6 306

Ośrodków

203 861

Opinii

152 034

Zaufanych Opinii

6 177

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Warszawa

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2700zł

Auto Szkoła -Smile-

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Warszawie(213)

Więcej filtrów kursów
314 Zaufanych Opinii (326 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2021)
Do Autoligi trafiłam po głębokiej analizie warszawskiego rynku szkół jazdy. Szczerze to miałam gdzieś z tyłu głowy, że być może te pozytywne opinie to trochę ściema. Bo przecież zawsze znajdzie się osoba której COŚ nieodpowiada, a 5.0 na Googlu to nielada wyczyn. Nic bardziej mylnego. Ta szkoła nie uczy tylko jak zdać egzamin, ale tego jak być dobrym kierowcą. Miałam przyjemność jeździć głównie z Panem Krzysztofem. Wspaniały profesjonalista. Konkretny, rzeczowy, ale jednocześnie przyjemny i ludzki. Polecam Fiata 500. Na nim się uczyłam i zdałam egzamin. Odchodzi połowa stresu związana z autem (czy będzie zdezelowane sprzęgło w wordowskim samochodzie, czy je wyczujesz). Zna się samochód i ustawia wszystko pod siebie. Poza tym ten biały pierdzioch wszędzie wejdzie! Serdeczne podziękowania równie dla Jacka i Nikodema - z Wami jeździłam mniej, ale mam Was w pamięci. Szefuncio szkoły Tomek to mega gość. Rozluźni, wszystko dopasuje jak trzeba, prawdziwny boss. Z całego serca Wam chłopcy dziękuję! A AUTOLIGĘ POLECAM KAŻDEMU ZAWSZE I WSZĘDZIE.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2021)
Super szkoła! świetny, spersonalizowany kurs z jeszcze lepszymi instruktorami. Bardzo dobra, bezstresowa atmosfera na jazdach i umiejętnie przekazywana wiedza. Bardzo się ciesze ze trafiłam akurat na Auto Ligę i udało mi się zdać za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę Przyszłam tu na jazdy doszkalające po kursie w innej szkole jazdy - kilka godzin w Auto Lidze nauczyło mnie więcej niż 30 godzin kursu w mojej poprzedniej szkole. Profesjonalne podejście, ogromna cierpliwość i wspaniała atmosfera. Sprawili ze uwierzyłam w siebie i koniec końców zdałam za pierwszym razem :) szczególnie dziekuje osobom, z którymi miałam jazdy - Nikodemowi, Michałowi i Tomkowi :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2021)
Instruktorzy AutoLiga przede wszystkim posiadają umiejętności do nauczania jazdy samochodem. Na podkreślenie zasługuje profesjonalizm w podejściu do klienta. Pani Ania i Pan Tomek trafnie zdiagnozowali błędy i tłumaczyli poprawne wykonywanie manewrów na drodze, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i kultury jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2021)
Decyzję o powrocie do jazdy samochodem oraz żeby ponownie zawalczyć o prawo jazdy, podjęłam dość spontanicznie. Do Auto Ligi trafiłam z polecenia, a także zachęcona pozytywnymi opiniami, których średnia wynosi równo 5. Pomyślałam, że coś w tym musi być, dlatego się zdecydowałam - i nawet przez moment, nie żałowałam swojej decyzji. Przede wszystkim, chciałabym bardzo podziękować Panu Krzysztofowi, z którym jeździłam Fiatem 500. Za profesjonalizm, spokój, cenne rady oraz świetną i zupełnie bezstresową atmosferę podczas jazd. Nie tylko w 100% poznałam trasy egzaminacyjne na Bemowie i Bielanach, ale także poczułam się pewniej na warszawskich ulicach oraz drodze ekspresowej S8. Do końca życia również będę Panu wdzięczna za przekazanie pozytywnej energii i zminimalizowanie strachu przed egzaminem państwowym!!! Dziękuję również Pani Ani, za profesjonalne podejście do kursanta oraz cenne wskazówki, pomimo tylko 2 godzin na Hyundaiu i20. Dodatkowo, świetny kontakt z Tomkiem - pytał o samopoczucie na jazdach (z czym nie spotkałam się w innych szkołach), zawsze można było znaleźć dogodny dla siebie termin, widać że zależy mu na kursantach i wkłada serce w to, co robi! Podsumowując: współpracę z Auto Ligą będę zawsze wspominała z uśmiechem na ustach, jako jedno z najlepszych doświadczeń w życiu, które dodatkowo zaowocowało spełnionym marzeniem - pozytywnym wynikiem państwowego egzaminu praktycznego! Od siebie oczywiście dorzucam kolejną 5 (chociaż to mało!) oraz będę polecała tę szkołę wszystkim zainteresowanym! Pozdrawiam cały zespół Auto Ligi i życzę dalszych sukcesów!!!
11
AUTO LIGA

ul. Jagiellońska 78 03-301 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
300 Zaufanych Opinii (372 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2021)
Zacznę od tego że do "prawa jazdy" wróciłam po 10 latach od kursu i w zaawansowanej ciąży, dlatego zależało mi na intensywnej i efektywnej nauce zakończonej pozytywnym egzaminem. Jazdy miałam z Cezarym (wulkanem energii) i Tomaszem (ostoją spokoju), myślę że oba te temperamenty były tu potrzebne, by zakończyć egzamin z tarczą i bezpiecznie wyjechać na Warszawskie drogi.???? Chłopaków doceniam za: - profesjonalizm - skupienie się na kursancie, a nie telefonach i załatwianiu prywatnych spraw - elastyczność - punktualność - czyste i sprawne autka Wspomnę tylko, że szkolenie rozpoczęłam w innej popularnej szkole jazdy na Białołęce i szybko z niej zrezygnowałam, gdyż jazda po pustych drogach Legionowa mijała się z celem. Była to zwykła strata czasu i pieniędzy. Polecam OSK CzaLek! Ania O.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2021)
Bardzo fajna szkoła! Nauka odbywała się w przyjemnej, koleżeńskiej ale też profesjonalnej atmosferze. Auta zadbane - bardzo fajnie się nimi jeździ! Egzamin zdany na mieście bezbłędnie. Szkoła uczy nie tylko zdawać, ale też jeździć co jest niesamowitym plusem. Polecam OSK Czalek wszystkim przyszłym kierowcom!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2021)
Najlepsza szkoła w Polsce, podchodzą do każdej osoby z cierpliwością i wyrozumiałością. Zdałem za 1 razem:) Polecam każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2021)
Bardzo dziękuję instruktorom za cierpliwość do mojej osoby, pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do kursantki. Instruktorzy w przystępny sposób tłumaczą i ćwiczą trasy egzaminacyjne - co doceniłam szczególnie na egzaminie, który dziś zdałam. To dopiero początek mojej drogi jako kierowcy, bo wiem, że jeszcze sporo rzeczy do dopracowania, udoskonalenia, a przede wszystkim mojego nabrania wprawy w jeździe. Jeszcze raz dziękuję i serdeczne polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2021)
Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
12
Ośrodek Szkolenia Kierowców "CZALEK" Cezary Mordon

Przasnyska 6a/pok.222 01-756 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-08-07

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
273 Zaufane Opinie (395 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Serdecznie polecam szkołę jazdy SLAVKO! Kurs w tej szkole odbył się w przyjaznej atmosferze. Ogromnym plusem jest profesjonalne i cierpliwe podejście do kursanta. Dzięki nauce w SLAVKO zdałam egzamin za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Super instruktorzy, miła atmosfera świetne przygotowanie do egzaminów. Polecam i pozdrawiam ♥️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2019)
Z całego serca polecam szkołę jazdy Slavko. Profesjonalni instruktorzy, którzy z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością uczą kursantów. Slavko wyroznia się przesympatyczną atmosferą, interesującymi wykładami, dostępnością terminów. Idealnie przygotowuje zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Pozwoliło mi to zdać oba egzaminy za pierwszym razem. Szczególnie polecam instruktora Grzegorza, dzięki któremu jazdy byly bezstresowe oraz przebiegały w przyjaznej atmosferze. To z pewnością instruktor, który lubi swoją pracę! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2019)
Świetne przygotowanie, wykwalifikowani i bardzo sympatyczni instruktorzy, przyjemna atmosfera zarówno na wykładach jak i na jazdach pozwoliły mi bez stresu zdać oba egzaminy. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2019)
Z czystym sumieniem polecam szkołę! Egzamin państwowy zdany za pierwszym podejściem :) W moim przypadku potrzebna była tona cierpliwości i właśnie to dostałam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
SLAVKO Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Conrada 15A lok. 35 01-922 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, B po B1, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
262 Zaufane Opinie (341 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2021)
Serdecznie polecam szkołę LWAWA. Kontakt z biurem był na najwyższym poziomie. Tu podziękowania dla p. Sebastiana za przemiły kontakt. Po podpisaniu umowy dostałam dostęp do platformy do nauki teorii w domu, wykupiłam również dostęp do polecanych w szkole testów online i egzamin zdałam za pierwszym razem. Ale co najważniejsze, egzamin praktyczny również zdałam za pierwszym razem i to bez żadnych uwag ???? I tu należą się ogromne podziękowania dla Kordiana. Bardzo przyjemna atmosfera na jazdach, pełen profesjonalizm i świetne przygotowanie do egzaminu. Duże podziękowania również dla p. Basi za przeprowadzenie egzaminu wewnętrznego. Osoba bardzo profesjonalna i wymagająca a przy tym niesamowicie sympatyczna. Duży plus za elastyczność godzin jazd dopasowany do kursanta. Ja wykupiłam pakiet dodatkowych jazd dzięki czemu czułam się zdecydowanie bardziej przygotowana. Olbrzymim atutem była dla mnie możliwość zdawania egzaminu państwowego na samochodzie szkoły LWAWA, którym uczyłam się jeździć. Cieszę się, że trafiłam do tej szkoły. Dla wszystkich niezdecydowanych - polecam w ciemno! ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2021)
Bardzo polecam szkołę LWAWA bardzo miła atmosfera i doświadczona kadra. Egzamin 9.03.2021 zdany przy pierwszym podejściu, tylko dlatego, że pan Andrzej MISTRZ w swoim fachu przygotował mnie psychicznie i przekazał wiedzę najlepiej jak potrafi. PS. Dziękuję PANIE ANDRZEJU!!!!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2021)
Czwartek 18.02.21 godz. 10:53, egzamin państwowy zakończony wynikiem pozytywnym przy pierwszym podejściu. Czy jestem zadowolony z wyboru szkoły nauki jazdy? Podczas kursu nie było chwili zwątpienia, dziś uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Czy to były dobrze wydane pieniądze? Jak najbardziej, nie żałuję każdej “złotówki” wydanej na ten cel i były to dobrze zainwestowane pieniądze. Mam 32 lata, decyzję o podjęciu kursu podjąłem w marcu 2020, wybuch pandemii odsunął te plany w czasie. We wrześniu podpisałem umowę. Moją instruktorką została Pani Basia Majerska. Kurs odbywał się już wg zasad tzw. reżimu sanitarnego, środki ostrożności i ich respektowanie po stronie szkoły zadowolą najbardziej wymagających. Przed pierwszym spotkaniem z p. Basią byłem wystraszony, bałem się samochodów, jazdy samochodem, zasady działania sprzęgła oraz skrzyni biegów. Moja wiedza na temat prowadzenia pojazdów ograniczała się jedynie do teorii. I tutaj “do akcji” wkroczyła p. Basia. Pani Basia wykazała się dużym zrozumieniem i empatią - podczas pierwszych zajęć oswajała mnie z samochodem. Dla osób poszukujących szkoły nauki jazdy, które tak jak ja postrzegają siebie jako osobę trudną, wystraszoną i mającą “dwie lewe ręce” dodam, że podczas trwania kursu poznałem p. Basię jako nauczyciela bardzo otwartego, wyrozumiałego, o niewyczerpanych pokładach sympatii, optymizmu, cierpliwości i poczucia humoru. Pani Basia nie tylko przygotuje Was do egzaminu państwowego, ale również wprowadzi Was w tajniki prowadzenia samochodu w przyszłości, wyjaśni jak jechać latem, zimą, rankiem czy w nocy, w trakcie deszczu lub śniegu. Zarówno p. Basia, jak i Pan Kordian zrobili na mnie wrażenie ludzi prawdziwie przejętych moim kursem, którym zależy na każdym z kursantów. Moje początki były trudne. Panikowałem - to pierwsze duże wyzwanie jakie spadło na barki mojej instruktorki, a z czasem dzięki p. Basi bardzo polubiłem jazdę samochodem. Tak, wiele razy “dostałem po hamulcach” - i tutaj pozwolę sobie zauważyć, że te wszystkie sytuacje zapadły mi w pamięci na całe życie - do przyszłych kursantów - to jest jak najbardziej potrzebne (dla Was), a podczas nauki w ruchu miejskim konieczne. Podczas kursu w pełni zdałem się na wiedzę i doświadczenie instruktorki. Taki scenariusz polecam każdemu. Początkowo, niektóre etapy i techniki nauki mogą wydać się Wam zbędne, ale uwierzcie - z perspektywy czasu i po zdanym egzaminie docenicie wszystko to co wcześniej będzie mogło wydać się Wam “niepotrzebne”. Mógłbym pisać jeszcze bardzo długo o szkoleniu i przygotowaniu do egzaminu państwowego w szkole nauki jazdy L Wawa, ale dziś (20.02.21) z szacunku i sympatii do poznanych instruktorów nie chcę zdradzać (moim zdaniem) ich genialnych patentów na to jak jeździć i jak zdać egzamin państwowy - mogę jedynie polecić by iść za radami instruktorów, słuchać i wspólnie z instruktorem decydować o tym jaki będzie najlepszy, kolejny krok w drodze po “upragnione prawo jazdy”. “Robienie prawa jazdy” to sprawa prawie zawsze bardziej rodzinna niż osobista. Przeważnie ktoś z bliskich będzie chciał Wam “doradzić” na temat kursu, jego przebiegu czy dodatkowych godzin. Ja odciąłem się całkowicie od rad rodziny i przyjaciół, skupiłem się wyłącznie na tym jak się czułem za kierownicą i ze swoimi umiejętnościami oraz na tym co zdaniem Pani Basi było dla mnie najlepszym w danym momencie. O słuszności takiego podejścia dowodzi pierwsze zdanie tej opinii :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2021)
Z całego serca polecam kurs u p.Andrzeja. Pan Andrzej to osoba profesjonalna, motywująca, cierpliwa - chociaż mimo mojego częstego "nieusłuchania" nie udało się nigdy wyprowadzić go z równowagi. Powtarzał, maglował ile wlezie, aż w końcu udało się zdać egzamin praktyczny. Nie uczy jeździć na pamięć, uczy jeździć mądrze, czyli myśląc. Rady oraz wskazówki Pana Andrzeja zapamiętam na długo. Serdecznie polecam, by to właśnie Pan Andrzej był wyborem numer 1 podczas nauki jazdy!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2021)
Pani Basia Anioł nie kobieta ,cierpliwa,pomocną,opanowana,wszystko wytłumaczy dokładnie.Plecam. Kamila .C
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
14
L WAWA

Metro pl. Wilsona (ul. Sułkowskiego 12/14) (ŻOLIBORZ), ul. Warszawska 144 (ŁOMIANKI), 01-602 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
183 Zaufane Opinie (228 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2021)
Polecam naukę jazdy w szkole Rajdowiec. Na kursie teoretycznym pan Roman przekazywał w prosty i zrozumiały sposób wszystkie najważniejsze zagadnienia w bardzo miłej atmosferze. Jazdy z panem Irkiem też oceniam bardzo dobrze, pan Irek jest opanowanym, kulturalnym i miłym instruktorem o nieskończonej cierpliwości :) pan Irek jest też elastyczny jeśli chodzi o godziny jazd czy o to na jakim elemencie mamy się skupić
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2021)
Polecam z całego serca! Pan Ireneusz, spokojny, miły pełen profesjonalizmu instruktor. Wcześniejsze jazdy w innym miejscu przyprawiały mnie o dreszcze. Każde jazdy równały się z wielkim stresem. Jeżdżąc z Panem Irkiem polubiłam jeździć. Na każdą lekcje szłam z uśmiechem na ustach. W razie jakichkolwiek pytań lub błędów zawsze zostało mi wszystko rzeczowo i na spokojnie wytłumaczone, dzięki czemu przyjeżdżając z małego miasta bardzo szybko i z pewnością siebie zdałam egzamin na prawo jazdy w Warszawie. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2021)
I did my driving license in at most 3 months. My driving instructor was Irek, aww it was a great pleasure doing the lessons with him, he takes his job very serious, he is very punctual and he teaches everything to pass the exam and drive very well. I highly recommend this school and instructor. They are exceptional. Thanks so much guys
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2021)
Po skończeniu kursu nie czułam się pewnie i obawiałam się egzaminu. Po kilku godzinach jazd doszkalających z panem Irkiem zdałam egzamin i wreszcie poczułam się pewnie prowadząc. Wyjątkowo bezstresowa atmosfera i cierpliwość instruktora. Serdecznie polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2021)
Bardzo polecam szkołę, czułem się dobrze przygowany przez instruktora Irka, na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło i zdałem za pierwszym razem :) A Irek bardzo miły i kompetentny! Maciek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
15
RAJDOWIEC

ul. Długa 44/50 lok 109 00-241 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
155 Zaufanych Opinii (246 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2021)
Bardzo dobra szkoła jazdy i świetne podejście do kursanta! Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2021)
Polecam Szkołę Jazdy Totu-L!!! Bardzo miła obsługa w biurze. Umawianie się na jazdy to sama przyjemność. Profesjonalni instruktorzy. Każda godzina jazdy spędzona w miłej i spokojnej atmosferze. Indywidualne podejście do kursanta. Wszystko wytłumaczone z najmniejszymi szczegółami. Dziękuję bardzo Panu Rafałowi i Panu Piotrowi. Jesteście najlepsi!!! Egzamin zdany na Radarowej za pierwszym razem!!! Dziękuję z całego serducha ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2021)
Bardzo miłe podejście szkoły jazdy do kursanta. Bardzo sympatyczni instruktorzy, a szczególnie polecam pana Rafała :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2021)
Zdane za pierwszym na Odlewniczej (przez niektórych nazywanej Oblewnicza), która okazała się wcale nie być taka straszna jak wszyscy mówili ???? Polecam serdecznie szkołę jazdy, Panie w biurze przesympatyczne, kurs zrobiłam w ekspresowym tempie bo w niecały miesiąc udało mi się wyjeździć wszystkie godziny. No i polecam oraz serdecznie pozdrawiam Pana Rafała, z którym wyjeździłam najwięcej godzin, najlepszy instruktor pod słońcem. Cierpliwość jego nie zna granic :) Raz jeszcze polecam jeśli ktoś się zastanawia gdzie robić prawko to tylko ToTu! ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2021)
Polecam z czystym sumieniem! Dzięki instruktorowi Tomkowi zdałam egzamin bez żadnych problemów. Duża kompetencja, profesjonalizm, a przy okazji przemiłe spędzony czas.
16
Szkoła Jazdy TOTU-L

ul. Korotyńskiego 23 lok.61 02-123 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
359 Zaufanych Opinii (596 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2021)
Mocno polecam. Jezdzilam z Panem Piotrem. Swietny czlowiek, cierpliwy wszystko jasno powoli tlumaczy. Dzieki niemu zdalam za pierwszym razem. Wszystkie sprawy ze szkołą zalatwialo sie szybko i przyjemnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2021)
Ogromnie polecam OSK Jedynkę. Kurs teoretyczny przeprowadzony bardzo sprawnie i w ścisłym centrum Warszawy. Ceny konkurencyjne. I co najważniejsze - znakomici instruktorzy (zwłaszcza Panowie Artur i Piotr) - kompetentni, skuteczni, cierpliwi i serdeczni
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2021)
Polecam jazdy z panem Arturem. Bardzo miła atmosfera podczas jazd i pełen profesjonalizm!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2021)
Jeździłam z Panem Arturem, bardzo polecam!!! Świetna atmosfera na jazdach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2021)
Wyuczyłem się tu na 5 + gdyby nie stres w WORDzie zdałbym za pierwszym ale udało się za drugim, gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
17
OSK Jedynka

al. Jerozolimskie 31/16 00-508 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A+B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
211 Zaufanych Opinii (399 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2020)
Polecam tą szkołę z czystym sumieniem . Od samego początku aż do samego ukończenia kursu byłam zaopiekowana . Wykłady jak i jazdy z instruktorem były naprawdę na wysokim poziomie . Jestem bardzo zadowolona ,że trafiłam do szkoły ,,IMOLA,, . Panie w Biurze przemiłe......... tak jak mnie poinformowały dokładnie tak było przez cały czas trwania kursu. Pozdrawiam mojego instruktora:}
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2019)
„Ktoś włożył bardzo dużo pracy w to, żeby pani tak jeździła. Czułem się bezpiecznie, jadąc z panią” – to opinia egzaminatora, jaką otrzymałam po godzinnej jeździe ulicami Warszawy. Każde spotkanie z Jackiem było rzeczywiście ciężką pracą. Jacek jest niezwykle uważnym, spostrzegawczym i rzetelnym instruktorem. Poświęca kursantowi 100% uwagi podczas każdego spotkania. Nie szczędzi uwag i wyjaśnień. Wspaniale uczy techniki jazdy i łagodności za kółkiem. Dba o każdy szczegół, żeby jazda była bezpieczna. Uczy przewidywania na drodze, spostrzegawczości i czujności. Uczy myślenia. Pokazuje, jak ważna jest kultura na drodze; dbanie o innych uczestników ruchu, życzliwość. Trafiłam do Jacka po pół roku nauki jazdy u innego instruktora z 5 niezdanymi egzaminami. Jacek już po pierwszym spotkaniu wiedział, z czym mam trudności. Wiedział, co muszę naprawić, czego musi mnie nauczyć, jakie złe nawyki wyeliminować. Jest doskonałym obserwatorem. Wiedział, jakie cechy charakteru utrudniają mi prowadzenie samochodu, jakie mogą przyczynić się do utrudnień na egzaminie. Mobilizował do walki z samym sobą. Mówił, że prowadzenie auta to finezja. Jego praca, każde spotkanie z nim to finezja. Dziękuję! Człowiek Orkiestra ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2019)
Bardzo polecam tą szkole jazdy, w szczególności instruktora Pana Dariusza Lachowicza. A mam porównanie, bo kilka lat wcześniej w innej szkole robiłam kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2019)
Polecam z czystym sumieniem :) Po 6 latam po raz kolejny podszedłem do kursu u Pani Ani Kubowicz tym razem. Nie poznałem lepszej osoby, która tak super uczy. Pozytywna, zabawna, profesjonalna, pełna pasji. Do tej pory jestem w szoku. Egzamin zdany dziś za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2019)
Bardzo polecam tą szkołe jazdy! A w szczególności instruktorów Kasię i Darka Lachowicz! W prosty sposób potrafią wytłumaczyć jak prawidłowo jeździć, a parkowanie równoległe przy nich jest banalnie proste :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
18
IMOLA - dobra szkoła jazdy z Gwarancją

Śniadeckich 17 (przy Pl.Konstytucji)IMOLA - Płocka 30 (róg ul.Górczewskiej), IMOLA - Filarecka 2 (Plac Wilsona), IMOLA - Elektoralna 5/7 (przy Pl.Bankowym), 00-654 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, AM, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
94 Zaufane Opinie (128 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2017)
Polecam kurs weekendowy w OSK Yeti! Dobra atmosfera , wykłady treściwe, łatwe do zapamiętania, instruktor Darek Ptaszyński bardzo bardzo cierpliwy profesjonalny potrafi poradzić sobie z lękiem kursanta!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2017)
Polecam ośrodek szkoleniowy Yeti, z jego pomocą w niecałe dwa miesiące zdałem prawko za pierwszym razem. Lekcje teoretyczne mijają w miłej atmosferze, a lekcje praktyczne z profesjonalnym Panem Karolem prowadzą prostą drogą do perfekcyjnej jazdy samochodem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2017)
Z całego serca polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Yeti. Doskonała kadra instruktorów jazdy, którzy na pewno zwrócą wam uwagę na wszystkie błędy które popełniacie. Dzięki cennym radom Karola, egzamin zdałem za pierwszym razem. Dzięki za cierpliwość :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.05.2017)
Profesjonalne podejście do nauki jazdy, w szczególności instruktor Karol Jankowski. Dobra elastyczność i bardzo fajna atmosfera w trakcie jazd. Dziękuję :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2017)
Gorąco polecam ośrodek szkolenia Yeti. Jestem wdzięczna swojemu instruktorowi Panu Karolowi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu, poświęcenie swojego czasu, bezstresową atmosferę oraz za cierpliwość! :)
19
OSK Yeti

Długa 44/50 lok 14 00-241 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
89 Zaufanych Opinii (143 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2021)
Super instruktor,bardzo dobrze przygotowywane do egzaminu Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2020)
Instruktor konkretny umnie wszystko wytłumaczyć. Cały kurs odbywa się w miłej atmosferze
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.12.2020)
Serdecznie polecam Pana Jacek ma świetnie podejście i ogromną cierpliwość. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2020)
Bardzo polecam. Super podejście i konsekwencja.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2020)
Robiłem w Auto-kos B1 B A2 Za każdym razem było tak jak powinno. Dzięki temu zdawałem wszystko za pierwszym razem. Pan Jacek na prawdę się zna na rzeczy. I trzeba z jego pomocą przez to wszystko przebrnąć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
20
OSK AUTO-KOS

ul. Rzymowskiego 38 02-697 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >