6 106

Ośrodków

174 910

Opinii

126 016

Zaufanych Opinii

5 339

Kuponów rabatowych

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2100zł

ENIGMA

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół (216)

70 zł
3400 zł
273 Zaufane Opinie (395 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Serdecznie polecam szkołę jazdy SLAVKO! Kurs w tej szkole odbył się w przyjaznej atmosferze. Ogromnym plusem jest profesjonalne i cierpliwe podejście do kursanta. Dzięki nauce w SLAVKO zdałam egzamin za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Super instruktorzy, miła atmosfera świetne przygotowanie do egzaminów. Polecam i pozdrawiam ♥️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2019)
Z całego serca polecam szkołę jazdy Slavko. Profesjonalni instruktorzy, którzy z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością uczą kursantów. Slavko wyroznia się przesympatyczną atmosferą, interesującymi wykładami, dostępnością terminów. Idealnie przygotowuje zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Pozwoliło mi to zdać oba egzaminy za pierwszym razem. Szczególnie polecam instruktora Grzegorza, dzięki któremu jazdy byly bezstresowe oraz przebiegały w przyjaznej atmosferze. To z pewnością instruktor, który lubi swoją pracę! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2019)
Świetne przygotowanie, wykwalifikowani i bardzo sympatyczni instruktorzy, przyjemna atmosfera zarówno na wykładach jak i na jazdach pozwoliły mi bez stresu zdać oba egzaminy. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2019)
Z czystym sumieniem polecam szkołę! Egzamin państwowy zdany za pierwszym podejściem :) W moim przypadku potrzebna była tona cierpliwości i właśnie to dostałam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
11
SLAVKO Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Conrada 15A lok. 35 01-922 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-04-04

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

264 Zaufane Opinie (267 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2020)
Najlepsza szkoła jazdy! Serdecznie polecam! Cudowni instruktorzy z pasją, którzy w przyjemnej, luźnej atmosferze potrafią przekazać swoją ogromną wiedzę i nauczyć świadomej, bezpiecznej jazdy. Nauka zawsze bez stresu, a czas jazd to zawsze czysta przyjemność, nawet jak coś nie wychodzi ???? Tomek, Krzysiek i Ania z którymi jeździłam mają morze cierpliwości do kursanta. Tomek potrafi w ciekawy sposób przekazać wiedzę, dzięki czemu wykłady są naprawdę interesujące i cała teoria od razu staje się jasna. Same jazdy to nie tylko przygotowanie do egzaminu, to przede wszystkim przygotowanie do bezpiecznej, samodzielnej jazdy. Rzetelne, indywidualne podejście do kursanta, pełny profesjonalizm, a to wszystko w niesamowicie miłej atmosferze. Jeszcze raz wielkie dziękuję!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2019)
Serdecznie polecam. Jedna jazda rozwiała moje wątpliwości i od razu zaczęłam sprawniej jeździć. Pełen profesjonalizm i bardzo miłe podejście do kursanta :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2019)
Najlepsze miejsce, do jakiego mogłam trafić. Tomek świetnie wykłada, Ania jest cudownym motywatorem !!!Dziękuję Wam Kochani, że dzięki Wam moja przygoda z walką o prawo jazdy, zakończyła się dziś pozytywnie !!Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Najlepsza szkoła jazdy ever ! Właśnie zdałam prawo jazdy! Przed chwilą! Autoliga to pełen profesjonalizm, zaangażowanie - dowiesz się wszystkiego o jeździe samochodem i powtórzysz sto razy wszystko czego nie ogarniasz. Świetna ekipa - polecam Anię, Tomka i Krzyśka - są mistrzami cierpliwości i nikt tak nie umie wyjaśnić niejasności jak oni!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2019)
Myślałem, że za kółkiem nic ciekawego mnie nie spotka, nie ciągneło mnie do jazdy. Autoliga i cała ekipa dali mi motywacje i pozytywną energię. Atmosfera była przednia i każdy znajdzie instruktora dopasowanego do swojego charakteru i temperamentu. Nie była to jednak sama zabawa - Tomek z całą paczką są profesjonalni i widać, że lubią tam pracować. Będę jeszcze długo wspominał kursy i z czystym sumieniem mogę polecić Autoligę każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
12
AUTO LIGA

ul. Jagiellońska 78 03-301 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

263 Zaufane Opinie (330 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2020)
Polecam bardzo, ale to bardzo serdecznie. Ekipa instruktorów jest dobrana znakomicie (polecam w szczególności Pana Roberta i Pana Tomasza, z którymi miałem przyjemność jeździć praktycznie wszystkie 30h jazd). Podchodzą do każdego z głową, czystym rozumem, dobrym nastawieniem i nutką śmiechu, co pozwala nie stresować się podczas jazdy. Teoria jak i praktyka zdane za pierwszym razem, nie żałuję ani grosza które przeznaczyłem na współpracę z OSK Czalek. ????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2020)
Szkoła jazdy, która przygotowuje do jazdy w rzeczywistych warunkach, a nie tylko do egzaminu. Niesamowita atmosfera, łatwy kontakt z instruktorami, którzy są rzeczowi, wymagający i w tym samym czasie zabawni i wyrozumiali. Osobne dziękuję dla instruktora Tomasza - uważam, że zdany za pierwszym razem egzamin to jego zasługa - nawet najbardziej skomplikowane sytuacji potrafi wytłumaczyć w jasny sposób i zawsze wierzył we mnie więcej, niż ja sama :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2019)
Brak ukrytych kosztow , świetna atmosfera , super instruktorzy egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem :) teoria zdana z pelnym pakietem punktow :) Instruktor Maciej wspanialy człowiek , bardzo cierpliwy , Maciej dziekuje za poswiecony czas i cierpliwosc do mnie ;) Czarek Bravo Wy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2019)
Super atmosfera i świetni instruktorzy! Polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2019)
Polecam bardzo, super szkoła, super instruktorzy (Czarek i Tomek I love you<3), którym zależy na kursancie, atmosfera fantastyczna, zero stresu, bardzo cierpliwi! Po kursie tutaj jest się naprawdę przygotowanym, jak prawo jazdy to tylko u Czalka!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
Ośrodek Szkolenia Kierowców "CZALEK" Cezary Mordon

Przasnyska 6a/pok.222ul.Skarbka z Gór 116 paw. C8 (bazarek), 01-756 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

260 Zaufanych Opinii (334 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2020)
Polecam szkołę L WAWA! Szkołę poleciła mi znajoma, która zdała egzaminy za pierwszym razem. Po trudnych początkach zmieniłam instruktora na Pana Andrzeja. I to była dobra decyzja. Kulturalny, dobry i doświadczony instruktor. Ze spokojem i cierpliwością uczył i tłumaczył popełniane błędy, sprawdzał znajomość przepisów. Podczas lekcji ważna była świadomość, samodzielne myślenie i sprawne podejmowanie decyzji. To było bardzo pomocne w nauce. Kurs zorganizowany profesjonalnie, ale w dobrej atmosferze, elastyczne podejście do klienta. Super! Tak trzymajcie! :) Oczywiście, poza lekcjami trzeba też popracować samodzielnie, nauczyć się przepisów, robić testy, oglądać pomocne filmiki itp. Ale i tu szkoła wychodzi na przeciw i zapewnia dobre materiały. Na egzaminie teoretycznym pojawiły się bardzo podobne pytania do tych na otrzymanej płytce. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdane za pierwszym razem :) pozdrawiam, Gosia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2020)
Z całego serca polecam jazdy doszkalające tylko u Pana Dariusza !! Trafiłam tu z polecenia moich przyjaciół, głównym czynnikiem który zadecydował o wyborze tego instruktora była po prostu skuteczność! Jazdy przebiegały zawsze w sposób bezbłędny, atmosfera panująca podczas jazd także bardzo przyjemna. Pan Dariusz cechuje się niezwykła cierpliwością, spokojem oraz opanowaniem. Dzieki Jego poczuciu humoru, czas nauki przebiegał bardzo szybko! Jestem bardzo wdzięczna za trud włożony w naukę jazdy, co zaowocowało szybkim zdaniem egzaminu praktycznego. Rady oraz wskazówki Pana Dariusza zapamiętam na długo. Serdecznie polecam, by to właśnie Pan Dariusz był wyborem numer 1 podczas nauki jazdy!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2020)
Bardzo polecam szkole, profesjonalne podejscie, sporo terminów i przyjemna atmosfera podczas jazd. Wszystko to oczywiscie skutkuje szybkim i łatwym zdaniem egzaminu państwowego. Pozdrawiam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2020)
Zdecydowanie polecam szkołę LWAWA! Pan Andrzej to świetny instruktor, niezwykle cierpliwy, doskonale wszystko potrafi wytłumaczyć i dba o każde najmniejsze szczegóły związane z poprawną jazdą samochodem. Nigdy nie spotkałam się z problem związanym z umawianiem się na jazdy, które zawsze udawało się dopasować do moich potrzeb. Wszystko to zaowocowało zdaniem za pierwszym razem zarówno egzaminu teoretycznego jak i praktycznego! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2020)
Po kilku latach od ostatniego niezdanego egzaminu postanowiłam w końcu wrócić do prawa jazdy. Po dodatkowych 24 godzinach jazd doszkalających z Panem Andrzejem w końcu, prawie całkiem bezstresowo, udało mi się zdać egzamin :) Chociaż jazda po Warszawie wydawała mi się czymś wyjątkowo trudnym - dzięki Panu Andrzejowi nabrałam pewności za kierownicą i pozbyłam się niepotrzebnego stresu. Polecam LWAWA - samochody czyste i sprawne, terminy bez problemu, dobre przygotowanie do egzaminu.
14
L WAWA

Metro pl. Wilsona (ul. Sułkowskiego 12/14) (ŻOLIBORZ), ul. Kasprowica 72 (przy metrze Wawrzyszew), ul. Warszawska 144 (ŁOMIANKI), ul. Powstańców Śląskich 18C (BEMOWO), 01-602 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2

178 Zaufanych Opinii (216 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2020)
Excellent driving school. I strongly recommend it for both foreigners and polish drivers
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2019)
Same plusy. Pełna profeska.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2019)
Everything about this course is done excellently. I got in touch with Roman about my interest in the course and he got back to me within an hour telling me all the info I needed. It's very well priced compared to some other schools and the help they provide is great. Any questions I had regarding the theory test were always responded to promptly. Irek was my practical driving instructor and I can't imagine a better one. His English is good and he is skilled at making you calm even after some stupid mistakes. He was always checking to confirm I would make each class and was flexible when I had to change, which I think is how all the instructors at this school are working. He found time to give me an additional lesson the day of my exam, as I hadn't driven in some weeks, and without the extra advice and instructions from him that day, I'm not sure if I would have passed. But I passed first time. I highly recommend this school to any non-Polish speakers who want to learn to drive in Warsaw.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2019)
Brawa dla Pana Romana, za to że nauczył mnie jeżdzić, mimo, iż nie było to łatwe zadanie. W trakcie trwania kursu wykazywał się niezwykłą cierpliwością i bardzo pomocną, mega dawką poczucia humoru, ktora była niezwykle pomocna w rozładowaniu zżerającego mnie stresu. Z niezmąconym spokojem prostował mi kierownicę gdy nie czując auta pędziłam po głównych ulicach Warszawy jak pijany zając nie umiejąc i ni czując gdzie jest środek pasa. Jedyny minus to to, że nie zrozumiał do końca, że dla mnie i stnieje inne "prawo" niż to jednyne właściwe i analogicznie odmienne od zwyczajowego "lewo"a co za tym idzie nie chciał mi wskazywać kierunków je wypowiadając... Na moje usilne prośby o jazdy doszkalające zaproponował mi jazdy z Panem Irkiem, króry z kolei towarzyszył mi już do szczęśliwego zakonczenia mojej przygody, czyli otrzymania ślicznej karteczki z adnotacją "Wynik egzaminu pozytywny" i zawsze z uśmiechem i bezstresowo po raz kolejny i kolejny i kolejny wyjaśnial mi meandry parkowania i innych zwyczajów związanych przykładowo z koniecznością zekania w lusterko przed naciśnięciem hamulca. Wszystko to ubarwione bylo niezwykle sugestywnymi przykładami na resorakach. Efekt: w wieku 48 lat zrobiłam prawo jazdy. Cud!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.08.2019)
Wszystko super.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
15
RAJDOWIEC

Ul. Długa 44/50 lok 109 00-241 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

148 Zaufanych Opinii (231 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2019)
Swietne podejscie, duzo wyrozumialosci, elastyczne podejscie :) Zdane!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2019)
Bardzo polecam naukę jazdy w szkole TOTU-L. Korzystałam wyłącznie z jazd doszkalajacych i bardzo żałuję że tak późno zdecydowałam się na jazdy właśnie w TOTU-L. Jeździłam z Robertem który jest naprawdę świetnym instruktorem. Z dużą cierpliwością podchodzi do kursanta, ma dużą łatwość w tłumaczeniu każdego manewru. Dziękuje Robert za wsparcie, wyrozumiałość, cierpliwość.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2019)
Najlepsza szkoła jazdy w Warszawie ! Wspaniali instruktorzy, cudowna atmosfera, przyjazne nastawienie do kursantów, zero stresu. Instruktorzy do każdej osoby podchodzą indywidualnie. Miałam przyjemność uczyć się jazdy z Tomkiem, Pawłem i Anetą. Jestem pod ogromnym wrażeniem ich profesjonalizmu, umiejętności, doświadczenia oraz udzielonego mi wsparcia. Dziękuje :) <3 Bardzo polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2018)
Polecam! Jazdy pod okiem profesjonalistów w przesympatycznej atmosferze. Każdy z instruktorów ma swój styl nauki i od każdego można się wiele nauczyć, ale moimi mistrzami byli Tomek i Maciej, chłopaki bardzo Wam dziękuje za profesjonalizm, przekazaną wiedzę, mile spędzony czas i ..cierpliwość! Uważam, że z takim podejściem jesteście w stanie nauczyć nawet oporne jednostki:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2018)
Polecam tą szkołe, profesjonalna obsługa oraz fachowa nauka. Niestety uczyłem się w kilku innych szkół zanim do Totu-l trafiłem, więc polecam zainteresowanym żeby się nie zastanwiali i zapisali się na kurs nauki jazdy w Totu-l, dzięki pomocy instruktorów zdałem prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
16
Szkoła Jazdy TOTU-L

ul. Korotyńskiego 23 lok.61Pryzmaty/Zagadki, 02-123 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

352 Zaufane Opinie (585 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2020)
Szkoła cenowo na każdą kieszeń. Wykłady z teorii w kameralnej salce, Pan instruktor odpowiadał na każde pytanie i wyjaśniał wątpliwość. Same jazdy odbyłem pod okiem Pana Artura w bezstresowej atmosferze i również nie miałem trudności z dopytywaniem o rzeczy których nie umiem, a sam instruktor dobrze tłumaczył poszczególne manewry. Potrafił nawet wyciągnąć zeszyt i rozrysować na szybko sytuację. Zdałem za 1 podejściem teorie i praktykę więc poziom nauczania Pana Artura również bez zastrzeżeń :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2019)
Polecam, bardzo profesjonalna szkoła jazdy
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2019)
Cześć, bardzo dobrze oceniam kurs w tej szkole. Obsługa kursanta profesjonalna. Po krótkim, ale za to intensywnym i rzeczowym kursie teoretycznym, zaczęłam jazdy z Panem Arturem. Pan Artur był właśnie taki jaki powinien być dobry instruktor: cierpliwy, spokojny, rzeczowy i z miłym, otwartym podejściem do kursanta. Żadnych tam cwanych docinek jak się czasem zdarza, tylko klasa człowiek. Fajnie tłumaczył sposoby na wykonywanie bardziej skomplikowanych manewrów. Pod koniec kursu bardzo mnie zmotywował żebym śmiało podeszła do egzaminu. Podeszłam i zdałam za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2019)
Bardzo profesjonalnie podejście do kursanta. Po naukach tej szkoły można na spokojnie podchodzić do egzaminu bez żadnych obaw.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2019)
Jezdzilam z Panem Arturem i sie udało! Gorąco polecam!
17
OSK Jedynka

al. Jerozolimskie 31/16 00-508 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-04-03

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A+B

210 Zaufanych Opinii (398 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2019)
„Ktoś włożył bardzo dużo pracy w to, żeby pani tak jeździła. Czułem się bezpiecznie, jadąc z panią” – to opinia egzaminatora, jaką otrzymałam po godzinnej jeździe ulicami Warszawy. Każde spotkanie z Jackiem było rzeczywiście ciężką pracą. Jacek jest niezwykle uważnym, spostrzegawczym i rzetelnym instruktorem. Poświęca kursantowi 100% uwagi podczas każdego spotkania. Nie szczędzi uwag i wyjaśnień. Wspaniale uczy techniki jazdy i łagodności za kółkiem. Dba o każdy szczegół, żeby jazda była bezpieczna. Uczy przewidywania na drodze, spostrzegawczości i czujności. Uczy myślenia. Pokazuje, jak ważna jest kultura na drodze; dbanie o innych uczestników ruchu, życzliwość. Trafiłam do Jacka po pół roku nauki jazdy u innego instruktora z 5 niezdanymi egzaminami. Jacek już po pierwszym spotkaniu wiedział, z czym mam trudności. Wiedział, co muszę naprawić, czego musi mnie nauczyć, jakie złe nawyki wyeliminować. Jest doskonałym obserwatorem. Wiedział, jakie cechy charakteru utrudniają mi prowadzenie samochodu, jakie mogą przyczynić się do utrudnień na egzaminie. Mobilizował do walki z samym sobą. Mówił, że prowadzenie auta to finezja. Jego praca, każde spotkanie z nim to finezja. Dziękuję! Człowiek Orkiestra ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2019)
Bardzo polecam tą szkole jazdy, w szczególności instruktora Pana Dariusza Lachowicza. A mam porównanie, bo kilka lat wcześniej w innej szkole robiłam kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2019)
Polecam z czystym sumieniem :) Po 6 latam po raz kolejny podszedłem do kursu u Pani Ani Kubowicz tym razem. Nie poznałem lepszej osoby, która tak super uczy. Pozytywna, zabawna, profesjonalna, pełna pasji. Do tej pory jestem w szoku. Egzamin zdany dziś za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2019)
Bardzo polecam tą szkołe jazdy! A w szczególności instruktorów Kasię i Darka Lachowicz! W prosty sposób potrafią wytłumaczyć jak prawidłowo jeździć, a parkowanie równoległe przy nich jest banalnie proste :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2019)
PAN Andrzej podchodzi profesjonalnie do swojego zawodu.Dzięki jego naukom,mam już prawko od blisko roku..Piotr
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
18
IMOLA - dobra szkoła jazdy z Gwarancją

Śniadeckich 17 (przy Pl.Konstytucji)IMOLA - Płocka 30 (róg ul.Górczewskiej), IMOLA - Filarecka 2 (Plac Wilsona), IMOLA - Elektoralna 5/7 (przy Pl.Bankowym), 00-654 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

94 Zaufane Opinie (128 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2017)
Polecam kurs weekendowy w OSK Yeti! Dobra atmosfera , wykłady treściwe, łatwe do zapamiętania, instruktor Darek Ptaszyński bardzo bardzo cierpliwy profesjonalny potrafi poradzić sobie z lękiem kursanta!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2017)
Polecam ośrodek szkoleniowy Yeti, z jego pomocą w niecałe dwa miesiące zdałem prawko za pierwszym razem. Lekcje teoretyczne mijają w miłej atmosferze, a lekcje praktyczne z profesjonalnym Panem Karolem prowadzą prostą drogą do perfekcyjnej jazdy samochodem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2017)
Z całego serca polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Yeti. Doskonała kadra instruktorów jazdy, którzy na pewno zwrócą wam uwagę na wszystkie błędy które popełniacie. Dzięki cennym radom Karola, egzamin zdałem za pierwszym razem. Dzięki za cierpliwość :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.05.2017)
Profesjonalne podejście do nauki jazdy, w szczególności instruktor Karol Jankowski. Dobra elastyczność i bardzo fajna atmosfera w trakcie jazd. Dziękuję :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2017)
Gorąco polecam ośrodek szkolenia Yeti. Jestem wdzięczna swojemu instruktorowi Panu Karolowi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu, poświęcenie swojego czasu, bezstresową atmosferę oraz za cierpliwość! :)
19
OSK Yeti

Długa 44/50 lok 14 00-241 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

60 Zaufanych Opinii (109 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2020)
Bardzo dobra szkoła, począwszy od wykładów z teorii oraz później bardzo profesjonalne podejście instruktora p. Sławka Darkowskiego. Prawdziwy instruktor z powołania, świetne wskazówki przed rozpoczęciem samych jazd, tj. oraz później w trakcie. Manewry dobrane pod kątem kursanta, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo polecam szkołę. Kilka lat wcześniej chodziłam na kurs do innej szkoły, gdzie nie skończyłam kursu. Elmol zdecydowanie jest zdecydowanie lepszą szkołą. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2019)
ELMOL... po prostu skuteczność!!! Szkoła, która pomaga spełniać marzenia ;) Nauka teoretyczna i praktyczna jest samą przyjemnością i super przygodą. Atmosfera sprzyjająca nauce, cierpliwe podejście do kursanta, profesjonalizm i poczucie humoru. Szczerze polecam ;) Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza i pozdrowienia dla całej Ekipy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2019)
Jeśli ktoś poszukuje miejsca, w którym rzetelnie i naprawdę nauczy się jeździć to Elmol jest właśnie takim miejscem ! :) Polecam z całego serca naukę w tej szkole. Żadna godzina spędzona na wykładach czy też późniejszych jazdach nie była godziną nudną, straconą i spędzoną w niewłaściwy sposób. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a dzięki fantastycznej atmosferze, nowicjusz na kursie może poczuć się swobodnie i skupić się tylko na nauce. Osobiście jazdy odbywałem z Panem Piotrem, krótko mówiąc, INSTRUKTOR Z POWOŁANIA. Genialny człowiek pod każdym względem, fachowa pomoc, mnóstwo przydatnych porad i wskazówek :) To co spodobało mi się najbardziej to wskazówki pomagające nauczyć się jazdy takiej jaka jest wymagana już po egzaminie w życiu codziennym, a nie uczenie pod klucz czy schematy. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem, a to w głównej mierze zasługa właśnie Pana Piotra i całej szkoły Elmol :) Serdecznie polecam każdemu !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2019)
Jestem bardzo zadowolona i cieszę się że wybrałam ta szkołę..Tomek podchodzi profesjonalnie do swojej pracy nie unosi głosu tylko zartobliwie podchodzi do tego co się źle zrobiłam i na spokojnie tłumaczył, co najważniejsze wcale się nie stresowalam i Egzamin zdałam za 1 razem ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2019)
Skorzystałem z tej szkoły i dzisiaj zaliczyłem egzamin, wszystko za pierwszym podejściem. Instruktorzy są bardzo pomocni i widać, że pracują tam z powołania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
20
ELMOL

ul. Wałbrzyska 11 lok. 182Bul. Jastrzębowskiego 24/U12, 02-739 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2