowiedzialnych kierowców. Wiem, że są też osoby dla których jazda może wydawać się traumą, dlatego nie bójcie się, tylko zaufajcie elMichta - tym ludziom warto, naprawdę. Selekcjonując szkoły, elMichta to pewny wybór.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!