aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Kunów(1)

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2011)
Witam :) W życiu nie pomyślałam, że zdam egzamin państwowy za pierwszym razem, a to wszystko za zasługą chyba najlepszego instruktora . Dziękuję za wspaniałe i dokładnie przygotowanie mnie do egzaminu. Teraz już zrobienie łuku, czy parkowanie równoległe to pikuś ;) ;) Pan Marek przygotował mnie na tyle dobrze, że nawet stres nie potrafił zasłonić moich umiejętności, które nabyłam podczas kursu, który na dodatek wspominam bardzo dobrze :) Polecam szkołę każdemu. Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję za mile i bardzo efektywnie wykorzystany czas :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2011)
Zdecydowanie polecam nie mialam zadnego problemu z ta szkola, zdalam za drugim razem. Wyklady mialam normalnie , i bardzo fajna atmosfera. Czasem poprostu ktos nie ma pojecia o jezdzie to i nie ma co sie dziwic ze zdaje 6 razy! Nie wszystko zalezy od instruktora
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 16.05.2011)
Najgorsza szkola w calej okolicy. Chlop tylko jezdzi i obrabia inne szkoly. przez caly kurs nic mnie nie nauczyl a zajecia teoretyczne prowadzi w samochodzie. żenada poprostu zdawalam 6 razy w tarnobrzegu robie prawko juz dwa lata.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
1

Fabryczna 2 27-415 Kunów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >