Liczba odwiedzin: 10777 Jesteś właścicielem tej szkoły?

L WAWA

  (308 opinii w tym 245 zaufanych)

Siedziba

L WAWA
Metro pl. Wilsona (ul. Sułkowskiego 12/14)
01-602 Warszawa

Odziały

Oddziały

Łomianki

ul. Warszawska 144, 05-092 Łomianki

790456111

Stare Babice

Rynek 18, 05-082 Stare Babice

790456111

Warszawa

Przy Agorze 17, 01-960 Warszawa

790456111

Izabelin

ul.3go Maja 49, 05-080 Izabelin

790456111

Opis szkoły


* KURS EXPRESSOWY
* KURS ROZSZERZONY
* KURS DLA DWOJGA
* KURS W DOMU
* DOSZKALANIA
* KURS PRAWA JAZDY KAT.B ZE SZKOLENIEM NA AUTODROMIE WSPÓLNIE ZE SZKOŁĄ BEZPIECZNEJ JAZDY RENAULT

Już niedługo dodatkowe szkolenie na płycie poślizgowej będzie obowiązkowe. Takie szkolenie trzeba będzie odbyć po zdanym egzaminie na prawo jazdy.

My już dzisiaj jako JEDYNI W WARSZAWIE przy współpracy ze SZKOŁĄ BEZPIECZNEJ JAZDY RENAULT oraz ich profesjonalnych instruktorów techniki jazdy, oferujemy takie szkolenie w ramach kursu na prawo jazdy kat. B.

Szkolenie obejmuje m.in. zadania takie jak:

Jazda slalomem – trening prawidłowej, sprawnej pracy rąk na kierownicy.
Hamowanie awaryjne – kursanci mają okazję doświadczyć jak prędkość wpływa na możliwość zatrzymania pojazdu, porównują drogę zatrzymania na różnych nawierzchniach, uczestnicy szkolenia dowiadują się również jak prawidłowo korzystać z systemu ABS.
Przejazd przez zakręt – ćwiczenie ma na celu sprawdzenie wpływu prędkości na możliwość bezpiecznego przejechania zakrętu, pokazuje kursantom granicę możliwości działania systemu stabilizacji toru jazdy, jest też dobrą okazją na zapoznanie się ze zjawiskiem podsterowności oraz nadsterowności.
Jeżeli jesteś zainteresowany takim kursem poinformuj Nas o tym ????


U NAS NIE BĘDZIESZ CZEKAŁ DŁUGO NA JAZDY, NIE ZAPROPONUJEMY CI TYLKO JEDNEJ GODZINY JAZD W TYGODNIU:)
60% osób od nas zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem! SPRAWDŹ -www.lwawa.pl/statystyki/

ZAPRASZAMY!:)

Prawie dziesięcioletnia praktyka w branży szkolenia kandydatów na kierowców i współpraca z kilkoma Ośrodkami Szkolenia Kierowców, skłoniła nas do założenia L WAWA. Obserwując sposób szkolenia, prowadząc wiele rozmów z osobami szkolonymi zauważyliśmy, że główne założenia większości Szkół Jazdy są nietrafione. Jesteśmy odpowiedzią na słabe, ogólnikowe i schematyczne szkolenia kandydatów na kierowców, a jednocześnie przyszłych kierowców poruszających się po naszych drogach.
Kilkuletnie, niekiedy bardzo zajadłe dyskusje w gronie instruktorskim, doprowadziły Nas do wspólnych spostrzeżeń, te zaś przyczyniły się do otwarcia Ośrodka Szkolenia Kierowców. Nauka jazdy jest naszą pasją, dlatego nie brakuje nam cierpliwości, by do każdego podchodzić indywidualnie.
Co nas wyróżnia?
To, że nie uczymy naszych kursantów schematycznego jeżdżenia, tak jak większość szkół nauki jazdy.
Nie chcemy by przyszli kierowcy poruszali się po naszych drogach na pamięć i na zasadzie zapamiętanych schematów na placu manewrowym, podczas parkowania i w różnych sytuacjach drogowych.
Nie uczymy z myślą “Zdać egzamin i po robocie”. Chcemy, by osoby uczestniczące w naszym kursie – teoretycznym jak i praktycznym, dowiedzieli się jak najwięcej na temat działania samochodu i zachowania się w różnych sytuacjach na drodze.

Zapraszamy do kontaktu 7 dni w tygodniu/ 24 godziny :)

Jesteśmy na FB: LWAWA
Instagram: lwawa_l


www.lwawa.pl

Ostatnie opinie o L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 15.02.2019

Dorota D .........a ip: 77.114.79.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Ośrodek szkoleniowy L Wawa oceniam bardzo pozytywnie. Miałam przyjemność być kursantką p.Andrzeja, który posiada ogromne zasoby cierpliwości i spokoju, ale jednocześnie jest konsekwentny, potrafi wytłumaczyć popełniane błędy i udzielić niezbędne wskazówki podczas nauki jazdy. W związku z tym każde zajęcia przebiegały bez zastrzeżeń, w dobrej oraz bezstresowej atmosferze. Jestem wdzięczna Panu za wyrozumiałość i wspólną ciężką pracę, bo wierzę, że dzięki temu udało się zdać egzamin państwowy za pierwszym razem ;-) Dodatkowym plusem szkoły jest możliwość nauki teorii poprzez platformę e-learning, która jest dogodnością dla osób niemogących uczestniczyć w zajęciach weekendowych. Pozdrawiam cały zespół L Wawa i życzę w przyszłości wielu sukcesów oraz zadowolonych kursantów, Dorota D.

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 25.01.2019

Jan Dąbrowski

Jan Dąbrowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Do LWawa trafiłem z polecenia i na pewno będę ją polecał następnym osobą szukającym dobrej szkoły jazdy. Zdecydowanie nie zawiodłem się. Począwszy od pierwszego kontaktu ze szkołą - p. Sebastian czuwający nad kwestiami administracyjnymi, udziela mnóstwo pomocnych wskazówek, jak, co i gdzie załatwić. Wykłady teoretyczne, a zwłaszcza z pierwszej pomocy były naprawdę bardzo rzetelnie prowadzone. Nie mniej jednak, chyba najważniejsi są instruktorzy. Moim instruktorem był p. Darek i polecam go wszystkim, dzięki niemu zdałem egzamin państwowy za l razem :) Pan Darek jest cierpliwy, wyrozumiały, udziela wielu praktycznych rad, które później przydają się na egzaminie. Nauka z nim jest przyjemnością, a samochód też był super. Panie Darku, jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam Jan Dąbrowski

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

W imieniu Pana Darka - bardzo dziękuje.
W imieniu Sebastiana - bardzo dziękuje.

I ja bardzo dziękuję za wybór szkoły i za bardzo dobry egzamin wewnętrzny!
Pozdrawiam
Kordian Wójcik

PS dziękuję, że się mnie posłuchałeś w kwestii przygotowania do egzaminu państwowego.

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
4

ocena z dnia: 10.01.2019

Karol Staśkiewicz

Karol Staśkiewicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Egzamin praktyczny zdany za czwartym razem. Kurs w L WAWA zorganizowany jest bardzo profesjonalnie. Jazdy z panem Andrzejem i panem Kordianem nauczyły mnie spokoju podczas jeżdżenia autem. Polecam.

Plusy

brak

Minusy

brak

Odpowiedź:

Bardzo dziękujemy za opinię i życzymy szerokości na drodze :)
I jeszcze więceeeeeej spokoju za kółkiem ;)

Zespół L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 11.12.2018

Ola Urbańska

Ola Urbańska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam LWAWA w stu procentach! Świetni instruktorzy przede wszystkim Pan Darek, który przygotował mnie do jazdy i zawsze był bardzo cierpliwy, super podejście do kursanta oraz przygotowanie do egzaminu państwowego, który udało mi się zdać z wynikiem pozytywnym za pierwszym razem.

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Gratulacje!

W imieniu Pana Darka bardzo serdecznie dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii.
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
4

ocena z dnia: 06.12.2018

Patrycja S ...a ip: 83.16.10.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo przyjazna i luźna atmosfera, czułam się jak wśród dobrych znajomych. Miałam przyjemność współpracować z najlepszym na świecie instruktorem - Panem Andrzejem. Bardzo cierpliwy, wyrozumiały, angażujący się w swoją pracę. Nigdy nie uczy bezmyślnych metod "na słupki" czy innych głupot. Pilnuje, żeby kursant przede wszystkim myślał i potrafił przewidzieć sytuację na drodze. Oprócz tego świetny rozmówca, każda lekcja mijała w miłej i zabawnej atmosferze. W razie potrzeby, Pan Andrzej ociera nawet łzy! Dziękuję Panie Andrzeju, aż żal było kończyć ten kurs :) Dziękuję też Sebastianowi, który zawsze służy pomocą, bez względu na godzinę i wagę problemu :) Było super!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy w imieniu p. Andrzeja i Sebastiana za współpracę :)
Miło czytać słowa zadowolenia z tego co robimy. Tak naprawdę na to pracujemy.

Pozdrawiamy z Żoliborza :)
L WAWA

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!