6 348

Ośrodków

222 590

Opinii

168 865

Zaufanych Opinii

6 692

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Warszawa

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 3000zł

ENIGMA

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Warszawie(211)

Więcej filtrów kursów
325 Zaufanych Opinii (431 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2022)
Po 10 latach po raz drugi poszłam na kurs prawa jazdy. Polecam szkołę jazdy Gazelka! Nie dość że teoria przekazywana szybko i sprawnie (weekendowe nauczanie) to za sprawą instruktora Jacka R. 30 godz. jazd upłynęło w bardzo profesjonalnej i wesołej atmosferze. Dzięki niemu wszystkie "przepracowane" trasy egzaminacyjne, zwracanie uwagi na szczegóły i moje błędy doprowadziły do zdania egzaminu za pierwszym razem. I to 13 w piątek! ???? Polecam jako instruktora w tej szkole. Podziękowania składam również sympatycznemu i empatycznemu p. Eugeniuszowi (po odbyciu 4h jazd doszkalających) za mocne wsparcie w przygotowaniach przed egzaminem i pewności siebie. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2022)
Najlepsza Szkoła Jazdy Gazelka - gorąco polecam wszystkim!!! Dziękuję niezmiernie za super organizację całego kursu na Mokotowie, za profesjonalne i przyjazne zajęcia z najlepszymi fachowcami, za cierpliwość Instruktorów i wszystkie cenne rady, szczególnie w wypracowaniu dobrych nawyków jazdy, podejmowaniu szybkich i sprawnych decyzji w ruchu drogowym, opanowaniu emocji... Sukcesywnie ukończyłam kurs i zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny, cieszę się że spotkałam tak miłych i serdecznych Instruktorów. Z całego serca składam podziękowania dla Pana Mariusza, Pana Wojtka i Pana Pawła!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2022)
Bardzo polecam szkole gazelka, a w szczególności zajęcia z instruktorem Wojtkiem. Jazdy prowadzone w bardzo profesjonalnej i sympatycznej atmosferze. Super przygotowanie do egzaminu. Dziękuję bardzo !!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2022)
Miałam jazdy doszkalające po kursie w innej szkole. Bardzo polecam instruktora Pana Romana Karpińskiego, profesjonalny, uprzejmy i naprawdę dba o to, żeby nauczyć jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Zwraca uwagę na szczegóły i szybko wskazuje błędy, które należy wyeliminować. Egzamin zdałam za pierwszym podejściem. Organizacja w szkole bardzo dobra, nie było problemu z ustaleniem dogodnego terminu jazd. Serdecznie polecam????
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2022)
Jestem bardzo zadowolona, ze trafiłam właśnie do gazelki. Moimi instruktorami była Agnieszka i Piotr którym bardzo dziękuje za przekazaną wiedzę, dzięki nim zdałam prawo jazdy ;) Dziekuje za profesjonalne i indywidualne podejście. Atmosfera była świetna co dawało mi poczucie komfortu podczas jazd :) Zapoznali mnie z każda egzaminacyjna trasa, dawali wskazówki i dzięki temu na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło :) Instruktorzy godni polecenia!♥️
11
GAZeLka

Radarowa 26/ Batorego 39/ Wiertnicza 99/ Słomińskiego 6/ Odlewnicza 7/ Powstańców Śląskich 126ul. Wiertnicza 99 / Wilanów, ul. Stefana Batorego 39 / Mokotów, Powstańców Śląskich 126 / Bemowo, Radarowa 26 / Włochy, Odlewnicza 7 / Bródno, Słomińskiego 6 / Dworzec Gdański, 00-204 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
324 Zaufane Opinie (404 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2022)
Gorąco polecam OSK Czalek. Instruktorzy są cierpliwi i swoją postawą dodają pewności na drodze. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego kursanta jazdy tutaj były czystą przyjemnością a stres na egzaminie prawie zerowy. Ania i Tomek nauczą jeździć każdego.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2022)
Do OSK CZALEK przeniosłem się z innej szkoły po ponad roku przerwy w połowie kursu i dzięki temu udało mi się zdać za pierwszym razem. Znalazłem tutaj wszystko, czego potrzebowałem. Przede wszystkim kontaktowego i bardzo pomocnego szefa, który w wielu sprawach mi pomógł, cierpliwie wszystko wytłumaczył i zadbał o to, żeby wszystko odbyło się dla mnie jak najkorzystniej. Możliwość jazdy z różnymi instruktorami dzięki której mimo małej ilości wolnego czasu zawsze udawało mi się umówić na jazdy (co w poprzedniej szkole okazało się barierą nie do przejścia). Mimo że najwięcej godzin wyjeździłem z Panią Anią, to tak na prawdę od każdego z instruktorów nauczyłem się bardzo dużo, z każdym genialnie mi się rozmawiało, każdy z nich z chęcią i zaangażowaniem przekazywał wiedzę i za każdym razem nie mogłem się doczekać kolejnego spotkania. Polecam tą szkołę każdemu, kto chce nie tylko "zdać prawko" ale po prostu chce nauczyć się jeździć bez niepotrzebnych stresów, w miłej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2022)
Z czystym sumieniem polecam, zwłaszcza jazdy z Panią Anią. Bardzo dobre, indywidualne podejście do kursanta z dużą dozą cierpliwości :) Na początku przygody z prowadzeniem samochody stresowałam się samym byciem na drodze i nie czułam się dobrze w samochodzie, dzięki Pani Ani udało mi się poczuć bezpieczniej i pewniej, dzięki czemu w końcu udało mi się zdać egzamin. Bardzo trafnie zauważyła mój główny problem i pomogła sobie z nim poradzić. Czuje, że nauczyła mnie bezpiecznej jazdy, a nie tylko zdania egzaminu :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2022)
Bardzo polecam. Super atmosfera i instruktorzy. Każda lekcja to sama przyjemność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2022)
polecam, wszystko dopasowane pod kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
12
Ośrodek Szkolenia Kierowców "CZALEK" Cezary Mordon

Przasnyska 6a/pok.222 01-756 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
274 Zaufane Opinie (396 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2021)
To jest najlepsza szkoła, Na pewno lepszej nikt nie znajdzie. Wyjeździłam 30 godzin, i żadnych dodatkowych godzin, teoria e-learning, wszystko było na tyle jasne że nie da się nie zaliczyć egzaminu wewnetrzego. I później zapis na egzamin państwowy, i 2 godziny przypomnienia w Slavko i elegansko, za 1 razem pozytywny wynik, poltcam gorąco!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Serdecznie polecam szkołę jazdy SLAVKO! Kurs w tej szkole odbył się w przyjaznej atmosferze. Ogromnym plusem jest profesjonalne i cierpliwe podejście do kursanta. Dzięki nauce w SLAVKO zdałam egzamin za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Super instruktorzy, miła atmosfera świetne przygotowanie do egzaminów. Polecam i pozdrawiam ♥️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2019)
Z całego serca polecam szkołę jazdy Slavko. Profesjonalni instruktorzy, którzy z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością uczą kursantów. Slavko wyroznia się przesympatyczną atmosferą, interesującymi wykładami, dostępnością terminów. Idealnie przygotowuje zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Pozwoliło mi to zdać oba egzaminy za pierwszym razem. Szczególnie polecam instruktora Grzegorza, dzięki któremu jazdy byly bezstresowe oraz przebiegały w przyjaznej atmosferze. To z pewnością instruktor, który lubi swoją pracę! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2019)
Świetne przygotowanie, wykwalifikowani i bardzo sympatyczni instruktorzy, przyjemna atmosfera zarówno na wykładach jak i na jazdach pozwoliły mi bez stresu zdać oba egzaminy. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
SLAVKO Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Conrada 15A lok. 35 01-922 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, B po B1, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
266 Zaufanych Opinii (346 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2022)
Polecam OSK L WAWA :) szczególnie Pana Andrzeja , cierpliwy dobrze dyscyplinujący nauczyciel. Powodzenia kursancie ja już po zdanym egzaminie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Bardzo polecam szkołę LWAWA Łomianki, szczególnie instruktora Pana Pawła:) Miałam przyjemność szkolić się pod jego okiem. Jest mega cierpliwy, wymagający i z ogromnym poczuciem humoru. Jeżdżąc z Panem Pawłem czułam się bezpiecznie i pewnie. Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie i czekam na egzamin, aby dołączyć do grona osób, które szkoląc się w LWAWA zdają za pierwszym razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2021)
Świetna szkoła jazdy zlokalizowana w bardzo dobrym miejscu. Miła atmosfera nie potęguje stresu, który zawsze towarzyszy na początku !! Ogromne podziękowania dla Pani Basi! Wspaniała, ciepła, wyrozumiała i baardzo cierpliwa osoba. Anioł L Wawy ❤ dziękuję za przygotowanie dzięki któremu zdałam za pierwszym razem !!! Pozdawiam, Żaneta Jastrząb vel Orzeł ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2021)
Bardzo polecam tą szkołę, przemili i pomocni instruktorzy, kameralna i miła atmosfera. Elastyczne godziny jazd. Polecam sedecznie!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.08.2021)
Gorąco polecam szkołę jazdy LWAWA, egzamin zdany za pierwszym razem! Miałam przyjemność jeździć z Panem Andrzejem, który w czasie zajęć łączy miłą atmosferę z odpowiednią dawką dyscypliny!!!Bardzo dziękuję za przygotowanie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
14
L WAWA

Metro pl. Wilsona (ul. Sułkowskiego 12/14) (ŻOLIBORZ), ul. Warszawska 144 (ŁOMIANKI), 01-602 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2, AM, B78, B po B1, B72

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
183 Zaufane Opinie (228 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2021)
Polecam naukę jazdy w szkole Rajdowiec. Na kursie teoretycznym pan Roman przekazywał w prosty i zrozumiały sposób wszystkie najważniejsze zagadnienia w bardzo miłej atmosferze. Jazdy z panem Irkiem też oceniam bardzo dobrze, pan Irek jest opanowanym, kulturalnym i miłym instruktorem o nieskończonej cierpliwości :) pan Irek jest też elastyczny jeśli chodzi o godziny jazd czy o to na jakim elemencie mamy się skupić
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2021)
Polecam z całego serca! Pan Ireneusz, spokojny, miły pełen profesjonalizmu instruktor. Wcześniejsze jazdy w innym miejscu przyprawiały mnie o dreszcze. Każde jazdy równały się z wielkim stresem. Jeżdżąc z Panem Irkiem polubiłam jeździć. Na każdą lekcje szłam z uśmiechem na ustach. W razie jakichkolwiek pytań lub błędów zawsze zostało mi wszystko rzeczowo i na spokojnie wytłumaczone, dzięki czemu przyjeżdżając z małego miasta bardzo szybko i z pewnością siebie zdałam egzamin na prawo jazdy w Warszawie. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2021)
I did my driving license in at most 3 months. My driving instructor was Irek, aww it was a great pleasure doing the lessons with him, he takes his job very serious, he is very punctual and he teaches everything to pass the exam and drive very well. I highly recommend this school and instructor. They are exceptional. Thanks so much guys
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2021)
Po skończeniu kursu nie czułam się pewnie i obawiałam się egzaminu. Po kilku godzinach jazd doszkalających z panem Irkiem zdałam egzamin i wreszcie poczułam się pewnie prowadząc. Wyjątkowo bezstresowa atmosfera i cierpliwość instruktora. Serdecznie polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2021)
Bardzo polecam szkołę, czułem się dobrze przygowany przez instruktora Irka, na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło i zdałem za pierwszym razem :) A Irek bardzo miły i kompetentny! Maciek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
15
RAJDOWIEC

ul. Długa 44/50 lok 109 00-241 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
367 Zaufanych Opinii (607 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2022)
Serdecznie polecam tą szkołę jazdy! Przy zdaniu Kat B pomógł mi Pan Artur. Niesamowicie miły, cierpliwy oraz posiadający kompetentną wiedzę instruktor z powołania. Egzamin państwowy zdałem za 1!!! Profesjonalne podejście ze strony Instruktora, a także samej szkoły jazdy. Wykłady były poprowadzone w bardzo ciekawy i pełne przydatnych na drodze informacji. Po zajęciach nie musiałem za bardzo zerkać do książki, gdyż mnóstwo wiedzy pozostało w głowie. Egzamin wewnętrzny bardzo przyjemny oraz zdany również za 1 razem! Pozdrawiam całą szkołę jazdy!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2022)
Polecam! Szczególnie Pana Artura, z którym przejście przez naukę jazdy było prawdziwą przyjemnością, a nie stresem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2022)
serdecznie polecam szkole oraz instruktora pana jacka! super!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2022)
Bardzo dobrze mi się jeździło. Bez krzykówł i otrzymałam wiele przydatnych porad. Pan Artur był bardzo miły i mocno trzymał za mnie kciuki.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2022)
Dobra szkoła, jeździło się bardzo dobrze z Arturem. Bardzo dobry instruktor, wszystko dobrze tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, pomaga we wszystkim, wiec trzeba po prostu pytać uważnie go słuchać oraz wykonywać jego polecenia i będzie wszystko dobrze. Zdałem za drugim razem. Polecam tą szkołe i Instruktora Artura i zdacie egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
16
OSK Jedynka

al. Jerozolimskie 31/16 00-508 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A+B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
211 Zaufanych Opinii (399 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2020)
Polecam tą szkołę z czystym sumieniem . Od samego początku aż do samego ukończenia kursu byłam zaopiekowana . Wykłady jak i jazdy z instruktorem były naprawdę na wysokim poziomie . Jestem bardzo zadowolona ,że trafiłam do szkoły ,,IMOLA,, . Panie w Biurze przemiłe......... tak jak mnie poinformowały dokładnie tak było przez cały czas trwania kursu. Pozdrawiam mojego instruktora:}
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2019)
„Ktoś włożył bardzo dużo pracy w to, żeby pani tak jeździła. Czułem się bezpiecznie, jadąc z panią” – to opinia egzaminatora, jaką otrzymałam po godzinnej jeździe ulicami Warszawy. Każde spotkanie z Jackiem było rzeczywiście ciężką pracą. Jacek jest niezwykle uważnym, spostrzegawczym i rzetelnym instruktorem. Poświęca kursantowi 100% uwagi podczas każdego spotkania. Nie szczędzi uwag i wyjaśnień. Wspaniale uczy techniki jazdy i łagodności za kółkiem. Dba o każdy szczegół, żeby jazda była bezpieczna. Uczy przewidywania na drodze, spostrzegawczości i czujności. Uczy myślenia. Pokazuje, jak ważna jest kultura na drodze; dbanie o innych uczestników ruchu, życzliwość. Trafiłam do Jacka po pół roku nauki jazdy u innego instruktora z 5 niezdanymi egzaminami. Jacek już po pierwszym spotkaniu wiedział, z czym mam trudności. Wiedział, co muszę naprawić, czego musi mnie nauczyć, jakie złe nawyki wyeliminować. Jest doskonałym obserwatorem. Wiedział, jakie cechy charakteru utrudniają mi prowadzenie samochodu, jakie mogą przyczynić się do utrudnień na egzaminie. Mobilizował do walki z samym sobą. Mówił, że prowadzenie auta to finezja. Jego praca, każde spotkanie z nim to finezja. Dziękuję! Człowiek Orkiestra ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2019)
Bardzo polecam tą szkole jazdy, w szczególności instruktora Pana Dariusza Lachowicza. A mam porównanie, bo kilka lat wcześniej w innej szkole robiłam kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2019)
Polecam z czystym sumieniem :) Po 6 latam po raz kolejny podszedłem do kursu u Pani Ani Kubowicz tym razem. Nie poznałem lepszej osoby, która tak super uczy. Pozytywna, zabawna, profesjonalna, pełna pasji. Do tej pory jestem w szoku. Egzamin zdany dziś za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2019)
Bardzo polecam tą szkołe jazdy! A w szczególności instruktorów Kasię i Darka Lachowicz! W prosty sposób potrafią wytłumaczyć jak prawidłowo jeździć, a parkowanie równoległe przy nich jest banalnie proste :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
17
IMOLA - dobra szkoła jazdy z Gwarancją

Śniadeckich 17 (przy Pl.Konstytucji)IMOLA - Płocka 30 (róg ul.Górczewskiej), IMOLA - Filarecka 2 (Plac Wilsona), IMOLA - Elektoralna 5/7 (przy Pl.Bankowym), 00-654 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, AM, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
91 Zaufanych Opinii (147 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2022)
Polecam, świetny instruktor z dobrym podejściem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2022)
Co mogę powiedzieć , Nie dość ze za darmo miałem bardzo cenne porady, Pan Jacek mam nadzieje ze będzie prowadził mój przyszły kurs na A2 to zdam z zamkniętymi oczami. Wiem ze są tańsze ale tutaj płaci się za jakość POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2022)
Super instruktor!! Przygotowanie do egzaminu, super!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2021)
Polecam. Świetny instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2021)
Super instruktor,bardzo dobrze przygotowywane do egzaminu Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
18
OSK AUTO-KOS

ul. Rzymowskiego 38 02-697 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
65 Zaufanych Opinii (95 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Polecam z całego serca! Kurs przebiega bardzo szybko i przyjemnie oraz uczymy się całej techniki prowadzenia pojazdów pozdrawiam pana Krzysztofa!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Jeździłem z 2 instruktorami. Każdy z nich miał super podejście i cierpliwość. Podczas okresu trwania kursu naprawdę można nauczyć się jeździć. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Bardzo polecam tę szkołę! Profesjonalne, spokojne podejscie do kursantów, elastyczne godziny jazd. Polecam serdecznie kazdemu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Zdecydowanie polecam, fachowa wiedza, znakomite podejście do kursantów, bo przecież się uczymy, prawda? Nie przychodzimy jako mistrzowie ulic, ale można powiedzieć, że jako mistrzowie ulic wychodzimy z tych szkoleń :) przyjazna atmosfera, instruktor lubi to co robi, nie jest to zwykła praca tylko hobby. Polecam z czystym sumieniem. Acha! No i najważniejsze, po szkoleniach w darcross, egzamin zdany gładko, za pierwszym podejściem i ta szkoła ma zdecydowanie duże zasługi w tym sukcesie:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Bardzo jestem zadowolony ze szkoły oraz z instruktora. Dobra organizacja.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
19
OSK DARCROSS

ul. Wiertnicza 26 02-952 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
49 Zaufanych Opinii (56 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2021)
Bardzo dobra szkoła, a Pan Wojciech to osoba na odpowiednim stanowisku, chyba nikt was tak dobrze nie nauczy jeździć jak On, egzamin zdany na pierwszym podejściem :D inna dla niektórych chyba kluczowa kwestia, czytałem kilka razy o seksitowskim podejściu instruktora do kobiet na motocyklu, tutaj tego nie będzie Pan Wojciech podchodzi do tematu profesjonalnie, a jego podejście będzie jak do każdego innego kursanta, to tak z obserwacji w trakcie kursu po ilości dziewczyn jakie przychodziły... Dzięki
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2021)
Super podejście instruktora bardzo dobre przygotowanie do egzaminu jak i do samodzielnej jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2021)
Egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo profesjonalne podejście instruktora Wojtka. Wszystko w bardzo dobry sposób wyjaśni i pokaże. Polecam !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2021)
Pan Wojtek jest super instruktorem, stanowczym oraz użyje słów które dają odrazu kopa do DZIAŁANIA.Plac jest w porządku motocykle w bardzo dobrym stanie widać, że są serwisowane na bieżąco. Podstawa aby umieć oraz zdać egzamin to CHĘĆ! Jestem tego przykładem, ponieważ zdałem dwa jednego dnia kat A2 i B Robiłem cały kurs kat A2 Jazdy doszkalające kat B
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.11.2020)
Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach trudno o tak dobry kurs. Nie da się ukryć przed instruktorem żadnego błędu,a nauka jest prowadzona tak by bezpiecznie jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Choć i do tego przygotowanie bardzo dobre - zdane za pierwszym razem. Pozdrawiam i żałuję, że już po wszystkim bo będzie mi brakować cennych uwag i ciekawych rozmów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
20
MotoMali.pl

ul. Dywizjonu 303/175ul. Targowa 66A lok. 34, 01-470 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Warszawa to stolica Polski, miasto niezwykle bogate w liczbę dostępnych na rynku szkół jazdy, przez co trudno jest dokonać właściwego wyboru.

Czym powinno się kierować, chcąc wybrać najlepszą dla siebie szkołę jazdy, która przygotuje nas do egzaminu państwowego oraz przyszłej roli kierowcy? Czy można podać cechy ośrodka szkolenia kierowców, jakie powinien posiadać? Czy warto sprawdzać opinie byłych kursantów i statystykę zdawalności?

Misją SuperPrawoJazdy.pl jest rozwiązanie tych i podobnych wątpliwości związanych z decyzją o wyborze ośrodka szkolenia kierowców. Prowadzimy największy ranking szkół jazdy w Polsce! W SuperPrawoJazdy znajdziesz wszystkie szkoły jazdy znajdujących się w Warszawie. Nasz portal ma za zadanie umożliwić przyszłym kursantom zapoznanie się z ofertami kursów, jazd dodatkowych i opinii na temat OSK. Mamy dla Ciebie również aplikację mobilną, gdzie znajdziesz oficjalne i aktualne Testy na Prawo Jazdy! Te same pytania czekają na Ciebie na egzaminie państwowym w WORD.

Na każdej wizytówce szkoły jazdy w Warszawie znajdziecie takie informacje jak: adres biura, numer telefonu, link do strony www, FB, ofertę kursów, jazd dodatkowych. Zapoznacie się też z opiniami byłych kursantów na temat danego ośrodka. Ponadto, jeżeli macie jakieś pytania, możecie skorzystać z formularza wiadomości, która trafi do szkoły.