6 397

Ośrodków

238 847

Opinii

183 403

Zaufanych Opinii

7 131

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Warszawa

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 3000zł

Auto Szkoła LAMBO

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Warszawie(212)

Więcej filtrów kursów
23 Zaufane Opinie (41 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.10.2022)
Polecam Pana Irka. Konkretny gość, spokojnie wytłumaczył co i jak i egzamin zdany za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2022)
Bardzo polecam! Bardzo profesjonalne podejście i świetna atmosfera. Dzięki Panu Ireneuszowi zdałem egzamin za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2022)
Bardzo spokojni i znający się na rzeczy instruktorzy. Brak problemu z umawianiem się na jazdy i elastyczność. Egzamin zdany bezbłędnie za pierwszym razem. Cieszę się że trafiłem pod ich skrzydła, było warto!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2022)
Posiadanie prawa jazdy na kat. A było moim małym marzeniem ???? I kiedy w końcu przyszedł dobry czas rozpoczęłam poszukiwanie odpowiedniej dla mnie szkoły nauki jazdy. Zdecydowałam się na LEVEL na podstawie opini i to był strzał w dziesiątkę! Same formalności, kontakt telefoniczny, wszystko to przebiegło bardzo sprawnie. Pani w biurze była bardzo miła i pomocna. Przyszedł czas na pierwsze jazdy. Muszę tutaj podkreślić, że pierwszy raz na placu manewrowym był moim pierwszym razem na motocyklu. Pan Irek to najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić - cierpliwie tłumaczył krok po kroku technikę jazdy, był bardzo wyrozumiały kiedy miałam gorszy dzień i niezwykle opanowany, gdy zdarzyła się pomyłka ???? Do tego atmosfera jaką stworzył sprawiła, że nawet przez chwilę nie czułam się zestresowana i niepewna! Co więcej, Pan Irek od początku wierzył w moje umiejętności i sprawił, że sama w nie uwierzyłam. A efekt jest taki, że po 1,5 miesiąca od rozpoczęcia kursu zdałam!!! Zdałam za pierwszym razem!!! Jestem przeszczęśliwa, spełniłam swoje marzenie, a Pan Irek dołożył od siebie nie cegiełkę, a całą górę cegieł! Dziękuję ☺️☺️ Polecam każdemu z całego serca! To zdecydowanie najlepszy wybór, jeśli chodzi o wybór szkoły! Do zobaczenia na drodze, Magda ☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2022)
Serdecznie polecam, kat. A zdane za pierwszym razem, zarówno teoria jak i praktyka. Nauczanie bezstresowe, instruktorzy cierpliwi, z wielkim doświadczeniem i wiedzą. Cena przystępna, bardzo dobry kontakt i możliwość rozłożenia sobie jazd wg własnych potrzeb.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
21
Ośrodek Szkolenia Kierowców LEVEL

ul. Antalla 11A (Tarchomin) 03-126 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A1, B, A2, AM, B po B1, A

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
14 Zaufanych Opinii (43 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2021)
Serdecznie polecam jazdy z Sylwią! Dzięki Niej jazda samochodem zaczęła mi sprawiać przyjemność, a dzisiaj udało mi się zdać egzamin praktyczny, dziękuję!! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2021)
Świetna szkoła i wspaniała Pani Instruktor. Egzamin zdany za pierwszym podejściem po 10 letniej przerwie :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2021)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Miła atmosfera, 0 stresu i samochody w dobrym stanie. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2021)
Robiłam kategorię B z Panią Sylwią. Bardzo polecam, świetna atmosfera na jazdach, profesjonalne podejście i dużo cierpliwości do kursanta. Cenne porady i wskazówki, dzięki którym zdałam za pierwszym razem! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2021)
Serdecznie polecam Panią Sylwię. Jest świetna, wszystko tłumaczy. Zdałam za 3 ale myślę że to i tak dobrze na Warszawę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
22
OSK MotoKurs

al. Niepodległości 90/2 02-585 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A1, A2+B, A+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
13 Zaufanych Opinii (22 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2022)
Serdecznie polecam Pana Pawła instruktora, który jeździł ze mną w Warszawie oraz w Łomży i świetnie przygotował mnie do egzaminu w Łomży. Egzamin zdany za pierwszym razem! Panu Pawłowi dziękuję bardzo za życzliwą i sympatyczną atmosferę, motywowanie i wspieranie w gorszych momentach. Merytoryka również super. Szkoła oferuje wyjazdy do Łomży na egzaminy, wszystko bardzo dobrze zorganizowane.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2021)
Profesjonalne podejście, jednocześnie miła i sympatyczna atmosfera, dzięki której aż nie można się doczekać na kolejne jazdy. Dobre przygotowanie do jazdy samochodem przez co pewne zdanie egzaminu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2019)
Uratowana po niezbyt udanym kursie w innej autoszkole. 6h jazdy z Panem Mariuszem to jak 40 gdzie indziej. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2019)
Zapisałem się na jazdy doszkalające przed egzaminem na prawo jazdy. Zrobienie ich w OSK Gruszfeld było strzałem w dziesiątkę. Mariusz (mój instruktor) bardzo szybko wyłapał błędy popełniane przeze mnie za kierownicą, opowiedział mi o nich, zasugerował w jaki sposób zmienić przyzwyczajenia, podpowiedział kilka prostych technik radzenia sobie w sytuacji stresowej (egzamin), podrzucił kilka propozycji dotyczących techniki jazdy. Tak przygotowany zdałem egzamin na prawo jazdy jednym podejściem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2018)
Miałam przyjemność odbyć kurs prawa jazdy z OSK Gruszfeld, był to najlepszy wybór z możliwych! Dzięki profesjonalizmowi Mariusza i dobrej organizacji kursu przystąpiłam do egzaminu ze spokojem i pewnością. Na lekcje w Warszawie miałam możliwość umawiać się w dogodnych terminach oraz zapewniono mi kilka godzin jazd i wyjazd na egzamin do Łomży. Zalety tej szkoły jazdy to m.in. nauka jazdy w praktyce na najwyższym poziomie, zaangażowanie instruktora, doświadczenie i przyjemna atmosfera. Serdecznie polecam OSK Gruszfeld wszystkim, którzy chcą zdać egzamin za pierwszym razem, a przede wszystkim nauczyć się bezpiecznej i efektywnej jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
23
OSK GRUSZFELD

Ul. Konwiktorska 7 00-216 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
13 Zaufanych Opinii (48 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2021)
Bardzo profesjonalne podejście, doskonali instruktorzy, miło, sympatycznie, zawsze na czas. Zdane za 1!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2021)
Polecam MEGA-JAZDĘ. Szczególnie polecam Pana Ryszarda, bardzo dobry instruktor, spokojnie bez stresu uczy jak jeździć. Szybko wyłapał i skorygował błędy, których niestety nauczono mnie w innych szkołach.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2021)
POLECAM ! POLECAM ! MEGA JAZDA I MEGA FAJNIE PRAWKO W KIESZENI ! DZIĘKI PANU RYSZARDOWI I JEGO NAUCE MNIE JAZDY UDAŁO MI SIE ZDAĆ ZA 2 RAZEM (1 WSZY ZA DUŻY STRES ) TŁUMACZY, WYŁAPUJE BŁĘDY, POKAZUJĘ W KTÓRYM MOMENCIE ROBIŁAM COŚ ŹLE. NIE MA LEPSZEGO NAUCZYCIELA. Miła spokojna atmosfera i można się pośmiać ????GORĄCO POLECAM MEGA JAZDE ????☺
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2021)
Polecam w 100%! Zdane dzisiaj za pierwszym razem - na automacie. Pan Ryszard - wymagający, zwraca uwagę na najdrobniejsze błędy - ale jak widać są tego wyniki! Atmosfera najlepsza! Jeszcze raz dziękuję! ☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2020)
Brałam w tej szkole jazdy doszkalające po roku przerwy od zrobienia kursu podstawowego i jestem bardzo zadowolona! Dzięki Panu Ryszardowi zdałam za pierwszym razem. W trakcie kursu nauczył mnie zarówno wielu praktycznych aspektów jazdy, jak i dawał wskazówki teoretyczne, których bardzo skąpił mi instruktor w mojej pierwszej szkole. W Mega-jazda jest kilka typów samochodów - Hyunday'e przed- i poliftowe oraz samochody z automatyczną skrzynią; jeździłam zawsze na tym, na którym chciałam. Nie było żadnego problemu z umówieniem jazd, nawet z tygodnia na tydzień, a Pan Ryszard był bardzo spokojny, życzliwy i profesjonalny. Trasy były dopasowane do moich potrzeb pod kątem egzaminu. Mogę z całego serca polecić ;)
24
Mega-jazda Ośrodek Szkolenia Kierowców kat B

ul. Srebrna 16/304 00-810 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
9 Zaufanych Opinii (29 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2023)
Dzięki jazdom doszkalającym w Koali udało mi sie zdać egzamin praktyczny. Instruktor Roman bardzo zaangażowany. Pokazał trasy egzaminacyjne, na których podczas kursu w innym osk nie jezdzilam. Już nie mówiąc, że pomógł ogarnąć jazdę na łuku. Dzień przed egzaminem bardzo dużo razy ćwiczyliśmy parkowanie dzięki czemu na egzaminie udało mi się. Również wiele wskazówek jakie otrzymałam od Instruktora byly bardzo pomocne podczas egzaminu. Pani w biurze bardzo pomocna. Szkoła nauki jazdy Koala posiada samochody przystosowane do zdawania na nich egzaminów praktycznych, jak dla mnie było bardzo pomocne. Generalnie bardzo żałuję, że nie przyszłam tu na cały kurs.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2022)
Najlepsza szkoła! Zdałam egzamin w WORD za pierwszym razem (mechanika). Naprawdę dbają o to, żeby kursant był przygotowany do egzaminu. Zawsze czysty samochód, wyrozumiałość, spokój. Instruktor, Pan Roman, naprawdę jest profesjonalem. Nigdy nie było złej atmosfery, zawsze wsparcie, fajne pogaduszki, dobrze tłumaczył i dawał przydatne porady. Szersze polecam każdemu! Najlepsza szkoła!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2022)
Profesjonalne podejście i dobre przygotowanie zarówno do jazdy jak i do egzaminów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2022)
Super szkoła jazdy podejście do kursantów wspaniałe.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2022)
Doskonała szkoła jazdy! Bardzo miła atmosfera, elastyczne terminy, profesjonalni instruktorzy, indywidualne podejście do kursanta. Serdecznie polecam szkołę jazdy Koala!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
25
KOALA Nauka Jazdy

Radarowa 52 02-137 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
5 Zaufanych Opinii (14 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2023)
Polecam tą szkołę,bo dzięki instruktorom tam pracującym udało mi się zdać egzamin ,a było ciężko. Niestety kurs robiłam w innej szkole ,do Pana Darka przyszlam na jazdy doszkalające i po nich wkońcu zdałam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2023)
Najlepszy wybór jaki dokonałem szukając szkoły jazdy. Rodzinna atmosfera i radość z jazdy pod okiem bardzo wyrozumiałych instruktorów ma tylko jeden minus - za szybko się kończy. Z całego serca polecam i życzę każdemu aby stał się częścią teamu OSK Bartosz!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2023)
Najlepszy wybór jakiego dokonałem szukając szkoły jazdy. Rodzinna atmosfera i radość z jazdy pod okiem bardzo wyrozumiałych instruktorów ma tylko jeden minus - szybko się kończy. Z całego serca polecam i życzę każdemu aby dołączył do teamu OSK Bartosz!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2022)
Jeśli szkolenie w świetnej atmosferze to tylko u Pana Darka!!!!!!! Wspaniały człowiek z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i cierpliwością. Polecam serdecznie❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2022)
Przygotowanie techniczne na najwyższym poziomie, cierpliwy i konkretny instruktor. Terminy bardzo elastyczne, Pan Dariusz naprawdę stara się dostosować do kursanta (również podjeżdża dla wygody). 30 godzin w świetnej atmosferze, aż smutno było kończyć kurs. Zdecydowanie polecam, żadnych minusów!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
26
Szkoła Nauki Jazdy BARTOSZ

Radarowa 32 02-137 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
2 Zaufane Opinie (2 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2023)
Super przygotowanie, profesjonalna obsługa!
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2023)
najlepsza szkoła jazdy! instruktorzy świetnie przekazują wiedzę, bez stresu. szybka realizacja kursu, ładne autka i super kontakt z biurem :) wszystko to zaowocowało zdaniem wszystkich egzaminów za pierwszym :) będę polecać każdemu ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
27
Projekt Prawko

Cynamonowa 41 02-777 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
15 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2021)
Świetne przygotowanie. Jeździłem z 3 instruktorami i mogę stwierdzić pełen profesjonalizm i genialne podejście do kursanta. Nie było problemu z terminami. Zdane za pierwszym razem :).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2021)
Instruktor fajny jednym minusem jest brak terminów w sezonie motocyklowych przez co czas odbywania kursu jest długi
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2021)
Po 10 latach od porażki wróciłem do gry. 20h jazd doszkalających i zdane za pierwszym zamachem! ???? podziekowania dla Adama, ktory dosyc mocno cisnal, teraz juz wiem ze bylo warto. Podziekowania tez dla Sebastiana za 2h przed samym egzaminem za dodatkowe wskazowki, podniesienie na duchu i rozladowanie stresu! Swoja droga Pan Witold z WORD Bemowo zloty czlowiek. Troche odczarowuje skostnialosc roli egzaminatora.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2021)
Brałam jazdy doszkalające u p. Adama cierpliwy spokojny człowiek. Potrafi przekazać wiedzę tak że zdałam za 1 podejściem egzamin. Po porażce w innej szkole jazdy te jazdy doszkalające z p. Adamem bardzo mi pomogły.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2019)
10lat temu zrobilem kurs, dopiero teraz zapisalem sie na egzamin, po 9h jazdy z panem Adamem w tej szkole, zdalem za pierwszym razem. Polecam
28
SARBO Szkoła Kierowców

Powstańców Śląskich 124/2 01-466 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, AM, A1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2023)
Bardzo polecam! Świetne przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2023)
Świetne podejście do kursanta i ogrom wiedzy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2023)
Miła atmosfera, a egzamin zdany za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
29
OSK KONAN

ul. Odlewnicza 7Jaspisowa 9, al. Władysława Reymonta 12A, 03-231 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A1, A2, AM, B, B po B1, B1, B+E, C, C+E, C, C+E, B78, A po A1, A po A2, A2+B, A1+B1, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
364 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2023)
Polecam absolutnie wszystko w tej Szkole! W wersji rozszerzonej kursu są w stanie jeździć nawet 7 dni w tygodniu i zabierać Cię skąd tylko sobie życzysz. Do tego bardzo - ale to bardzo - leży Im na sercu faktyczne przygotowanie Cię do jeżdżenia autem… w rezultacie zdania egzaminu! Dla mnie niesamowici i wyjątkowi! Po x latach bez jazd, wcześniej 3-ech nieudanych próbach egzaminacyjnych w Sosnowcu (sic!), po ”powrotnym” kursie w Auto Lidze prawko zostało zdane w Warszawie za 1-wszym podejściem. Nic nie szkodzi, że mieszkam na Ursynowie, a pracuję na Mokotowie ???? ”Szybka” Łomża też już nie jest atrakcyjna przy takiej elastyczności Tomka i Jego Ligii!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2022)
Gorąco polecam wszystkim szkołę jazdy Auto Liga. Przekonały mnie do niej same pozytywne opinie i był to słuszny wybór. Moim instruktorem był Paweł i lepiej trafić nie mogłam. Byłam przypadkiem bardzo trudnym, wręcz beznadziejnym, ale Paweł w sposób niezwykle profesjonalny, a jednocześnie zrozumiały, wytłumaczył mi tajniki jazdy autem z manualną skrzynią biegów. Jest instruktorem bardzo zaangażowanym, z dużą wiedzą i doświadczeniem ; otwarty na potrzeby kursanta. Niezwykle punktualny, każdą minutę jazdy wykorzystuje maksymalnie, ma oczy dookoła głowy, wszystko widzi na drodze, doskonale przewiduje i reaguje. Poza tym stwarza milą atmosferę w czasie jazdy, a jego krytyka jest zawsze uzasadniona. Paweł uczy przede wszystkim jak być dobrym kierowcą. Doskonała organizacja szkoły Auto Liga to zasługa jej właściciela, Pana Tomka, który ma serce na dłoni. Bardzo miły, zawsze znalazł dogodny termin, godzinę, pytał o samopoczucie na jazdach. Widać, że zależy mu na kursantach. i robi to z sercem. Panie Pawle, Panie Tomku bardzo Wam dziękuję! Ewa Kozłowska
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2022)
Bardzo polecam. Najlepsza szkoła jazdy w Warszawie. Cierpliwi i doświadczeni instruktorzy (polecam p. Krzysztofa i p. Jacka). Świetna organizacja kursu ze strony właściciela. Cały czas mogłam liczyć na pomoc, dobre rady, dużą dozę cierpliwości :-) Pomimo, że wydawało mi się, że nigdy nie uda mi się zrobić kursu i zdać egzaminu, bo nie mam kompletnie do tego talentu to dzięki tej szkole jazdy udało się zdać za 1 razem. I mam wrażenie, że udało mi się nie tylko zdać ale i nauczyć jeździć. Polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2022)
Z całego serca polecam szkołę Auto Liga. Kurs zaczęłam online, otrzymałam aplikacje do nauki teorii. Myślałam, ze będę z nią sama do momentu aż nie przejdę egzaminu, a tu niespodzianka gdyż właściciel szkoły czuwał nad moją nauką. Pytał się jak postępy, w czym trudności, jak może mi pomoc itp. Byłam w szoku, ze miałam takie wsparcie już na początku kursu. Do jazd przydzielono mi P.Pawła. To był strzał w dziesiątkę.:)Człowiek o wielkim sercu, cierpliwy, duże doświadczenie w jazdach. Jazda z nim była przyjemnością. Już po pierwszych dwóch godzinach umiałam jeździć. P.Paweł uczy tak by jeździć bezpiecznie i nie być ,,niedzielnym kierowcą” Szkoła jest tez bardzo elastyczna co do godzin jazd. Mam małe dziecko i P. Tomek musiał się napocić by na szybko zmienić mi godziny. Nigdy nie było z tym problemu. Zawsze potrafił doradzić by było jak najlepiej. Od pierwszego dnia poczujecie, ze załodze szkoły zależy na kursancie i na egzaminie będą Was wspierać i motywować, Egzamin zdałam za 4 razem gdyż miałam problem ze stresem i nie mogłam trzy razy zrobić łuku, ale jak już wyjechałam na trasę to za pierwszym razem zdałam. Po drugiej porażce na łuku P. Tomek załatwił mi wejście na płac do WORD by tam poćwiczyć. Polecam serdecznie. Agnieszka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.03.2022)
Najlepsza szkoła z którą miałam przyjemność robić prawo jazdy, a wiem coś o tym bo to trzecia szkła. Ale pierwsza która mogę polecić z czystym sumieniem. Instruktorzy bardzo mili uśmiechnięci , z chęcią odpowiadają na pytania a ja zadaje ich tysiące ???? zawsze pomocni omawiają każdy błąd, a przede wszystkim nie pozwalają siw człowiekowi poddać i zrezygnować tylko motywują do działania jak uczyć się to tylko tam . Pozdrawiam Pana Pawła oraz Pana Krzysztofa którzy są wstanie nauczyć tak toporne osoby jak ja. SZKOŁA NA MEDAL POLECAM !!!
30
AUTO LIGA

ul. Jagiellońska 78 03-301 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

Warszawa to stolica Polski, miasto niezwykle bogate w liczbę dostępnych na rynku szkół jazdy, przez co trudno jest dokonać właściwego wyboru.

Czym powinno się kierować, chcąc wybrać najlepszą dla siebie szkołę jazdy, która przygotuje nas do egzaminu państwowego oraz przyszłej roli kierowcy? Czy można podać cechy ośrodka szkolenia kierowców, jakie powinien posiadać? Czy warto sprawdzać opinie byłych kursantów i statystykę zdawalności?

Misją SuperPrawoJazdy.pl jest rozwiązanie tych i podobnych wątpliwości związanych z decyzją o wyborze ośrodka szkolenia kierowców. Prowadzimy największy ranking szkół jazdy w Polsce! W SuperPrawoJazdy znajdziesz wszystkie szkoły jazdy znajdujących się w Warszawie. Nasz portal ma za zadanie umożliwić przyszłym kursantom zapoznanie się z ofertami kursów, jazd dodatkowych i opinii na temat OSK. Mamy dla Ciebie również aplikację mobilną, gdzie znajdziesz oficjalne i aktualne