Prawo jazdy Warszawa

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2500zł

Auto Szkoła -Smile-

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Warszawie(212)

0 zł
4000 zł
284 Zaufane Opinie (307 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2021)
Z czystym sumieniem mogę polecić Enigmę każdemu, nawet osobom które nigdy nie miały styczności z autem, czyli takim jak ja. Świetnie przeprowadzone wykłady, jak i świetny instruktor Pan Paweł z OSK przy Wiatracznej. Jest to cudowny człowiek, który wierzy w swoich uczniów i świetnie przekazuje swoją wiedzę. Na egzamin jest się solidnie przygotowanym, ponieważ na jazdach zwiedza się każdą ulicę z obszaru egzaminowania i omawiane są miejsca, które są problematyczne dla wielu osób. Pan Paweł udzielił mi wielu rad, które pomogły mi pod wpływem stresu zdać egzamin za pierwszym razem! Więc jeżeli ktoś ma wątpliwości do wyboru szkoły, to Enigma według mnie jest najlepszym wyborem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2021)
Egzamin zdany za pierwszym razem, moim instruktorem był Pan Dominik, super nauczyciel, super człowiek!!! Polecam wszystkim te szkole jazdy i zachęcam do nauki właśnie z wyżej wymienionym Dominikiem, super atmosfera, jazda z nim to sama przyjemność, a i solidna nauka przygotowująca do egzaminu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2021)
Polecam każdemu tę szkołę. Nie będę ukrywał, że od prawie zawsze uważałem, że się nie nadaję do kierowania samochodem (w przeszłości nieudany kurs w innej szkole mnie w tym utwierdził). Postanowiłem dać sobie szansę i zapisałem się w październiku 2020 r. na kurs w Enigmie na prawo jazdy na automat. Wykłady trwały 3 dni (od piątku do niedzieli). Potem przyszła kolej na zajęcia praktyczne. Jesienią szkoła zakupiła nowy samochód (automat) Toyota Yaris, na której ćwiczyłem przed egzaminem (jazdy miałem na Bemowie). Samochód jest świetny, super się nim jeździ, wszystko w automacie. Egzamin praktyczny również zdawałem na tym samochodzie. A teraz najważniejsze, a mianowicie, instruktor Staszek. Super człowiek, bardzo cierpliwy, wszystko bardzo dobrze i dokładnie tłumaczy. Na pierwszej jeździe byłem sparaliżowany przez stres, ale Staszek spokojnie zapoznał mnie z zasadami prowadzenia samochodem w automacie. Po pierwszych zajęciach, pamiętam to jak dzisiaj, stwierdził: "będziesz jeździł". I jeździłem, z każdym spotkaniem było coraz lepiej. Dzisiaj (20.01.2021) zdałem egzamin praktyczny za pierwszym podejściem w WORD Bemowo i jestem za to wdzięczny Staszkowi, który mnie wszystkiego nauczył. Pisząc krótko, tylko ENIGMA i zajęcia praktyczne ze Staszkiem. A jak kiedyś mnie najdzie chęć zrobienia prawka na manualną skrzynię biegów, również wybiorę ENIGMĘ i instruktora Staszka :-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2021)
Szczerze polecam OSK Enigma. Jest to szkoła jazdy, która znakomicie przygotowuje do egzaminu, zarówno teoretycznego, jak i praktycznego. Wykłady były prowadzone w sposób zrozumiały i bardzo ciekawy. Moim instruktorem był Pan Radek Malinowski - bardzo cierpliwy, wyrozumiały instruktor, któremu zależy aby jak najlepiej wyszkolić każdego kursanta. Jazdy w jego towarzystwie przebiegały w miłej, wesołej i bezstresowej atmosferze :)) Wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, dzięki czemu nauka jazdy oraz wymagane manewry nie sprawiają żadnych trudności. Jest to instruktor z pasją, mocno zaangażowany, wspierający kursanta i udzielający wiele cennych wskazówek. Dzięki niemu zostałam świetnie przygotowana do egzaminu, który zdałam za pierwszym razem! Zdecydowanie jest to najlepsza szkoła jazdy w Warszawie, a Pan Radek najlepszym instruktorem- gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2021)
Z czystym sumieniem polecam OSK Enimga! Od pierwszych chwil miałam pozytywne wrażenia. Uwagę zwraca doskonała organizacja w biurze. Pani Anna tłumaczy krok po kroku co trzeba załatwić przed rozpoczęciem kursem. Cześć teoretyczna (kurs weekendowy) poprowadzony był w bardzo interesujący sposób. Wykłady minęły mi błyskawicznie. Miałam przyjemność jeździć z Kamilem, który jest bardzo cierpliwym i opanowanym instruktorem. Kamil wszystko tłumaczy i wyjaśnia w klarowny sposób. Jazdy mijały w sympatycznej i bezstresowej atmosferze. Cały kurs będę bardzo miło wspominać.
1
ENIGMA

ul. Grochowska 194/196 (Praga)al. Solidarności 117 lok. 311 (Śródmieście), ul. Powstańców Śląskich 61 (Bemowo), 04-357 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-01-29

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
176 Zaufanych Opinii (238 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2021)
Bardzo dobre przygotowanie przez szkołe
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2021)
Polecam!!! Długo zastanawiałam się jaka szkole jazdy wybrać, słuchałam wiele opinii od znajomych, którzy już ten wielki egzamin mieli za sobą. Nasłuchałam się ze nie zdawali w Warszawie, a jak juz to za jakimś 3-4 razem jeżdżąc w innych szkołach. Mi dzięki OSK MODEL udało się zdać za 1 razem. Od samego początku kontakt był łatwy i przyjemny. Na kurs teoretyczny poszłam prawie od razu. Jeżeli chodzi o same jazdy to tez super bez zarzutu! Pan Burny = złoto Wszystko wytłumaczył, pokazał. Podczas jazd można było bardzo miło porozmawiać, widać, że bycie instruktorem sprawia mu ogromna przyjemność. Przy popełnianiu błędu jak już słyszałam „oj no coś ty”, bez denerwowanie, wszystko na spokojnie, również z wyjaśnianiem błędów. Obawiałam się, że może być problem z ustaleniem godzin jazd, ale moje zmartwienia się nie potwierdziły. Mogłam na spokojnie je pogodzić z innymi zobowiązaniami. Nie mam żadnych zarzutów, polecam bardzo i gdybym jeszcze raz musiała wybrać szkole jazdy moja decyzja by się nie zmieniła! Ogromnym plusem jest to ze szkoła znajduje się na trasie egzaminacyjnej (mnie ten argument bardzo przekonał)oraz jest bardzo łatwy dojazd. MEGA POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2021)
Jestem bardzo zadowolony, polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2021)
Instruktor był dla mnie bardzo cierpliwy i czujny, a jazdy były przyjemną i owocną nauką.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Polecam w 100% OSK Model, wykłady ciekawe i zrozumiałe, a instruktor bardzo dobrze nauczył jeździć samochodem.
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców MODEL

ul. Mehoffera 26 lok. 25 (Tarchomin), ul. Bazyliańska 20 (Bródno), ul. Wólczyńska 57 (Bielany)ul. Bazyliańska 20 (Bródno), ul. Wólczyńska 57 (Bielany), ul. Mehoffera 26 lok. 25 (Tarchomin), - Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
134 Zaufane Opinie (134 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Z czystym sumieniem mogę polecić instruktora do jazdy Pana Roberta. Bardzo luźna atmosfera, przyjaźnie nastawiony do kursantów, zawsze uśmiechnięty.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2021)
Byłem uczony przez Pana Roberta i złego słowa nie można powiedziec. Z przyjemnoscia przychodzilem na kolejne jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2021)
Uczył mnie Pan Grzegorz Woźniak który świetnie uczy, miał sporo do mnie cierpliwości. Wspiera bardzo kursantów w tych trudnych czasach. Szkoła też jest bardzo super i mają bardzo dobre podejście do kursantów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2021)
Na szkoleniach uczył mnie Pan Grzegorz, super atmosfera oraz dużo wiedzy przekazanej podczas jazd oraz wykładów z innymi instruktorami. Wszystko na plus :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2020)
Szkolił mnie Pan instruktor Dariusz Nowak, który świetnie uczy, jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Wszystko spokojnie tłumaczy i jest bardzo wspierający w tych trudnych godzinach nauki. Sama szkoła również super! Bardzo miłe podejście do kursantów i zawsze bardzo pomocne :)
3
Moto Start

ul. Racławicka 30 (Mokotów)pl. Wilsona 16 (Bielany/ Żoliborz), al. KEN 61 (Ursynów), ul. Grójecka 78 (Ochota), ul. Królowej Marysieńki 21 (Wilanów), pl. Politechniki 1 (Centrum), Odyńca 59A / Metro Racławicka, 02-601 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A+B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
83 Zaufane Opinie (85 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2021)
Bardzo fajna szkoła jazdy. Super instruktorzy. Duża dostępność terminów, profesjonalne podejście i przygotowanie do kursanta . Serdecznie polecam Pana Wojtka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2020)
Z całego serca polecam szkołę. Bardzo profesjonalni, sympatyczni instruktorzy, bezstresowa atmosfera. Kurs w szkole LAMBO sprawił, że czuję się przygotowana do egzaminu państwowego.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.12.2020)
Bardzo mili instruktorzy, ciekawe wykłady teoretyczne.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.12.2020)
Profesjonalne podejście do kursanta, miła obsługa, cierpliwość do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2020)
Wybrałam szkołę z polecenia znajomego, nie zawiodłam się. Profesjonalni instruktorzy, super atmosfera. Bardzo mocno polecam :)
4
Auto Szkoła LAMBO

ul. Radarowa 28 (Okęcie) 02-137 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
45 Zaufanych Opinii (74 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2021)
Świetna szkoła jazdy, szczególnie polecam pana Pawła Chojnackiego za nie tylko dobre przygotowanie do egzaminu ale też do jazdy po mieście na codzień. Dziękuję za miłą atmosferę podczas jazd, dzięki której czułam się pewniej i za wsparcie aż do samego końca. PS Egzamin zdany za 1. razem ;))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2021)
Świetna szkoła, bardzo szybko uczy jeździć. Wykłady z teorii są prowadzone szybko i dobrze przygotowują do jazd. Pan Paweł Chojnacki jest świetnym instruktorem, który szybko nauczył mnie jeździć, zawsze spokojnie tłumaczył i pokazywał wszelkie trasy egzaminacyjne, czy miejsca gdzie łatwo można się zgubić na egzaminie praktycznym, nigdy nie było problemu żeby ustalić termin jazdy. Zdecydowanie polecam te szkołę jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2021)
Witam wszystkich, Chce serdecznie podziękować szkole EXPERT! A bardziej chce podziękować Pana Rafała Żulewskiego! Pełen profesionalizm, niesamowite podejście do kursanta! Instruktor potrafi uczyć tak, że zrozumie każdy. Wszystko wytłumaczy, nie denerwuje się kiedy idzie coś nie tak, nie podnosi głos. Zajęcia odbywają się w spokojnej, pozytywnej atmosferze. Jest super nauczycielem! Dzięki Panu Rafałowi, zaliczyłam za pierwszym razem, zero stresu. Byłam przygotowana na 100%. Polecam najbardziej! Pozdrawiam, i proszę nie zastanawiać się a śmiało wybierać szkole EXPERT!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2020)
Pełny profesjonalizm. Kontakt z biurem bezproblemowy wszystkie sprawy załatwiane od razu i bez opóźnień. Wykłady z Panem Włodzimierzem bardzo ciekawie i dobrze przygotowujące do egzaminu teoretycznego. Jazdy na radarowej z Panem Krzystofem Kornackim były czystą przyjemnością, uczy nie tylko jak zdać egzamin ale też jak poradzić sobie w codziennym ruchu. Jazdy dzięki dostępności mojej i instruktora udało się zrobić w zaledwie 25 dni. Szkoła do polecenia !
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2020)
Szkoła super bardzo polecam. Pan Radosław Zielski 6 gwiazd z 5 super instruktor.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
EXPERT Szkoła Jazdy

ul. Świętokrzyska 18 lok. 132 ul. Świętokrzyska 18 lok. 135, ul. Czumy 6a paw. 2, ul. Powstańców Śląskich 122, ul. Jagielońska 88, ul. Marymoncka 34 (AWF), 00-052 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
57 Zaufanych Opinii (60 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2021)
Bardzo dobra szkoła !!! pozytywny instruktor i udało się zdać wszystko za pierwszym. Dziękuję !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2021)
Nie ma się do czego przyczepić,jeździłam z Panem Andrzejem (kurs) i Panem Tomkiem (jazdy doszkalające).Z czystym sumieniem polecam tą szkołę jazdy i obu instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Bardzo serdecznie polecam wszystkim szkołę OES. Praktyka i teoria, zdane za pierwszym razem. Wykłady poprowadzone ciekawie. Jazdy odbywałam pod okiem najlepszego instruktora Pana Andrzeja. Wszystko było dokładnie wytłumaczone i jazda jest teraz dla mnie przyjemnością. Czuję się bardzo dobrze przygotowana do samodzielnego poruszania się po drogach miasta i nie tylko.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2021)
Polecam bardzo! Super atmosfera i fajne podejście instuktora sprawiły, że chodziłam na jazdy z przyjemnością. Egzamin zdany za drugim razem, tylko dlatego, że za pierwszym razem stres wygrał :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2021)
Polecam jazdy z Panem Zbigniewem Dobieszem, naprawdę dobry instruktor, zdane za pierwszym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
OES - Nauka jazdy

ul. Targowa 66 lok. 30 (Praga)al. Wilanowska 208/29 (Mokotów), 03-734 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
40 Zaufanych Opinii (43 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2021)
Najlepsza Szkola jaka można wybrać! Polecam Polecam! Pan Tomasz Pan Krzysztof pełen profesjonalizm w każdym calu. Jeśli nauka jazdy to tylko Auto Liga Naprawili to co poprzednicy nie nauczyli ! Mamy porównanie wiec szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2021)
Super, prawko zdane!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Super instruktorzy, sympatyczni, doświadczeni a przede wszystkim SKUTECZNI!!! POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!! !!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2021)
Serdecznie wszystkim polecam! Cały kurs minął mi w miłej atmosferze instruktora i zakończył się pozytywnym wynikiem za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.12.2020)
Egzamin zdany za pierwszym razem, bez stresu i problemu. Pani Ania po prostu nauczyła mnie jeździć co sprawiło, że egzamin (sama myśl o nim przez wiele lat mnie paraliżowała) stał się po prostu miłą przejażdżką i potwierdzeniem nabytych umiejętności. Byłam pewna ze jestem przypadkiem beznadziejnym, a po kursie w Auto Lidze mam prawo jazdy i oba egzaminy zdane za pierwszym podejściem. Polecam tę szkołę wszystkim z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
AUTO LIGA

ul. Jagiellońska 78 03-301 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
28 Zaufanych Opinii (34 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2021)
Bardzo polecam! Mimo, że jazda samochodem wiązała się u mnie z dużym stresem, to naprawdę lubiłam chodzić na jazdy. Wyrozumiali instruktorzy sprawili, że udało się ogarnąć panikę i zdać egzamin :) Organizacyjnie też wszystko super. Fajne miejsce stworzone przez ludzi, którzy lubią to co robią.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2021)
Bardzo polecam! Miła atmosfera, możliwość odbycia kursu online, ogromny profesjonalizm, elastyczne godziny jazd, wszystko jasne i przejrzyste, a co najważniejsze - egzamin zdany za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2021)
MILA to ta szkoła jazdy ,która jako pierwsza przychodzi mi na myśl gdy tylko słyszę "Kto tak dobrze nauczył cię jeździć ?". Posłuchałem znajomych ,którzy zdali egzamin przede mną i to właśnie za sprawą doświadczenia zdobytego w MILI , nie żałuję i doskonale rozumiem dlaczego wszyscy wraz ze mną zdali za pierwszym razem. Na pewno szczególną uwagę trzeba zwrócić na indywidualne podejście ,każdego z instruktorów. Zawsze jesteśmy traktowani jako wyjątkowa jednostka , nie generalizowani i właśnie to pozwala nam czuć ,że znaleźliśmy się w dobrych rękach. Każdy błąd , bądź też sytuacje które nas stresują są szybko analizowane i poddawane ćwiczeniom dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet w najtrudniejszych chwilach. Dodatkowo godziny jazd oraz elastyczność w ustalaniu terminów też na plus. Nie raz było śmiesznie , co pozwalało na zredukowanie stresu za kierownicą. Profesjonalne podejście i przyjazna atmosfera sprawiła ,że każda jazda była czystą przyjemnością. ZDECYDOWANIE POLECAM MILE , każdemu liczy sobie kompetencje oraz ceni sobie aby atmosfera podczas nauki była przyjazna.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2020)
Zdecydowanie mogę polecić tą szkołę jazdy. Zdałam za pierwszym razem! Instruktorzy profesjonalni, cierpliwi i z dobrym humorem! Atmosfera super!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.12.2020)
Zdecydowanie polecam! Instruktorzy są profesjonalni, zaangażowani, mega cierpliwi i opanowani a przy tym bardzo sympatyczni i z poczuciem humoru. Jeździ się z różnymi instruktorami trasami egzaminacyjnymi. Każdy z nich zwraca uwagę na coś innego, co pozwala korygować różne błędy i niedociągnięcia i ćwiczyć je do skutku. Szczególne podziękowania dla Pana Krzysztofa za super organizację, wspaniałą atmosferę i dostosowywanie terminów jazd do kursanta i dla instruktora Jacka dzięki któremu poczułam łuk ???? i uwierzyłam w siebie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8
MILA

ul. Lechicka 14 (przy WORD Radarowa - Ochota)ul. Puławska 72 (Mokotów), 02-156 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B72, B po B1

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
21 Zaufanych Opinii (23 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2021)
Po podstawieniu auta na którym się uczyłem , zdałem za pierwszym razem . Bardzo polecam Pana Sławka bardzo sympatyczny i profesjonalny .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2021)
Bardzo przyjemna nauka, wspaniali instruktorzy, w szczególności p. Darek i p. Grzegorz. Zachowany profesjonalizm, nie zabrakło też czasu na żarty :) Nie zmarnowałam tego czasu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2020)
Jeśli szukacie szkoły do doszkolenia się to serdecznie polecam. Pan Sławek jest wymiataczem - cierpliwy, spokojny z ogromną wiedzą. Polecam zdawać egzamin na aucie z tej szkoły.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2020)
Bardzo polecam szkołę jazdy Smile!! Profesjonalne podejście do kursanta, a jazdy prowadzone są bezstresowo w miłej atmosferze. Instruktor, z którym jeździłam-Pan Sławek jest cierpliwy i spokojny. Szkoła podstawia samochód, którym się jeździło na pierwsze podejście egzaminu, co jest dużym plusem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2020)
Bardzo fajna szkoła, polecam. Super instruktorzy !
9
Auto Szkoła -Smile-

ul. Podczaszyńskiego 4(Metro Słodowiec - metro stare Bielany) 01-862 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
17 Zaufanych Opinii (18 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2020)
Profesjonalne podejście do klienta, bardzo miły kontakt i świetni instruktorzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2020)
Polecam każdemu, zdane za pierwszym razem ???? Dziękuję ! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2020)
Serdecznie polecam, profesjonalne podejście instruktorów do kursantów oraz bardzo miła atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2020)
Cały kurs przebiega w super atmosferze, a przy okazji co najważniejsze można dobrze przygotować się do bezpiecznego i świadomego poruszani się na drodze. Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2020)
Szczerze polecam! Pełen profesjonalizm i doświadczenie w szkoleniu młodych kierowców. Wysoko wykwalifikowana kadra
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
OSK Olka

ul. Radarowa 30 (przy WORD Okęcie)al. Wojska Polskiego 16A lok 45, Bolesława Prusa 20, Bolesława Prusa 20, 02-137 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >