6 322

Ośrodków

209 160

Opinii

156 806

Zaufanych Opinii

6 334

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Warszawa

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2800zł

ENIGMA

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Warszawie(212)

Więcej filtrów kursów
55 Zaufanych Opinii (77 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2021)
Bardzo polecam całą szkółkę jazdy LDrive, a przede wszystkim zajęcia z panią Zuzanną! Jazdy odbywały się w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Pani Zuzanna uczy nie tylko precyzyjnej jazdy, ale też daje wiele życiowych wskazówek. Zostałam świetnie przygotowana do egzaminu - zdałam za pierwszym razem ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2021)
Świetna szkoła, bardzo polecam zapisywać się w niej na nauki jazdy. Pani Zuzanna jest niesamowicie dobrym instruktorem i w po miesiącu jazd z nią, da się nauczyć od zera aż do zdania egzaminu - pełne zaangażowanie w to, żeby opanować te jazdy. Szkoła jest też bardzo blisko WORDa, da się więc rozeznać po ulicach gdzie mogą odbywać się egzaminy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2021)
Gorąco polecam tą szkołę jazdy. Poszłam tam na jazdy doszkalające i trafiłam na cudowną instruktorkę Panią Zuzannę. Jest ona osobą wyrozumiałą i cierpliwą. Dzięki niej nauczyłam się wielu nowych rzeczy i poprawiłam swoje dotychczasowe błędy. Pani Zuzanna pokazała mi trasę egzaminacyjną, której nikt w poprzedniej szkole mi nie pokazał oraz ćwiczyła ze mną wszystko z czym miałam problem. Bardzo polecam szkołę jazdy Ldrive ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2021)
Bardzo polecam! Pierwsze dwa podejścia do egzaminu miałam problem przez to, że w mojej szkole jazdy uczono mnie na innym nieco samochodzie. Pani Zuzanna pomogła mi opanować górkę na tyle, że nie musiałam się tak naprawdę nią przejmować, ale otworzyła mi też oczy na parę rzeczy i ułatwiła ich wykonywanie. Z panią Zuzanną wszystko stało się prostsze i po 3 jazdach doszkalających, na trzeci egzamin poszłam właściwie bezstresowo i zdałam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2021)
Najlepsza szkoła jazdy w Warszawie. Zdałam egzamin dzięki Pani Zuzannie która z dużą cierpliwością podchodziła do moich braków. Nauczyła mnie robić łuk nie na słupki (bardzo nie życiowa opcja, oraz najgorsza z możliwych) tylko na lusterka co jest potem bardzo pomocne w jeździe po drogach! Pani Zuzanna prowadzi lekcje jazdy w barrdzo miłej atmosferze! Najlepsza szkoła oraz instruktorka! ❤️
21
Ldrive

ul. Komitetu Obrony Robotników 52 lok. 4 02-146 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
53 Zaufane Opinie (97 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2021)
Kurs na prawo jazdy A na najwyższym poziomie. Instruktor jest przygotowany do lekcji, interesuje się kursantem obserwując postępy na placu i indywidualnie dobiera zadania. Lekcje ustalane są indywidualnie a instruktor zawsze jest na czas. Oprócz zadań i lekcji na placu lub mieście, instruktor zawsze ma czas, żeby porozmawiać o bezpieczeństwie jazdy czy zachowaniach na drodze. Widać, że zależy mu nie tylko na zdaniu egzaminu lecz również na odpowiedzialnej i bezpiecznej jeździe motocyklem. Egzamin praktyczny zdałem za pierwszym razem bez stresu. Polecam z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2021)
Polecam w 100%, podejście bardzo profesjonalne, w razie pytań nie ma problemów z wyjaśnieniem. Z instruktorów polecam p. Alfreda, przesympatyczny człowiek z ogromną cierpliwością i mega wiedzą w przekazywaniu i uczeniu na drodze, potrafi cierpliwie wytłumaczyć, pokazać wszystko na drodze. Polecam z czystym sercem wszystkim chcącym szybko zdać egzamin i zostać kierowcą. Dziękuję p. Jacku oraz p. Alfredzie. Kuba
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2021)
W szkole Auto Bema odbyłem kurs na kategorię A, egzamin teoretyczny i praktyczny w WORD zdałem za pierwszym podejściem. Polecam szkołę, cały kurs odbył się na najwyższym możliwym poziomie, na wszystkie moje pytania zawsze dostawałem wyczerpującą odpowiedź. Instruktorzy, ale też i cały zespół Auto Bema to ludzie z powołania. Widać, że lubią to co robią, a to przynosi rewelacyjne rezultaty. Szczególnie polecam Pana Piotra - instruktora najlepszego z najlepszych w Warszawie. Jeśli zależy Ci na bezstresowym zdaniu egzaminu, jest to szkoła dla Ciebie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2020)
Ja zrobiłem pełen kurs (powrót do robienia prawa jazdy po 7 latach, rozpoczętych w rodzinnych stronach) - po szkoleniu u Pana Janka zdałem za pierwszym razem. Żona natomiast posiada już prawo jazdy i chciała się doszkolić w Warszawie. Zresztą co tu wiele mówić, Pan Janek ma bardzo metodyczne podejście i prowadzi jazdy w sposób usystematyzowany. Czas w samochodzie płynie bardzo szybko i w miłym towarzystwie. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni ze świadczonych usług i profesjonalizmu. Brak problemów formalnych (z dnia na dzień wystawili niestandardowy dokument dla WORDu, który Panie z okienka wymyśliły sobie na przeddzień egzaminu), wszystko załatwiane podczas jednej rozmowy telefonicznej, bezproblemowo za opłatą udostępniono mi samochód OSK do egzaminu Państwowego.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2020)
Chciałbym bardzo podziękować za tak super kurs,zwłaszcza instruktorowi Panu Zbyszkowi. Jest niezawodny,cierpliwy,z poczuciem humoru,ale przedewszystkim uczy tak jazdy że chce się wracać na naukę, solidny, tłumaczy od podstaw i ze zrozumieniem. Jest to najlepszy instruktor jazdy kat.B jakiego poznałam. A co by nie mówić do zrozumienia jazdy nie byłam przekonana,dopiero Pan Zbyszek wykszesil we mnie polubienie jazdy. Dziękuję z całego serca.
22
AUTOBEMA

Kasprzaka 19/21 lok.113 01-211 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
50 Zaufanych Opinii (77 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.03.2021)
Polecam, egzamin zdany za pierwszym razem! Jazdy miałem z Instruktorem Pawłem K., wymagający ale jednocześnie profesjonalny i pomocny.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2021)
Uczyłam się w szkole Ledwo Jadę,a moim instruktorem był pan Paweł K. Doskonale przygotowuje pod kątem jazdy podczas egzaminu,ale tak samą dużą wagę przywiazuje do jazdy samodzielnej, poza egzaminem. Każdy element egzaminu zostaje dokładnie opracowany, tak,że podczas egzaminu robi się wszystko z łatwością. Sam instruktor cierpliwy,profesjonalny , w aucie panowała miła atmosfera, jednocześnie sprzyjająca skupieniu i nauce. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany w WORD Bemowo za pierwszym razem, na końcu egzaminator pochwalił i spytał,w jakim ośrodku się szkoliłam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2021)
Gorąco polecam szkołę jazdy Ledwo Jadę oraz instruktora Roberta K. Świetnie przeprowadzony kurs, pełen teoretycznej i praktycznej wiedzy. Takiego przygotowania nie pożałujecie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
słaby
(ocena z dnia 24.12.2020)
Instruktor załatwiał sprawy prywatne podczas jazd, był niemiły oraz nieprofesjonalny. Pan Robert- właściciel, bardzo miły i pomocny. Nie skorzystałabym z usług tej szkoły jazdy jeszcze raz, mimo, że zdałam oba egzaminy za pierwszym razem. Samochody którymi się jeździ są w wersji przed-liftingowej, innej niż ta na egzaminie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2020)
Świetna atmosfera, dobre podejście do kursanta to co powinna mieć każda szkoła jazdy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
23
LEDWO JADĘ

ul. A. Mickiewicza 27/89 01-562 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, AM, A+B, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
49 Zaufanych Opinii (56 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2021)
Bardzo dobra szkoła, a Pan Wojciech to osoba na odpowiednim stanowisku, chyba nikt was tak dobrze nie nauczy jeździć jak On, egzamin zdany na pierwszym podejściem :D inna dla niektórych chyba kluczowa kwestia, czytałem kilka razy o seksitowskim podejściu instruktora do kobiet na motocyklu, tutaj tego nie będzie Pan Wojciech podchodzi do tematu profesjonalnie, a jego podejście będzie jak do każdego innego kursanta, to tak z obserwacji w trakcie kursu po ilości dziewczyn jakie przychodziły... Dzięki
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2021)
Super podejście instruktora bardzo dobre przygotowanie do egzaminu jak i do samodzielnej jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2021)
Egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo profesjonalne podejście instruktora Wojtka. Wszystko w bardzo dobry sposób wyjaśni i pokaże. Polecam !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2021)
Pan Wojtek jest super instruktorem, stanowczym oraz użyje słów które dają odrazu kopa do DZIAŁANIA.Plac jest w porządku motocykle w bardzo dobrym stanie widać, że są serwisowane na bieżąco. Podstawa aby umieć oraz zdać egzamin to CHĘĆ! Jestem tego przykładem, ponieważ zdałem dwa jednego dnia kat A2 i B Robiłem cały kurs kat A2 Jazdy doszkalające kat B
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.11.2020)
Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach trudno o tak dobry kurs. Nie da się ukryć przed instruktorem żadnego błędu,a nauka jest prowadzona tak by bezpiecznie jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Choć i do tego przygotowanie bardzo dobre - zdane za pierwszym razem. Pozdrawiam i żałuję, że już po wszystkim bo będzie mi brakować cennych uwag i ciekawych rozmów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
24
MotoMali.pl

ul. Dywizjonu 303/175ul. Targowa 66A lok. 34, 01-470 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
45 Zaufanych Opinii (104 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.08.2021)
Bardzo dobra szkoła ,Pan Wojtek to super instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2021)
Polecam pana Andrzeja jako instruktora!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2021)
Szkoła bardzo przyjemna. Polecam jazdy z Panem Wojtkiem. Bardzo dobrze uczy techniki jazdy i można wszystko na spokojnie opanować.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2021)
Polecam Pana Instruktora Andrzeja, bardzo wyrozumiały i cierpliwy :)
dobry
(ocena z dnia 15.07.2021)
Dobrej jakości auta
25
OSK Olka

ul. Radarowa 30 (przy WORD Okęcie) 02-137 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
16 Zaufanych Opinii (28 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2019)
Bardzo przyjaźni i pomocni pracownicy. Indywidualne podejście do kursantów. Instruktor bardzo cierpliwy, przekazywał praktyczne porady co do codziennej jazdy. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2019)
Bardzo fajna szkoła, instruktor niezwykle cierpliwy i wyrozumiały,robię postępy, jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam
dobry
(ocena z dnia 26.06.2019)
Witam!Uczą bardzo dobrze, podchodzą do kursanta z szacunkiem.Ogólnie mam ogromny bagaż wiedzy który wykorzystuję na praktyce.Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2019)
Очень довольна преподованием! И своими резутатами! Выберала из нескольких школ, знакомые порекомендовали эту, и рада, что выбрала! Очень осталась довольна! Рекомендую!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2017)
Bardzo profesjonalni instruktorzy, jazdy prowadzone dokładnie i merytorycznie, ceny atrakcyjne. Egzamin zdany za pierwszym podejściem.
26
OSK JURA

ul. Tarchomińska 9 03-746 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, B1, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
16 Zaufanych Opinii (25 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2021)
Gorąco polecam zarówno szkołę Level jak i instruktora p. Ireneusza Brzezińskiego. Egzamin praktyczny zdałam za pierwszym podejściem, a wcześniej nie miałam żadnej styczności z motocyklami. Napdawde profesjonalne przygotowanie pod względem praktycznym. Pan Ireneusz na bieżąco udzielał mi wskazówki jak balansować cialem aby wykonywać wszystkie manewry bezbłędnie (co zostało zauważone i docenione podczas egzaminu praktycznego). Szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2021)
Polecam Pana Sławka naprawdę wyśmienity instruktor który na spokojnie wszystkiego nauczy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2021)
Z czystym sumieniem polecam! Bardzo miła atmosfera i super podejście instruktora do kursanta. Zrobiłem w tej szkole już 3 prawa jazdy i każde zdane za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla Pana Ireneusza oraz Pana Sławomira. Dziękuję jeszcze raz i na pewno do zobaczenia!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.09.2021)
Gorąco polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2021)
Miła atmosfera instruktor bardzo profeslonalny przekazał mi widze która przydała się do zdania egzaminu.Kurs przebiegł szybko bardzo fajny kontakt z instruktorem co do terminów jazd polecam .Pozdrowienia dla Pana Ireneusza bardzo fajny i pozytywny facet ma indywidualnie podejście wie jak przekazać niezbędna wiedzie kursantowi do zdania egzaminu .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
27
Ośrodek Szkolenia Kierowców LEVEL

ul. Antalla 11A (Tarchomin) 03-126 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A1, B, A2, AM, B po B1, A

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
14 Zaufanych Opinii (43 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2021)
Serdecznie polecam jazdy z Sylwią! Dzięki Niej jazda samochodem zaczęła mi sprawiać przyjemność, a dzisiaj udało mi się zdać egzamin praktyczny, dziękuję!! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2021)
Świetna szkoła i wspaniała Pani Instruktor. Egzamin zdany za pierwszym podejściem po 10 letniej przerwie :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2021)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Miła atmosfera, 0 stresu i samochody w dobrym stanie. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2021)
Robiłam kategorię B z Panią Sylwią. Bardzo polecam, świetna atmosfera na jazdach, profesjonalne podejście i dużo cierpliwości do kursanta. Cenne porady i wskazówki, dzięki którym zdałam za pierwszym razem! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2021)
Serdecznie polecam Panią Sylwię. Jest świetna, wszystko tłumaczy. Zdałam za 3 ale myślę że to i tak dobrze na Warszawę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
28
OSK MotoKurs

ul. Wołoska 52 paw. 7 02-583 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A1, A2+B, A+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
13 Zaufanych Opinii (48 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2021)
Bardzo profesjonalne podejście, doskonali instruktorzy, miło, sympatycznie, zawsze na czas. Zdane za 1!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2021)
Polecam MEGA-JAZDĘ. Szczególnie polecam Pana Ryszarda, bardzo dobry instruktor, spokojnie bez stresu uczy jak jeździć. Szybko wyłapał i skorygował błędy, których niestety nauczono mnie w innych szkołach.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2021)
POLECAM ! POLECAM ! MEGA JAZDA I MEGA FAJNIE PRAWKO W KIESZENI ! DZIĘKI PANU RYSZARDOWI I JEGO NAUCE MNIE JAZDY UDAŁO MI SIE ZDAĆ ZA 2 RAZEM (1 WSZY ZA DUŻY STRES ) TŁUMACZY, WYŁAPUJE BŁĘDY, POKAZUJĘ W KTÓRYM MOMENCIE ROBIŁAM COŚ ŹLE. NIE MA LEPSZEGO NAUCZYCIELA. Miła spokojna atmosfera i można się pośmiać ????GORĄCO POLECAM MEGA JAZDE ????☺
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2021)
Polecam w 100%! Zdane dzisiaj za pierwszym razem - na automacie. Pan Ryszard - wymagający, zwraca uwagę na najdrobniejsze błędy - ale jak widać są tego wyniki! Atmosfera najlepsza! Jeszcze raz dziękuję! ☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2020)
Brałam w tej szkole jazdy doszkalające po roku przerwy od zrobienia kursu podstawowego i jestem bardzo zadowolona! Dzięki Panu Ryszardowi zdałam za pierwszym razem. W trakcie kursu nauczył mnie zarówno wielu praktycznych aspektów jazdy, jak i dawał wskazówki teoretyczne, których bardzo skąpił mi instruktor w mojej pierwszej szkole. W Mega-jazda jest kilka typów samochodów - Hyunday'e przed- i poliftowe oraz samochody z automatyczną skrzynią; jeździłam zawsze na tym, na którym chciałam. Nie było żadnego problemu z umówieniem jazd, nawet z tygodnia na tydzień, a Pan Ryszard był bardzo spokojny, życzliwy i profesjonalny. Trasy były dopasowane do moich potrzeb pod kątem egzaminu. Mogę z całego serca polecić ;)
29
Mega-jazda Ośrodek Szkolenia Kierowców kat B

ul. Srebrna 16/304 00-810 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 Zaufanych Opinii (21 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2021)
Profesjonalne podejście, jednocześnie miła i sympatyczna atmosfera, dzięki której aż nie można się doczekać na kolejne jazdy. Dobre przygotowanie do jazdy samochodem przez co pewne zdanie egzaminu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2019)
Uratowana po niezbyt udanym kursie w innej autoszkole. 6h jazdy z Panem Mariuszem to jak 40 gdzie indziej. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2019)
Zapisałem się na jazdy doszkalające przed egzaminem na prawo jazdy. Zrobienie ich w OSK Gruszfeld było strzałem w dziesiątkę. Mariusz (mój instruktor) bardzo szybko wyłapał błędy popełniane przeze mnie za kierownicą, opowiedział mi o nich, zasugerował w jaki sposób zmienić przyzwyczajenia, podpowiedział kilka prostych technik radzenia sobie w sytuacji stresowej (egzamin), podrzucił kilka propozycji dotyczących techniki jazdy. Tak przygotowany zdałem egzamin na prawo jazdy jednym podejściem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2018)
Miałam przyjemność odbyć kurs prawa jazdy z OSK Gruszfeld, był to najlepszy wybór z możliwych! Dzięki profesjonalizmowi Mariusza i dobrej organizacji kursu przystąpiłam do egzaminu ze spokojem i pewnością. Na lekcje w Warszawie miałam możliwość umawiać się w dogodnych terminach oraz zapewniono mi kilka godzin jazd i wyjazd na egzamin do Łomży. Zalety tej szkoły jazdy to m.in. nauka jazdy w praktyce na najwyższym poziomie, zaangażowanie instruktora, doświadczenie i przyjemna atmosfera. Serdecznie polecam OSK Gruszfeld wszystkim, którzy chcą zdać egzamin za pierwszym razem, a przede wszystkim nauczyć się bezpiecznej i efektywnej jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2018)
Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
30
OSK GRUSZFELD

Ul. Konwiktorska 7 00-216 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, A

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >