6 462

Ośrodków

261 675

Opinii

203 579

Zaufanych Opinii

7 859

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Warszawa

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 3350zł

PRO L DRIVING

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Warszawie(205)

Więcej filtrów kursów
274 Zaufane Opinie (396 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2021)
To jest najlepsza szkoła, Na pewno lepszej nikt nie znajdzie. Wyjeździłam 30 godzin, i żadnych dodatkowych godzin, teoria e-learning, wszystko było na tyle jasne że nie da się nie zaliczyć egzaminu wewnetrzego. I później zapis na egzamin państwowy, i 2 godziny przypomnienia w Slavko i elegansko, za 1 razem pozytywny wynik, poltcam gorąco!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Serdecznie polecam szkołę jazdy SLAVKO! Kurs w tej szkole odbył się w przyjaznej atmosferze. Ogromnym plusem jest profesjonalne i cierpliwe podejście do kursanta. Dzięki nauce w SLAVKO zdałam egzamin za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Super instruktorzy, miła atmosfera świetne przygotowanie do egzaminów. Polecam i pozdrawiam ♥️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2019)
Z całego serca polecam szkołę jazdy Slavko. Profesjonalni instruktorzy, którzy z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością uczą kursantów. Slavko wyroznia się przesympatyczną atmosferą, interesującymi wykładami, dostępnością terminów. Idealnie przygotowuje zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Pozwoliło mi to zdać oba egzaminy za pierwszym razem. Szczególnie polecam instruktora Grzegorza, dzięki któremu jazdy byly bezstresowe oraz przebiegały w przyjaznej atmosferze. To z pewnością instruktor, który lubi swoją pracę! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2019)
Świetne przygotowanie, wykwalifikowani i bardzo sympatyczni instruktorzy, przyjemna atmosfera zarówno na wykładach jak i na jazdach pozwoliły mi bez stresu zdać oba egzaminy. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
11
SLAVKO Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Conrada 15A lok. 35 01-922 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, B po B1, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
267 Zaufanych Opinii (348 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2023)
Rzetelne podejście do kursanta z dobrym systemem egzaminów wewnętrznych po których egzamin państwowy to jedynie kolejna jazda. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2023)
Bardzo polecam! Może nie jestem jeszcze najlepszym kandydatem na kierowcę, ale czuję wsparcie i szczerą chęć pomocy. Pan Andrzej to oaza spokoju, a pan Kordian, z którym miałam przyjemność jeździć na egzaminach wewnętrznych, mimo presji pomógł zachować zimną krew.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2022)
Polecam OSK L WAWA :) szczególnie Pana Andrzeja , cierpliwy dobrze dyscyplinujący nauczyciel. Powodzenia kursancie ja już po zdanym egzaminie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Bardzo polecam szkołę LWAWA Łomianki, szczególnie instruktora Pana Pawła:) Miałam przyjemność szkolić się pod jego okiem. Jest mega cierpliwy, wymagający i z ogromnym poczuciem humoru. Jeżdżąc z Panem Pawłem czułam się bezpiecznie i pewnie. Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie i czekam na egzamin, aby dołączyć do grona osób, które szkoląc się w LWAWA zdają za pierwszym razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2021)
Świetna szkoła jazdy zlokalizowana w bardzo dobrym miejscu. Miła atmosfera nie potęguje stresu, który zawsze towarzyszy na początku !! Ogromne podziękowania dla Pani Basi! Wspaniała, ciepła, wyrozumiała i baardzo cierpliwa osoba. Anioł L Wawy ❤ dziękuję za przygotowanie dzięki któremu zdałam za pierwszym razem !!! Pozdawiam, Żaneta Jastrząb vel Orzeł ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
12
L WAWA

Metro pl. Wilsona (ul. Sułkowskiego 12/14) (ŻOLIBORZ),ul. Warszawska 144 (ŁOMIANKI), 01-602 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2, AM, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
376 Zaufanych Opinii (631 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2024)
Bardzo dobra szkoła i polecam świetnego instruktora Dariusza Nowińskiego! Wspaniale przygotował mnie na egzamin, super atmosfera, punktualność i profesjonalizm!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2024)
Bardzo polecam szkołę Jedynka OSK a w szczególności instruktora Darka Niwińskiego! Pełny profesjonalizm, świetna atmosfera i super wskazówki pomocne do egzaminu praktycznego!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.07.2024)
Gorąco polecam OSK Jedynka. Kurs kat. A z asystą instruktora Konrada przeprowadzony profesjonalnie, co przeniosto się na zdany egzamin przy pierwszej próbie. Bardzo dobry kontakt, bezproblemowe umawianie zajęć. Ocena 5/5.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2024)
Z całego serca polecam tę szkołę jazdy oraz instruktora Darka. Po roku przerwy postanowiłam spróbować raz jeszcze i miałam wielkie szczęście, że trafiłam właśnie na tego instruktora. Profesjonalny, sympatyczny, ogromna wiedza i dobre podejście. Jazdy zawsze były w dobrej atmosferze. Egzamin oczywiście zakończony wynikiem pozytywnym. POLECAM :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2024)
Robiłem prawo jazdy kat. A bez kat. B, wiec instruktor Konrad miał troszeczkę trudniej. Mimo mojego nieogarnięcia podstawowych kwestii, Konrad okazał się być wyrozumiałym instruktorem, który pomógł mi nie tylko podczas kursu ale również wróciłem do niego przed egzaminem na jazdy doszkalające. Dzięki temu, udało mi się zdać za pierwszym razem. Polecam jego oraz OSK Jedynke! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
OSK Jedynka

al. Jerozolimskie 31/16 00-508 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A+B, A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
211 Zaufanych Opinii (399 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2020)
Polecam tą szkołę z czystym sumieniem . Od samego początku aż do samego ukończenia kursu byłam zaopiekowana . Wykłady jak i jazdy z instruktorem były naprawdę na wysokim poziomie . Jestem bardzo zadowolona ,że trafiłam do szkoły ,,IMOLA,, . Panie w Biurze przemiłe......... tak jak mnie poinformowały dokładnie tak było przez cały czas trwania kursu. Pozdrawiam mojego instruktora:}
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2019)
„Ktoś włożył bardzo dużo pracy w to, żeby pani tak jeździła. Czułem się bezpiecznie, jadąc z panią” – to opinia egzaminatora, jaką otrzymałam po godzinnej jeździe ulicami Warszawy. Każde spotkanie z Jackiem było rzeczywiście ciężką pracą. Jacek jest niezwykle uważnym, spostrzegawczym i rzetelnym instruktorem. Poświęca kursantowi 100% uwagi podczas każdego spotkania. Nie szczędzi uwag i wyjaśnień. Wspaniale uczy techniki jazdy i łagodności za kółkiem. Dba o każdy szczegół, żeby jazda była bezpieczna. Uczy przewidywania na drodze, spostrzegawczości i czujności. Uczy myślenia. Pokazuje, jak ważna jest kultura na drodze; dbanie o innych uczestników ruchu, życzliwość. Trafiłam do Jacka po pół roku nauki jazdy u innego instruktora z 5 niezdanymi egzaminami. Jacek już po pierwszym spotkaniu wiedział, z czym mam trudności. Wiedział, co muszę naprawić, czego musi mnie nauczyć, jakie złe nawyki wyeliminować. Jest doskonałym obserwatorem. Wiedział, jakie cechy charakteru utrudniają mi prowadzenie samochodu, jakie mogą przyczynić się do utrudnień na egzaminie. Mobilizował do walki z samym sobą. Mówił, że prowadzenie auta to finezja. Jego praca, każde spotkanie z nim to finezja. Dziękuję! Człowiek Orkiestra ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2019)
Bardzo polecam tą szkole jazdy, w szczególności instruktora Pana Dariusza Lachowicza. A mam porównanie, bo kilka lat wcześniej w innej szkole robiłam kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2019)
Polecam z czystym sumieniem :) Po 6 latam po raz kolejny podszedłem do kursu u Pani Ani Kubowicz tym razem. Nie poznałem lepszej osoby, która tak super uczy. Pozytywna, zabawna, profesjonalna, pełna pasji. Do tej pory jestem w szoku. Egzamin zdany dziś za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2019)
Bardzo polecam tą szkołe jazdy! A w szczególności instruktorów Kasię i Darka Lachowicz! W prosty sposób potrafią wytłumaczyć jak prawidłowo jeździć, a parkowanie równoległe przy nich jest banalnie proste :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
14
IMOLA - dobra szkoła jazdy z Gwarancją

Śniadeckich 17 (przy Pl.Konstytucji)IMOLA - Płocka 30 (róg ul.Górczewskiej), IMOLA - Filarecka 2 (Plac Wilsona), IMOLA - Elektoralna 5/7 (przy Pl.Bankowym), 00-654 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, AM, B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
172 Zaufane Opinie (221 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2023)
Serdecznie polecam, jazdy z instruktorem p.Wojciechem profesjonalne i w miłej atmosferze. Super!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2021)
Instruktor, z którym miałam jazdy jest super, można go zapytać o wszystko, tłumaczy wszystkie niepewności na spokojnie i tak że każdy by zrozumiał, jest osobą która też rozumiała mnie i mój humor na każdej z jazd, jest też przemiłą osobą, z którą czas leci szybko i jak się kończą zajęcia to odczuwa się żal że już się skończyło i tak szybko minęło.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2021)
Bardzo polecam, Pan instruktor był cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczył i dawał przydatne wskazówki :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2021)
Wszystko super, bardzo polecam szkole jazdy Olka w Pruszkowie bardzo profesjonalne podejście miła atmosfera. Polecam Pana Sebastiana który ma bardzo dużo cierpliwości i tłumaczy wszystko krok po kroku.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2021)
Polecam z całego serca! ❤ Zanim trafiłam do tej szkoły , naczytałam się masę opinii o różnych szkołach w okolicy - po to, aby wybrać najlepszą i nie wydać kasy na marne. Od samego początku słyszałam o tej szkole dużo dobrego , ale wiadomo ...każdy mówi co innego , więc sceptycznie byłam nastawiona. Wybrałam się na kurs wraz z moją siostrą, która dwa razy oblała egzamin robiąc kurs w Piero. Pan Sebastian z OLKI już po pierwszych dwóch spotkaniach nauczył mnie więcej niż moją siostrę nauczyli w Piero. Gdy słyszę, że moi znajomi jeżdżą na egzaminy do innych miast :do Łomży, Sochaczewa itp to nie wierzę w to, co słyszę!Jeśli jeździ się z profesjonalnym instruktorem , a nie z Panem, który udaje instruktora a połowę jazd leży ( dosłownie) obok na fotelu to uwierzcie , że egzamin w moim wypadku na Radarowej to była pestka. Zdałam go za pierwszym razem.A siostra, która niby nie nadawała się do niczego , po trzecim podejściu, a tak na prawdę za pierwszym po zmianie szkoły na OLKĘ. Polecam i dziękuję ❤
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
15
OSK Olka

ul. Radarowa 30 05-800 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
93 Zaufane Opinie (120 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2024)
Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły jazdy. Super instruktor oraz dobra cena. Bardzo przyjemne wykłady w dobrej atmosferze!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2024)
Dzień dobry. Odbywałem Kurs z Panem Radkiem. Jazdy doszkolajace miałem z Panem Marcinem i Panem Przemkiem. Jestem bardzo zadowolony z kursu: profesjonalne podejście i kompletna wiedza. Samochody, którymi jeździłem, były w dobrym stanie. Zajęcia odbywały się na czas oraz były dobrze planowane. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2024)
Bardzo profesjonalne podejście. Elastyczne godziny dostosowane do kursanta, do tego bardzo sympatyczna atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2024)
Dziękuję bardzo Arvisowi, wszystko w jak najlepszym porządku, egzamin zdałem za pierwszym razem. Bardzo dobry zespół i instruktorzy. Mój instruktor był wobec mnie bardzo cierpliwy, chociaż popełniałem wiele błędów. Bardzo przyjemna sesja treningowa. Ceny niezłe i widać, że każdemu zależy na sukcesie ucznia, a nie na pieniądzach. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2024)
Bardzo dobra szkoła jazdy jak i instruktor, którzy przygotowują idealnie do egzaminów na prawo jazdy. Spotkałam się z uprzejmym przyjęciem i pomocą w każdej sytuacji.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
16
OSK Arwis

Marymoncka 75 - Sienna 59 , 01-802 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-07-27

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
90 Zaufanych Opinii (146 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2022)
Polecam, świetny instruktor z dobrym podejściem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2022)
Co mogę powiedzieć , Nie dość ze za darmo miałem bardzo cenne porady, Pan Jacek mam nadzieje ze będzie prowadził mój przyszły kurs na A2 to zdam z zamkniętymi oczami. Wiem ze są tańsze ale tutaj płaci się za jakość POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2022)
Super instruktor!! Przygotowanie do egzaminu, super!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2021)
Polecam. Świetny instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2021)
Super instruktor,bardzo dobrze przygotowywane do egzaminu Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17
OSK AUTO-KOS

ul. Rzymowskiego 38 02-697 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
27 Zaufanych Opinii (51 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2024)
Zdecydowanie polecam, nie ma się co zastanawiać nad wyborem OSK. Indywidualne i świetne podejście do kursanta (Instruktor z powołania) z udzielanie wszelkich niezbędnych wskazówek celem przygotowania do egzaminu. Przez cały kurs zostaniecie przygotowani aby egzamin wyszedł za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2024)
Polecam szkołę nauki jazdy level. Pełen profesjonalizm kategoria A zdaną za pierwszym razem dzięki Pani Irkowi !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2023)
Kategoria A z Panem Ireneuszem to czysta przyjemność. Świetnie przekazuje wiedzę i przygotowuje do egzaminu. Motocykle w bardzo dobrym stanie. Zadbany plac manewrowy w Legionowie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2023)
Bardzo polecam kurs u Pana Irka, fachową naukę i doradztwo
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2023)
Polecam w 100%!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
18
Ośrodek Szkolenia Kierowców LEVEL

ul. Antalla 11A (Tarchomin) 03-126 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A1, B, A2, AM, B po B1, A

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
24 Zaufane Opinie (60 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2024)
Super podejście do klienta, wielka wiedza i uczenie jazdy tak, aby umieć jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Super kontakt i bardzo mili panowie. Po przejściu do Projekt Prawko po poprzedniej szkole niemal od razu zdałem prawo jazdy. Polecam serdecznie wszystkim!
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2024)
Super profesjonalne podejście instruktorów , miła administracja ,polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2024)
Polecam szkole Projekt Prawko, Miła atmosfera ,dobre instruktory, cierpliwe,dokładnie tłumacza indywidualne podejscie. Dobra komunikacja z biurem . Jestem zadowolona. Bardzo dziękuję Panu Sławku za cierpliwość i profesjonalizm.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.05.2024)
Serdecznie polecam Świetna atmosfera, Instruktor Krzysztof niezwykle cierpliwy, wszystko bardzo dokładnie tlumaczy. Grafik dopasowany nawet do osób o dosyć małej dostępności czasowej jak ja a mimo wszystko kurs poszedl bardzo sprawnie i mam wrażenie dość szybko co jest dodatkowym atutem. Naprawdę uważam że nie mogłam trafić lepiej.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2024)
Chciałabym bardzo podziękować tej szkole , a bardzieja Sławka i Michała, instruktorzy profesjonalni , zawsze odpowiadali na różne pytania , skupialiśmy się na tym co bardziej potrzebowałam ???? Brałam 5 zajęć doszkalających i nauczylam się więcej za tych 5 zajęć, niż w poprzedniej szkole gdzie było ich 15 Jest super szkoła , Pani która dopasowuje zajęcia ( godziny) jest bardzo miła , bez problemu można było zmieniać na inne dni Polecam z całego serca ❤️ Egzamin zdałam za pierwszym razem !!
19
Projekt Prawko

Cynamonowa 41 02-777 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
19 Zaufanych Opinii (52 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.12.2023)
Polecam z całego serca. Zapisanie się do szkoły Aurinko było najlepszą decyzją jaką podjęłam. Na każdą jazdę czekałam z niecierpliwością. Bezstresowa atmosfera i pełen profesjonalizm. Widać, że instruktor Pan Jurek robi to z pasją. Na każde nawet najdrobniejsze pytanie uzyskiwałam wyczerpującą odpowiedź, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Czas spędzony w Aurinko z Panem Jurkiem był czystą przyjemnoscią. Panie Jurku do zobaczenia na Warszawskich ulicach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2023)
Szkoła jest rewelacyjna. Konkretne podejście do każdego kursanta. Wszystko jasno i klarownie wyjaśnione. Polecam każdemu, zdałem za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2022)
Krzysztof to świetny instruktor. Do każdego ma indywidualne podejście i cierpliwość. Potrafi dostrzec mankamenty kursanta i skutecznie je wyeliminować. Prawko zdałem za pierwszym podejściem. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2022)
Wszystko w jak najlepszym porządku. Kurs odbyty sprawnie. Polecam instruktora Krzysztofa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2022)
Czterdzieści kilka lat zbierałem się żeby zrobić prawo jazdy A. Obawiałem się ze jestem na to już za stary. Pan Krzysztof pokazał mi że jest inaczej. Kurs zrobiłem szybko i bezstresowo a egzamin zdałem że pierwszym razem. Polecam, dobra szkoła.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
20
OSK AURINKO

ul. Adama Mickiewicza 17 lok. 15Białostocka 11, 01-517 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A1, AM, A po A1, A po A2, A+B, B po B1, A2+B, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Warszawa to stolica Polski, miasto niezwykle bogate w liczbę dostępnych na rynku szkół jazdy, przez co trudno jest dokonać właściwego wyboru.

Czym powinno się kierować, chcąc wybrać najlepszą dla siebie szkołę jazdy, która przygotuje nas do egzaminu państwowego oraz przyszłej roli kierowcy? Czy można podać cechy ośrodka szkolenia kierowców, jakie powinien posiadać? Czy warto sprawdzać opinie byłych kursantów i statystykę zdawalności?

Misją SuperPrawoJazdy.pl jest rozwiązanie tych i podobnych wątpliwości związanych z decyzją o wyborze ośrodka szkolenia kierowców. Prowadzimy największy ranking szkół jazdy w Polsce! W SuperPrawoJazdy znajdziesz wszystkie szkoły jazdy znajdujących się w Warszawie. Nasz portal ma za zadanie umożliwić przyszłym kursantom zapoznanie się z ofertami kursów, jazd dodatkowych i opinii na temat OSK. Mamy dla Ciebie również aplikację mobilną, gdzie znajdziesz oficjalne i aktualne