Prawo jazdy Warszawa

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2700zł

Auto Szkoła -Smile-

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Warszawie(213)

Więcej filtrów kursów
212 Zaufanych Opinii (300 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2021)
polecam z całego serca cierpliwi instruktorzy, bardzo przyjemne wykłady
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2021)
Atrakcyjna cena kursu, kompetentny instruktor, 30h jazd zrobione w równy miesiąc. Polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2021)
Instruktor wspaniale tłumaczy. Serdecznie polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2021)
Serdecznie polecam! Wykłady w miłej atmosferze. Instruktor profesjonalny i zorganizowany.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2021)
Polecam tą szkołę, wszystko zdane za pierwszym razem. Jazdy w super atmosferze z Radosławem Burnym, dodatkowo teoria z Panem Romanem to czysta przyjemność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców MODEL

ul. Mehoffera 26 lok. 25 (Tarchomin), ul. Bazyliańska 20 (Bródno), ul. Wólczyńska 57 (Bielany)ul. Bazyliańska 20 (Bródno), ul. Wólczyńska 57 (Bielany), ul. Mehoffera 26 lok. 25 (Tarchomin), - Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
388 Zaufanych Opinii (411 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2021)
Jestem bardzo zadowolona ze szkoły! Serdecznie polecam instruktora pana Mirosława, bardzo profesjonalny specjalista.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2021)
Na początku lipca 2021 zdałam prawo jazdy dzięki Panu STASZKOWI ze szkoły nauki jazdy ENIGMA w Warszawie (jazdy WORD BEMOWO). Wybrałam jazdy doszkalające. Wszystkie drogi jakie miałam na egzaminie były wcześniej ujęte na jazdach z Panem Staszkiem. Bardzo cenię instruktora za profesjonalizm, szacunek, dokładność, miłą atmosferę, praktyczne wskazówki dotyczące jazdy. Pan Staszek jest osobą bardzo sumienną, punktualną, podczas jazd skupia się na brakach kursanta wyjaśnia i ćwiczy manewry, aż zostaną opanowane. Jest to instruktor z powołania, potrafiący w sposób odpowiedni przekazać wiedzę, przy którym czułam się bezpiecznie - pełne skupienie przy trudniejszych manewrach. W 100% polecam też szkołę ENIGMA (Bemowo)- zawsze mogłam liczyć na sprawną organizację, przekazywanie informacji, powiadamianie, odpisywanie na maile. Pozdrawiam, Anna
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2021)
Super szkoła, polecam gorąco Pana Mirka. Jazdy doszkalające.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2021)
Co do szkoły to parę lat wcześniej korzystała z niej koleżanka - była bardzo zadowolona - przez co miałam większe zaufanie do dokonanego wyboru. I miała racje. Panie w sekretariacie były bardzo pomocne. Pomogły przy każdej wątpliwości. Nakierowany co i jak dalej. Zajęcia teoretyczne (w trybie weekendowym) prowadzone były w ciekawy sposób, mimo trybu nie dało się odczuć zmęczenia natłokiem informacji, do tego podanych było wiele życiowych przykładów pomagających uświadomić sobie wagę uprawnień kierowcy. Co dodatkowo sprawiło ze zajęcia teoretyczny stało się dużo ciekawsze i nie były suchą i nudną teorią. Jeśli chodzi k jazdy to insteuktor - p.Paweł z Bemowa - jest bardzo cierpliwy, a do tego konsekwentny w zadaniach wyznaczonych do zrobienia na każdym spotkaniu, przy tym zawsze spokojny, uśmiechnięty i bardzo życzliwy. Jeśli chodzi o trasy które ćwiczyliśmy to rzeczywiście były bardzo pomocne przy egzaminie praktycznym. A i plac i pytania techniczne dot. pojazdu przećwiczone były w sposób genialny gdyż to była cześć egzaminu której byłam pewna że zdam. A do tego kwestie techniczne typu zmiana koła i tankowanie tez były poruszane także takie przygody nie są mi już straszne. Wielkie podziękowania dla instruktora za fachową i rzetelną pomoc w nauce. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2021)
Super szkoła. Bardzo dobry kontakt z Panią Marią z biura. Bardzo sprawny kurs teoretyczny z Panią Kasią, wszystko klarownie wytłumaczone. Jazdy z Panem Mirkiem to doskonałe przygotowanie do egzaminu - wyjaśni wszystkie błędy, pokaże na co zwracać uwagę na egzaminie. Zarówno teoria, jak i praktyka zdane za pierwszym razem. Gorąco polecam!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
ENIGMA

ul. Grochowska 194/196 (Praga)al. Solidarności 117 lok. 311 (Śródmieście), ul. Powstańców Śląskich 61 (Bemowo), 04-357 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-08-13

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
97 Zaufanych Opinii (97 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2021)
Jestem bardzo zadowolona z jazd z Panem Stanisławem Janeczko. Miła atmosfera, korekty i sugestie podawane w bardzo przyjazny sposób. Kurs teoretyczny był prowadzony w dynamiczny sposób - nie było nudno.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2021)
Polecam Instruktora Jarosława Korcza,elastyczne godziny jazd, miła atmosfera i sporo wiedzy przekazanej. Zajęcia z teorii również prowadzone w miłej atmosferze :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2021)
Serdecznie polecam instruktora Roberta, profesjonalnie podchodzi do szkolenia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2021)
Bardzo polecam instruktora P.Dariusza Stanickiego - normalne zdrowe podejście do kursanta , nauczy wszystkiego na spokojnie, bez stresu. :) Kontakt ze szkołą bardzo dobry, wszystko się załatwia z przyjemnością. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2021)
Serdecznie polecam, miła i bezstresowa atmosfera na jazdach i wykładach. Stały kontakt z instruktorem i z biurem. Polecam instruktora Pana Dariusza Witkowskiego, elastyczny grafik, bez problemu można się dogada w każdej kwestii, jazdy w miłej atmosferze. Cieszę się z wyboru tej szkoły jazdy i każdemu jestem w stanie ją szczerze polecic.
3
Moto Start

ul. Racławicka 30 (Mokotów)pl. Wilsona 16 (Bielany/ Żoliborz), al. KEN 61 (Ursynów), ul. Grójecka 78 (Ochota), ul. Królowej Marysieńki 21 (Wilanów), pl. Politechniki 1 (Centrum), Odyńca 59A / Metro Racławicka, 02-601 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A+B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
63 Zaufane Opinie (73 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2021)
Miałam jazdy z Panem Andrzejem. Z całego serca polecam. Świetny Pan z uśmiechem, cierpliwością i ogromna wiedzą. Zwraca uwagę na szczegóły, które przy egzaminie praktycznym są ważne. Jazdy wyrobiłam w miesiąc. Cena kursu bardzo dobra na rynku. Z całego serca polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2021)
Z cała pewnością najlepsza szkoła w całym mieście, zawsze mogłem ułożyć jazdy pod moje możliwości czasowe, zaś sama część teoretyczna odbywała się popoludniami, dzieki temu bez problemu mogłem na nią dotrzeć po pracy. Naprawdę dziękuję za tak profesjonalne przekazanie swojej wiedzy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2021)
I to jest szkoła jaZDY z prawdziwego zdarzenia! Duża elastyczność! Fachowe podejście! Wyjątkowa atmosfera!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2021)
Egzamin zdany za piątym podejściem - ale czterokrotnie oblany z mojej winy. Profesjonalne podejście, pełna elastyczność, możliwość ćwiczenia wybranych elementów jazdy i ciekawe rozmowy z instruktorem. Serdecznie polecam jazdy z panem Zbigniewem D.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2021)
Do tej szkoły trafiłam po 2 latach przerwy. W poprzednim mieście nie zdałam 5 razy. Dokupiłam 12 godzin jazd i dzisiaj zdałam za pierwszym podejściem w Warszawie! Dziękuję bardzo za świetne przygotowanie i ogromną cierpliwość.
4
OES - Nauka jazdy

ul. Targowa 66 lok. 30 (Praga)al. Wilanowska 208/29 (Mokotów), 03-734 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
63 Zaufane Opinie (63 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2021)
Rewelacyjna atmosfera, super instruktorzy, bardzo przyjemnie się jeździło, polecam wszystkim.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2021)
Super atmosfera, profesjonalne podejście do kursanta, łatwa komunikacja z instruktorem i profesjonalne wskazówki odnośnie prowadzenia auta oraz świetnie wytłumaczenia jazdy na łuku oraz ruszania pod górkę
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2021)
Polecam szkołę Lambo :) Po 6 godzinach jazd doszkalających zdałam egzamin kategorii B, samochodem z automatyczną skrzynką biegów autoszkoły. Dziękuję całemu zespołowi, a szczególnie Pani Kindze za bardzo wartościowe wskazówki i 2 godziny jazdy w bardzo przyjemnej atmosferze!
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2021)
Jestem bardzo zadowolona z całego kursu. Spotkałam się w tej szkole z ogromnym profesjonalizmem, wszyscy instruktorzy, z którymi miałam przyjemność jeździć nauczyli mnie najważniejszych rzeczy dla początkującego kierowcy. Szkołę oceniam na 5+ i zachęcam wszystkich do zapisywania się właśnie do tej szkoły.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2021)
Wszyscy instruktorzy byli mili i bardzo pomocni. Wykłady ciekawe, fajny prowadzący. Elastyczne godziny jazd, można wszystko załatwić w około miesiąc. Bardzo polecam :)
5
Auto Szkoła LAMBO

ul. Radarowa 28 (przy WORD Radarowa) OKĘCIE, OCHOTA, MOKOTÓW 02-137 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
42 Zaufane Opinie (51 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2021)
Do Autoligi trafiłam po głębokiej analizie warszawskiego rynku szkół jazdy. Szczerze to miałam gdzieś z tyłu głowy, że być może te pozytywne opinie to trochę ściema. Bo przecież zawsze znajdzie się osoba której COŚ nieodpowiada, a 5.0 na Googlu to nielada wyczyn. Nic bardziej mylnego. Ta szkoła nie uczy tylko jak zdać egzamin, ale tego jak być dobrym kierowcą. Miałam przyjemność jeździć głównie z Panem Krzysztofem. Wspaniały profesjonalista. Konkretny, rzeczowy, ale jednocześnie przyjemny i ludzki. Polecam Fiata 500. Na nim się uczyłam i zdałam egzamin. Odchodzi połowa stresu związana z autem (czy będzie zdezelowane sprzęgło w wordowskim samochodzie, czy je wyczujesz). Zna się samochód i ustawia wszystko pod siebie. Poza tym ten biały pierdzioch wszędzie wejdzie! Serdeczne podziękowania równie dla Jacka i Nikodema - z Wami jeździłam mniej, ale mam Was w pamięci. Szefuncio szkoły Tomek to mega gość. Rozluźni, wszystko dopasuje jak trzeba, prawdziwny boss. Z całego serca Wam chłopcy dziękuję! A AUTOLIGĘ POLECAM KAŻDEMU ZAWSZE I WSZĘDZIE.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2021)
Super szkoła! świetny, spersonalizowany kurs z jeszcze lepszymi instruktorami. Bardzo dobra, bezstresowa atmosfera na jazdach i umiejętnie przekazywana wiedza. Bardzo się ciesze ze trafiłam akurat na Auto Ligę i udało mi się zdać za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę Przyszłam tu na jazdy doszkalające po kursie w innej szkole jazdy - kilka godzin w Auto Lidze nauczyło mnie więcej niż 30 godzin kursu w mojej poprzedniej szkole. Profesjonalne podejście, ogromna cierpliwość i wspaniała atmosfera. Sprawili ze uwierzyłam w siebie i koniec końców zdałam za pierwszym razem :) szczególnie dziekuje osobom, z którymi miałam jazdy - Nikodemowi, Michałowi i Tomkowi :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2021)
Instruktorzy AutoLiga przede wszystkim posiadają umiejętności do nauczania jazdy samochodem. Na podkreślenie zasługuje profesjonalizm w podejściu do klienta. Pani Ania i Pan Tomek trafnie zdiagnozowali błędy i tłumaczyli poprawne wykonywanie manewrów na drodze, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i kultury jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2021)
Decyzję o powrocie do jazdy samochodem oraz żeby ponownie zawalczyć o prawo jazdy, podjęłam dość spontanicznie. Do Auto Ligi trafiłam z polecenia, a także zachęcona pozytywnymi opiniami, których średnia wynosi równo 5. Pomyślałam, że coś w tym musi być, dlatego się zdecydowałam - i nawet przez moment, nie żałowałam swojej decyzji. Przede wszystkim, chciałabym bardzo podziękować Panu Krzysztofowi, z którym jeździłam Fiatem 500. Za profesjonalizm, spokój, cenne rady oraz świetną i zupełnie bezstresową atmosferę podczas jazd. Nie tylko w 100% poznałam trasy egzaminacyjne na Bemowie i Bielanach, ale także poczułam się pewniej na warszawskich ulicach oraz drodze ekspresowej S8. Do końca życia również będę Panu wdzięczna za przekazanie pozytywnej energii i zminimalizowanie strachu przed egzaminem państwowym!!! Dziękuję również Pani Ani, za profesjonalne podejście do kursanta oraz cenne wskazówki, pomimo tylko 2 godzin na Hyundaiu i20. Dodatkowo, świetny kontakt z Tomkiem - pytał o samopoczucie na jazdach (z czym nie spotkałam się w innych szkołach), zawsze można było znaleźć dogodny dla siebie termin, widać że zależy mu na kursantach i wkłada serce w to, co robi! Podsumowując: współpracę z Auto Ligą będę zawsze wspominała z uśmiechem na ustach, jako jedno z najlepszych doświadczeń w życiu, które dodatkowo zaowocowało spełnionym marzeniem - pozytywnym wynikiem państwowego egzaminu praktycznego! Od siebie oczywiście dorzucam kolejną 5 (chociaż to mało!) oraz będę polecała tę szkołę wszystkim zainteresowanym! Pozdrawiam cały zespół Auto Ligi i życzę dalszych sukcesów!!!
6
AUTO LIGA

ul. Jagiellońska 78 03-301 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
35 Zaufanych Opinii (40 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2021)
Super szkoła , najlepsi instruktorzy , jazdy bez stresowe . Polecam z całego serca !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2021)
Zacznę od tego że do "prawa jazdy" wróciłam po 10 latach od kursu i w zaawansowanej ciąży, dlatego zależało mi na intensywnej i efektywnej nauce zakończonej pozytywnym egzaminem. Jazdy miałam z Cezarym (wulkanem energii) i Tomaszem (ostoją spokoju), myślę że oba te temperamenty były tu potrzebne, by zakończyć egzamin z tarczą i bezpiecznie wyjechać na Warszawskie drogi.???? Chłopaków doceniam za: - profesjonalizm - skupienie się na kursancie, a nie telefonach i załatwianiu prywatnych spraw - elastyczność - punktualność - czyste i sprawne autka Wspomnę tylko, że szkolenie rozpoczęłam w innej popularnej szkole jazdy na Białołęce i szybko z niej zrezygnowałam, gdyż jazda po pustych drogach Legionowa mijała się z celem. Była to zwykła strata czasu i pieniędzy. Polecam OSK CzaLek! Ania O.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2021)
Bardzo fajna szkoła! Nauka odbywała się w przyjemnej, koleżeńskiej ale też profesjonalnej atmosferze. Auta zadbane - bardzo fajnie się nimi jeździ! Egzamin zdany na mieście bezbłędnie. Szkoła uczy nie tylko zdawać, ale też jeździć co jest niesamowitym plusem. Polecam OSK Czalek wszystkim przyszłym kierowcom!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2021)
Najlepsza szkoła w Polsce, podchodzą do każdej osoby z cierpliwością i wyrozumiałością. Zdałem za 1 razem:) Polecam każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2021)
Bardzo dziękuję instruktorom za cierpliwość do mojej osoby, pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do kursantki. Instruktorzy w przystępny sposób tłumaczą i ćwiczą trasy egzaminacyjne - co doceniłam szczególnie na egzaminie, który dziś zdałam. To dopiero początek mojej drogi jako kierowcy, bo wiem, że jeszcze sporo rzeczy do dopracowania, udoskonalenia, a przede wszystkim mojego nabrania wprawy w jeździe. Jeszcze raz dziękuję i serdeczne polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7
Ośrodek Szkolenia Kierowców "CZALEK" Cezary Mordon

Przasnyska 6a/pok.222 01-756 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-08-07

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
32 Zaufane Opinie (34 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2021)
Dzięki jazdom doszkalającym w SMILE zdałem egzamin bez błędu po pięcioletniej przerwie w jeżdżeniu i próbach zdania egzaminu. Pani Kasia to wspaniała osoba, która ma bardzo ludzkie podejście, zaraża optymizmem i jej profesjonalizm widać w każdej sekundzie odbywanych jazd.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2021)
Bardzo serdecznie polecam szkołę jazdy Smile, zdałam prawo jazdy za pierwszym razem!!! Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać w życiu! Pełen profesjonalizm i najwyższy poziom nauczania! Jeździłam z instruktorem Grzegorzem i z całego serca polecam każdemu! Jazdy w super atmosferze i na bardzo wysokim poziomie! Super szkoła jazdy, polecam z czystym sumieniem✋!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2021)
Bardzo polecam szkołę jazdy Smile i instruktorkę Panią Kasię! W tym roku pisałam maturę, dzięki wyrozumiałości i elastyczności udało mi się pogodzić naukę z kursem. Ogromnym plusem jest możliwość zdawania egzaminu samochodem którym jeździło się podczas kursu. Zdecydowanie będę polecać znajomym!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.07.2021)
Jak najbardziej polecam szkołę jazdy Smile oraz instruktora Pana Sławka-jest to instruktor z powołania który bardzo dobrze przygotuje kursanta do egzaminu państwowego. Jazdy odbywają się w przyjaznej oraz bezstresowej atmosferze. Poza bardzo dobrym przygotowaniem do egzaminu w szkole nauczane są techniki jazdy samochodem, które przydadzą się w młodemu kierowcy. Serdecznie polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2021)
Zdałem za pierwszym razem. Podczas egzaminu państwowego czułem się bardzo pewnie, ponieważ podczas jazd próbnych, jeździłem w te miejsca, gdzie egzaminator. Oprócz zdanego egzaminu za pierwszym razem, poznałem wiele technik dobrej i płynnej jazdy samochodem, które sprawiają, że jestem dorobym kierowcą. Szczególnie muszę polecić Pana Grzegorza. Miła atmosfera jazdy i naprawdę dużo rzeczy mnie nauczył o prowadzeniu samochodu. Lepiej trafić nie mogłem, super !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Auto Szkoła -Smile-

ul. Podczaszyńskiego 4(Metro Słodowiec - metro stare Bielany) 01-862 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
27 Zaufanych Opinii (42 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2021)
Zapisując się na kurs myślałam, że jestem beznadziejnym przypadkiem i że nigdy nie będę jeździć (mimo egzaminu zdanego wiele lat wstecz) - a już na pewno nie po ulicach Warszawy! Na szczęście trafiłam na Pana Jacka, który bardzo szybko uświadomił mi, że jest inaczej i dodał odwagi. Pan Jacek jest bardzo cierpliwy, profesjonalny i pozytywnie nastawiony. Wszelkie uwagi przekazuje w sposób, który nie zniechęca do dalszych prób. Udzielił mi wielu przydatnych wskazówek, bardzo szybko widziałam postęp. Instruktor z powołania! Samochód, którym odbywały się jazdy, był zawsze w nienagannym stanie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.07.2021)
Gdyby nie jazdy z Martą, która jest absolutną oazą cierpliwości, kopalnią wiedzy i przemiłym człowiekiem, do dziś zapewne myślałabym, że prawo jazdy nie jest dla mnie. W końcu mogę odhaczyć ten punkt na liście. Gazelka jest najlepszą szkołą do jakiej można trafić, polecam z całego serca!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2021)
Serdecznie polecam GAZeLke! Uczyłam się u Pana Piotra na Wilanowie. Pan Piotr jest kompetentny, cierpliwy i przekazuje wiedzę w przemiłej i spokojnej atmosferze. Jazdy zawsze odbywały się punktualnie i ich czas wykorzystywany był w 100%. Zawsze mogłam umówić dogodny dla siebie termin jazd. Każdy kontakt z biurem GAZeLki był bezproblemowy i miły. Robienie kursu w GAZeLce to przyjemność. P.S. Dodatkowy ogromny plus dla Pana Piotra za szanowanie zdrowia kursantów i jazdę w maseczce w najgorszym okresie pandemii.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2021)
Super kurs, Pan Przemek świetnie mnie przygotował do egzaminu i zdane za pierwszym razem. Bardzo miła atmosfera w szkółce :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2021)
Gorąco polecam szkołę nauki jazdy GAZeLka i mojego instruktora Przemka. Bardzo solidna i rzetelna firma, a Przemek to profesjonalista pod każdym względem. Jego spokój, opanowanie, umiejętność przekazywania wiedzy sprawiły, że cały kurs przebiegał w bezstresowej atmosferze, a dziś mogłam odebrać gotowy dokument prawa jazdy! Bardzo dziękuję Przemku i polecam!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
9
GAZeLka

ul. Słomińskiego 6 / Dworzec Gdańskiul. Stefana Batorego 39 (Mokotów), ul. Wiertnicza 99 / Wilanów, ul. Stefana Batorego 39 (Mokotów), Powstańców Śląskich 126, Radarowa, 26, 00-204 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
27 Zaufanych Opinii (34 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2021)
Zdecydowanie polecam! Super atmosfera. Cierpliwi, przyjaźni i wyrozumiali instruktorzy. Elastyczne godziny jazd, możliwość wypożyczenia samochodu na egzamin. Dziękuję Panu: Krzysztofowi, Markowi oraz Tomaszowi. To dzięki Wam spełniło się moje marzenie ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2021)
Szkoła bardzo dobrze zorganizowana, wspaniali instruktorzy. Najwięcej jeździłam z Markiem. Genialnie przygotował mnie do egzaminu, do zaliczenia jazdy po łuku, zdałam za pierwszy razem. Jestem SZCZĘŚLIWA, że wybrałam szkole MILA. Solidność, serdeczność i szkolenie na najwyższym poziomie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2021)
Trafiłam na najlepszą szkołę nauki jazdy jaką mogłabym sobie wyobrazić. Dzięki MILI uwierzyłam, że prowadzenie auta jest również dla mnie. Polecam każdemu, kto miał wcześniej trudne doświadczenia w tej materii. W Mili wraz z rzetelną wiedzą, miłymi i doświadczonymi instruktorami jest dużo poczucia humoru, a także pełne szacunku podejście do każdego kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2021)
Zdałam egzamin za pierwszym podejściem na radarowej! Dyrektor był bardzo profesjonalny oraz każdemu poświęcał pełną uwagę. Znakomita dostępność jazd, instruktorzy pierwszej klasy. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ podejście instruktorów było komfortujące, a zarazem skuteczne pod egzamin oraz jazdę rzeczywistą. Poleciłabym tą szkołę każdemu, który chce szybko, przyjemnie, oraz efektywnie zdać prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2021)
Tym co się boją i odwlekają w nieskończoność- szczerze polecam i zachęcam do nauki w tej Szkole. Egzamin okazał się być przy takim przygotowaniu sytuacją absolutnie do przejścia. Świetna organizacja to na początek, możliwość podstawienia auta na egzamin, z której warto skorzystać. Instruktorzy są wyrozumiali, rzetelni i cierpliwi, nagle manewry, które wydawały się niewyobrażalne stają się łatwe. Na kursie jeździ się trasami zróżnicowanymi, nie tylko tymi egzaminacyjnymi i instruktorzy z powołania uczą obycia na drodze, oswojenia z autem a nie tylko zdania egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10
MILA

ul. Lechicka 14 (przy WORD Radarowa - Ochota)ul. Puławska 72, (Mokotów), Patriotów 162, ( Wawer ), 02-156 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B72, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >