6 459

Ośrodków

259 939

Opinii

202 054

Zaufanych Opinii

7 792

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Łomża

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Łomża

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2700zł

OSK Marcin Bargielski

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Łomży(25)

Więcej filtrów kursów
25 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2024)
Mam na imię Andrzej i mam 55 lat ,wiem zbyt późno zacząłem, za młodego miałem wypadek i dość trudno było mi wcześniej zdać, W internecie znalazłem szklołę jazdy Master w Łomży,, I powiem wam z sercem na ręku dość mi osobiście topornie jazda po ulicach szła, nie powiem, ale dzięki instruktorom RAFAŁOWI I GRZEGORZOWI, pokonałem swój lek i obawy, swój stres ,, na prawdę WYJATKOWA Szkoła jazdy która pozwoliła mi osiągnąć sukces poprzez zdanie egzaminu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.11.2023)
Dziękuję OSK Master za spędzony czas i profesjonalne przygotowanie do egzaminów; instruktor Stanisław super gość!!! Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2023)
Pan łukasz wspaniały instruktor,polecam każdemu,oczywiście egzamin zdany.Pozdrawiam całą ekipe Osk Master
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2023)
Trafiłam tu jako kompletny niedowiarek po traumatycznym wypadku. Wykupiłam wczasy z prawem jazdy i dzięki cierpliwości Pana Rafała w końcu udało mi się uwierzyć w swoje możliwości! Luźna atmosfera, wsparcie psychiczne. Indywidualne podejście . Kursantów traktuje się tu jak dobrych znajomych . Pełen profesjonalizm na porzadku dziennym. Pani Patrycja z biura ogarnia dosłownie WSZYSTKO! (instruktor pojechał ze mną na egzamin i na mnie czekał) Brak skomplikowanych skrzyżowań w mieście- wszytko to przyczyniło się do opanowania stresu i zdania egzaminu. WORD w Łomży to zupełnie inna bajka-wszystko działa sprawnie-Świetnie prosperująca instytucja. Egzaminatorzy bardzo wyrozumiali sprawiedliwi i nie wywierający bezsensownej presji na zdających. Tu nie jest łatwiej tu jest porostu po ludzku. Reasumujac, polecam tę szkołę zarówno początkującym kierowcom rozpoczynającym swoją przygodę za kółkiem (oszczędzicie sobie zmarnowanego czasu i zszarganych nerwów), jak również osobom, które mają podcięte skrzydła i wątpią w swoje umiejętności z powodu opryskliwego instruktora w innej szkole lub obcesowego egzaminatora w innym word-zie. Prawo jazdy to nie wejście na Mount Everest i jest w zasięgu każdej osoby, wystarczy trafić na instruktora z powołania, jakim jest Pan Krzysztof , Łukasz ,Grzesiek ,Robert i oczywiście Rafal. Cała załoga siedziała jak na szpilkach trzymając za mnie kciuki . Dziękuje dosłownie za WSZYSTKO! Pozdrawiam i życzę samych sukcesow.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2023)
Polecam. Instruktor Stanisław to profesjonalista który potrafi przekazać wiedzę. Bezstresowo i przyjemnie.
11
Ośrodek Szkolenia Kierowców Master

Al. Piłsudskiego 95 18-400 Łomża

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A1, B, B+E, A2

18 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2017)
Świetny instruktor, polecam najmocniej. Wymagający, lecz nie bez podstawnie. Nauka również musi być. Wszystko odbywało się w jak najlepszym porządku. Dzięki Tomka przygotowaniu zdałam za pierwszym razem, pozdrawiam Marta
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2014)
super atmosfera ale i duże wymagania, bo bez wymagań nie ma wyników :) a wyniki są świetne :) POLECAM !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2014)
Przyznam, że Tomasz jest dobrym, a nawet bardzo dobrym instruktorem. Świetnie przygotował mnie do egzaminu wewnętrznego i praktycznego, muszę przyznać, że dzięki jego dobrym radom, a także wyczerpującej nauce zdałem za pierwszym podejściem, pozdrawiam Piotr :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2014)
Najlepszy instruktor spośród 3 u których byłem , profesjonalnie, szybko , w miłej i bez stresowej atmosferze sprawia ze egzamin teoretyczny zdałem za pierwszym razem a praktyczny za 3 przez moje niewłaściwe podejście do egzaminu ,jeżeli zależy wam by szybko i bezpiecznie nauczyć się jeździć autemto moim zdaniem nie ma lepszego instruktora !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2013)
Nie zastanawiaj sie nad wyborem OSK.! Najnizsza cena! ,lecz to nie wszystko. Tomek to rewelacyjny instruktor, posiada wielka wiedze która jak w najwiekszym stopniu stara sie przekazac swoim kursantom:) Wielki wkład w prace,wiara w swoich ucznii ;) Pozostały mi tylko miłe wspomnienia zarówno z nauki jazdy jak i z wykładów. POLECAM !! Tadziuu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
12
OSK U TOMKA

Mazowiecka 1/14 18-400 Łomża

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

27 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2024)
Polecam OSK Borawski w Łomży!!!Super atmosfera, super instruktorzy. Panie z biura Kasia i Żanetka zawsze chętnie odpowiadają na wszystkie pytania kursantów. Wykłady prowadzone przez Panią Kasię,która swietnie wszystko objaśnia. Egzamin kategorii B zdany. Dziękuję bardzo za miłą atmosferę i oczywiście podziękowania dla mojego instruktora Marka dzięki ktoremu mówi wynik egzaminu jest pozytywny!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2024)
Polecam szkołę z całego serca. Bardzo miła obsługa, podejście do kursantów - pełne zaangażowanie. Nocleg- czysto, miło i spokojnie. Wyżywienie - pierwsza klasa. Instruktorzy oddają z siebie 200% aby nauczyć jazdy na wysokim poziomie. Zawsze udzielą cennych rad i wskazówek. Marek- instruktor z powołania. Jazda z nim to czysta przyjemność. Niezwykle cierpliwy, dobry człowiek, który nigdy nie odmówi pomocy. Nauczył mnie doskonałej płynności i techniki jazdy. Polecam SZKOŁĘ BORAWSKI z czystym sumieniem !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2024)
Najlepsza szkoła w Polsce z najlepszymi instruktorami, w szczególności Pani Ewa jeśli kurs to tylko z tą panią jedzenie i hotel też godne 5 gwiazdek z czystym sumieniem jak prawko to tylko u nich
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2024)
Bardzo miła obsługa w biurze i kompetentna obsługa.Instruktor Mariusz szybko wytłumaczył jazdę z przyczepą i zwracał mi cenne uwagi gdy robiłem błędy starych złych nawyków.Polecam OSK Borawski wszystkim młodym i starszym kierowcom.Kursy odbywają się szybko dzięki pracy instruktorów,którzy pracują z wielkim zaangażowaniem.Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2024)
Polecam OSK Borawski bardzo miła atmosfera. Dziękuję panu Markowi za przygotowanie do egzaminu . Egzamin kategorii B zdany
13

Aleja Legionów 32 18-400 Łomża

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

17 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2024)
Super atmosfera. Pan Zdzisław Księga Wiedzy. Wszystko wytłumaczono mi od A do Z. Agnieszka Instruktorka bardzo sympatyczna Osoba. Chyba jako jedyna wierzyła że zdam za pierwszym razem ???? szkoła jazdy Ziko najlepsza . Miłe spędzony wczasy z prawkiem! Dziękuję Wam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2022)
Serdecznie polecam instruktora Rafała! Jest bardzo cierpliwy i świetnie tłumaczy :) Zdałam za pierwszym razem. Pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2022)
Witam wszystkich, którzy planują naukę jazdy, polecam szkołę jazdy ZIKO zwłaszcza mojego instruktora pana Zdzisława. Jestem po nieudanych trzech próbach podejścia do egzaminu w Olsztynie i wszystkie oczywiście z niepowodzeniem tz. nawet nie wyjechałam z placyku, łuk był dla mnie czarną magią, uczyło mnie czterech instruktorów dwóch z Ostródy i dwóch z Olsztyna-wielka porażka,tylko pan Zdzisław nauczył mnie i to w dziesięć minut, takich instruktorów ze świecą szukać, dziękuje ci MISTRZU jestem Twoją dłużniczką Bożena.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2021)
Najlepsza szkoła w jakiej byłem inni przez siedem lat nie mogli mnie uczyć tutaj przyjechał 10 dni prawko zdane za pierwszym razem. Jeszcze raz dziękuję każdemu polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2020)
Jak dla mnie OSK Ziko SUPER!! Pan Zdzisław bardzo sympatyczny człowiek,kopalnia wiedzy ale jak nie myślisz podczas szkolenia to żarty się kończą!! Nie ma zmiłuj,bardzo wymagający ale do tego cierpliwy,wykłady z teorii bardzo ciekawe i miały duźy wkład w zdany egzamin teoretyczny za pierwszym razem, egzamin praktyczny za drugim ewidentnie z mojej winy, z czystym sumieniem polecam OSK Ziko!! Pozdrawiam-Miras.P
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
14

Mazowiecka 1 lok. 32 18-400 Łomża

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2021)
Świetna szkoła, co bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2021)
Super atmosfera, pełen profesjonalizm
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2020)
Najlepszy instruktor jakiego miałam. Bardzo dobre podejście do kursanta, super atmosfera. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Każdemu mogę szczerze polecić OSK Wojtek. Podziękowania również dla małżonki za kilka cennych wskazówek. Egzamin zdany za pierwszym podejściem !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2018)
Wojtek to najlepszy instruktor na świecie! Pełen profesjonalizm, potrafi wszystko dokładnie,na spokojnie wytlumaczyc. Dba o kursantów. Gdybym miała takiego instruktora od początku zdalabym za pierwszym razem! Podczas jazd doszkalających z nim nauczylam się więcej niż podczas całego kursu w innej szkole nauki jazdy. Nareszcie czuję się bezpiecznie na drodze! Serdecznie polecam każdemu!
bardzo słaby
(ocena z dnia 22.02.2018)
Posiadają dwa pojazdy i doświadczenie 2-letnie. Super wszystko na papierze. Zapłaciłem zbyt mało to i wyszkolenie było adekwatne. Nie polecam.[...]
15
OSK WOJTEK

ul. Mickiewicza 29 18-400 Łomża

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2024)
Polecam tą szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2019)
Polecam, kat B zdana za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2018)
Bardzo miło wspominam cały kurs!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2018)
Cały kurs robiłem w Warszawie na Bielanach a w Łomży tylko brałem 2 godziny doszlalające, szczerze Pan Cier przez te 2 godziny więcej mi wytłumaczył niż stołeczny instruktor przez 15 godzin jazd. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2014)
Polecam tę szkołę jazdy z czystym sumieniem. Bardzo sympatyczny i miły instruktor Pan Mirek,a zarazem wymagający. Widać że robi t co lubi, w sposób jak tłumaczy i w ogóle. Dzięki profesjonalnemu instruktarzowi Pana Mirka, instruktora z tej szkoły, egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym podejściem. Dziękuję i polecam wszystkim chcącym osiągnąć swój cel czyli prawo jazdy, ponieważ w tej szkole znajdziecie to wszystko czego szukacie. Odpowiednich ludzi, którzy wiedzą co robią i potrafią przekazać swoją widzę innym. Sam miałem dylemat na początku którą szkołę wybrać. Wybór padł właśnie na OSZ w Łomży, z polecenia znajomego. I jestem bardzo zadowolony z tego właśnie wyboru. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
16
Ośrodek Szkolenia Zawodowego

al. Legionów 49 18-400 Łomża

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2017)
Polecam ośrodek LOGOS. Na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych panowała bardzo miła atmosfera, instruktor był bardzo wyrozumiały i cierpliwy:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2017)
miła i sympatyczna atmosfera bardzo dobrze przygotowują do egzaminu a instruktor dobrze uczy polecam tą szkołę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2017)
Profesjonalne podejście do każdego kursanta, bardzo miła atmosfera. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2017)
Polecam. Bardzo miła atmosfera i dobre przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2016)
Gorąco polecam. Instruktor z powołania spokojny i cierpliwy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17
"Logos" Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Wyszyńskiego 6 lok.44 18-400 Łomża

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2023)
Szczerze polecam, przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2020)
Z czystym sumieniem mogę polecić kurs w OSK Ferenc - robiłem u nich B+E. Instruktorzy z powołania, wymagający, potrafią nauczyć wielu pożytecznych rzeczy, skorygować złe nawyki, widać że zależy im na kursancie. Do tego uczciwość i życzliwa atmosfera - będę bardzo miło wspominał ten kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2018)
Świetny instruktor, Wykłady jak to wykłady - trzeba przezyć. Ale jazda fajna. I zdane za 1 razem ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
18

Skłodowskiej-Curie 4 18-400 Łomża

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2013)
Instruktor jest wymagajacy, ale spokojnie tłumaczy co robić na drodze- dzięki temu zdałam za 1 razem! Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2013)
Kurs przebiegł w pełni profesjonalnie, szkoła dotrzymywała terminów, zajęcia teoretyczne były przez kompetentną osobę o szerokiej wiedzy, a -co najważniejsze - potrafiącą tę wiedzę przekazać. Dzięki temu egzamin teoretyczny nie był dla mnie problemem. Praktyczna nauka jazdy również na plus - najczęściej to instruktor dopasowywał się do mojego wolnego czasu, a nie odwrotnie, nigdy mu nic nie "wypadało". Anielska cierpliwość dla motoryzacyjnego laika! Egzamin zdany za 1 podejściem - fakty mówią same za siebie. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2013)
W ośrodku Kazik miałem co prawda tylko 2 godziny doszkalajace ale bylem bardzo zadowolony , polecam wszystkim przyszłym kierowcom!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
19

Dworna 3 lok. 6 18-400 Łomża

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2014)
Polecam serdecznie instruktor godny polecenia dokładny solidny i naprawdę potrafi nauczyć wszystkich... Pan Henryk super polecam!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2012)
Bardzo miły i konkretny instruktor. Polecam.
20

Wojska Polskiego 107 18-400 Łomża

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Łomża?


Dzień w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Łomża to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Łomża. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocny w tym celu będzie test na prawo jazdy, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.