Liczba odwiedzin: 17033 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OES - Nauka jazdy

  (593 opinie w tym 519 zaufanych)

Siedziba

OES - Nauka jazdy

PRAGA ul. Targowa 66 lokal 30 (Metro Dw. Wileński), MOKOTÓW Aleja Wilanowska 208/29 (Metro Wilanowska)
03-734 Warszawa

Odziały

Oddziały

Gdańsk

Miszewskiego 16/1, 80-239 Gdańsk

531708018

Warszawa

ul. Targowa 66 m. 30 , 03-448 Warszawa

791792322

Opis szkoły

GŁÓWNYM ZAŁOŻENIEM naszej działalności jest skuteczne szkolenie przyszłych kierowców tak aby miało podłoże praktycznej nauki jazdy, czyli szkolenie nie tylko do egzaminu państwowego ale przede wszystkim przygotowanie do trudnych realiów po egzaminie. Dlatego od naszych instruktorów można usłyszeć ponadprogramowe wiadomości z zakresu praktycznej nauki jazdy oraz motoryzacji.

CHCEMY UMACNIAĆ naszą pozycję rynkową poprzez WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG, PARTNERSKIE STOSUNKI Z NASZYMI ADEPTAMI ORAZ INNOWACYJNOŚĆ.

Stworzyliśmy platformę dzięki której kursanci za pomocą naszej strony będą mogli zapisać się na kurs a później również na jazdy.
NOWOŚCIĄ jest również chęć zbliżenia naszym kursantom ZASAD PONADPROGRAMOWEGO DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY ORAZ PRAWIDŁOWEGO REAGOWANIA W SYTUACJACH NIEPRZEWIDZIANYCH.

NASZA KADRA INSTRUKTORSKA to ludzie w różnym wieku, są osoby z 30 letnim stażem w zawodzie instruktora, były egzaminator państwowy, były policjant, osoby udzielające się w motor sporcie z licencjami rajdowymi. Część naszych instruktorów posiada uprawnienia szkolenia na wszystkie kategorie praw jazdy oraz tytuł instruktora doskonalenia techniki jazdy (płyta poślizgowa, troleje) Są też młodzi ambitni i dynamiczni instruktorzy którzy niczym nie ustępują tym doświadczonym.

NASZA SZKOŁA posiada zezwolenie o numerze 06321465

Ostatnie opinie o OES - Nauka jazdy

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 18.10.2018

Patrycja G ...a ip: 188.146.164.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

W mojej opinii, największym plusem szkoły są osoby prowadzące zajęcia. Najpierw część teoretyczna i bardzo prosto, ale zarazem dokładnie wytłumaczone przepisy i zasady przez Pana Jacka, następnie część praktyczna, w moim przypadku z Panem Zbigniewem, poprowadzona równie profesjonalnie, z szacunkiem, często z humorem, co ważne bez krzyku, bez denerwowania się na kursanta kiedy czegoś nie potrafi zrozumieć. Pan Zbigniew jest bardzo cierpliwy i wszystko tłumaczy tak, że manewry wykonujecie z głową, a nie na pamięć. Ważna rada - kiedy instruktor mówi, żeby się czegoś nauczyć, coś przeczytać (pomimo tego, że to część praktyczna) - zróbcie to, serio. On wie co mówi, sami się przekonacie, nie ważne, że będzie Wam się wydawało to niepotrzebne. Bardzo, bardzo polecam!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 16.10.2018

Krystian Raczkowski

Krystian Raczkowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam gorąco ,kurs odbyłem u Pana Bogusia ,10/10 serioo

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 12.10.2018

Ania Bednarczuk

Ania Bednarczuk
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Jestem bardzo zadowolona że szkoły jazdy OES. Na zajęcia przychodziłam uśmiechnięta i tylko czekałam na kolejne jazdy. Instruktor Tomek podchodzi do kursu zarówno bardzo profesjonalnie, jak i sympatycznie. Podobało mi się że nie dyktował mi suchych poleceń, tylko wymagał myslenia. Kazal sie zastanowić i zrobić coś samej, np zmienić przebitą oponę. Obchodził się do mnie z dużym szacunkiem ale i z poczuciem humoru. Atmosfera dość luźna, ale owocna w dobre wyniki.

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 10.10.2018

Patryk Kukla

Patryk Kukla
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam z całego serca. Kurs należy do jednych z najtańszych w Warszawie a jakoś przewyższa większość szkół. Wykłady teoretyczne prowadzone w bardzo przejrzysty i sprawny sposób. Jazdy po mieście były bardzo przyjemne, polecam Pana instruktora Zdzisława - pełen profesjonalizm. Wielokrotnie przejeżdżaliśmy trasami egzaminacyjnymi, więc nic nikogo nie powinno zaskoczyć. Instruktor był bardzo szczery, uprzejmy, sygnalizował gdzie popełniło się błąd i tłumaczył wszystko bardzo cierpliwie. Wiem co mówię, zdałem zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B1

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 06.10.2018

Aleksandra Nowak

Aleksandra Nowak
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Zdecydowanie polecam wszystkim! Odbyłam 10 godzin doszkalających umiejętności jazdy po Warszawie. Podejście instruktora - pana Tomka bardzo pozytywne, cierpliwe i podbudowujace, ułatwiające odstresowanie się, wysoka kultura osobista, uczciwośc. Trasa wg moich potrzeb i oczekiwań, bezproblemowe przełożenie ustalonego wcześniej terminu. A jak się Panu zdarzył spowodowany korkami kwadrans spóźnienia, od razu pytał którego dnia to chcę nadrobic. I oczywiście cena jest także zdecydowanym atutem! Dzięki za współpracę!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!