Prawo jazdy Busko-Zdrój

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Busko-Zdrój(4)

4 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 23.04.2019)
Nie polecam. Moja mama uczęszczała do tej szkoły. Bezczelny stosunek do kursanta. Aroganckie podejście, instruktor przeklina, namawia do odpuszczenia jazd, zrezygnowania, teksty typu : „ nie przychodź na jazdę, nie nadajesz się, szkoda twojego i mojego czasu”. Ograniczenie do 60- instruktor każe jechać 90- bo mu się spieszy do domu. Cierpliwość instruktora to podstawa w tym zawodzie. Każdy kto uczy się jazdy samochodem ma prawo do błędów, instruktor w takim momencie powinien wspierać i motywować a nie przeklinać i wmawiać człowiekowi żeby zrezygnował. Omijajcie szerokim łukiem te szkołe.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2017)
Super atmosfera, super instruktorzy 100%POLECAM każdemu kto się zastanawia nad wyborem szkoły.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2013)
Najlepsza szkoła jazdy w okolicy :) bardzo miła atmosfera nikt sie nie spina ani nie krzyczy :) pani Justyna i pan Krzysztof bardzo mili :) mozna pogadac o wszystkim posmiac sie a jednoczesnie wiele sie nauczyc :) POLECAM 1000%
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2013)
Witam! Bardzo dobra szkoła jazdy, chyba najlepsza w powiecie buskim. Jakby miał możliwość wybierać jeszcze raz szkoły jazdy to na pewno bym się nie zastanawiał tylko wybrał szkołę jazdy "Przemek". Instruktorzy bardzo mili, miałem okazję jeździć z panią Justyną ale także kilka godzin miałem z panem Krzysztofem. Bardzo miła atmosfera, wszystko na luzie, nikt nie krzyczy. W sumie to własnie o takie podejście chodzi wszystkim kursantom. Wykłady prowadzone prawidłowo nikt nie zanudza wszystko jest dobrze wytłumaczone. Naprawdę gorąco polecam !!! ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

BOH.WARSZAWY 102 C 28-100 Busko-Zdrój

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2022)
Bardzo świetna szkoła! Ogromnie polecam! Świetny, szybki kontakt, miła atmosfera, sympatyczni instruktorzy (którzy wszystko wyjaśnią) oraz bardzo mili właściciele. Jazdy rozplanowane dokładnie, tak żeby niczego nie pominąć. Co ważne stres przed samym egzaminem zwalcza rozmowa i wsparcie instruktora i właścicieli. Uważam, że jest to bardzo pomocne w tym wszystkim. Oczywiście zdane za pierwszym razem bezbłędnie o tym warto tutaj wspomnieć! ???? Jeździłam z Panem Zbyszkiem, wszystko świetnie tłumaczył i dbał o każdy szczegół jazdy, miła atmosfera w czasie jazdy też nie była pominięta, można pośmiać się i porozmawiać! Ogromnie polecam szkołę i instruktora! ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2020)
Wszystko odbyło się bezproblemowo i w dobrej atmosferze. Jeździłam z instruktorami p. Zbyszkiem i p. Leszkiem, których polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2020)
Gorąco polecam :) bardzo mili ludzie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
ELENAUTO Szkoła Nauki Jazdy

Plac Zwycięstwa 9 Nowy Korczyn ul. Rynek 5, 28-100 Busko-Zdrój

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

3
Szkoła Jazdy "PAWEŁ"

ul. Kusocińskiego 3 28-100 Busko-Zdrój

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

4

ul. Kościuszki 60 BEP (I piętro) 28-100 Busko-Zdrój

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

SZKOŁA JAZDY DRIFT

(2 opinie)

BUSKO ZDRÓJ UL.BOHATERÓW WARSZAWY 11
28-100 Busko-Zdrój

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Busko-Zdrój?


Dzień w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Busko-Zdrój to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Busko-Zdrój. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.