6 277

Ośrodków

197 654

Opinii

146 478

Zaufanych Opinii

5 995

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Warszawa

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Warszawa

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. AM już od 1100zł

OSK AUTO-KOS

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Warszawie(213)

Więcej filtrów kursów
307 Zaufanych Opinii (387 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2021)
Gazelka Driving School. I recommend the driving school for all foreigners who would like to learn driving in the most professional manner. Excellent instructors with exemplary knowledge about driving rules. It gives you the confidence as a driver to be with fantastic instructors like Krzysztof Górecki , Wojtek Tamowski,Łukasz Szeniawski. The communication was very clear and all instructors don't focus only on the student clearing the driving exam and they go beyond that to ensure you are one of the best drivers trained to maintain rules and discipline when you drive. This shows the dedication for their jobs.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2021)
Z całego serca polecam szkołę jazdy GAZELKA! 10/10 Moja historia. 10 lat temu zdawałam kurs na prawo jazdy w swoim rodzinnym mieście Zamość z trzykrotnym negatywnym skutkiem. Instruktorzy zmieniani byli co chwilę, wydawało mi się że lekcje były prowadzone na odczepnego i ciągłe słyszałam że muszę dokupywać lekcje bo mi nie wychodzi. W lutym tego roku wzięłam się ZA SIEBIE. Po przeczytaniu opinii na temat szkół jazdy wybrałam GAZELKĘ. Kupiłam 10 godzin doszkalających. Pan Instruktor mega profesjonalny. Jak "jazdy" trwały 2 h to było to pełne 120 minut. Samochody czyste, sprawne. Atmosfera w trakcie jazd bardzo miła, a godziny były dopasowywane pode mnie ponieważ mam 8 miesięczne dziecko. Na egzamin na prawo jazdy poszłam bez stresu, ponieważ byłam na 100 procent przygotowana.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2021)
Mogę bez wyrzutów sumienia polecić szkołę jazdy Gazelka. Instruktorom zależy na tym, żebyś mógł zdać egzamin ale również, żebyś nauczył się dobrze jeździć. Pan Janek, na którego miałam przyjemność trafić to specjalista w sowim fachu. Całą swoją wiedzę w przystępny sposób przekazuje w toku nauki. Nie uczy na patent tylko na logikę i zrozumienie dlaczego tak a nie inaczej. Również z ciepłem na sercu mogę polecić Panią Sylwię, na którą też miałam przyjemność trafić. Pani Sylwia całe swoje ciepło przekazuje na zestresowanego kursanta co powoduje, że nauka to czysta przyjemność. Egzaminy zdane przy pierwszym podejściu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2021)
Super szkoła wszystko jasno wytłumaczone. Aż chce się polecać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2021)
Bardzo serdecznie polecam tę szkołę jazdy! Właśnie zostałam świeżo upieczonym młodym kierowcą, który zdał egzamin za pierwszym razem i to tylko dzięki instruktorce z Gazelki - Marcie. Przemiła osoba, jazdy przebiegały zawsze w bardzo miłej atmosferze, bez zbędnego spięcia. Co ważne, potrafi człowieka uspokoić i ukoić nerwy, a przy okazji posiada oczywiście ogrom wiedzy i praktycznych wskazówek dla kursantów. Na plus przemawia również łatwość nawiązania kontaktu z Martą i możliwość zapisania się na dogodne dla siebie terminy jazd. Szkołę jazdy Gazelkę również oceniam bardzo pozytywnie. Szybki i bezproblemowy kontakt, chęć udzielenia pomocy i rozwiązania wszelkich problemów kursantów. Polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
11
GAZeLka

ul. Radarowa 26 (Mokotów)ul. Stefana Batorego 39 (Mokotów), ul. Cypryjska 6 (Sadyba/ Wilanów), ul. Stefana Batorego 39 (Mokotów), 02-511 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A1, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
290 Zaufanych Opinii (359 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2021)
Polecam szkole Czalek wszystkim którzy chcą pod okiem bardzo miłych i sympatycznych instruktorów nauczyć się jeździc i w pełni zrozumiec panowanie nad samochodem. Podczas jazd każdy instruktor podchodzi indywidualnie i ze spokojem do każdej osoby, w trakcie jazd dostajecie mnóstwo wskazówek od instruktora i z każda kolejna jazdą widzicie już u siebie sami progres.Świetnie będę wspominał czas spędzony na jazdach i dziękuje za to czego się mogłem u was nauczyć :)))
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2021)
Bardzo polecam ten ośrodek szkolenia. Dobra atmosfera i profesjonalizm, na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło. Można spokojnie ustalić dogodną godzinę jazd, wszystko jest jasne i klarowne. Instruktorzy z powołania! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2021)
Super cierpliwi instruktorzy, fajna atmosfera. Kursantka 50+ egzamin zdany za 2 podejściem a czas na jazdach spędzony z przejmnoscią. Zero stresu i pewność siebie +100 juz po pierwszych jazdach. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2021)
Gdyby serwis pozwalał to przyznałbym im 10gwiazdek, bo nauka w CzaLku była czystą przyjemnością. Dużo cierpliwości, przystępne tłumaczenie wszystkich manewrów, miła atmosfera i rozładowywanie moich stresów żartami. Po nauce w CzaLku siedząc za kierownicą wiem co robię i czuję samochód tak, że łuk czy parkowanie nie stanowią problemu. Egzamin zdany za pierwszym razem więc co tu się rozpisywać - Polecam! Czarku zasługujesz na medal najlepszego instruktora roku ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2021)
Polecam z całego serca! Po dwóch zmianach szkół i 4 niezdanych egzaminach, trafiłam do szkoły pana Czarka i to był strzał w 10! Pan Maciej, z którym miałam przyjemność się doszkalać jest instruktorem idealnym! Już po pierwszej lekcji zrozumiałam, co robię źle i dowiedziałam się jak mogę to poprawić. Efektem jest zdanie egzaminu w pierwszym podejściu po lekcjach w tej szkole. Dodatkowym atutem jest duża elastyczność co do grafiku jazd oraz przemiły i niezwykle profesjonalny Pan Czarek, który wszystkim zarządza. Jeszcze raz polecam!
12
Ośrodek Szkolenia Kierowców "CZALEK" Cezary Mordon

Przasnyska 6a/pok.222 01-756 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
273 Zaufane Opinie (395 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Serdecznie polecam szkołę jazdy SLAVKO! Kurs w tej szkole odbył się w przyjaznej atmosferze. Ogromnym plusem jest profesjonalne i cierpliwe podejście do kursanta. Dzięki nauce w SLAVKO zdałam egzamin za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Super instruktorzy, miła atmosfera świetne przygotowanie do egzaminów. Polecam i pozdrawiam ♥️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2019)
Z całego serca polecam szkołę jazdy Slavko. Profesjonalni instruktorzy, którzy z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością uczą kursantów. Slavko wyroznia się przesympatyczną atmosferą, interesującymi wykładami, dostępnością terminów. Idealnie przygotowuje zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Pozwoliło mi to zdać oba egzaminy za pierwszym razem. Szczególnie polecam instruktora Grzegorza, dzięki któremu jazdy byly bezstresowe oraz przebiegały w przyjaznej atmosferze. To z pewnością instruktor, który lubi swoją pracę! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2019)
Świetne przygotowanie, wykwalifikowani i bardzo sympatyczni instruktorzy, przyjemna atmosfera zarówno na wykładach jak i na jazdach pozwoliły mi bez stresu zdać oba egzaminy. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2019)
Z czystym sumieniem polecam szkołę! Egzamin państwowy zdany za pierwszym podejściem :) W moim przypadku potrzebna była tona cierpliwości i właśnie to dostałam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
SLAVKO Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Conrada 15A lok. 35 01-922 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-04-17

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
262 Zaufane Opinie (340 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2021)
Bardzo polecam szkołę LWAWA bardzo miła atmosfera i doświadczona kadra. Egzamin 9.03.2021 zdany przy pierwszym podejściu, tylko dlatego, że pan Andrzej MISTRZ w swoim fachu przygotował mnie psychicznie i przekazał wiedzę najlepiej jak potrafi. PS. Dziękuję PANIE ANDRZEJU!!!!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2021)
Czwartek 18.02.21 godz. 10:53, egzamin państwowy zakończony wynikiem pozytywnym przy pierwszym podejściu. Czy jestem zadowolony z wyboru szkoły nauki jazdy? Podczas kursu nie było chwili zwątpienia, dziś uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Czy to były dobrze wydane pieniądze? Jak najbardziej, nie żałuję każdej “złotówki” wydanej na ten cel i były to dobrze zainwestowane pieniądze. Mam 32 lata, decyzję o podjęciu kursu podjąłem w marcu 2020, wybuch pandemii odsunął te plany w czasie. We wrześniu podpisałem umowę. Moją instruktorką została Pani Basia Majerska. Kurs odbywał się już wg zasad tzw. reżimu sanitarnego, środki ostrożności i ich respektowanie po stronie szkoły zadowolą najbardziej wymagających. Przed pierwszym spotkaniem z p. Basią byłem wystraszony, bałem się samochodów, jazdy samochodem, zasady działania sprzęgła oraz skrzyni biegów. Moja wiedza na temat prowadzenia pojazdów ograniczała się jedynie do teorii. I tutaj “do akcji” wkroczyła p. Basia. Pani Basia wykazała się dużym zrozumieniem i empatią - podczas pierwszych zajęć oswajała mnie z samochodem. Dla osób poszukujących szkoły nauki jazdy, które tak jak ja postrzegają siebie jako osobę trudną, wystraszoną i mającą “dwie lewe ręce” dodam, że podczas trwania kursu poznałem p. Basię jako nauczyciela bardzo otwartego, wyrozumiałego, o niewyczerpanych pokładach sympatii, optymizmu, cierpliwości i poczucia humoru. Pani Basia nie tylko przygotuje Was do egzaminu państwowego, ale również wprowadzi Was w tajniki prowadzenia samochodu w przyszłości, wyjaśni jak jechać latem, zimą, rankiem czy w nocy, w trakcie deszczu lub śniegu. Zarówno p. Basia, jak i Pan Kordian zrobili na mnie wrażenie ludzi prawdziwie przejętych moim kursem, którym zależy na każdym z kursantów. Moje początki były trudne. Panikowałem - to pierwsze duże wyzwanie jakie spadło na barki mojej instruktorki, a z czasem dzięki p. Basi bardzo polubiłem jazdę samochodem. Tak, wiele razy “dostałem po hamulcach” - i tutaj pozwolę sobie zauważyć, że te wszystkie sytuacje zapadły mi w pamięci na całe życie - do przyszłych kursantów - to jest jak najbardziej potrzebne (dla Was), a podczas nauki w ruchu miejskim konieczne. Podczas kursu w pełni zdałem się na wiedzę i doświadczenie instruktorki. Taki scenariusz polecam każdemu. Początkowo, niektóre etapy i techniki nauki mogą wydać się Wam zbędne, ale uwierzcie - z perspektywy czasu i po zdanym egzaminie docenicie wszystko to co wcześniej będzie mogło wydać się Wam “niepotrzebne”. Mógłbym pisać jeszcze bardzo długo o szkoleniu i przygotowaniu do egzaminu państwowego w szkole nauki jazdy L Wawa, ale dziś (20.02.21) z szacunku i sympatii do poznanych instruktorów nie chcę zdradzać (moim zdaniem) ich genialnych patentów na to jak jeździć i jak zdać egzamin państwowy - mogę jedynie polecić by iść za radami instruktorów, słuchać i wspólnie z instruktorem decydować o tym jaki będzie najlepszy, kolejny krok w drodze po “upragnione prawo jazdy”. “Robienie prawa jazdy” to sprawa prawie zawsze bardziej rodzinna niż osobista. Przeważnie ktoś z bliskich będzie chciał Wam “doradzić” na temat kursu, jego przebiegu czy dodatkowych godzin. Ja odciąłem się całkowicie od rad rodziny i przyjaciół, skupiłem się wyłącznie na tym jak się czułem za kierownicą i ze swoimi umiejętnościami oraz na tym co zdaniem Pani Basi było dla mnie najlepszym w danym momencie. O słuszności takiego podejścia dowodzi pierwsze zdanie tej opinii :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2021)
Z całego serca polecam kurs u p.Andrzeja. Pan Andrzej to osoba profesjonalna, motywująca, cierpliwa - chociaż mimo mojego częstego "nieusłuchania" nie udało się nigdy wyprowadzić go z równowagi. Powtarzał, maglował ile wlezie, aż w końcu udało się zdać egzamin praktyczny. Nie uczy jeździć na pamięć, uczy jeździć mądrze, czyli myśląc. Rady oraz wskazówki Pana Andrzeja zapamiętam na długo. Serdecznie polecam, by to właśnie Pan Andrzej był wyborem numer 1 podczas nauki jazdy!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2021)
Pani Basia Anioł nie kobieta ,cierpliwa,pomocną,opanowana,wszystko wytłumaczy dokładnie.Plecam. Kamila .C
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2020)
Świetna szkoła jazdy. Wszystko zawsze było załatwiane bardzo szybko, bardzo sprawnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Jeśli chodzi o instruktorów - ja trafiłam na panią Basię i szczerze mogę powiedzieć, że każdemu życzę takiej instruktorki. Wszystko zawsze dokładnie tłumaczyła, ze spokojem i ze szczegółami tak, że w ogóle nie stresowałam się podczas jazdy po mieście. Zdecydowanie na plus wychodzi też możliwość zdawania egzaminu państwowego na aucie, na którym robi się kurs - dzięki temu zdałam za pierwszym razem, w ogóle się nie przejmując tym, że trafię na jakiś samochód, którego kompletnie nie znam. Serdecznie polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
14
L WAWA

Metro pl. Wilsona (ul. Sułkowskiego 12/14) (ŻOLIBORZ), ul. Warszawska 144 (ŁOMIANKI), 01-602 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
182 Zaufane Opinie (226 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2021)
I did my driving license in at most 3 months. My driving instructor was Irek, aww it was a great pleasure doing the lessons with him, he takes his job very serious, he is very punctual and he teaches everything to pass the exam and drive very well. I highly recommend this school and instructor. They are exceptional. Thanks so much guys
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2021)
Po skończeniu kursu nie czułam się pewnie i obawiałam się egzaminu. Po kilku godzinach jazd doszkalających z panem Irkiem zdałam egzamin i wreszcie poczułam się pewnie prowadząc. Wyjątkowo bezstresowa atmosfera i cierpliwość instruktora. Serdecznie polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2021)
Bardzo polecam szkołę, czułem się dobrze przygowany przez instruktora Irka, na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło i zdałem za pierwszym razem :) A Irek bardzo miły i kompetentny! Maciek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2021)
Serdecznie polecam! Super instruktorzy. Bardzo zaangażowani i skrupulatni a do tego wyluzowana atmosfera. ;) Pytajcie o Irka !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2020)
I was extremely pleased with the way the course was organised. From the get-go, Roman was very helpful and open to assist (as things are bit more difficult for foreigners in Poland). I took my practical lessons with Irek. He’s very patient and gives clear and unambiguous instructions. I enjoyed collaborating with them very much. I will certainly recommend the school.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
15
RAJDOWIEC

ul. Długa 44/50 lok 109 00-241 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
153 Zaufane Opinie (244 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2021)
Bardzo miłe podejście szkoły jazdy do kursanta. Bardzo sympatyczni instruktorzy, a szczególnie polecam pana Rafała :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2021)
Zdane za pierwszym na Odlewniczej (przez niektórych nazywanej Oblewnicza), która okazała się wcale nie być taka straszna jak wszyscy mówili ???? Polecam serdecznie szkołę jazdy, Panie w biurze przesympatyczne, kurs zrobiłam w ekspresowym tempie bo w niecały miesiąc udało mi się wyjeździć wszystkie godziny. No i polecam oraz serdecznie pozdrawiam Pana Rafała, z którym wyjeździłam najwięcej godzin, najlepszy instruktor pod słońcem. Cierpliwość jego nie zna granic :) Raz jeszcze polecam jeśli ktoś się zastanawia gdzie robić prawko to tylko ToTu! ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2021)
Polecam z czystym sumieniem! Dzięki instruktorowi Tomkowi zdałam egzamin bez żadnych problemów. Duża kompetencja, profesjonalizm, a przy okazji przemiłe spędzony czas.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2021)
Polecam jak najbardziej!!! Egzamin zdany za pierwszym razem - to chyba najlepsza forma rekomendacji ☺️ serdecznie dziękuję instruktorom za poświęcony czas, w szczególności p.Jarkowi -dzięki któremu się udało! ☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2020)
Polecam bardzo serdecznie. Wielki profesjonalizm, dostosowanie do potrzeb. Ostatni egzamin zdawałem 5 lat temu. Po 9 godzinach doszkalających egzamin znany gładko. Polecam
16
Szkoła Jazdy TOTU-L

ul. Korotyńskiego 23 lok.61 02-123 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
358 Zaufanych Opinii (594 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2021)
Polecam jazdy z panem Arturem. Bardzo miła atmosfera podczas jazd i pełen profesjonalizm!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2021)
Jeździłam z Panem Arturem, bardzo polecam!!! Świetna atmosfera na jazdach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2021)
Wyuczyłem się tu na 5 + gdyby nie stres w WORDzie zdałbym za pierwszym ale udało się za drugim, gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2021)
Jeździłam z Panem Arturem . Zdane za 1 podejściem . Polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2020)
Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, dobra cena. Polecam wszystkim
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
17
OSK Jedynka

al. Jerozolimskie 31/16 00-508 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A+B, A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
211 Zaufanych Opinii (399 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2020)
Polecam tą szkołę z czystym sumieniem . Od samego początku aż do samego ukończenia kursu byłam zaopiekowana . Wykłady jak i jazdy z instruktorem były naprawdę na wysokim poziomie . Jestem bardzo zadowolona ,że trafiłam do szkoły ,,IMOLA,, . Panie w Biurze przemiłe......... tak jak mnie poinformowały dokładnie tak było przez cały czas trwania kursu. Pozdrawiam mojego instruktora:}
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2019)
„Ktoś włożył bardzo dużo pracy w to, żeby pani tak jeździła. Czułem się bezpiecznie, jadąc z panią” – to opinia egzaminatora, jaką otrzymałam po godzinnej jeździe ulicami Warszawy. Każde spotkanie z Jackiem było rzeczywiście ciężką pracą. Jacek jest niezwykle uważnym, spostrzegawczym i rzetelnym instruktorem. Poświęca kursantowi 100% uwagi podczas każdego spotkania. Nie szczędzi uwag i wyjaśnień. Wspaniale uczy techniki jazdy i łagodności za kółkiem. Dba o każdy szczegół, żeby jazda była bezpieczna. Uczy przewidywania na drodze, spostrzegawczości i czujności. Uczy myślenia. Pokazuje, jak ważna jest kultura na drodze; dbanie o innych uczestników ruchu, życzliwość. Trafiłam do Jacka po pół roku nauki jazdy u innego instruktora z 5 niezdanymi egzaminami. Jacek już po pierwszym spotkaniu wiedział, z czym mam trudności. Wiedział, co muszę naprawić, czego musi mnie nauczyć, jakie złe nawyki wyeliminować. Jest doskonałym obserwatorem. Wiedział, jakie cechy charakteru utrudniają mi prowadzenie samochodu, jakie mogą przyczynić się do utrudnień na egzaminie. Mobilizował do walki z samym sobą. Mówił, że prowadzenie auta to finezja. Jego praca, każde spotkanie z nim to finezja. Dziękuję! Człowiek Orkiestra ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2019)
Bardzo polecam tą szkole jazdy, w szczególności instruktora Pana Dariusza Lachowicza. A mam porównanie, bo kilka lat wcześniej w innej szkole robiłam kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2019)
Polecam z czystym sumieniem :) Po 6 latam po raz kolejny podszedłem do kursu u Pani Ani Kubowicz tym razem. Nie poznałem lepszej osoby, która tak super uczy. Pozytywna, zabawna, profesjonalna, pełna pasji. Do tej pory jestem w szoku. Egzamin zdany dziś za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2019)
Bardzo polecam tą szkołe jazdy! A w szczególności instruktorów Kasię i Darka Lachowicz! W prosty sposób potrafią wytłumaczyć jak prawidłowo jeździć, a parkowanie równoległe przy nich jest banalnie proste :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
18
IMOLA - dobra szkoła jazdy z Gwarancją

Śniadeckich 17 (przy Pl.Konstytucji)IMOLA - Płocka 30 (róg ul.Górczewskiej), IMOLA - Filarecka 2 (Plac Wilsona), IMOLA - Elektoralna 5/7 (przy Pl.Bankowym), 00-654 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, AM, B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
94 Zaufane Opinie (128 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2017)
Polecam kurs weekendowy w OSK Yeti! Dobra atmosfera , wykłady treściwe, łatwe do zapamiętania, instruktor Darek Ptaszyński bardzo bardzo cierpliwy profesjonalny potrafi poradzić sobie z lękiem kursanta!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2017)
Polecam ośrodek szkoleniowy Yeti, z jego pomocą w niecałe dwa miesiące zdałem prawko za pierwszym razem. Lekcje teoretyczne mijają w miłej atmosferze, a lekcje praktyczne z profesjonalnym Panem Karolem prowadzą prostą drogą do perfekcyjnej jazdy samochodem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2017)
Z całego serca polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Yeti. Doskonała kadra instruktorów jazdy, którzy na pewno zwrócą wam uwagę na wszystkie błędy które popełniacie. Dzięki cennym radom Karola, egzamin zdałem za pierwszym razem. Dzięki za cierpliwość :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.05.2017)
Profesjonalne podejście do nauki jazdy, w szczególności instruktor Karol Jankowski. Dobra elastyczność i bardzo fajna atmosfera w trakcie jazd. Dziękuję :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2017)
Gorąco polecam ośrodek szkolenia Yeti. Jestem wdzięczna swojemu instruktorowi Panu Karolowi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu, poświęcenie swojego czasu, bezstresową atmosferę oraz za cierpliwość! :)
19
OSK Yeti

Długa 44/50 lok 14 00-241 Warszawa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
88 Zaufanych Opinii (142 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2020)
Instruktor konkretny umnie wszystko wytłumaczyć. Cały kurs odbywa się w miłej atmosferze
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.12.2020)
Serdecznie polecam Pana Jacek ma świetnie podejście i ogromną cierpliwość. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2020)
Bardzo polecam. Super podejście i konsekwencja.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2020)
Robiłem w Auto-kos B1 B A2 Za każdym razem było tak jak powinno. Dzięki temu zdawałem wszystko za pierwszym razem. Pan Jacek na prawdę się zna na rzeczy. I trzeba z jego pomocą przez to wszystko przebrnąć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2020)
Pan Jacek jest świetnym instruktorem z anielską cierpliwością. Bardzo pomocny, wspierający i odpowiada na każde pytania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
20
OSK AUTO-KOS

ul. Rzymowskiego 38 02-697 Warszawa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >