Liczba odwiedzin: 11201 Jesteś właścicielem tej szkoły?

L WAWA

  (312 opinii w tym 249 zaufanych)
Rezerwuj kurs

Siedziba

L WAWA
Metro pl. Wilsona (ul. Sułkowskiego 12/14)
01-602 Warszawa

Odziały

Oddziały

Łomianki

ul. Warszawska 144, 05-092 Łomianki

790456111

Stare Babice

Rynek 18, 05-082 Stare Babice

790456111

Warszawa

Przy Agorze 17, 01-960 Warszawa

790456111

Izabelin

ul.3go Maja 49, 05-080 Izabelin

790456111

Opis szkoły


* KURS EXPRESSOWY
* KURS ROZSZERZONY
* KURS DLA DWOJGA
* KURS W DOMU
* DOSZKALANIA
* KURS PRAWA JAZDY KAT.B ZE SZKOLENIEM NA AUTODROMIE WSPÓLNIE ZE SZKOŁĄ BEZPIECZNEJ JAZDY RENAULT

Już niedługo dodatkowe szkolenie na płycie poślizgowej będzie obowiązkowe. Takie szkolenie trzeba będzie odbyć po zdanym egzaminie na prawo jazdy.

My już dzisiaj jako JEDYNI W WARSZAWIE przy współpracy ze SZKOŁĄ BEZPIECZNEJ JAZDY RENAULT oraz ich profesjonalnych instruktorów techniki jazdy, oferujemy takie szkolenie w ramach kursu na prawo jazdy kat. B.

Szkolenie obejmuje m.in. zadania takie jak:

Jazda slalomem – trening prawidłowej, sprawnej pracy rąk na kierownicy.
Hamowanie awaryjne – kursanci mają okazję doświadczyć jak prędkość wpływa na możliwość zatrzymania pojazdu, porównują drogę zatrzymania na różnych nawierzchniach, uczestnicy szkolenia dowiadują się również jak prawidłowo korzystać z systemu ABS.
Przejazd przez zakręt – ćwiczenie ma na celu sprawdzenie wpływu prędkości na możliwość bezpiecznego przejechania zakrętu, pokazuje kursantom granicę możliwości działania systemu stabilizacji toru jazdy, jest też dobrą okazją na zapoznanie się ze zjawiskiem podsterowności oraz nadsterowności.
Jeżeli jesteś zainteresowany takim kursem poinformuj Nas o tym ????


U NAS NIE BĘDZIESZ CZEKAŁ DŁUGO NA JAZDY, NIE ZAPROPONUJEMY CI TYLKO JEDNEJ GODZINY JAZD W TYGODNIU:)
60% osób od nas zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem! SPRAWDŹ -www.lwawa.pl/statystyki/

ZAPRASZAMY!:)

Prawie dziesięcioletnia praktyka w branży szkolenia kandydatów na kierowców i współpraca z kilkoma Ośrodkami Szkolenia Kierowców, skłoniła nas do założenia L WAWA. Obserwując sposób szkolenia, prowadząc wiele rozmów z osobami szkolonymi zauważyliśmy, że główne założenia większości Szkół Jazdy są nietrafione. Jesteśmy odpowiedzią na słabe, ogólnikowe i schematyczne szkolenia kandydatów na kierowców, a jednocześnie przyszłych kierowców poruszających się po naszych drogach.
Kilkuletnie, niekiedy bardzo zajadłe dyskusje w gronie instruktorskim, doprowadziły Nas do wspólnych spostrzeżeń, te zaś przyczyniły się do otwarcia Ośrodka Szkolenia Kierowców. Nauka jazdy jest naszą pasją, dlatego nie brakuje nam cierpliwości, by do każdego podchodzić indywidualnie.
Co nas wyróżnia?
To, że nie uczymy naszych kursantów schematycznego jeżdżenia, tak jak większość szkół nauki jazdy.
Nie chcemy by przyszli kierowcy poruszali się po naszych drogach na pamięć i na zasadzie zapamiętanych schematów na placu manewrowym, podczas parkowania i w różnych sytuacjach drogowych.
Nie uczymy z myślą “Zdać egzamin i po robocie”. Chcemy, by osoby uczestniczące w naszym kursie – teoretycznym jak i praktycznym, dowiedzieli się jak najwięcej na temat działania samochodu i zachowania się w różnych sytuacjach na drodze.

Zapraszamy do kontaktu 7 dni w tygodniu/ 24 godziny :)

Jesteśmy na FB: LWAWA
Instagram: lwawa_l


www.lwawa.pl

Ostatnie opinie o L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 16.04.2019

Filip Szymczak

Filip Szymczak
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo polecam szkole LWAWA, jeździłem z Panem Darkiem dzieki któremu zdałem za pierwszym razem, nauczył mnie bezpiecznej jazdy, doskonale tłumaczył popełniane przeze mnie błędy i był bardzo cierpliwy :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 07.04.2019

Marta Wojciechowska

Marta Wojciechowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam a w szczególności jazdy z Panem Darkiem. Egzamin zdałam za pierwszym podejściem choć mojej wiary w to było zdecydowanie mniej niż mojego ulubionego instruktora :) Profesjonalizm, opanowanie i zdrowa dawka dobrego humoru Pana Darka pozwoliły mi nabrać pewności siebie za kierownicą. Potrafił zwrócić uwagę na każdy popełniony błąd lecz robił w to sposób cierpliwy i spokojny- nigdy nie "wyrywał" kierownicy oraz nie podnosił głosu. Dzięki Niemu jazdy stały się przyjemnością a nie godzinami nieustannego stresu. Wyniosłam z nich także wiele pożytecznych rad dzięki którym na pewno będę lepszym i uważniejszym kierowcą. Pragnę bardzo podziękować Panu Darkowi za wspólnie spędzone godziny jazdy. Gdyby nie Pana nauki na pewno nie udałoby się tak szybko zdać egzaminu. Pozdrawiam Marta Wojciechowska

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 18.03.2019

Mariusz Konopacki

Mariusz Konopacki
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Przez kompletny przypadek trafiłem na L-Wawa, nie szukając informacji czy opinii na ten temat. Okazało się, że miałem bardzo duże szczęście. Profesjonalna szkoła, Pan instruktor Darek jest powołany do swojej pracy. Jazdy odbywały się w przyjaznej atmosferze, w której również nie zabrakło konstruktywnej krytyki, która motywuje do samodoskonalenia a mało kto potrafi takiej krytyki udzielić. Miałem okazję poznać również Pana Andrzeja, Kordiana i Sebastiana. Wszyscy chcą pomóc i wytłumaczyć. Pan Darek nie uczy tylko tego jak zdać egzamin ale też jak być dobrym kierowcą w przyszłej jeździe samodzielnej. Egzamin zdany za 1-szym razem. Cieszę się, że uzyskałem uprawnienia ale też będzie mi brakować tych wspólnych jazd. Pozdrawiam!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 17.03.2019

Natalia Curyło

Natalia Curyło
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam szkołę Lwawa! Jeździłam z Panem Darkiem i zdałam za pierwszym razem. Nauczyłam się jeździć bezpiecznie, ekonomicznie oraz zgodnie z przepisami. Bardzo dziękuje i zachęcam do zapisywania się na kursy.

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 15.02.2019

Dorota D .........a ip: 77.114.79.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Ośrodek szkoleniowy L Wawa oceniam bardzo pozytywnie. Miałam przyjemność być kursantką p.Andrzeja, który posiada ogromne zasoby cierpliwości i spokoju, ale jednocześnie jest konsekwentny, potrafi wytłumaczyć popełniane błędy i udzielić niezbędne wskazówki podczas nauki jazdy. W związku z tym każde zajęcia przebiegały bez zastrzeżeń, w dobrej oraz bezstresowej atmosferze. Jestem wdzięczna Panu za wyrozumiałość i wspólną ciężką pracę, bo wierzę, że dzięki temu udało się zdać egzamin państwowy za pierwszym razem ;-) Dodatkowym plusem szkoły jest możliwość nauki teorii poprzez platformę e-learning, która jest dogodnością dla osób niemogących uczestniczyć w zajęciach weekendowych. Pozdrawiam cały zespół L Wawa i życzę w przyszłości wielu sukcesów oraz zadowolonych kursantów, Dorota D.

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!