aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Kunów(1)

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2011)
Witam :) W życiu nie pomyślałam, że zdam egzamin państwowy za pierwszym razem, a to wszystko za zasługą chyba najlepszego instruktora . Dziękuję za wspaniałe i dokładnie przygotowanie mnie do egzaminu. Teraz już zrobienie łuku, czy parkowanie równoległe to pikuś ;) ;) Pan Marek przygotował mnie na tyle dobrze, że nawet stres nie potrafił zasłonić moich umiejętności, które nabyłam podczas kursu, który na dodatek wspominam bardzo dobrze :) Polecam szkołę każdemu. Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję za mile i bardzo efektywnie wykorzystany czas :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2011)
Zdecydowanie polecam nie mialam zadnego problemu z ta szkola, zdalam za drugim razem. Wyklady mialam normalnie , i bardzo fajna atmosfera. Czasem poprostu ktos nie ma pojecia o jezdzie to i nie ma co sie dziwic ze zdaje 6 razy! Nie wszystko zalezy od instruktora
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 16.05.2011)
Najgorsza szkola w calej okolicy. Chlop tylko jezdzi i obrabia inne szkoly. przez caly kurs nic mnie nie nauczyl a zajecia teoretyczne prowadzi w samochodzie. żenada poprostu zdawalam 6 razy w tarnobrzegu robie prawko juz dwa lata.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
1

Fabryczna 2 27-415 Kunów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Kunów?


Dzień w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Kunów to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Kunów. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą quizy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.