Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2000zł

Auto Szkoła -Smile-

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół (216)

376 Zaufanych Opinii (440 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2020)
Polecam szkołę z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego kursanta. Ja miałam przyjemność jeździć z p.Kamilem dziękuje za stoicki spokój, zaangażowanie i przygotowanie do egzaminu. Nie mogę pominąć Pani Ani "złota kobieta" i zarazem najlepsza wizytówka szkoły. Pozdrawiam i dziękuje.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2020)
Polecam szkołę jazdy Enigma a w szczególności instruktora Sławka!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2020)
Profesjonalne podejście instruktora względem kursanta, w sposób klarowny i efektywny objaśnione wszystkie problemy/zagadnienia oraz super atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2020)
Polecam tę szkołę. Kurs zaczęłam w połowie listopada od podstaw. Przyszłam całkowicie zielona. Zdałam za 1 razem zaraz po skończeniu kursu. O czymś to świadczy. O profesjonalnym podejściu do swojej pracy instruktorów. Polecam P. Sławka - z wieloletnim doświaczoniem, cierpliwy, z powołaniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2020)
Świetna szkoła! Bardzo dobre przygotowanie z zasad ruchu drogowego na zajęciach teoretycznych. Jazda z p. Mirosławem sprawiła, że swobodniej czuję się za kierownicą. Pan Mirosław ma dużo cierpliwości i wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam szkołę ENIGMA. :)
1
ENIGMA

ul. Grochowska 194/196 (Praga)al. Solidarności 117 lok. 311 (Śródmieście), ul. Powstańców Śląskich 61 (Bemowo), 04-357 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-28

Szkolimy w kategorii B

302 Zaufane Opinie (309 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2020)
Bardzo dobra komunikacja z instruktorem Darkiem oraz świetna atmosfera podczas kursu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Bardzo polecam Moto start, Pan Adam jest świetnym instruktorem, ludzki miły i wszystkiego nauczył mnie ze wspaniałym podejściem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2020)
Bardzo dobra atmosfera, instruktor Pan Janusz bardzo pozytywny człowiek umiejący wytłumaczyc jazde samochodem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
Polecam instruktora Andrzeja
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2020)
Instruktor Darek z bardzo dużą wiedzą, ogromnym zaangażowaniem w przekazanie jej kursantowi. Spokojnie i bez nacisku pozwolił mi rozwinąć umiejętności związane zarówno z prowadzeniem auta, jak również z jego obsługą. Wykłady szkoleniowe prowadzone w przyjaznej atmosferze zapewniają niezbędną wiedzę przed rozpoczęciem części praktycznej.
2
Moto Start

ul. Racławicka 30 (Mokotów)pl. Wilsona 16 (Bielany/ Żoliborz), al. KEN 61 (Ursynów), ul. Grójecka 78 (Ochota), ul. Królowej Marysieńki 21 (Wilanów), pl. Politechniki 1 (Centrum), 02-601 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-25

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A+B, B po B1

200 Zaufanych Opinii (208 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2019)
Polecam szkołe Lambo! Trafiłam do niej z polecenia koleżanek. Dużym plusem jest dostępność godzin , oraz możliwość jazdy z różnymi instruktorami. Atmosfera w szkole jest miła. Zdobyłam dużo umiejętności. Gorąco polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2019)
Super!!!! Bardzo polecam szkołę LAMBO!!!. Już przede mną tylko egzaminy w WORD. Wszystkiego mnie nauczyli i wszystko umiem! Łatwo się umawiać na jazdy praktyczne, na spokojnie można dopasować terminy. Za każdym razem dostawałam coraz więcej niezbędnych informacji i umiejętności praktycznych. Instruktorzy profesjonalnie przygotowują do egzaminu i do jazdy w codziennym życiu i starają się pokazać z różnych stron jaka jest różnica między teorią a praktyką i dają cenne wskazówki żeby nie popełniać błędów. Żałuję że wcześniej nie zapisałam się na kurs prawa jazdy, same przyjemne wrażenia. Najważniejsze żeby nie było paniki. Więc kto jeszcze nie ma prawka to szybko się proszę zapisywać do Lambo!!!! ))))))
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2019)
Co prawda egzamin państwowy mam jeszcze przed sobą, ale już teraz mogę powiedzieć, że przygotowanie w szkole Lambo jest na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera podczas jazd, jasna polityka odnośnie umawiania, odwoływania oraz zmiany terminów. Wykłady w ramach kursu przyspieszonego z racji swojej długości mogły wydawać się nieco nudne, ale była to tylko i wyłącznie kwestia mojego wyboru. Za to pierwsza pomoc- fantastyczna. W przygotowaniu pomagają również egzaminy wewnętrzne, które pozwalają nie tylko co jakiś czas sprawdzać swoją wiedzę, ale przede wszystkim skłaniają do systematycznego uczenia się. Dużym plusem jest także test praktyczny na zasadach egzaminu państwowego odbywający się na ostatnich dwóch godzinach jazd.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Jeśli zależy ci zarówno na czasie jak i na jakości kursu to tylko LAMBO, Jazdy praktycznie całą dobę, instruktorzy ogarnięci a cena normalna. a no i Dojazd dobry
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Bardzo polecam szkołę jazdy LAMBO ze względu na jakość jaką oferuje. Instruktorzy zawsze byli na czas, a jeśli wiedzieli, że się spóźnią to kursant zawsze był informowany. Atmosfera podczas jazd jak i kursów była wyśmienita ze względu na prowadzących. Auto szkoła LAMBO jest także usytuowana w genialnym miejscu, gdyż kursant przyswaja sobie ulice, po których później prawdopodobnie będzie jeździł na egzaminie co bardzo pomaga młodym kierowcom podczas egzaminu. podczas jazd każdy instruktor był wyrozumiały i starał się przekazać wiedzę w spokojny sposób.
3
Auto Szkoła LAMBO

ul. Radarowa 28 (Okęcie) 02-137 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

180 Zaufanych Opinii (230 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2020)
Polecam szkołę, a szczególnie Panią Joannę!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2020)
W szkole jazdy MODEL instruktorzy wykazali się cierpliwością oraz działali motywująco wobec kursantki. Wykłady były prowadzone prawidłowo i spójnie, dzięki czemu bezproblemowo poradziłam sobie z egzaminem praktycznym wewnętrznym oraz teoretycznym wewnętrznym, który zaliczyłam bezbłędnie. Instruktorzy potrafią nauczyć i wkładają wszelki wysiłek w swoją pracę nad odpowiednią jazdą z kursantką.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2020)
Cały kurs dobrze przeprowadzony. Terminy do uzgodnienia. Nie boje się już jazdy samochodem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2020)
Profesjonalne podejście do kursanta, rzeczowo i jasno przekazana wiedza, a poza tym bardzo sympatyczna i wymagająca Pani instruktor (P. Joanna) ;-).
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2020)
Bardzo dobre przygotowanie do prawa jazdy, super pan instruktor, jazdy zawsze w wesołej atmosferze. Każdemu polecam!!!
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców MODEL

Tarchomin - ul. Mehoffera 26 lok 25, Bródno - Bazyliańska 20, Bielany - Wólczyńska 57ul.Bazyliańska 20, ul.Wólczyńska 57, UL. MEHOFFERA 26 LOK 25 , - Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

112 Zaufanych Opinii (121 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2020)
Wróciłam do kursu na prawo jazdy po 8 latach i nie mogłam trafić lepiej :) Na pierwsze jazdy szłam na miękkich nogach i bez większych nadziei na sukces, z ostatnich wyszłam dużo pewniejsza siebie i znalazłam w jeździe samochodem dużo radości :) 10 godzin z niesamowitymi, cierpliwymi instruktorami (Jankiem i Tomkiem) wystarczyło żeby zdać egzamin przy pierwszym podejściu! Podziękowania należą się także Panu Krzysztofowi, który tworzy w szkole niemal rodzinną atmosferę, rozładowuje stres i motywuje. Bardzo dziękuję! I polecam każdemu! Agnieszka
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2020)
Zdecydowanie polecam szkołę jazdy MILA! Przesympatyczni i cierpliwi instruktorzy oraz bardzo dobra organizacja zajęć/jazd. Egzamin zdany za pierwszym podejściem - za co jestem szczególnie wdzięczna p. Jankowi, który świetnie mnie do niego przygotował na jazdach doszkalających
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2020)
Pomimo ze kurs robiłam bardzo długo, z powodu braku czasu to udało i się zdać egzamin za pierwszym razem. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2020)
Szkoła naprawdę na dużym poziomie . Instruktorzy nauczą każdego prowadzić samochód . Do tego wszystko w dobrej atmosferze dzięki czemu cały kurs jest bezstresowy . Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Instruktor na najwyższym poziomie, bardzo mi się podobało cało przygotowanie. Dzięki temu to egzaminu podeszłam z zadowoleniem i luzem.
5
MILA

Lechicka 14 (przy WORD Radarowa) OchotaPuławska 72, Mokotów, 02-156 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-03-07

Szkolimy w kategoriach: B, B72

63 Zaufane Opinie (105 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2020)
Dzięki jazdom doszkalającym z Panem Markiem udało mi się zdać za pierwszym razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2020)
Pani Magda pomogła mi zrozumieć moje błędy dzięki temu odrazu po jazdach doszkalających zdałem egzamin.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2020)
Jestem bardzo zadowolona ze szkoły, a najbardziej z przydzielonego mi instruktora Krzysztofa Rydzewskiego, który podczas całego kursu służył mi pomocą i wsparciem - wierzył we mnie bardziej, niż ja sama w siebie. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
Najlepsza Szkoła na Bemowie! :) Bardzo dobra organizacja, p. Ela zawsze służy pomocą. :) Polecam bardzo instruktora Jacka Nowickiego. Potrafi przekazać kursantom swoją wiedzę i doświadczenie. Jazdy z Jackiem to sama przyjemność - nauka krok po kroku bez żadnego stresu. Polecam każdemu, kto chce zdać egzamin państwowy na luzie za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
1. dobra lokalizacja w centrum warszawy (biura) 2. bardzo sprawne załatwianie wszystkich formalności (lekarz i te sprawy) 3. szeroki wachlarz możliwości odbycia kursu teoretycznego (albo jeden weekendowy albo można to rozłożyć) 4. bardzo miła obsługa Szkoła daje podręcznik i 3 miesięczny dostęp do platformy z bardzo dobrymi próbnymi egzaminami teoretycznymi. Instruktora znam tylko jednego. Bardzo profesjonalnie i dokładnie przygotował mnie do egzaminu. Na jazdach rozwijaliśmy każdy najmniejszy szczegół, powtarzając do "upadłego" (może nie każdy ma farta i się od razu dogaduje, ale ja miałem tutaj szczęście bo bardzo dobrze nam się współpracowało). Efekt to egzaminy zdane za pierwszym podejściem: 100% teoria, na praktyce jeden błąd z omijaniem przeszkody, ale to chyba już złośliwość egzaminatora bo miałbym 100% i chciał mi pokazać kto tam rządzi :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
EXPERT Szkoła Jazdy

Świętokrzyska 18 lokal 132 Świętokrzyska 18 lokal 135, ul. Czumy 6a pawilon 2, Powstańców Śląskich 122, Łopuszańska 22, Jagielońska 88, (AWF) Marymoncka 34, 00-052 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-29

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

52 Zaufane Opinie (61 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2020)
Super przygotowanie do egzaminów, bardzo mili i wykwalifikowani instruktorzy, teoria i praktyka zdana za pierwszym razem, gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2020)
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2020)
Bardzo polecam tę szkołę, atrakcyjna cena kursu, profesjonalny sposób nauczania. Polecam szczególnie jazdy z Panem Zbyszkiem, będzie mi ich brakować. Instruktor jest bardzo profesjonalny, cierpliwy i zna się na swoim fachu, a jazdy z nim to nie tylko dobra muzyka, ale i rozmowy na każdy temat. Aż szkoda się żegnać :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2020)
Polecam szkołę, a szczególnie jazdy z Panem Andrzejem, który cierpliwie i skutecznie przygotował mnie do egzaminu. Zdałam za 1 razem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2020)
W szkole zarówno wykłady jak i zajęcia praktyczne prowadzone w pełni profesjonalnie. Pan Zbyszek uczy nie tylko zdać egzamin, ale również jezdzić, podchodzi do kursanta z cierpliwością i wyrozumiałością, indywidualnie dostosowuje sposób nauki do potrzeb i predyspozycji. To trzecia szkoła jazdy do jakiej trafiłam, więc mam spore porównanie, w pełni polecam.
7
OES - Nauka jazdy

ul. Targowa 66 lok. 30 (Praga)al. Wilanowska 208/29 (Mokotów), 03-734 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

39 Zaufanych Opinii (47 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Gorąco polecam tę szkołę, instruktor rzeczowy, cierpliwy, z dużym poczuciem humoru tłumaczy wszystkie elementy. Nauczyłem się jeździć, a nie zdawać egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Bardzo polecam szkołę SMILE, kurs prowadzony rzetelnie i w miłej atmosferze, każda jazda to czysta przyjemność! Egzamin zdany za pierwszym razem ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Zostałem świetnie przygotowany do egzaminu. Zdane za pierwszym razem. Polecam z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Polecam z całego serca!! Mój instruktor (Pan Grzegorz) wszystko zawsze spokojnie i dokładnie mi wyjaśniał! Cały kurs przebiegał w miłej atmosferze i była to dla mnie nauka na całe życie, a nie tylko, żeby zdać egzamin!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2020)
Profejsonalne podejscie, doswiadczeni instruktorzy i mila atmosfera. Do egzaminu bylem swietnie przygotowany i zdalem go za 1 razem. Serdecznie Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Auto Szkoła -Smile-

ul Podczaszyńskiego 4(Metro Słodowiec) 01-862 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-29

Szkolimy w kategorii B

31 Zaufanych Opinii (39 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2020)
Polecam bardzo, ale to bardzo serdecznie. Ekipa instruktorów jest dobrana znakomicie (polecam w szczególności Pana Roberta i Pana Tomasza, z którymi miałem przyjemność jeździć praktycznie wszystkie 30h jazd). Podchodzą do każdego z głową, czystym rozumem, dobrym nastawieniem i nutką śmiechu, co pozwala nie stresować się podczas jazdy. Teoria jak i praktyka zdane za pierwszym razem, nie żałuję ani grosza które przeznaczyłem na współpracę z OSK Czalek. ????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2020)
Szkoła jazdy, która przygotowuje do jazdy w rzeczywistych warunkach, a nie tylko do egzaminu. Niesamowita atmosfera, łatwy kontakt z instruktorami, którzy są rzeczowi, wymagający i w tym samym czasie zabawni i wyrozumiali. Osobne dziękuję dla instruktora Tomasza - uważam, że zdany za pierwszym razem egzamin to jego zasługa - nawet najbardziej skomplikowane sytuacji potrafi wytłumaczyć w jasny sposób i zawsze wierzył we mnie więcej, niż ja sama :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2019)
Brak ukrytych kosztow , świetna atmosfera , super instruktorzy egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem :) teoria zdana z pelnym pakietem punktow :) Instruktor Maciej wspanialy człowiek , bardzo cierpliwy , Maciej dziekuje za poswiecony czas i cierpliwosc do mnie ;) Czarek Bravo Wy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2019)
Super atmosfera i świetni instruktorzy! Polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2019)
Polecam bardzo, super szkoła, super instruktorzy (Czarek i Tomek I love you<3), którym zależy na kursancie, atmosfera fantastyczna, zero stresu, bardzo cierpliwi! Po kursie tutaj jest się naprawdę przygotowanym, jak prawo jazdy to tylko u Czalka!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Ośrodek Szkolenia Kierowców "CZALEK" Cezary Mordon

Przasnyska 6a/pok.222ul.Skarbka z Gór 116 paw. C8 (bazarek), 01-756 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-03-07

Szkolimy w kategorii B

17 Zaufanych Opinii (28 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2020)
Polecam. Instruktor - pan Janusz naprawdę świetny.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2020)
Jazdy zaczęłam w GAZeLce pod koniec sierpnia 2019 roku na ul. Radarowej. Wykłady zostały poprowadzone szybko i sprawnie (mimo panującego wtedy upału) i wyniosłam z nich wiele drogocennych wskazówek dotyczących prawidłowej jazdy. Na wykładach był dostęp do wc, a także jedzenia i picia. Prowadzący robił przerwy, kiedy tylko grupa wyrażała taką chęć. Przerażała mnie ilość godzin jakie mieliśmy spędzić na tych zajęciach, ale okazało się że wypuszczano nas wcześniej, przekazując nam informacje w przestępnej i miłej formie. Po zajęciach teorytycznych dostałam książkę do nauki wraz z kodem do aktywacji internetowego kursu. Mimo dużej ilości kursantów, i małej elastyczności mojego kalendarza, udawało się zawsze dopasować jazdy tak jak chciałam. Odwoływanie zajęć również nie stanowiło problemu, i zawsze spotykałam się z pozytywną informacją zwrotną. Jazdy miałam z instruktorami: Dariuszem ( ok.20h, podczas których udzielał mi się niesamowity spokój i humor za kierownicą, instruktor zaskakiwał mnie swoją pasją i umiejętnością krytyki nieraniącej kursanta, w najniebezpieczniejszych sytuacjach okazywał pomocną dłoń i zrozumienie), Januszem ( ok. 6h kiedy pierwszy raz męczyłam się z najprostszymi czynnościami obsługi samochodu, znosił moje jeżdżenie w kółko na łuku i starał się by te pierwsze godziny nauczyły mnie jak najwięcej obsługi pojazdu, bym wyjeżdżając na ulicę umiała sprawnie poruszać się w ruchu miejskim, był bardzo zabawny i konsekwentny w tym co robił, zależało mu na tym by kursant znał swoje błędy i zrozumiał dlaczego je robi, oraz ich unikał), Michałem (ok. 3h, w których dał mi mnóstwo cennych wskazówek tuż przed egzaminem i sprawił, że ze spokojem wkroczyłam na plac WORDu, chwalił kiedy trzeba i krytykował w sposób delikatny). Oba egzaminy wewnętrzne zdałam sprawnie i dostałam wiele wsparcia od całej ekipy GAZeLki. Na koniec kursu dostałam naklejkę na samochód z zielonym listkiem i gratulacje, że ukończyłam kurs. Cieszę się, że trafiłam do tej szkoły jazdy, i dzięki niej zdałam egzaminy państwowe za pierwszym razem. Pozdrawiam całą kadrę GAZeLki i wszystkie osoby, które to czytają :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2020)
Polecam bardzo, naprawdę najlepszy instruktor na świecie bardzo miły i wesoły polecam wszystkim
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2019)
Bardzo polecam wszystkim tę szkołę! Na jazdy chodziłam zawsze z przyjemnością. Pan Sławek instruktor z powołania, bardzo (bardzo!) cierpliwy, chętny do odpowiadania na wszystkie nurtujące mnie pytania, naprawdę uczy jeździć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2019)
Super szkoła jazdy! Nauka u p. Przemka z batorego przebiega w bardzo miłej atmosferze. Widać że to instruktor z powołania z dużą wiedzą i umiejętnością przekazania. Skutkiem tego był pozytywny wynik egzaminu z bezbledną jazdą w ruchu drogowym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
GAZeLka

ul. Radarowa 26 (Mokotów)ul. Stefana Batorego 35 (Mokotów), ul. Cypryjska 6 (Sadyba/ Wilanów), ul. Stefana Batorego 39 (Mokotów), 02-511 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A1, A2