Liczba odwiedzin: 2341 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OSK Kolos

  14 opinii
Rezerwuj kurs
  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Siedziba

OSK Kolos
ul. Świerczewskiego 26a
42-450 Łazy

Pokaż numer

Opis szkoły

Opis szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela

Ostatnie opinie o OSK Kolos

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 24.09.2014

Świetna szkoła jazdy, interesujące wykłady, świetny instruktor, bardzo miła atmosfera, egzamin kat A zdałem za 1 razem.Polecam wszystkim ta szkołę . Pozdrawiam Piotr.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
5

ocena z dnia: 20.06.2013

Po przeczytaniu ostatniej opini postanowiłam napisać prawdę o Kolosie. Wystarczy znaleźć na internecie statystyki zdawalności WORD Dąbrowa Górnicza za 2012 r. , Kolosa wcale nie ma czyli nikt nie zdał u Pana Panka za 1 razem. Dlaczego Pan Panek tak kłamie ludzi pisząc sam sobie pozytywne opinie Ja poszłam na kurs do Kolosa za namową koleżanki która była bardzo zadowolona. Tylko jej zachwyt nie przekłada się na wyniki nie zdała już 14 razy. Ja po niezdaniu 4 egzaminów poszłamdoinnegoośrodka. Tam nauczyłam się dopiero parkowania równoległego, zawracania z wykorzystaniem infrastruktury oraz ruszania na ręcznym, gdzie Pan Panek nawet nie wspomniał o takich zadaniach na egzaminie. Po dodatkowychjazdach oraz niestety wydaniu dodatkowej kasy zdałam za 2 razem. Dzięki Panu Sławkowi znów uwierzyłam w siebie a Wy nie dajcie się nabrać Kolosowi.

Plusy

brak

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 01.05.2013

Witam Was wszsytkich. Napisze krótko ale tresciwie. Jesli chodzi o prawo jazdy na motror w szkole Pana Henka nie slyszalem zeby ktos nie zdał egazminu na pierwszsym razem, a rozmawialem z wieloma osobami. Sam zdawałem i na maotor i na samochód i było super. Pan Heniek przyjezdzal po kazdego kursanta i odwoził go po zajęciach praktycznych. Same zajecia bardzo dobre, zapewnil nam 100% konfortu i odpowiedział na kazde pytanie. Jazdy w bardzo miłej atmosferze i naprawde ten ośrodek cechuje wysoka elastczność. Gorąco wam polecam. Co do tych negatywnych wpisów to w całych Łazach już ludzie się śmieją , że pan Oziębło z ALFY prosi swoich kursantów żeby zle mówili na szkołe OSKKolos i na szkołe Marcina Kukułki a także każdą zarejestrowaną w Łazach prócz jego. A rozmawiając z ludzmi to szkoła Henka Panka i Kukułki jest w Łazach najlepsza. Szkoda że ludzie nie mają na tyle jaj ze jak juz piszą negatywne komentarze to nie podpiszą się z imienia i nazwiska Pozdrawiam Odwiedzających Paweł.P

Plusy

brak

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 28.04.2013

Jedyną słuszną opinią dla tego ośrodka jest ocena bardzo słaba. Przygotowanie do egzaminu państwowego teoretycznego jak i praktycznego jest niewystarczające, wiele zagadnień pozostało nie omówionych, a zdanie egzaminu bez skrupulatnego ćwiczenia jest po prostu nie możliwe. Jedyną szansą na ratunek jest zmiana ośrodka, polecam to zrobić jak najszybciej, a osobom które jeszcze się nie zapisały radzę omijać ten ośrodek szerokim łukiem ! Pozdrawiam.

Plusy

brak

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 17.04.2013

Witam, zgadzam się z poprzednią opinią i również nie polecam OSK Kolos. Oblałam egzamin 6 razy! I to wszystko przy niezliczonych ilościach dodatkowych jazd. Pieniądze wyrzucone w błoto oraz zmarnowany czas! W OSK Kolos teoria a zwłaszcza praktyka prowadzone są na dość niskim poziomie. Przekonalam się o tym wybierając inne OSK w Łazach. Dopiero tam zobaczyłam jak powinna wyglądać profesjonalna nauka jazdy. Po wykupionych kilku jazdach i ogromnym skorygowaniu moich dotychczasowych zachowań za kółkiem nabytych u Pana Henryka, zdałam egzamin za pierwszym razem! :) z tego co słyszałam, nie jestem wyjątkiem. Dlatego jeżeli cenicie swój czas i pieniądze to ODRADZAM!

Plusy

brak

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!