Prawo jazdy Skarżysko-Kamienna

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Skarżysko-Kamienna(4)

Więcej filtrów kursów
257 Zaufanych Opinii (377 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2023)
Wszystkim bardzo polecam, przede wszystkim polecam instruktora Radka, który wszystko bardzo cierpliwie i profesjonalnie tłumaczył.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2023)
Super podejście, bardzo indywidualne do kursanta. Nawet nudne wykłady dało się przetrwać. Ogromne zaangażowanie instruktora Łukasza, dziękuję za cierpliwość. Szkoła gra fair, jeśli do nich gra się fair. Nie ma problemu z przekładaniem jazd, jeśli odpowiednio wcześnie zgłosi się taką potrzebę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2023)
Bardzo dobra szkoła jazdy bardzo polecam instruktory bardzo mili bardzo dokładnie tłumaczą miła atmosfera szkoła 10/10 polecam serdecznie ????⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2023)
Polecam serdecznie, świetne podejście do kursantów i pełna profeska. I wielkie podziękowania dla Mateusza, który ma cierpliwosc nawet do najcięższych przypadków I wspólne jazdy były czysta przyjemnością????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2023)
Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej oto szkoły jazdy, pełen profesjonalizm i przede wszystkim cierpliwość ze strony instruktora do kursanta ,atmosfera świetna lepszej nie można sobie wymarzyć. Bardzo dobre przygotowanie do jazdy i egzaminu. Z takim przygotowaniem oraz instruktorem jak Pan Łukasz zdanie za 1 razem to łatwizna.Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
HAPPY END - PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY

ul. Al. Tysiąclecia 35/391000 lecia 35/39, 1000 lecia 35/39, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
34 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2023)
Najlepsza szkoła jazdy na jaką możecie tylko trafić!!! Instruktorzy są super mili i wiele was nauczą. Oczywiście najlepszym instruktorem jest mój instruktor -Patryk . Jazda z nim była dla mnie przyjemnością i aż szkoda że udało mi się zdać egzamin , bo jeszcze chętnie bym z nim pojeździła. Jeżeli macie tylko możliwość to bierzcie Patryka za instruktora, bo jest on porostu NAJLEPSZY!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2023)
NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY W SKARŻYSKU KAM. ????????????WSZYSCY INSTRUKTORZY MAJA WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO KURSANTÓW I SŁUŻĄ POMOCĄ NAWET W DNIU EGZAMINU PRAKTYCZNEGO ????????MOIM INSTRUKTOREM BYŁ JAKUB I Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ MU ZA CIERPLIWOŚĆ DO MNIE????????CHWILAMI BYŁO CIĘŻKO ????????EGZAMIN ZDANY ZA PIERWSZYM RAZEM????????????POLECAM SERDECZNIE OSK PAWEŁ ❗️❗️❗️
neutralny
(ocena z dnia 16.08.2021)
Szkoła jazdy super , wykłady super przeprowadzone więc pod tym aspektem polecam , aczkolwiek jeden z instruktorów Pan M. całkowicie nie przykładał się do szkolenia swojego kursanta byleby godziny zleciały a on wziął za to odpowiednie pieniądze nie licząc częstego przekładnia przez niego jazd przez co kurs niesamowicie się wydłużył .
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2021)
Swietna szkoła i gorąco polecam, jazda z moim ulubionym i jedynym Panem Marcinem przelux. Zdałem za pierwszym razem więc nic dodać nic ująć. Zapisywać się tam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2020)
SUPER SZKOŁA ,ELASTYCZNOŚĆ,PUNKTUALNOŚĆ,INSTRUKTORZY SPOKOJNI OPANOWANI ŚWIETNIE PRZYGOTOWUJĄ DO EGZAMINU .POLECAM - PEŁEN PROFESJONALIZM.
2
OSK Paweł

ul. Norwida 8 26-110 Skarżysko-Kamienna

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2022)
Szkoła jazdy bardzo polecana przez znajomych i faktycznie sprawdziłem to na własnej skórze. Niecałe 3 miesiące od pierwszego wykładu do odbioru prawa jazdy. Było szybko i profesjonalnie. Bardzo polecam Kamila. Naprawdę jest to instruktor z powołania. Potrafi nauczyć bezstresowo i bardzo fajnie się z nim jeździ. Egzamin państwowy zdany za pierwszym podejściem. Polecam szkołę Tomasz. B
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2022)
Bardzo polecam jazdy z Kamilem ! Luźna atmosfera a za razem profesjonalna,stres ucieka całkowicie :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2022)
Super Szkoła bardzo profesjonalne podejście !!! Kamil super wszystko tłumaczy dla tego zdałem za pierwszym razem Polecam !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2022)
Polecam tą szkołę, a w szczególności pana Mariusza. Spokojne podejście do kursanta. Wytłumaczył kilka razy wszystkie skrzyżowania na egzamin. Po długie przerwie zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2017)
Polecam, jezdzilam z panem Mariuszem.. co moge powiedziec, bardzo dobrze tlumaczy, wszystko na spokojnie bez nerwow. Dopasuje sie pod kursanta, tak trzymać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

Piłsudskiego 19/5 26-110 Skarżysko-Kamienna

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4
Szkoła Jazdy ENIGMA

Metalowców 54 26-110 Skarżysko-Kamienna

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A po A2, A1, A1+B1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B, B po B1, B1, B78, B96, B+E, D, C+E, C1+E, C1, D po C, C, C+E, C, D+E, TSZKOŁA ZAMKNIĘTA

SZKOŁA JAZDY REM

(16 opinii)

NIEPODLEGŁOŚCI 111
26-110 Skarżysko-KamiennaSZKOŁA ZAMKNIĘTA

KOMFORT OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

(14 opinii)

REJOWSKA 99 PARK BIZNESU-3piętro
26-110 Skarżysko-KamiennaSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła jazdy WITWAL

(84 opinie)

ul. Słowackiego 40 (Dom Nauczyciela)
26-110 Skarżysko-KamiennaSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła Jazdy JAKUB 96

(9 opinii)

Pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-KamiennaSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek Szkolenia Kierowców PETRUS

(10 opinii)

Norwida 8
26-110 Skarżysko-Kamienna

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Skarżysko-Kamienna?


Okres w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie pojazdem silnikowym daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Skarżysko-Kamienna to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Skarżysko-Kamienna. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.