Ośrodek Szkolenia Kierowców Cila

  50 opinii

O Szkole

Ośrodek Szkolenia Kierowców Cila
Kossutha 6
40-844 Katowice

Opis

Nasz ośrodek znajduje się w Katowicach na ul. Kossutha 6 na parterze budynku Instytutu Ekologii Terenów Uprzemysłowionych.

Proponujemy państwu kursy na prawo jazdy kategorii A i B. U nas zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności przekazywane przez wykładowców w miłej atmosferze. Prawo jazdy jest inwestycją na całe życie dlatego należy starannie przemyśleć w którym ośrodku chcemy się szkolić. Inwestując u nas wyszkolimy cię za rozsądne pieniądze. Ważnym elementem szkolenia jest dobór odpowiedniego samochodu. U nas w ośrodku szkolimy na motocyklu Yamaha oraz samochodach Toyota Yaris wyposażonych w klimatyzację co daje dodatkowy komfort prowadzenia samochodu. Są to identyczne samochody na którym przeprowadza się egzaminy państwowe w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Katowicach jak i w Bytomiu. W naszym ośrodku wykłady prowadzone są z zastosowaniem programów komputerowych, filmów, oraz plansz przedstawiających różne sytuacje drogowe. W trakcie szkolenia teoretycznego zapewniamy również szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej prowadzonej przez wykwalifikowanego ratownika medycznego. Przeszkolenie w zakresie praktycznej nauki prowadzenia samochodu jak i motocykla prowadzą instruktorzy którzy swoją cierpliwością i zrozumieniem gwarantują zdobycie wiedzy, umiejętności, nawyków nie tylko potrzebnych do zdania egzaminu państwowego, ale również do sprawnego i bezpiecznego poruszania się po naszych drogach w każdych warunkach. Nasze motto brzmi !!!
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, B,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Świetni instruktorzy zwłaszcza pan Bartek i pan Rafał. Naprawdę polecam wszystkim tą szkołę.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wszyscy instruktorzy są super, wszystko wytłumaczą kilka razy i mają dużo cierpliwości. Polecam Krzyśka;)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Z całego serca polecam tą szkołę jazdy!!! Najlepsze wykłady, najlepsze praktyki! Instruktorzy mili, cierpliwi i zawsze pomocni! Zero nieporozumień, zero stresu! Egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem! ❤️ Serdecznie polecam instruktora Bartka ❤️ i Rafała ❤️ są najlepsi! Dziękuję Panowie!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OLAF

207 opinii w tym 91 zaufanych

ul. 3-go Maja 33/5, 40-097 Katowice

Sprawdź teraz

OSK Wojtek

213 opinii w tym 90 zaufanych

Warszawska 6/204, 40-006 Katowice

Sprawdź teraz

EgzaminatoL

51 opinii w tym 43 zaufane

Woźniaka 15, 40-036 Katowice

Sprawdź teraz