Liczba odwiedzin: 10523 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Test-Pakt

  (55 opinii)

Siedziba

Test-Pakt

ul. Kawia 4/16
42-200 Częstochowa

Opis szkoły

W PAKIECIE TANIEJ !!! KURS ŁĄCZONY KAT. C i C+E cena 3200 zł). ZIMOWY HIT 2018: Przyjdź z czterema znajomymi, zapiszcie się na KURS, a otrzymacie każdy jednorazowo po 2h GRATIS!!! Możliwość negocjowania cen dla stałych i nowych klientów. ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O RABAT!!!

MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA KURSU W RATACH!!!

Wybierz naszą szkołę nauki jazdy i dołącz do grona szczęśliwych posiadaczy prawa jazdy wybranej przez siebie kategorii!

Powierz nam przyjemność solidnego i profesjonalnego przygotowania Cię do egzaminu państwowego. OSK prowadzimy od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy doskonale zorientowani w oczekiwaniach osób, które zapisują się na kursy prawa jazdy.
Szkoła jazdy współpracuje z urzędami pracy w naszym regionie, z jednostką wojskową, ośrodkami pomocy społecznej oraz innymi instytucjami. Dokładamy wszelkich starań, by cała wiedza niezbędna do egzaminu państwowego została przekazana w prosty i przejrzysty sposób. Zawsze szkolimy profesjonalnie. Wszyscy nasi instruktorzy to osoby charakteryzujące się nienaganną kulturą osobistą i ogromną cierpliwością. Dbamy, by w trakcie kursów panowała miła i przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Zapraszamy na kursy szkolenia kierowców, przygotowujące do państwowego egzaminu na prawo jazdy. Szkoła prawa jazdy Test-Pakt działa kompleksowo, oferując kursy na wszystkie kategorie oraz jazdy doszkalające. Jako nieliczna szkoła jazdy mamy wszystkie pojazdy i jako jedyni przystosowany ciągnik marki ZETOR PROXIMA zgodne z WORD Częstochowa.

Prowadzimy również szkolenia kierowców zawodowych:


- szkolenia okresowe,
– szkolenia w zakresie kwalifikacji wstępnej,
– szkolenia w zakresie kwalifikacji wstępnej przyspieszonej,
– szkolenia w zakresie kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej.

Oprócz usługi szkoleniowej świadczymy usługi transportowe na terenie kraju i za granice autobusem MAN (43 miejsca + 1 + 1) z roku 2004 oraz busem marki Ford Transit z roku 2015 (14 miejsc +1, w pełni wyposażony).Mercedes Benz w najbogatszej wersji VIP (r.2011). Ilość miejsc siedzących 23+1 klimatyzacja, DVD, rozkładane siedzenia skórzane, kufer bagażowy, NEOPLAN (56 + 1+1) z roku 2009, nowoczesny, przestronny i super wyposażony m.in. tv, wi-fi, lodówka, WC, barek z ekspresem.

W szkole nauki jazdy Test-Pakt uczymy bezstresowo!

Zapewniamy kurs prawa jazdy oraz:
– książki i testy do nauki,
– profesjonalny kurs pierwszej pomocy przygotowany przez profesjonalnych ratowników medycznych,
– wewnętrzne egzaminy teoretyczne w formie testów,
– wykłady multimedialne,
– nowoczesne sale wykładowe.

Wychodzimy z założenia, że przyjazna atmosfera podczas kursów na prawo jazdy sprzyja przyswajaniu wiedzy, dlatego staramy się, by wszystkie wykłady i zajęcia prowadzone były jak najskuteczniej. Również z tego względu zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych instruktorów, którzy mają nienaganne podejście do kursantów. Z naszych usług skorzystało już szerokie grono klientów. Oferujemy kursy uprawniające odpowiednio do poruszania się:

KATEGORIA A – motocyklem, także z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100 kg.

KATEGORIA A1 - motocyklem o pojemności skokowej silnika nie przekraczającej 125 cm³ i mocy nie przekraczającej 11 kW oraz stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,1 kW/kg oraz motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW.

KATEGORIA B - pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla, mikrobusem, jeżeli posiada do 9 miejsc siedzących oraz ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym.

KATEGORIA B1 – trójkołowym lub czterokołowym pojazdem samochodowym o masie własnej nie przekraczającej 550 kg, z wyjątkiem motocykla – wydawane od 16 lat

KATEGORIA C – pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym.

KATEGORIA C1 – pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t i nie przekraczającej 7,5 t, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym.

KATEGORIA D – autobusem, ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym.

KATEGORIA T – ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym.

KATEGORIA B+E, C+E – pojazdem określonym odpowiednio w kategorii B lub C, łącznie z przyczepą.

WARUNKI:

Kategoria B
Kurs można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat.

USŁUGI TRANSPORTOWE:

Świadczymy usługi transportowe autokarem turystycznym NEOPLAN 54+1+1 (2008r) MAN(r. 2004). Ilość miejsc siedzących w autobusie - 43+1+1.
Wyposażenie: klimatyzacja, DVD, rozkładane siedzenia, wysoki pokład, kufry bagażowe , Cafe bar, toaleta

Mercedes Benz w najbogatsze wersji VIP (r.2011). Ilość miejsc siedzących 23+1 klimatyzacja, DVD, rozkładane siedzenia skórzane, kufer bagażowy.

Ford Transit (r.2015). Ilość miejsc siedzących 14+1 klimatyzacja, DVD, rozkładane siedzenia.

DLA FIRM PRZYGOTOWALIŚMY OFERTĘ SPECJALNĄ.

ZAPRASZAMY !

Ostatnie opinie o Test-Pakt

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
C+E

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 14.09.2018

Bardzo dobre, profesjonalne podejście do kursanta. Pełna wyrozumiałość instruktora. Możliwość dobierania ilości godzin jazd i dni tygodnia! - Można jeździć nawet w weekendy. C+E zdane za pierwszym razem. Polecam i Pozdrawiam.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 13.02.2018

Polecam tę szkołę, polecam instruktora Adriana, zdane za pierwszym! :D

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
T

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 08.09.2017

Nie dobra atmosfera tylko "zajebista atmosfera" z panem Romanem można zdawać na wszystkie kategorie które są do uzyskania xd. Na pewno wybiorę ten ośrodek szkoleniowy jeszcze nie jeden raz :D Bardzo mocno polecam ten ośrodek i szczególnie polecam instruktora pana Romka

Plusy

dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
C

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 02.07.2017

Polecam w 100%.. Zdane za pierwszym.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 16.05.2017

Szkoła ma profesjonalne podejście do kursanta, bardzo miła atmosfera ☺Instruktor Adrian potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć bezpieczeństwo i technikę jazdy. Zdane za drugim☺ Polecam

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!