Prawo jazdy Suwałki

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Suwałki(11)

Więcej filtrów kursów
20 Zaufanych Opinii (37 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2026)
Z całego serca polecam M3 TEAM! Profesjonalne podejście, miła atmosfera i świetna organizacja. W szczególności polecam pana Radka. Super gość, miły, zabawny i bardzo wyrozumiały. Jazdy z nim to był czysta przyjemność. Panuje luźna atmosfera, Radek potrafi wszystko jasno i dokładnie wytłumaczyć, więc zdanie prawa jazdy to nie był żaden problem????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2026)
Bardzo polecam M3Team! Szczególnie zapamiętam instruktora Radka, który swoim podejściem, spokojem i luznym vibem się wyróżnia. Jazdy z nim nigdy nie były nudne, zawsze umiał rozbawić i zagadać aby rozładować stres, wiele razy czekałam na jazdy z niecierpliwością, nie tylko dla samej nauki ale też dla rozmowy i żartów. Gdybym miała znowu do wyboru przeżyć te jazdy z Radkiem zgodziłabym się bez zastanowienia. oprócz dobrej atmosfery zapamiętam jego spokój i opanowanie podczas gdy miałam gorszy dzień i nic nie wychodziło, zawsze umiał podnieść na duchu, umie odpowiadać na pytania, które są zadawane po raz setny z takim samym spokojem. Przy nim można czuć się bezpiecznie na drodze, ma dobry refleks w wciskaniu hamulca lub łapaniu za kierownicę ;))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2026)
Polecam M3 Team, począwszy od Pani z biura, kończąc na niezawodnym i bezapelacyjnie najlepszym instruktorze - Radku. Jego cierpliwość, opanowanie, zaangażowanie i indywidualne podejście do kursanta sprawia, że egzamin w WORD pójdzie jak z płatka, nawet dla takiego laika jak ja. Nie byłam łatwym przypadkiem, a zdałam za pierwszym razem. Radek nie krzyczy (mimo, że czasami mi się należalo), natomiast ze stoickim spokojem wszystko tlumaczy tak długo, aż kursant zrozumie. Dodatkowo odpowiada na każde (nawet milionowe) pytanie i rozwieje każdą wątpliwość. Radek nauczy jeździć nawet kanarka! ???? A jego wsparcie w trakcie kursu oraz tuż przed samym egzaminem było nieocenione. Bardzo, bardzo dziękuję za świetne przygotowanie do egzaminu i jeszcze bardziej polecam M3 Team!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2026)
super szkoła zdane za pierwszym bez problemu polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2026)
Najlepsza szkoła jazdy w Suwałkach! Podejście i atmosfera jaka panuje u pana Radosława, jest niezwykle motywująca. Bardzo dobre podejście do kursanta, wytłumaczone w najprostszy sposób!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
"M3 TEAM"  Marcin Kuczyński

ul. Kościuszki 124/2 16-400 Suwałki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2026-08-27

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2, C, C+E, B+E

  • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
7 Zaufanych Opinii (12 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2026)
Bardzo dobra atmosfera, idealne podejście do kursanta. Bardzo polecam tą szkołę, dużo da się nauczyć!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2026)
swietna atmosfera i swietne jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2025)
Super atmosfera i podejście, wspaniali instruktorzy na których zawsze można liczyć, zdane za pierwszym razem. Wszystkim i zawsze będę polecać tę wspaniąłą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2025)
Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy ,„Na Luzie”! To miejsce, w którym nauka przebiega w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, a jednocześnie na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania i słowa uznania kieruję do Pana Grzegorza – instruktora z ogromnym doświadczeniem, cierpliwością i profesjonalizmem. Dzięki jego spokojnemu podejściu, trafnym wskazówkom, zaangażowaniu a także świetnemu poczucia humoru każda lekcja była nie tylko wartościowa, ale i przyjemna. Pan Grzegorz potrafi przekazać wiedzę w sposób zrozumiały, dodając kursantowi pewności siebie za kierownicą. To instruktor z prawdziwym powołaniem, który motywuje i wspiera na każdym etapie nauki. Szkoła „,Na Luzie” to doskonały wybór dla każdego, kto chce nauczyć się jeździć solidnie, spokojnie i w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2025)
Serdecznie polecam! Uczyłam się z panem Marcinem i dzięki jego cierpliwości, profesjonalizmowi i spokojnemu podejściu udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy kat. B. Nauka w tej szkółce była przyjemna i bezstresowa, a wszystkie zagadnienia były tłumaczone w sposób jasny i praktyczny. Jeśli szukacie instruktora, który potrafi połączyć fachową wiedzę z luźną atmosferą – to miejsce jest idealne!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
OSK "Na Luzie" Marcin Rojek

ul. Szkolna 2 lok. 1 16-400 Suwałki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, C, C+E, C+E, KW, KWP, KWU, KWUP, SO, B+E

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
4 Zaufane Opinie (7 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2026)
Polecam całym sercem prawo jazdy zdane za 1. Pan Tomasz jest świetnym instruktorem-cierpliwym i profesjonalnym. Amosfera jest przyjazna, przez co jazdy to czysta przyjemność. Jazdy odbywały się punktualnie i były bardzo dobrze zorganizowane. Trasy obejmowały zarówno miejsca egzaminacyjne, jak i różne sytuacje drogowe, co pozwoliło mi nabrać pewności za kierownicą. Dziękuję całemu zespołowi za profesjonalizm, wsparcie i miłą atmosferę. Zdecydowanie polecam tę szkołę każdemu przyszłemu kierowcy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2026)
Serdecznie polecam Szkołę Kierowców Kujałowicz Anna. Instruktor prowadzący jazdy Pan Tomasz jest stanowczy, konkretny i bardzo dobrze wszystko tłumaczy, a przy tym potrafi rozładować stres humorem i stworzyć świetną atmosferę podczas nauki. Zawsze udziela cennych wskazówek i praktycznych rad, które bardzo pomagają podczas egzaminu i w późniejszym samodzielnym kierowaniu.Warto dodać co jest dla mnie ogromnym plusem,że instruktor faktycznie poświęca nam czas podczas jazdy (a nie tak jak w wielu innych szkołach -patrzy ciagle w telefon). Właścicielka szkoły, Pani Anna, jest osobą profesjonalną, konkretną i doskonale potrafi dostosować organizację kursu do potrzeb każdego kursanta. Na duże uznanie zasługują również Pan Paweł i Pan Konrad z którymi również miałam okazję jeździć. Dzięki nauce w tej szkole zdałam teorię za pierwszym razem, a egzamin praktyczny również zakończył się sukcesem przy pierwszym podejściu. Dziękuję całemu zespołowi za zaangażowanie, wsparcie i profesjonalizm. Życzę dalszych sukcesów oraz wielu zadowolonych kursantów! Polecam na 100% Anna B.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2026)
Pełen profesjonalizm instruktora pomógł mi poznać Suwałki na jazdach doszkalających. Nie obyło się przy tym bez luźnej atmosfery. Zdecydowanie polecam skorzystać z ich usług!
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2026)
Polecam z całego serca Szkole nauki jazdy pani Kujałowicz za profesjonalizm względem kursantów a najbardziej polecam instruktora Pana Tomasza . Dokupiłam kilka lekcji doszkalających , i wtedy trafiłam na Pana Tomasza , który wytłumaczył mi wszystko od A do Z , dzięki tym lekcjom człowiek się nie stresował . Pan Tomasz nauczył mnie wiele jak poradzić sobie w nagłych sytuacjach jak i ze stresem , opowiedział mi wiele cennych rad które posłużą mi na wiele lat . Taki człowiek jako instruktor to skarb jest to osoba zaufana i pełna profesjonalizmu .POLECAM
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.04.2026)
Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę szkołę jazdy! Wyróżnia ją przede wszystkim świetne podejście do kursanta – bez niepotrzebnego stresu, za to z dużą dawką wsparcia i cierpliwości. Dużym atutem jest także elastyczność w umawianiu jazd. Szczególne słowa uznania należą się panu Tomaszowi – to instruktor z prawdziwym powołaniem. Podczas zajęć przećwiczyliśmy wiele różnych sytuacji drogowych, a dodatkowo przekazał mi mnóstwo praktycznych wskazówek, których próżno szukać w podręcznikach. Dzięki jego zaangażowaniu i podejściu poczułem się pewnie za kierownicą. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem szkoły jazdy, zdecydowanie warto postawić właśnie na tę.
3
Szkoła Kierowców Kujałowicz

ul. Kościuszki 78a 16-400 Suwałki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Suwałki?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Suwałki to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Suwałki. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędny w tym celu będzie test na prawo jazdy, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawko.