6 084

Ośrodków

155 144

Opinii

108 849

Zaufanych Opinii

4 738

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Warszawa
  • Kurs kat. B
-100PLN
1750 1650PLN

Ranking szkół (220)

266 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2019)
Wszystko super. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2019)
Wszystko poszło sprawnie. Nie było żadnych problemów po drodze. Idąc na egzamin czułem się pewnie i teraz jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy. Polecam :-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2018)
Profesjonalne podejście, miła atmosfera, brak problemu ze znalezieniem terminu i fajni instruktorzy, egzamin zdany za pierwszym razem więc jak naj bardziej szkoła godna polecenia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2018)
Profesjonalne podejście, bardzo miła atmosfera. Jazdy prowadzone rzetelnie, więc i egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2018)
Z czystym sercem mogę polecić szkołę SLAVKO. Zaczynałem kurs bez większego entuzjazmu, podczas pierwszych jazd szło mi dość kiepsko. Dzięki jednak cierpliwości i profesjonalizmowi pana Kamila udało mi się opanować technikę na tyle, iż zdałem egzamin za pierwszym razem. Dzięki panie Kamilu!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
11
SLAVKO Ośrodek Szkolenia Kierowców

CONRADA 15A LOK. 35
01-922 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-06-01

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

254 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2019)
Polecam gorąco szkołę Auta Liga! Jeśli chcecie zdać egzamin za pierwszym razem, nie znajdziecie lepszych instruktorów, niż pani Ania, Łukasz czy Tomek. Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta oraz wspaniała atmosfera. Dzięki temu jazda za kółkiem jest jednym z najprzyjemniejszych doświadczeń!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.03.2019)
Serdecznie polecam szkołę Auto Liga wszystkim, którym zależy na jakości i profesjonalnym podejściu. Chciałabym serdecznie podziękować Tomkowi za ciekawe i dokładne przygotowanie do egzaminu teoretycznego oraz Pani Ani za cierpliwość, przekazanie wiedzy i miło spędzony czas w trakcie jazd. Świetna atmosfera, świetni ludzie i świetne szkolenie przyszłych kierowców. Szybko, konkretnie i skutecznie ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2019)
Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej szkoły na naukę jazdy. Po pierwsze, prawie zawsze miałem godziny jazd o które poprosiłem, co było dla mnie bardzo komfortowe. Po drugie, kurs rozszerzony który wybrałem odpowiadał moim potrzebą. Po trzecie, instruktorzy jazdy nauczyli mnie sprawnie kierować samochodem, Łukasz oraz Pani Ani.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2019)
Instruktor w 30h nauczył mnie jazdy od podstaw. Przychodząc do szkoły nauki jazdy nie wiedziałam co to sprzęgło, a wychodząc zdałam teorie za pierwszym razem. Cudowne podejście do ludzi i elastyczność w doborze terminów. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2018)
Jako przypadek beznadziejny, polecam z całego serca! Pozbyłam się strachu przed samochodami i nauczyłam pewnie jeździć, co nie udało się wcześniej trzem innym instruktorom z topowych szkół jazdy. To chyba najlepsza rekomendacja jaką mogę dać ???? kilka miesięcy temu nie uwierzyłabym, że z taką przyjemnością będę wsiadać do samochodu :D dziękuję i polecam każdemu!
12
AUTO LIGA

Jagiellońska 78
03-301 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

249 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2019)
Bardzo polecam szkole LWAWA, jeździłem z Panem Darkiem dzieki któremu zdałem za pierwszym razem, nauczył mnie bezpiecznej jazdy, doskonale tłumaczył popełniane przeze mnie błędy i był bardzo cierpliwy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2019)
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam a w szczególności jazdy z Panem Darkiem. Egzamin zdałam za pierwszym podejściem choć mojej wiary w to było zdecydowanie mniej niż mojego ulubionego instruktora :) Profesjonalizm, opanowanie i zdrowa dawka dobrego humoru Pana Darka pozwoliły mi nabrać pewności siebie za kierownicą. Potrafił zwrócić uwagę na każdy popełniony błąd lecz robił w to sposób cierpliwy i spokojny- nigdy nie "wyrywał" kierownicy oraz nie podnosił głosu. Dzięki Niemu jazdy stały się przyjemnością a nie godzinami nieustannego stresu. Wyniosłam z nich także wiele pożytecznych rad dzięki którym na pewno będę lepszym i uważniejszym kierowcą. Pragnę bardzo podziękować Panu Darkowi za wspólnie spędzone godziny jazdy. Gdyby nie Pana nauki na pewno nie udałoby się tak szybko zdać egzaminu. Pozdrawiam Marta Wojciechowska
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.03.2019)
Przez kompletny przypadek trafiłem na L-Wawa, nie szukając informacji czy opinii na ten temat. Okazało się, że miałem bardzo duże szczęście. Profesjonalna szkoła, Pan instruktor Darek jest powołany do swojej pracy. Jazdy odbywały się w przyjaznej atmosferze, w której również nie zabrakło konstruktywnej krytyki, która motywuje do samodoskonalenia a mało kto potrafi takiej krytyki udzielić. Miałem okazję poznać również Pana Andrzeja, Kordiana i Sebastiana. Wszyscy chcą pomóc i wytłumaczyć. Pan Darek nie uczy tylko tego jak zdać egzamin ale też jak być dobrym kierowcą w przyszłej jeździe samodzielnej. Egzamin zdany za 1-szym razem. Cieszę się, że uzyskałem uprawnienia ale też będzie mi brakować tych wspólnych jazd. Pozdrawiam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2019)
Polecam szkołę Lwawa! Jeździłam z Panem Darkiem i zdałam za pierwszym razem. Nauczyłam się jeździć bezpiecznie, ekonomicznie oraz zgodnie z przepisami. Bardzo dziękuje i zachęcam do zapisywania się na kursy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2019)
Ośrodek szkoleniowy L Wawa oceniam bardzo pozytywnie. Miałam przyjemność być kursantką p.Andrzeja, który posiada ogromne zasoby cierpliwości i spokoju, ale jednocześnie jest konsekwentny, potrafi wytłumaczyć popełniane błędy i udzielić niezbędne wskazówki podczas nauki jazdy. W związku z tym każde zajęcia przebiegały bez zastrzeżeń, w dobrej oraz bezstresowej atmosferze. Jestem wdzięczna Panu za wyrozumiałość i wspólną ciężką pracę, bo wierzę, że dzięki temu udało się zdać egzamin państwowy za pierwszym razem ;-) Dodatkowym plusem szkoły jest możliwość nauki teorii poprzez platformę e-learning, która jest dogodnością dla osób niemogących uczestniczyć w zajęciach weekendowych. Pozdrawiam cały zespół L Wawa i życzę w przyszłości wielu sukcesów oraz zadowolonych kursantów, Dorota D.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
L WAWA

Metro pl. Wilsona (ul. Sułkowskiego 12/14)
01-602 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

242 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2019)
Z czystym sercem mogę polecić ten ośrodek. Jeździłam niemal przez cały kurs z Maćkiem, którego sposób prowadzenia zajęć od razu przypadł mi do gustu. Kiedy zdarzały się słabsze momenty, nie naciskał. Zwracał uwagę, tłumaczył, powtarzaliśmy do znudzenia. Ostatecznie na koniec zajęć mówił: Idź do domu i odpocznij. Na kolejne jazdy wracałam z "czystą głową" i szło znacznie lepiej. Cały kurs przebiegł bardzo sprawnie, grafik elastyczny, wszystkie zmiany i przesunięcia były konsultowane.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2019)
Przyjazna atmosfera, indywidualne podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2019)
Szkoła bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu. Jeździłem głównie z Robertem, którego polecam ze szczerego serca. Cierpliwy, konkretny, ale jednocześnie atmosfera w czasie jazd bardzo przyjemna, wręcz koleżeńska. Jazdy głównie pod egzamin, ale jednocześnie przygotowujące do jazdy już po zdaniu egzaminu. Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2019)
Rzetelność, sumienność i cierpliwość. Takie cechy przychodzą mi na myśl po ukończeniu kursu. Super instruktorzy, cierpliwi i z poczuciem humoru. A co najważniejsze, potrafią uczyć i im to naprawdę świetnie wychodzi. Najwięcej wyjeżdżonych godzin miałem z Maćkiem. Jego rady mówione z takim spokojem, że rozładują każdy stres, są dla mnie nieocenione. Oczywiście pozostali instruktorzy... Przemek, Robert i Tomek - ludzie dzięki którym można uwierzyć w to, że jazda samochodem może sprawiać masę radości. Na koniec Czarek, który ma sposoby na mobilizację do nauki teorii przed egzaminem wewnętrznym i to bardzo skuteczne. Zdałem za pierwszym razem i teorię i praktykę, a podziękowania należą się wszystkim, bo kursant był ze mnie oporny. Gorąco polecam OSK Czalek !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2019)
Świetna szkoła, cudowni instruktorzy z poczuciem humoru, a zarazem profesjonaliści. Tutaj należą się podziękowania dla instruktora Maćka, Tomka, Czarka oraz Roberta za miłą atmosferę i porządne przygotowanie do egzaminu. Każdy instruktor przekazał mi cenne rady i prawo jazdy udało się zdać bez zbędnego stresu. Kurs będę wspominać z uśmiechem na twarzy :) W 100% OSK CZALEK polecam KAŻDEMU !!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
14
Ośrodek Szkolenia Kierowców "CZALEK" Cezary Mordon

Przasnyska 6a/pok.222
01-756 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-05-25

Szkolimy w kategorii B

168 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2019)
Miałam jazdy z Panem Irkiem. Jest on bardzo cierpliwym instruktorem, który spokojnie i do skutku tłumaczył wszelkie zasady, a także dawał bardzo przydatne wskazówki. Byłam dość wymagającą kursantką i miałam sporo pytań, na które Pan Irek zawsze udzielał odpowiedzi w sposób bardzo przystępny. Miałam 30 godzin jazd kursowych, a bezpośrednio przed egzaminem praktycznym wykupiłam 8 godzin jazd doszkalających. Pan Irek zwracał uwagę na wszelkie niedociągnięcia i błędy, dzięki czemu wiedziałam na co zwracać uwagę i nad czym pracować podczas jazd. Cały kurs przebiegał w miłej i wesołej atmosferze, co bez wątpienia sprzyjało skutecznej nauce. Jestem bardzo zadowolona z kursu, gdyż nauczyłam się jeździć i czuję się pewnie za kółkiem. Egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem, natomiast egzamin praktyczny za drugim razem. Polecam jazdy z Panem Irkiem, który doskonale wie jak uczyć, aby nauczyć nawet opornych.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2019)
The best driving school in Warsaw (RAJDOWIEC.). I would like to thank my instructors Mr Irek for giving me the best practical training. He was great and made me feel at ease from the beginning. Mr Irek was patient, knowledgeable and full of encouragement. He had flexible schedule and timings for lessons too. The training I received at RAJDOWIEC Driving School gave me the ability to successfully pass my exam at the 1st attempt. I would highly recommend RAJDOWIEC (www.rajdowiec.waw.pl).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2018)
Great school!! Irek is an amazing driving instructor and made learning to drive really fun! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2018)
Zajęcia teoretyczne miałem z Panem Romanem. Na dwóch weekendowych spotkaniach przedstawił przystępnie najważniejsze informacje w formie wykładu oraz ćwiczeń na scenkach sytuacyjnych. Warto przeczytać ,,Przewodnik Kursanta'', bo są tam dalsze szczegóły oraz wyjaśnienia sensu zasad. Warto także poćwiczyć pytania egzaminacyjne w formie symulacji komputerowych dołączone do ,,Przewodnika''. Przydają się nie tylko pod kątem egzaminu teoretycznego (pytania z oficjalnej bazy), ale i praktycznego, bo są to sytuacje z życia wzięte. Jazdy miałem z Panem Irkiem. Cierpliwie poprawiał błędy (do samego końca miał mnóstwo uwag krytycznych ;)), nawet wówczas kiedy gubiłem gdzieś już opanowaną czynność czy manewr. Wyjaśniał sens reguł, odpowiadał na każde pytanie i udzielał porad co do bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach. Poza tym wszystkim można było dla chwili relaksu porozmawiać na różne inne tematy. Teorię i praktykę zdałem za pierwszym razem w WORD Warszawa Bemowo; po kursie teoretycznym oraz 30 godzinach jazd kursowych i 6 godzinach jazd doszkalających bezpośrednio przed egzaminem. Całość (od momentu zapisania na kurs do egzaminu) zajęła niecałe 4 miesiące. Polecam zatem z czystym sumieniem! Trzeba oczywiście włożyć trochę własnej pracy, czyli: czytać podręcznik, robić testy i analizować własne błędy z jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.08.2018)
Miałem jazdy z Panem Irkiem, naprawdę dużo się nauczyłem. Bardzo życzliwy i uczynny instruktor, bo wytrzymał ze mną (30+6) godzin jazdy, a jestem naprawdę wymagającym uczniem. Miałem mnóstwo pytań, a zawsze uzyskiwałem na nie proste i przejrzyste odpowiedzi. No i nieocenione liczne wskazówki Pana Irka, co poprawić, jak można było pojechać lepiej, uwagi optymalizujące moją jazdę i postrzeganie tego, co dzieje się na drodze. Ponieważ zależało mi na czasie i zamówiłem tzw. kurs ekspresowy, Pan Irek przez 3 tygodnie od poniedziałku do piątku po 2h jeździł ze mną po Warszawie i miejscach egzaminacyjnych. Po 30h jazd wziąłem jeszcze 2x2h jazd dodatkowych przed egzaminem, bo od ukończenia kursu musiałem czekać na egzamin 10 dni . Za pierwszym razem nie zdałem, bo przejechałem na czerwonym świetle(co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło, ale właśnie po raz pierwszy na egzaminie, niestety).Potem jeszcze 2h przed drugim terminem i zdałem bez problemu. Polecam i zachęcam do aktywnej nauki jazdy, 41-latek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
15
RAJDOWIEC

Ul. Długa 44/50 lok 109
00-241 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

148 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2018)
Polecam! Jazdy pod okiem profesjonalistów w przesympatycznej atmosferze. Każdy z instruktorów ma swój styl nauki i od każdego można się wiele nauczyć, ale moimi mistrzami byli Tomek i Maciej, chłopaki bardzo Wam dziękuje za profesjonalizm, przekazaną wiedzę, mile spędzony czas i ..cierpliwość! Uważam, że z takim podejściem jesteście w stanie nauczyć nawet oporne jednostki:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2018)
Polecam tą szkołe, profesjonalna obsługa oraz fachowa nauka. Niestety uczyłem się w kilku innych szkół zanim do Totu-l trafiłem, więc polecam zainteresowanym żeby się nie zastanwiali i zapisali się na kurs nauki jazdy w Totu-l, dzięki pomocy instruktorów zdałem prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2018)
Fantastyczna szkoła! Serdecznie polecam instruktorów Pana Maćka oraz Pana Tomasza Perliceusza. Ten pierwszy jest oazą spokoju - bardzo uprzejmy, ciepły, cierpliwy. Pan Tomasz jest wulkanem energii, niezwykle sympatycznym i interesującym. Świetnie motywuje, rozrysowuje, tłumaczy... Obaj panowie spisali się na medal, powrót do jazdy po 12 latach był dla mnie przyjemnością, a nie udręką. Pani Beata z biura bardzo ułatwia zapisywanie się na jazdy, jest elastyczna, nie robi problemów. Marta, która prowadziła wykłady, jest super zabawną i miłą osobą. Dwa dni teorii minęły szybko i w przyjemnej atmosferze. Z całego serca polecam Szkołę ToTu... Najlepsza w całej Warszawie :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2018)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Egzamin zdany za pierwszym razem. Dziękuję, bardzo pomocnej i sympatycznej Pani Beacie z biura. Ukłony za cierpliwość dla wymagającego Pana Piotra . Dziękuję serdecznie Tomaszowi i Uli z którymi często jeździłam i wiele się nauczyłam. Podziękowania dla P. Macieja, P Roberta. Na koniec dla wyjątkowej osoby która jest promykem tej szkoły . Niezwykle kontaktowa , zabawna i potrafiąca dotrzeć nawet do najbardziej opornej na wiedzę osoby???? Pni Marto DZIĘKUJĘ . Życzę powodzenia innym kursantom.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2018)
Jestem zachwycona szkołą Totu-L .Wspaniali Instruktorzy , naprawdę uczą i zależy im na tym aby nauczyć kursanta.Polecam naprawdę warto!!!!!!Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i dziękuję wam kochani ????????????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
16
Szkoła Jazdy TOTU-L

ul. Korotyńskiego 23 lok.61
02-123 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

341 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2019)
Bardzo dobra szkoła! Zdałem wszystkie egzaminy za pierwszym razem! Zajęcia teorii byłe ciekawe i nie długie) Oddzielnie polecam instruktora Michała, który pomimo tego, że jest bardzo utalentowanym kierowcom, jeszcze jest miłym i ciekawym człowiekiem. Polecam szkołę jak najbardziej!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2019)
Bardzo polecam . W szczególności Pana Michała jako instruktora . Super podejście , luźna atmosfera na jazdach . Profesjonalnie wszystko wytłumaczone na teorii . Kurs był dla mnie przyjemnością .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2019)
P. Michał to świetny instruktor z wyluzowanym i opanowanym podejściem. Serdecznie polecam, wiele się nauczyłem i był to dla mnie przyjemnie spędzony czas. Całość kursu przebiegła bardzo sprawnie od strony OSK, dorby i zorganizowany zespół.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2019)
Edyta Bartosiak była moim intruktorem , dlatego czuje się w obowiązku dodać o niej opinię ,:) . Był to mój drugi kurs ( pierwszy 8 lat temu ) dlatego mam porównanie :) Edyta to Instruktorka idealna , wymagająca ale wyrozumiała , jak trzeba to opierdzieli , ale także chwali . Bardzo dobry praktyk , szukająca sposobu na każdego indywidualnie , pełna dobrych rad i "trików" ułatwiających jazdę ale zgodnych z przepisami ruchu drogowego . Dodająca wiary we własne możliwości . Trasy na Bemowie miałam tak obcykane , że z zamkniętymi oczami bym je przejechała, dzięki Edycie znając "wrażliwe" punkty na które egzaminatorzy zwracają szczególną uwagę :) Uczy także podzielności uwagi na drodze poprzez bardzo miłą rozmowę w trakcie jazd :) Naprawdę jak kurs to tylko u Edzi :) Nauka warta każdej ceny . Serdecznie polecam . P.S Powinna dostać podwyżkę za tak profesjonalne podejście do swoich obowiązków :) P.S 2 Szkoda , że te 30 h tak szybko zleciało bo bym jeszcze pojeździła w tak doborowym towarzystwie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2019)
Super szkoła, polecam śmiało każdemu. Będę bardzo miło wspominać i już Tęsknię. Szczególnie za jazdami z Panią Edytka. Lepszego instruktora trafić nie mogłam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17
OSK Jedynka

ul.AL.JEROZOLIMSKIE 31/16
00-508 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

210 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2019)
„Ktoś włożył bardzo dużo pracy w to, żeby pani tak jeździła. Czułem się bezpiecznie, jadąc z panią” – to opinia egzaminatora, jaką otrzymałam po godzinnej jeździe ulicami Warszawy. Każde spotkanie z Jackiem było rzeczywiście ciężką pracą. Jacek jest niezwykle uważnym, spostrzegawczym i rzetelnym instruktorem. Poświęca kursantowi 100% uwagi podczas każdego spotkania. Nie szczędzi uwag i wyjaśnień. Wspaniale uczy techniki jazdy i łagodności za kółkiem. Dba o każdy szczegół, żeby jazda była bezpieczna. Uczy przewidywania na drodze, spostrzegawczości i czujności. Uczy myślenia. Pokazuje, jak ważna jest kultura na drodze; dbanie o innych uczestników ruchu, życzliwość. Trafiłam do Jacka po pół roku nauki jazdy u innego instruktora z 5 niezdanymi egzaminami. Jacek już po pierwszym spotkaniu wiedział, z czym mam trudności. Wiedział, co muszę naprawić, czego musi mnie nauczyć, jakie złe nawyki wyeliminować. Jest doskonałym obserwatorem. Wiedział, jakie cechy charakteru utrudniają mi prowadzenie samochodu, jakie mogą przyczynić się do utrudnień na egzaminie. Mobilizował do walki z samym sobą. Mówił, że prowadzenie auta to finezja. Jego praca, każde spotkanie z nim to finezja. Dziękuję! Człowiek Orkiestra ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2019)
Bardzo polecam tą szkole jazdy, w szczególności instruktora Pana Dariusza Lachowicza. A mam porównanie, bo kilka lat wcześniej w innej szkole robiłam kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2019)
Polecam z czystym sumieniem :) Po 6 latam po raz kolejny podszedłem do kursu u Pani Ani Kubowicz tym razem. Nie poznałem lepszej osoby, która tak super uczy. Pozytywna, zabawna, profesjonalna, pełna pasji. Do tej pory jestem w szoku. Egzamin zdany dziś za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2019)
Bardzo polecam tą szkołe jazdy! A w szczególności instruktorów Kasię i Darka Lachowicz! W prosty sposób potrafią wytłumaczyć jak prawidłowo jeździć, a parkowanie równoległe przy nich jest banalnie proste :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2019)
PAN Andrzej podchodzi profesjonalnie do swojego zawodu.Dzięki jego naukom,mam już prawko od blisko roku..Piotr
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
18
IMOLA dobra szkoła jazdy

Śniadeckich 17 (przy Pl.Konstytucji)
00-654 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

94 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2017)
Polecam kurs weekendowy w OSK Yeti! Dobra atmosfera , wykłady treściwe, łatwe do zapamiętania, instruktor Darek Ptaszyński bardzo bardzo cierpliwy profesjonalny potrafi poradzić sobie z lękiem kursanta!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2017)
Polecam ośrodek szkoleniowy Yeti, z jego pomocą w niecałe dwa miesiące zdałem prawko za pierwszym razem. Lekcje teoretyczne mijają w miłej atmosferze, a lekcje praktyczne z profesjonalnym Panem Karolem prowadzą prostą drogą do perfekcyjnej jazdy samochodem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2017)
Z całego serca polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Yeti. Doskonała kadra instruktorów jazdy, którzy na pewno zwrócą wam uwagę na wszystkie błędy które popełniacie. Dzięki cennym radom Karola, egzamin zdałem za pierwszym razem. Dzięki za cierpliwość :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.05.2017)
Profesjonalne podejście do nauki jazdy, w szczególności instruktor Karol Jankowski. Dobra elastyczność i bardzo fajna atmosfera w trakcie jazd. Dziękuję :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2017)
Gorąco polecam ośrodek szkolenia Yeti. Jestem wdzięczna swojemu instruktorowi Panu Karolowi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu, poświęcenie swojego czasu, bezstresową atmosferę oraz za cierpliwość! :)
19
OSK Yeti

Długa 44/50 lok 14
00-241 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

81 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2018)
Instruktor dobrze przygotowuje do egzaminów państwowych Pozdrawiam P. Jacka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2017)
Zdalem za pierwszym razem, szczerze polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2017)
Polecam szkołę.Pan Jacek mistrz. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym podejściem. Dziękuję Panie Jacku za cierpliwość jeździ się trochę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2017)
Polecam tą szkołę, konkretny i profesjonalny instruktor uczy świetnie, nie obwija w bawełnę. W samochodzie jest przyjemna atmosfera co dobrze wpływało na jazdę.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2017)
Miałem za sobą 4 podejścia. Zrobiłem sobie przerwę i zapisałem się do szkoły Auto-Kos. Pan Jacek na samym początku poradził mi zmianę WORDu z Bemowa na Radarową. Pojeździłem z nim około 10-15 godzin i przyznam szczerze, że żałuję, że nie poszedłem na cały kurs do tego OSK. Atmosfera w aucie świetna! Jest luźno, komfortowo, a przy tym można nie tylko dużo się nauczyć, ale też poczuć się pewniej za kierownicą - to chyba największy atut nauki w tej szkole. Na jazdy doszkalające idealna, a domyślam się, że odbycie całego kursu tutaj to sama przyjemność dla każdego kandydata na kierowcę.
20
OSK AUTO-KOS

Rzymowskiego 38
02-697 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, AM