Liczba odwiedzin: 25979 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OSK SAFETY CAR ORLIKOWSKI MACIEJ

  (508 opinii w tym 367 zaufanych)

Siedziba

OSK SAFETY CAR ORLIKOWSKI MACIEJ

al. Wolności 33 lok 2b
42-200 Częstochowa

Opis szkoły

Najnowszy ranking szkół nauki jazdy 2013 w Częstochowie. Wybierz najlepszą i zdaj nowy egzamin na prawo jazdy - dane pochodzą z WORD Częstochowa!!
ZOBACZ RANKING:
http://d.polskatimes.pl/k/r/3/56/94/5110c223d418b_z.pdf?1360053429


Gdzie najlepiej uczą do egzaminu na prawo jazdy kategorii B? Ranking najpopularniejszych częstochowskich szkół za rok 2011 - dane pochodzą z WORD Częstochowa!
ZOBACZ RANKING:
http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,48725,12258924,Gdzie_najlepiej_ucza_do_egzaminu_na_prawo_jazdy_kategorii.html

Kurs prawa jazdy w OSK Safety Car - oferujemy:
- kursy prawa jazdy kat: A, B, C, CE
- nowe SUZUKI SWIFT identyczne jak na egzaminie
- godziny prowadzonych zajęć dopasowane do potrzeb kursanta
- kursy standardowe oraz ekspresowe w 3 tygodnie
- teoria w maksymalnie 2 tygodnie
- rzetelne i interesujące wykłady
- klimatyzowana sala wykładowa
- opłatę za kurs rozkładamy na dowolną ilość RAT
- biuro ośrodka oraz sala wykładowa w samym centrum miasta
- zniżki na naukę jazdy dla uczniów i studentów
- jazdy po trasach egzaminacyjnych
- wysoka zdawalność
- materiały szkoleniowe w cenie kursu (książeczka i płyta – testy, znaki drogowe z komentarzem, przepisy ruchu drogowego, prezentacja pojazdów)
- badania lekarskie na miejscu

Zapraszamy na kursy nauki jazdy kategorii A, B, C, CE oraz jazdy doszkalające. Oferujemy skuteczną naukę jazdy pod okiem fachowych, doświadczonych i niesamowicie cierpliwych instruktorów.

Na potrzeby kursantów udostępniamy w pełni wyposażoną salę wykładową, pomoce edukacyjne oraz doskonale przygotowane pojazdy TYLKO NOWE SUZUKI SWIFT IDENTYCZNE JAK NA EGZAMINIE!!!!!!!!!!!.

Umożliwiamy elastyczny wybór godzin zajęć oraz dogodne formy płatności za kursy (RATY!!!!!!!!).

Uczymy rozważnej i bezpiecznej jazdy. Nasze kwalifikacje potwierdzają bardzo zadowoleni kursanci, którzy są profesjonalnie przygotowani do egzaminu państwowego po zakończeniu kursu.

Prowadzimy również szkolenia przeznaczone dla osób pragnących podnieść swoje umiejętności prowadzenia pojazdu, będących w trakcie oczekiwania na egzamin państwowy na prawo jazdy, bądź po nie zdaniu egzaminu.

W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość podniesienia własnych umiejętności w różnych sytuacjach drogowych poprzez jazdę na TROLEJACH!
Czym są troleje i co mają na celu?
Troleje to specjalne urządzenia montowane na tylną oś pojazdu przednionapędowego, dzięki którym uczymy jak opanować poślizg nadsterowny (poślizg osi tylnej). Aby utrzymać odpowiedni kierunek jazdy wymagane jest od kierowcy odpowiednie manewrowanie kierownicą oraz umiejętne operowanie gazem w samochodzie.
Troleje to również nauka wczesnego rozpoznawania uślizgu osi tylne a co za tym idzie metod wyjścia z poślizgu.

ZAPRASZAMY!!!

Ostatnie opinie o OSK SAFETY CAR ORLIKOWSKI MACIEJ

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
5

ocena z dnia: 14.12.2018

Klaudia Gębicz

Klaudia Gębicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Świetna szkoła, fajna i luźna atmosfera. Serdecznie polecam! ????

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 30.11.2018

Małgorzata Bula

Małgorzata Bula
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Moja przygoda z motoryzacją zaczęła się w 2003 roku, kiedy zapisałam się na pierwszy kurs prawa jazdy. Jego przebieg utwierdził mnie w przekonaniu, że nie nadaję się do bycia kierowcą i zrezygnowałam nawet z przystąpienia do egzaminu wewnętrznego… Dwa lata temu sytuacja życiowa zmusiła mnie do ponowienia starań o możliwość samodzielnego prowadzenia samochodu, jednak szkolenie praktyczne i liczne godziny jazd dodatkowych w nowym Ośrodku Szkolenia Kierowców znów nie dawały mi powodów do optymizmu. Kiedy po raz kolejny z przygnębieniem doszłam do wniosku, że i tym razem nic z tego nie będzie, znajomy polecił mi OSK SAFETY CAR, gdzie wreszcie zaczęłam pokonywać swoje ograniczenia i odzyskiwać wiarę w siebie i w sukces na horyzoncie. W OSK Safety Car stawia się na jakość – czas jazd jest maksymalnie wykorzystywany na naukę niezbędnych umiejętności i jazdy po trasach egzaminacyjnych. Faktycznie uczy się tu jazdy rozważnej i bezpiecznej. Ujęło mnie też dopasowanie godzin jazd do moich potrzeb. Poza tym miałam okazję obserwować przy pracy trzech instruktorów z tej szkoły, więc mogę potwierdzić, że Ich cechy wspólne to profesjonalizm, wyrozumiałość, święta cierpliwość oraz poczucie humoru, które pomagają pokonać stres i ułatwiają przyswajanie wiedzy :) Krótko podsumowując – w OSK Safety Car szybko i efektywnie podniosłam swoje umiejętności prowadzenia pojazdu, co niezbicie potwierdza podsumowanie „Pozytywny” na arkuszu przebiegu części praktycznej mojego egzaminu państwowego. A jazdy, które w poprzednich OSK traktowałam jak przykry obowiązek i bez mała karę, w Safety Car polubiłam do tego stopnia, że kilka dni po zdanym egzaminie już mi ich brakuje ;)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A2

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 28.11.2018

Patryk T ...k ip: 83.30.205.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Zdawałem w safty car ale tam nie polecam bo gdy upominałem się o swoje np to że instruktor się spóźnia 15 minut na "lekcje" potem wyciąga nieprzygotowane maszyny , zabrania skręcać w lewo bo opona się zużyła, nie jezdzic tak szybko bo dużo pali , gdy umówisz się dwa tygodnie wcześniej na lekcje i nie przewidziałes deszczu to masz lipe i godziny przepadają , ma paru kursantów podczas jednej godziny itd byłem straszony że nie dopuszczą mnie i będę musiał dokupić dodatkowe godziny żeby iść na egzamin panstwowy bo to instruktor decyduje czy kandydat jest gotowy do egzaminu państwowego i że nie oddadzą mi pkk a mi zależało na czasie to uległem

Plusy

brak

Minusy

długi czas trwania kursu, instruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazd, nerwowa atmosfera, problemy z umawianiem na jazdy, skracanie czasu trwania jazd

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 21.11.2018

Karol Klekot

Karol Klekot
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Świetny instruktor, świetna szkoła, miła atmosfera. Egzamin zdany za pierwszym razem.

Plusy

atrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 16.11.2018

Daria Leśko

Daria Leśko
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Świetna szkoła, serdecznie polecam!!! Bardzo mila atmosfera. Zajęcia teoretyczne jaki i zajęcia praktyczne na wysokim poziomie. Świetni, wyrozumiali i doświadczeni instruktorzy. Nie mogło być inaczej jak egzamin zdany z POZYTYWNYM wynikiem za pierwszym razem.!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!