Liczba odwiedzin: 8672 Jesteś właścicielem tej szkoły?

L WAWA

  (272 opinie w tym 222 zaufane )
  • Warszawa
- ??PLN

Siedziba

L WAWA

Metro pl. Wilsona (ul. Sułkowskiego 12/14)
01-602 Warszawa

790 456 111

Oddziały

Łomianki

ul. Warszawska 144, 05-092 Łomianki

790 456 111

Stare Babice

Rynek 18, 05-082 Stare Babice

790 456 111

Warszawa

Przy Agorze 17, 01-960 Warszawa

790 456 111

Izabelin

ul.3go Maja 49, 05-080 Izabelin

790 456 111

12
miejsce spośród
197 szkół w rankingu
Warszawa
272 Opinii
Suma opinii (272)
  • Bardzo dobry268 (99%)
  • Dobry4 (1%)
  • Neutralny 0
  • Słaby 0
  • Bardzo słaby 0
Statystyka zdawalności

Cennik i terminy kursów

KategoriaCena kursuDodatkowa godzinaMateriały dydaktyczneDodatkowe informacje
B144960 złTAK 16-17.12..2017, 13-14.01.2018, 27-28.01.2018, 10-11.02.2018 ( KURS WALENTYNKOWY)

Opis szkoły


* KURS EXPRESSOWY
* KURS ROZSZERZONY
* KURS DLA DWOJGA
* KURS W DOMU
* DOSZKALANIA
* KURS PRAWA JAZDY KAT.B ZE SZKOLENIEM NA AUTODROMIE WSPÓLNIE ZE SZKOŁĄ BEZPIECZNEJ JAZDY RENAULT

Już niedługo dodatkowe szkolenie na płycie poślizgowej będzie obowiązkowe. Takie szkolenie trzeba będzie odbyć po zdanym egzaminie na prawo jazdy.

My już dzisiaj jako JEDYNI W WARSZAWIE przy współpracy ze SZKOŁĄ BEZPIECZNEJ JAZDY RENAULT oraz ich profesjonalnych instruktorów techniki jazdy, oferujemy takie szkolenie w ramach kursu na prawo jazdy kat. B.

Szkolenie obejmuje m.in. zadania takie jak:

Jazda slalomem – trening prawidłowej, sprawnej pracy rąk na kierownicy.
Hamowanie awaryjne – kursanci mają okazję doświadczyć jak prędkość wpływa na możliwość zatrzymania pojazdu, porównują drogę zatrzymania na różnych nawierzchniach, uczestnicy szkolenia dowiadują się również jak prawidłowo korzystać z systemu ABS.
Przejazd przez zakręt – ćwiczenie ma na celu sprawdzenie wpływu prędkości na możliwość bezpiecznego przejechania zakrętu, pokazuje kursantom granicę możliwości działania systemu stabilizacji toru jazdy, jest też dobrą okazją na zapoznanie się ze zjawiskiem podsterowności oraz nadsterowności.
Jeżeli jesteś zainteresowany takim kursem poinformuj Nas o tym ????


U NAS NIE BĘDZIESZ CZEKAŁ DŁUGO NA JAZDY, NIE ZAPROPONUJEMY CI TYLKO JEDNEJ GODZINY JAZD W TYGODNIU:)
60% osób od nas zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem! SPRAWDŹ -www.lwawa.pl/statystyki/

ZAPRASZAMY!:)

Prawie dziesięcioletnia praktyka w branży szkolenia kandydatów na kierowców i współpraca z kilkoma Ośrodkami Szkolenia Kierowców, skłoniła nas do założenia L WAWA. Obserwując sposób szkolenia, prowadząc wiele rozmów z osobami szkolonymi zauważyliśmy, że główne założenia większości Szkół Jazdy są nietrafione. Jesteśmy odpowiedzią na słabe, ogólnikowe i schematyczne szkolenia kandydatów na kierowców, a jednocześnie przyszłych kierowców poruszających się po naszych drogach.
Kilkuletnie, niekiedy bardzo zajadłe dyskusje w gronie instruktorskim, doprowadziły Nas do wspólnych spostrzeżeń, te zaś przyczyniły się do otwarcia Ośrodka Szkolenia Kierowców. Nauka jazdy jest naszą pasją, dlatego nie brakuje nam cierpliwości, by do każdego podchodzić indywidualnie.
Co nas wyróżnia?
To, że nie uczymy naszych kursantów schematycznego jeżdżenia, tak jak większość szkół nauki jazdy.
Nie chcemy by przyszli kierowcy poruszali się po naszych drogach na pamięć i na zasadzie zapamiętanych schematów na placu manewrowym, podczas parkowania i w różnych sytuacjach drogowych.
Nie uczymy z myślą “Zdać egzamin i po robocie”. Chcemy, by osoby uczestniczące w naszym kursie – teoretycznym jak i praktycznym, dowiedzieli się jak najwięcej na temat działania samochodu i zachowania się w różnych sytuacjach na drodze.

Zapraszamy do kontaktu 7 dni w tygodniu/ 24 godziny :)

Jesteśmy na FB: LWAWA
Instagram: lwawa_l


www.lwawa.pl

Instruktorzy

Kordian Wójcik

Kordian Wójcik

Andrzej Kalbarczyk

Andrzej Kalbarczyk

Marcin Szczerba

Marcin Szczerba

Dodaj swoją opinię o szkole!


Zaznacz ilość gwiazdek.
1 gwiazdka to najgorsza ocena, 5 gwiazdek to najlepsza ocena

Plusy
Minusy

Prosimy o podanie obiektywnej opinii, która pomoże przyszłym kursantów w wyborze szkoły. Dodając opinię akceptujesz regulamin .

Opinie o L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 01.12.2017

Aleksander P .....z ip: 37.47.47.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Zdecydowanie mogę polecić tę szkołę każdemu, kto chce się nauczyć jeździć samochodem. Dobre wrażenie zrobiły na mnie już wykłady teoretyczne, które były prowadzone bardzo profesjonalnie i zrozumiale. Pozytywne odzczucie wywarła na mnie również bardzo przyjazna atmosfera, którą czuje się, dzięki panu Sebastianowi, już wchodząc do biura. Bardzo dobrze oceniam też jazdy z panem Andrzejem, który pomógł mi się wszystkiego nauczyć stopniowo, dzięki czemu całą wiedzę, która jest potrzebna do prowadzenia samochodu, miałem odpowiednio w głowie uporządkowaną, co później pomogło mi zdać egzamin państwowy za pierwszym podejściem. Zdecydowanie na plus oceniam również formę egzaminu wewnętrznego. Dzięki panu Kordianowi, który odpowiadał za przeprowadzenie mojego egzaminu, podczas testu nie czułem żadnego stresu, a rady udzielone mi przez niego już po zakończeniu sprawdzianu bardzo mi pomogły podczas egzaminu państwowego. Szkołę LWAWA mogę polecić każdemu i na pewno jeszcze nie raz to zrobię.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za wspólną przygodę :)
Gratulacje raz jeszcze zdanego egzaminu za pierwszym podejściem i do zobaczenia na drodze ;)

Pozdrawiamy z Żoliborza :)
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 01.11.2017

Karim Jacob

Karim Jacob
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam. Luźna atmosfera, instruktorzy bardzo cierpliwi. Uczą myślenia, nie jeżdżenia "na pamięć", łatwo umówić się na jazdy. Egzamin zdany za drugim razem, a nigdy wcześniej nie jeździłem. Szczególnie polecam jazdę z Kordianem.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za pozytywną opinię i wspólną przygodę w osiągnięciu swoich uprawnień do kierowania pojazdami :)

Pozdrawiamy
Zespół L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 29.10.2017

Agnieszka Dejer

Agnieszka Dejer
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Szkoła przygotowała mnie nie tylko do zdania egzaminu państwowego , ale przede wszystkim do bezpiecznej i świadomej jazdy samochodem. Mój instruktor - Andrzej podczas długich godzin jazd wykazał się ogromną cierpliwością - o którą nie zawsze było łatwo ;-) Nauczył mnie być samodzielnym kierowcą i wyposażył mnie w wiarę we własne umiejętności, dzięki czemu egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem, za co należą mu się ogromne podziękowania! Dziękuję również Kordianowi za egzamin wewnętrzny, który był świetną informacją zwrotną na temat moich postępów w nauce jazdy i dzięki wnikliwej analizie pozwolił na wyeliminowanie popełnianych błędów. Podsumowując: szkoła bardzo profesjonalna,otwarta na klienta,ze świetną atmosferą. L WAWA - robicie to dobrze!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Cześć Agnieszka,
cieszymy się wspólnie z pozytywnego wyniku egzaminu, ale przede wszystkim z tego, że doceniasz takie rzeczy jak RZETELNY EGZAMIN WEWNĘTRZNY oraz to, że głównym celem jest nauczenie ucznia bezpiecznej i samodzielnej jazdy.
Powodzenia na drodze i dziękujemy za pozytywną opinię.
Zespół L WAWA z Andrzejem na czele w tym wypadku :)

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 22.10.2017

Irek Ciezki

Irek Ciezki
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam wszystkim szkolę LWAWA w 100%. Uczyłem jeździć się od podstaw - nigdy wcześniej nie siedziałem za kółkiem. Miałem tą przyjemność uczyć się jeździć z instruktorem - panem Andrzejem, który jest bardzo profesjonalnym instruktorem, wymagającym a przy tym bardzo ale to bardzo cierpliwym człowiekiem. W szkole są bardzo dogodne godziny jazdy, idealne dopasowane do potrzeb kursanta. Prosto mówiąc szkoła "bublów" nie wypuszcza. Egzamin teoretyczny 74/74, praktyczny zdany bez żadnego błędu. Gorąco polecam wszystkim!!! Pozdrawiam całą ekipę z LWAWA!!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Gratulacje raz jeszcze Panie Irku :)
Zasłużone zwycięstwo .. mimo nie udanych dwóch pierwszych prób !
Dziękujemy za miłe słowa i życzymy sobie więcej takich sympatycznych kursantów :)
Do zobaczenia na drodze.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do biura w odwiedziny :)

L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 18.10.2017

Zuzanna Wodyk

Zuzanna Wodyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Opinia wystawiona po świeżo zdanym egzaminie!!!! :) za pierwszym razem! nie należę do odpornych na stres i jedyne, co pomaga mi z nim się uporać to pewność swoich umiejętności - to właśnie otrzymałam na tym kursie z rąk P. Andrzeja, który nauczył mnie w jeździe myślenia i reagowania, a nie automatyzmów, za co z całego ♥ dziękuję! Panu Kordianowi dziękuję też za egzamin wewnętrzny (świetna praktyka w tej szkole), który również wpłynął na oswojenie się z atmosferą egzaminu i dostarczył mi wartościowych wniosków o elementach jazdy do poprawienia.

Plusy

atrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu P. Andrzeja i P. Kordiana.
Miło nam, że kolejna osoba docenia "instytucję" egzaminu wewnętrznego :)
Gratulacje zdanego egzaminu i dołożenia cegiełki do naszej zdawalności :)

Pozdrawiam serdecznie z Żoliborza :)
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 21.09.2017

Julia Rymuza

Julia Rymuza
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo dobra szkoła jazdy. Przyjemna atmosfera i bardzo mili instruktorzy. Zależy im na pomocy kursantowi.

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za obiektywną (mamy nadzieję) opinię :)

Pozdrawiamy serdecznie z Żoliborza :)
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 20.09.2017

Gosia Bereza

Gosia Bereza
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Szkoła jak najbardziej godna polecenia

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Oj nam się Gosia rozpisała :)
Pozdrawiamy Gosiu i dziękujemy za opinię :)

L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 13.09.2017

Zuzia Strach

Zuzia Strach
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Pan Andrzej jest bardzo spokojną i miłą osobą, świetnie uczy, zwraca uwagę na nawet najmniejszy błąd podczas jazdy - po to, aby na egzaminie ich nie popełniać. Szkoła w super lokalizacji,z miłą atmosferą, godna polecenia!

Plusy

dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za pozytywną opinię .. :)
Powodzenia na drodze Zuzia :)

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 12.09.2017

Magdalena J .........z ip: 91.206.210.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo polecam tę szkołę! Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera. Instruktorzy wykazują się niezwykłą cierpliwością, wkładają serce w swoją pracę, do każdego kursanta podchodzą bardzo indywidualnie. Będę długo wspominać czas spędzony na jazdach, jak również naprawdę interesująco poprowadzone wykłady. Po zdanym egzaminie pragnę w szczególności podziękować za wszystko Marcinowi i Kordianowi :)

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za wspólną przygodę z "prawem jazdy". Ostatnie kilka zajęć, to czysta przyjemność jeździć z takim kierowcą :)
Już kierowcą!

Pozdrowienia z Żoliborza
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 11.09.2017

Basia Sawko

Basia Sawko
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i dodatkowo miła atmosfera. Instruktorzy są wymagający, ale dzięki temu szybko można zrozumieć i wyeliminować własne błędy i w efekcie egzamin państwowy jest już tylko formalnością.

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Wszystko się zgadza Basiu, po takich jazdach i takich egzaminach wewnętrznych, państwowy egzamin to tylko formalność :)

Pozdrowienia

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 06.09.2017

Mateusz Polak

Mateusz Polak
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Szkoła bardzo dobrze zorganizowana, w której egzamin wewnętrzny jest z prawdziwego zdarzenia, nie tak jak w innych szkoła (miałem okazję rozmawiać ze znajomymi!). Instruktorzy interesują się postępami kursanta. Organizacja i atmosfera na najwyższym poziomie. Naprawdę warto takich ludzi polecać, zwłaszcza którzy robią wszystko z powołania. Dzięki Sebastian za organizacje biura i pomoc we wszystkim. Dzięki instruktorowi za jazdy i za super egzamin wewnętrzny! Dzięki Andrzej i Kordian.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Ahhhhy i Ohhhhy :) Dziękujemy.
PS nie można nas tak chwalić, bo obrośniemy w piórka :)
PS2 miło nam, że doceniacie rzetelne egzaminy wewnętrzne :)

Pozdrowienia
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 24.08.2017

Przemysław C ...y ip: 178.235.42.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Plusy szkoły: - przeszkolenie, szczególnie pierwsza pomoc - miejsce (niedaleko metra) - możliwość wieczornych jazd oraz w soboty - samochody w doskonałym stanie, przyjemność z jazdy :) - kontakt - poważne podejście do kursanta - największy plus: egzamin wewnętrzny z Kordianem ! szczegółowo omówione błędy. W tym krótkim czasie nauczyłem się od Kordiana więcej niż przez połowę kursu, z całym szacunkiem dla Pana Andrzeja, Kordian w bardzo przyswajalny sposób potrafi przekazać wiedzę.Nigdy nie rezygnujcie z tej formy! To była najlepsza lekcja. Na minus: przez 30 godzin nie znalazł się czas na naukę parkowania prostopadłego, tłumaczenie że wieczorem nie ma miejsca nie jest na miejscu. Pan Andrzej jest spokojnym instruktorem ale przekaz instrukcji nie był dla mnie wystarczający. Często musiałem sam dopytywać czy coś zrobiłem dobrze czy źle. Podobnie z jazdą na wzniesieniu, przez co nie zdałem egzaminu państwowego, nie było czasu na kursie. Życzę Kordianowi wszystkiego dobrego bo widać jak bardzo zależy mu na zadowoleniu kursantów. U mnie naciągane 4/5 ze względu na nie najlepszą komunikację z instruktorem. Pozdrowienia dla LWawa :) P.S. Najważniejsze, że upragniony plastik w kieszeni :)

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Nie zawsze wszystko wszędzie jest idealnie. To tak jak z jazdą kursantów. Jak już dobrze i zdają prawko, to nadal nie jest idealnie :) I nigdy pewnie nie będzie.
Każda, nawet nie ta idealna dla nas opinia jest motywacją do poprawiania się, żeby wszyscy kursanci byli zadowoleni 5/5 ;), a nie 4/5.

Pozdrowienia i gratulacje :)
Kordian
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 23.08.2017

Gabriela Gawryszewska

Gabriela Gawryszewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Profesjonalni instruktorzy, bardzo dobrze przygotowujący zarówno do egzaminów praktycznych, jak i teoretycznych.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy !

Powodzenia :)
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 21.08.2017

Agnieszka Kwiatkowska

Agnieszka Kwiatkowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo dobra szkoła, bardzo miła atmosfera, instruktorzy potrafią podzielić się swoją wiedzą, mają super podejście do kursantów, dzięki temu szybko i dobrze można nauczyć się jeździć samochodem. Polecam!!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

Polecamy się innym :)
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 17.08.2017

Monika Biskup

Monika Biskup
Opinia zweryfikowana przez Facebook

10⭐️ Wspaniałe miejsce, ludzie oraz atmosfera. Nie uczysz się pod presją, nauka jest miła i swobodna. Instruktorzy są tam bo tego chcą i lubią to co robią. Możesz zapytać o każde- nawet najbardziej głupie obawy i będzie to potraktowane poważnie! :) Szkoła bardzo profesjonalnie podchodzi do kursanta- nie idziesz odbębnić, idziesz nauczyć się, zrozumieć i zdać!! Gorąco polecam!!!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za super opinię i za super wspólną przygodę :)
Pozdrawiamy z Żoliborza :)
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 09.08.2017

Paweł Górski

Paweł Górski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo dobre podejście p. Marcina i p. Kordiana, chcą oni nauczyć kursanta jeździć, a nie wyuczyć zdania egzaminu. Egzamin wewnętrzny świetnie mnie przygotował do praktycznego państwowego. LWawa porządnie do nich podchodzi, musiałem przystąpić do niego 2 razy zanim czułem się gotowy na państwowy.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za dobrą (pozytywną opinię), mimo że za pierwszym razem nie udało Ci się zdać egzaminu wewnętrznego. Jesteśmy tego samego zdania, że egzamin wewnętrzny jest najlepszą lekcją przygotowującą do samodzielnego jeżdżenia co idzie za tym, że też do zdania egzaminu państwowego.
Powodzenia na drodze!

Zespół L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 28.07.2017

Renata M ......a ip: 31.179.110.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Do LWawa trafiłam szukając szkoły, do której łatwo byłoby mi dojeżdżać (tuż obok stacji metra Pl. Wilsona - to super lokalizacja) i która miała dobre, a nawet bardzo dobre opinie. Zdecydowanie nie zawiodłam się. Począwszy od pierwszego kontaktu ze szkołą - p. Sebastian czuwający nad kwestiami administracyjnymi, to zdecydowanie właściwa osoba na właściwym miejscu, udziela mnóstwo pomocnych wskazówek, jak, co i gdzie załatwić. Wykłady teoretyczne, a zwłaszcza z pierwszej pomocy były naprawdę bardzo rzetelnie prowadzone. Nie mniej jednak, chyba najważniejsi są instruktorzy. Moim instruktorem był p. Darek i polecam go wszystkim, zwłaszcza, że dzięki niemu zdałam egzamin państwowy za pierwszym razem :) Pan Darek jest cierpliwy, wyrozumiały, udziela wielu praktycznych rad, które później przydają się na egzaminie, ale jest także serdeczny i wspierający. Nauka z nim jest przyjemnością, a "moje" autko było super. Panie Darku, jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam, Renata Mrozicka

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za miłe słowa. Przygodę z prawem jazdy spędzoną z LWAWA :)

Pozdrowienia i powodzenia na drodze
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 24.07.2017

Justyna Wroniewicz

Justyna Wroniewicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Chciałabym wszystkim polecić tą szkołę jazdy! Nie tylko ze względu na bardzo dogodne położenie czy zadbaną flotę. Ten zespół jest na prawdę fantastyczny. Dobra atmosfera jest podstawą do jakichkolwiek aktywności i muszę powiedzieć, że z uśmiechem na ustach pojawiałam się na każdych kolejnych jazdach. Chciałabym bardzo podziękować Panu Andrzejowi, który nauczył mnie wszystkiego praktycznie od zera. Umawiając się na 1 jazdy nie umiałam nawet zapalić silnika, a zdałam egzamin państwowy za 1 razem! :) Pana cierpliwość i spokój podziałały na mnie i mój wybuchowy temperament (co bardzo pomogło się skupić i nie denerwować na egzaminie państwowym). Będzie mi brakowało pogaduszek z Panem :) Dziękuję Marcinowi za zwrócenie uwagi na szczegóły w trakcie egzaminu wewnętrznego, który moim zdaniem był trudniejszy niż państwowy. Ale to dobrze, jest się wtedy przygotowanym na wszystko :) Dziękuję również reszcie zespołu LWAWA za super atmosferę i podejście do kursanta. Oby tak dalej chłopaki!

Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za opinię na którą pracujemy cały czas.

Miło nam, że w miłej atmosferze także da się przekazywać odpowiednią wiedzę.
Pozdrawiamy i szerokich dróg oraz niskich krawężników.

PS to nie pierwsza opinia, która mówi o tym że egzamin wewnętrzny jest trudniejszy od państwowego. Na tym ma to też polegać, że egzaminy wewnętrzne mają być też lekcją, czasami najlepszą!

Pozdrawiamy raz jeszcze
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 19.07.2017

Piøtr Piętos

Piøtr Piętos
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Rewelacyjna atmosfera, elastyczne godziny zajęć, turbo polecam!

Plusy

dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Piotruś... "turbo" dziękujemy :D

Pozdrowienia

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B+E

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 13.07.2017

Magdalena Karwat

Magdalena Karwat
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Super szkoła, super podejście do kursantów. Instruktor p. Andrzej pełen profesjonalizm. Polecam!

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Magda, przypominam Ci że robisz kurs kat. B, nie B+E ! :D

Chociaż na zakrętach czasami Pan Andrzej ma wrażenie, że jeździesz jak na kat. D (autobus) .. czyli zakręt z przegubem "bierzesz" :)

Oczywiście żarty, jak zawsze :)
Pozdrowienia z Sułkowskiego :)
L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 12.07.2017

Karolina Bałdyga

Karolina Bałdyga
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Jazdy odbyłam z Panem Andrzejem i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest on instruktorem z powołania, któremu bardzo zależy na kursantach. Nie traci cierpliwości nawet kiedy ma po raz kolejny przypomnieć o tej samej rzeczy :) W szkole panuje świetna atmosfera i przychodzi się do niej z przyjemnością.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za pozytywną opinię ..
Dodamy, że my też z przyjemnością do niej przychodzimy, na zajęcia z Wami :)

Pozdrowienia serdecznie :)

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 06.07.2017

Sophia Inguenaud

Sophia Inguenaud
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Cudowna szkoła, moj instruktor Andrzej zdecydowanie praca z powołania, dzięki niemu polubiłam jazdę samochodem , a bardzo sie bałam na początku, super atmosfera, fajni ludzie. Bardzo polecam

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za miłą opinię i dobre słowo.

Pozdrawiamy z Sułkowskiego :)
Do zobaczenia!
LWAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 04.07.2017

Magdalena Bojanowicz

Magdalena Bojanowicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam wszystkim szkołę L Wawa i Marcina - mojego instruktora.Jest absolutnie instruktorem z powołania! Kursy z teorii są weekandowe, Szkoła bardzo kładzie nacisk na jakość oraz egzaminy wewnętrzne, ale póżniej egzamin państwowy to bułeczka z masłem:) Przyszłam do szkoły nie potrafiąc włączyć silnika -ukończyłam kurs po 30h ze zdanym egzaminem za 1 razem. Polubiłam jeździć autem właśnie dzięki tej szkole. Podoba mi się pozytywne nastawienie mojego instruktora, ale również umiejętność odpowiedzenia na każde dręczące pytanie:) Gorąco polecam

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za pozytywne "słowo" :)
Mówiliśmy, że egzamin państwowy będzie łatwiejszy niż nasz wewnętrzny :)
Powodzenia na drodze :)
LWAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 26.06.2017

Monika Dąbrowska

Monika Dąbrowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Rweelacyjna szkoła :) Po odbyciu kursu w innej szkole (jedna z pierwszych miejsc w rankingu), została mi polecona Lwawa, na moje szczęście jeździłam z Panem Andrzejem - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :) spokojny, wyrozumiały, cierpliwy z umiejętnością przekazania wiedzy . Po odbyciu z nim 22 godzin spokojnie przystąpiłam do egzaminu ( jak bym od razu trafiła do tej szkoły to sądze że po 30 godzinach mogła bym spokojnie zdawac egzamin). Zdałam za drugim razem przez swoje roztrzepanie Z całego serca polecam tą szkołę :)

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Gratulacje zdanego egzaminu i cieszymy się razem z Andrzejem, że już nie zapomniałaś o kierunkowskazach przy parkowaniu :))

Szerokiej drogi :)
Pozdrowienia z Żoliborza :)

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 24.06.2017

Jakub L Lig ip: 94.254.136.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo dobra szkoła, instruktor Marcin bardzo dobrze i na spokojnie wszystko wytłumaczy, poprawa jazdy następuje bardzo szybko, bardzo dobra atmosfera, polecam!

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

Szerokiej drogi. Pozdrawiamy z Żoliborza!

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 21.06.2017

Agnieszka Łukasiak

Agnieszka Łukasiak
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Absolutnie genialna szkoła :) szkołę wybrałam w ciągu jednego wieczoru na podstawie przeczucia i tego, że jako jedyna z ogólnodostępnego rankingu komentuje sukcesy swoich kursantów co dla mnie oznaczało również fajną atmosferę - i nie myliłam się, to był doskonały wybór :) Fantastyczni instruktorzy, którzy są wymagający, ale to po to, abyście spokojnie zdali państwowy i mogli bezpiecznie i pewnie jeździć. Uczą was myśleć na drodze. Mój instruktor Andrzej zwany przeze mnie Mistrzem Yodą jest uosobieniem spokoju i zaangażowania w to, co robi. Polecam z czystym sumieniem każdego, kto tam uczy bo panowie robią to z sercem i nauczą każdego. A egzamin wewnętrzny, to doskonała okazja sprawdzenia siebie i swoich umiejętności. Uwierzcie mi, później na państwowym jest tylko łatwiej ;) Jestem tego doskonałym dowodem - zdane za 1 razem :D

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Gratulacje raz jeszcze zdanego egzaminu ! :)
Okazało się, że nasz egzamin wewnętrzny był trudniejszy niż państwowy i o to właśnie nam zawsze chodzi.
Powodzenia na drodze i do zobaczenia na Sułkowskiego jeszcze :)

LWAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 19.06.2017

Damian S ........z ip: 193.17.71.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Swoi ludzie z ŻLB. Żadnych zbędnych frazesów, tylko praktyczne podpowiedzi. Instruktor Darek- człowiek encyklopedia drogowa i życiowa, przyjemnie mijały z nim godziny ''za kółkiem''. Egzamin zdany za pierwszym razem!!! Polecam Damian Stachowicz

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Damian, gratulacje zdania obydwu egzaminów za pierwszym podejściem. Zasłużenie! :)
Powodzenia!
LWAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 14.06.2017

Marta Liszkiewicz

Marta Liszkiewicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Naprawde polecam tą szkołe ! Super instruktorzy , bezstresowe przygotowanie do egzaminu , które pozostanie miłym wspomnieniem ! Bardzo dziękuje za przygotowanie i polecam instruktora Marcina ! <3 :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

W imieniu Marcina i całej załogi L WAWA dziękujemy! Za pozytywną opinię :)
Powodzenia na drodze :)

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 14.06.2017

Marcin Tradowski

Marcin Tradowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

bardzo przyjazna atmosfera oraz co najważniejsze nie miałem problemów ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy po przygotowaniu na egzamin przez instruktorów :)

Plusy

dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za wybór szkoły, polecamy się! :)

L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 02.06.2017

Agnieszka Matyja

Agnieszka Matyja
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Szkoła bardzo przyjazna, instruktorzy każdego nauczą okiełznać praktyczne i teoretyczne tajniki jazdy, szkolenia ciekawsze, niż się można spodziewać ;-)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Odpowiedź:

Dziękujemy za docenienie podejścia :)

Szerokich dróg i niskich krawężników.
Pozdrawiamy z Sułkowskiego :)

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoł jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!