6 398

Ośrodków

239 025

Opinii

183 580

Zaufanych Opinii

7 142

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Warszawa

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2700zł

Szkoła Nauki Jazdy BARTOSZ

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Warszawie(212)

Więcej filtrów kursów
274 Zaufane Opinie (396 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2021)
To jest najlepsza szkoła, Na pewno lepszej nikt nie znajdzie. Wyjeździłam 30 godzin, i żadnych dodatkowych godzin, teoria e-learning, wszystko było na tyle jasne że nie da się nie zaliczyć egzaminu wewnetrzego. I później zapis na egzamin państwowy, i 2 godziny przypomnienia w Slavko i elegansko, za 1 razem pozytywny wynik, poltcam gorąco!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Serdecznie polecam szkołę jazdy SLAVKO! Kurs w tej szkole odbył się w przyjaznej atmosferze. Ogromnym plusem jest profesjonalne i cierpliwe podejście do kursanta. Dzięki nauce w SLAVKO zdałam egzamin za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Super instruktorzy, miła atmosfera świetne przygotowanie do egzaminów. Polecam i pozdrawiam ♥️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2019)
Z całego serca polecam szkołę jazdy Slavko. Profesjonalni instruktorzy, którzy z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością uczą kursantów. Slavko wyroznia się przesympatyczną atmosferą, interesującymi wykładami, dostępnością terminów. Idealnie przygotowuje zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Pozwoliło mi to zdać oba egzaminy za pierwszym razem. Szczególnie polecam instruktora Grzegorza, dzięki któremu jazdy byly bezstresowe oraz przebiegały w przyjaznej atmosferze. To z pewnością instruktor, który lubi swoją pracę! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2019)
Świetne przygotowanie, wykwalifikowani i bardzo sympatyczni instruktorzy, przyjemna atmosfera zarówno na wykładach jak i na jazdach pozwoliły mi bez stresu zdać oba egzaminy. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
11
SLAVKO Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Conrada 15A lok. 35 01-922 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, B po B1, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
267 Zaufanych Opinii (347 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2023)
Bardzo polecam! Może nie jestem jeszcze najlepszym kandydatem na kierowcę, ale czuję wsparcie i szczerą chęć pomocy. Pan Andrzej to oaza spokoju, a pan Kordian, z którym miałam przyjemność jeździć na egzaminach wewnętrznych, mimo presji pomógł zachować zimną krew.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2022)
Polecam OSK L WAWA :) szczególnie Pana Andrzeja , cierpliwy dobrze dyscyplinujący nauczyciel. Powodzenia kursancie ja już po zdanym egzaminie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Bardzo polecam szkołę LWAWA Łomianki, szczególnie instruktora Pana Pawła:) Miałam przyjemność szkolić się pod jego okiem. Jest mega cierpliwy, wymagający i z ogromnym poczuciem humoru. Jeżdżąc z Panem Pawłem czułam się bezpiecznie i pewnie. Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie i czekam na egzamin, aby dołączyć do grona osób, które szkoląc się w LWAWA zdają za pierwszym razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2021)
Świetna szkoła jazdy zlokalizowana w bardzo dobrym miejscu. Miła atmosfera nie potęguje stresu, który zawsze towarzyszy na początku !! Ogromne podziękowania dla Pani Basi! Wspaniała, ciepła, wyrozumiała i baardzo cierpliwa osoba. Anioł L Wawy ❤ dziękuję za przygotowanie dzięki któremu zdałam za pierwszym razem !!! Pozdawiam, Żaneta Jastrząb vel Orzeł ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2021)
Bardzo polecam tą szkołę, przemili i pomocni instruktorzy, kameralna i miła atmosfera. Elastyczne godziny jazd. Polecam sedecznie!!!!!
12
L WAWA

Metro pl. Wilsona (ul. Sułkowskiego 12/14) (ŻOLIBORZ), ul. Warszawska 144 (ŁOMIANKI), 01-602 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2, AM, B78, B po B1, B72

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
184 Zaufane Opinie (229 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2022)
Bardzo polecam OSK RAJDOWIEC! Miałam przyjemność uczyć się jeździć z Panem Romanem Dziubą, który zawsze w sposób zrozumiały tłumaczył wszystkie zagadnienia teoretyczne i praktyczne. Zajęcia zawsze odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzięki temu poczułam się pewniej za kierownicą. Bardzo dziękuję za wszystkie cenne wskazówki, motywację i poświęcony czas!
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2021)
Polecam naukę jazdy w szkole Rajdowiec. Na kursie teoretycznym pan Roman przekazywał w prosty i zrozumiały sposób wszystkie najważniejsze zagadnienia w bardzo miłej atmosferze. Jazdy z panem Irkiem też oceniam bardzo dobrze, pan Irek jest opanowanym, kulturalnym i miłym instruktorem o nieskończonej cierpliwości :) pan Irek jest też elastyczny jeśli chodzi o godziny jazd czy o to na jakim elemencie mamy się skupić
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2021)
Polecam z całego serca! Pan Ireneusz, spokojny, miły pełen profesjonalizmu instruktor. Wcześniejsze jazdy w innym miejscu przyprawiały mnie o dreszcze. Każde jazdy równały się z wielkim stresem. Jeżdżąc z Panem Irkiem polubiłam jeździć. Na każdą lekcje szłam z uśmiechem na ustach. W razie jakichkolwiek pytań lub błędów zawsze zostało mi wszystko rzeczowo i na spokojnie wytłumaczone, dzięki czemu przyjeżdżając z małego miasta bardzo szybko i z pewnością siebie zdałam egzamin na prawo jazdy w Warszawie. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2021)
I did my driving license in at most 3 months. My driving instructor was Irek, aww it was a great pleasure doing the lessons with him, he takes his job very serious, he is very punctual and he teaches everything to pass the exam and drive very well. I highly recommend this school and instructor. They are exceptional. Thanks so much guys
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2021)
Po skończeniu kursu nie czułam się pewnie i obawiałam się egzaminu. Po kilku godzinach jazd doszkalających z panem Irkiem zdałam egzamin i wreszcie poczułam się pewnie prowadząc. Wyjątkowo bezstresowa atmosfera i cierpliwość instruktora. Serdecznie polecam!
13
RAJDOWIEC

ul. Długa 44/50 lok 109 00-241 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
367 Zaufanych Opinii (608 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2022)
Bardzo polecam. Pan Artur- bardzo miły i empatyczny człowiek, który bardzo dobrze potrafi nauczyć jazdy samochodem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2022)
Serdecznie polecam tą szkołę jazdy! Przy zdaniu Kat B pomógł mi Pan Artur. Niesamowicie miły, cierpliwy oraz posiadający kompetentną wiedzę instruktor z powołania. Egzamin państwowy zdałem za 1!!! Profesjonalne podejście ze strony Instruktora, a także samej szkoły jazdy. Wykłady były poprowadzone w bardzo ciekawy i pełne przydatnych na drodze informacji. Po zajęciach nie musiałem za bardzo zerkać do książki, gdyż mnóstwo wiedzy pozostało w głowie. Egzamin wewnętrzny bardzo przyjemny oraz zdany również za 1 razem! Pozdrawiam całą szkołę jazdy!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2022)
Polecam! Szczególnie Pana Artura, z którym przejście przez naukę jazdy było prawdziwą przyjemnością, a nie stresem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2022)
serdecznie polecam szkole oraz instruktora pana jacka! super!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2022)
Bardzo dobrze mi się jeździło. Bez krzykówł i otrzymałam wiele przydatnych porad. Pan Artur był bardzo miły i mocno trzymał za mnie kciuki.
14
OSK Jedynka

al. Jerozolimskie 31/16 00-508 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A+B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
211 Zaufanych Opinii (399 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2020)
Polecam tą szkołę z czystym sumieniem . Od samego początku aż do samego ukończenia kursu byłam zaopiekowana . Wykłady jak i jazdy z instruktorem były naprawdę na wysokim poziomie . Jestem bardzo zadowolona ,że trafiłam do szkoły ,,IMOLA,, . Panie w Biurze przemiłe......... tak jak mnie poinformowały dokładnie tak było przez cały czas trwania kursu. Pozdrawiam mojego instruktora:}
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2019)
„Ktoś włożył bardzo dużo pracy w to, żeby pani tak jeździła. Czułem się bezpiecznie, jadąc z panią” – to opinia egzaminatora, jaką otrzymałam po godzinnej jeździe ulicami Warszawy. Każde spotkanie z Jackiem było rzeczywiście ciężką pracą. Jacek jest niezwykle uważnym, spostrzegawczym i rzetelnym instruktorem. Poświęca kursantowi 100% uwagi podczas każdego spotkania. Nie szczędzi uwag i wyjaśnień. Wspaniale uczy techniki jazdy i łagodności za kółkiem. Dba o każdy szczegół, żeby jazda była bezpieczna. Uczy przewidywania na drodze, spostrzegawczości i czujności. Uczy myślenia. Pokazuje, jak ważna jest kultura na drodze; dbanie o innych uczestników ruchu, życzliwość. Trafiłam do Jacka po pół roku nauki jazdy u innego instruktora z 5 niezdanymi egzaminami. Jacek już po pierwszym spotkaniu wiedział, z czym mam trudności. Wiedział, co muszę naprawić, czego musi mnie nauczyć, jakie złe nawyki wyeliminować. Jest doskonałym obserwatorem. Wiedział, jakie cechy charakteru utrudniają mi prowadzenie samochodu, jakie mogą przyczynić się do utrudnień na egzaminie. Mobilizował do walki z samym sobą. Mówił, że prowadzenie auta to finezja. Jego praca, każde spotkanie z nim to finezja. Dziękuję! Człowiek Orkiestra ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2019)
Bardzo polecam tą szkole jazdy, w szczególności instruktora Pana Dariusza Lachowicza. A mam porównanie, bo kilka lat wcześniej w innej szkole robiłam kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2019)
Polecam z czystym sumieniem :) Po 6 latam po raz kolejny podszedłem do kursu u Pani Ani Kubowicz tym razem. Nie poznałem lepszej osoby, która tak super uczy. Pozytywna, zabawna, profesjonalna, pełna pasji. Do tej pory jestem w szoku. Egzamin zdany dziś za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2019)
Bardzo polecam tą szkołe jazdy! A w szczególności instruktorów Kasię i Darka Lachowicz! W prosty sposób potrafią wytłumaczyć jak prawidłowo jeździć, a parkowanie równoległe przy nich jest banalnie proste :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
15
IMOLA - dobra szkoła jazdy z Gwarancją

Śniadeckich 17 (przy Pl.Konstytucji)IMOLA - Płocka 30 (róg ul.Górczewskiej), IMOLA - Filarecka 2 (Plac Wilsona), IMOLA - Elektoralna 5/7 (przy Pl.Bankowym), 00-654 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, AM, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
171 Zaufanych Opinii (220 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2021)
Instruktor, z którym miałam jazdy jest super, można go zapytać o wszystko, tłumaczy wszystkie niepewności na spokojnie i tak że każdy by zrozumiał, jest osobą która też rozumiała mnie i mój humor na każdej z jazd, jest też przemiłą osobą, z którą czas leci szybko i jak się kończą zajęcia to odczuwa się żal że już się skończyło i tak szybko minęło.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2021)
Bardzo polecam, Pan instruktor był cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczył i dawał przydatne wskazówki :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2021)
Wszystko super, bardzo polecam szkole jazdy Olka w Pruszkowie bardzo profesjonalne podejście miła atmosfera. Polecam Pana Sebastiana który ma bardzo dużo cierpliwości i tłumaczy wszystko krok po kroku.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2021)
Polecam z całego serca! ❤ Zanim trafiłam do tej szkoły , naczytałam się masę opinii o różnych szkołach w okolicy - po to, aby wybrać najlepszą i nie wydać kasy na marne. Od samego początku słyszałam o tej szkole dużo dobrego , ale wiadomo ...każdy mówi co innego , więc sceptycznie byłam nastawiona. Wybrałam się na kurs wraz z moją siostrą, która dwa razy oblała egzamin robiąc kurs w Piero. Pan Sebastian z OLKI już po pierwszych dwóch spotkaniach nauczył mnie więcej niż moją siostrę nauczyli w Piero. Gdy słyszę, że moi znajomi jeżdżą na egzaminy do innych miast :do Łomży, Sochaczewa itp to nie wierzę w to, co słyszę!Jeśli jeździ się z profesjonalnym instruktorem , a nie z Panem, który udaje instruktora a połowę jazd leży ( dosłownie) obok na fotelu to uwierzcie , że egzamin w moim wypadku na Radarowej to była pestka. Zdałam go za pierwszym razem.A siostra, która niby nie nadawała się do niczego , po trzecim podejściu, a tak na prawdę za pierwszym po zmianie szkoły na OLKĘ. Polecam i dziękuję ❤
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2021)
Polecam szkołę jazdy OLKA. Łatwy i szybki kontakt, bardzo dobry instruktor.
16
OSK Olka

ul. Radarowa 30 05-800 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
90 Zaufanych Opinii (146 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2022)
Polecam, świetny instruktor z dobrym podejściem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2022)
Co mogę powiedzieć , Nie dość ze za darmo miałem bardzo cenne porady, Pan Jacek mam nadzieje ze będzie prowadził mój przyszły kurs na A2 to zdam z zamkniętymi oczami. Wiem ze są tańsze ale tutaj płaci się za jakość POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2022)
Super instruktor!! Przygotowanie do egzaminu, super!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2021)
Polecam. Świetny instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2021)
Super instruktor,bardzo dobrze przygotowywane do egzaminu Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17
OSK AUTO-KOS

ul. Rzymowskiego 38 02-697 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
40 Zaufanych Opinii (49 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2023)
Naprawdę polecam szkołę nauki jazdy "Arwis". Jestem bardzo wdzięczny za ludzkie podejście do kursantów i wspaniałe wykładanie, pozwalającą na dostanie prawka za 1 podejściem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2023)
Polecam szkołę nauki jazdy ARWIS, wykłady prowadzone w małej grupie, treściwie, wykładowca cierpliwie tłumaczył i odpowiadał na nasze pytania. Jazdy z instruktorem przebiegały w spokojnej i sympatycznej atmosferze. W razie wątpliwości łatwy kontakt ze szkołą oraz miła obsługa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2023)
Instruktor Marcin jest najlepszym instruktorem na świecie. Dzięki niemu zdałem egzamin za pierwszym razem Dziękuję bardzo)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2023)
Zdecydowanie polecam tę szkołę jazdy! Przemiłe i profesjonalne podejście do kursanta, zarówno podczas części teoretycznej jak i praktycznej. Instruktorzy są wyrozumiali, cierpliwi i zawsze służą pomocą. Przyjazna atmosfera sprawia, że jazdy przebiegają bez stresu a umiejętności i pewność siebie za kierownicą rosną z każdym przejechanym kilometrem. Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2023)
Bardzo polecam szkółkę jazdy, bardzo dobre podejście i dużo cierpliwości ze strony instruktorów, wiele cennych rad , które przydały się podczas egzaminu. Super atmosfera i ciekawie prowadzone lekcje teoretyczne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
18
OSK Arwis

ul. Marymoncka 75 01-802 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-04-15

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
18 Zaufanych Opinii (50 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2022)
Krzysztof to świetny instruktor. Do każdego ma indywidualne podejście i cierpliwość. Potrafi dostrzec mankamenty kursanta i skutecznie je wyeliminować. Prawko zdałem za pierwszym podejściem. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2022)
Wszystko w jak najlepszym porządku. Kurs odbyty sprawnie. Polecam instruktora Krzysztofa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2022)
Czterdzieści kilka lat zbierałem się żeby zrobić prawo jazdy A. Obawiałem się ze jestem na to już za stary. Pan Krzysztof pokazał mi że jest inaczej. Kurs zrobiłem szybko i bezstresowo a egzamin zdałem że pierwszym razem. Polecam, dobra szkoła.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2022)
Jak najbardziej polecam tę szkołę jazdy. Pan Krzysztof mega pozytywny instruktor.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2022)
Uczyłem się u Pani Sandry Bugaj i nie mogłem trafić lepszej instruktor: rzeczowa, cierpliwa, spokojna, doskonale tłumacząca, a do tego miła i z dużym poczuciem humoru. Przygotowała mnie nie tylko do egzaminu, ale i do jazdy w ogóle. Zdałem bez stresu za drugim niestety razem. Tak to jest, jeśli się nie słucha rad instruktorka, tylko wie lepiej !!!. Polecam każdemu, na kurs i do jazd doszkalających.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
19
OSK AURINKO

ul. Adama Mickiewicza 17 lok. 15Białostocka 11, 01-517 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A1, AM, A po A1, A po A2, A+B, B po B1, A2+B, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
16 Zaufanych Opinii (28 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2019)
Bardzo przyjaźni i pomocni pracownicy. Indywidualne podejście do kursantów. Instruktor bardzo cierpliwy, przekazywał praktyczne porady co do codziennej jazdy. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2019)
Bardzo fajna szkoła, instruktor niezwykle cierpliwy i wyrozumiały,robię postępy, jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam
dobry
(ocena z dnia 26.06.2019)
Witam!Uczą bardzo dobrze, podchodzą do kursanta z szacunkiem.Ogólnie mam ogromny bagaż wiedzy który wykorzystuję na praktyce.Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2019)
Очень довольна преподованием! И своими резутатами! Выберала из нескольких школ, знакомые порекомендовали эту, и рада, что выбрала! Очень осталась довольна! Рекомендую!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2017)
Bardzo profesjonalni instruktorzy, jazdy prowadzone dokładnie i merytorycznie, ceny atrakcyjne. Egzamin zdany za pierwszym podejściem.
20
OSK JURA

ul. Tarchomińska 9 03-746 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, B1, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Warszawa to stolica Polski, miasto niezwykle bogate w liczbę dostępnych na rynku szkół jazdy, przez co trudno jest dokonać właściwego wyboru.

Czym powinno się kierować, chcąc wybrać najlepszą dla siebie szkołę jazdy, która przygotuje nas do egzaminu państwowego oraz przyszłej roli kierowcy? Czy można podać cechy ośrodka szkolenia kierowców, jakie powinien posiadać? Czy warto sprawdzać opinie byłych kursantów i statystykę zdawalności?

Misją SuperPrawoJazdy.pl jest rozwiązanie tych i podobnych wątpliwości związanych z decyzją o wyborze ośrodka szkolenia kierowców. Prowadzimy największy ranking szkół jazdy w Polsce! W SuperPrawoJazdy znajdziesz wszystkie szkoły jazdy znajdujących się w Warszawie. Nasz portal ma za zadanie umożliwić przyszłym kursantom zapoznanie się z ofertami kursów, jazd dodatkowych i opinii na temat OSK. Mamy dla Ciebie również aplikację mobilną, gdzie znajdziesz oficjalne i aktualne