aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Bałtów(1)

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2016)
Profesjonalne podejście instruktorów, którzy są mili, tłumaczą trudne manewry. Jazdy odbywają się bezstresowo. Instruktorzy interesują się się kursantem i jego postępach w nauce teorii. Umawianie na jazdy jest bezproblemowe.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 28.10.2015)
[...] , zostałam oszukana , szkoda czasu...
słaby
(ocena z dnia 28.03.2013)
Zraziłam się praktycznie od samego początku. Pani instruktor zamiast spokojnie wytłumaczyć zaczęła na mnie krzyczeć. Ja przecież nigdy wcześniej nie jeździłam samochodem to dlaczego na mnie KRZYCZY. Przepisałam się do innego ośrodka w okolicy a tam trafiłam na fantastycznego cierpliwego instruktora. Szkoda Waszego czasu są zdecydowanie lepsze szkoły!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2012)
Bardzo miła Pani instruktor oraz Pan wykładowca ! Bardzo dobre wykształcenie instruktorów miła atmosfera , służą pomocą w rozwiązaniu problemów oraz wytłumaczą niezrozumiałe manewry na drodze . Polecam w 100%! Najlepszy OSK na Warmii i Mazurach ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2012)
Profesjonalni instruktorzy, dzięki którym nauka jazdy odbywa się w bezstresowej i przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Bałtów?


Czas w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się autem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Bałtów to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Bałtów. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą quizy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawo jazdy.