Liczba odwiedzin: 10468 Jesteś właścicielem tej szkoły?

L WAWA

  (305 opinii w tym 243 zaufane)

Siedziba

L WAWA

Metro pl. Wilsona (ul. Sułkowskiego 12/14)
01-602 Warszawa

Odziały

Oddziały

Łomianki

ul. Warszawska 144, 05-092 Łomianki

790456111

Stare Babice

Rynek 18, 05-082 Stare Babice

790456111

Warszawa

Przy Agorze 17, 01-960 Warszawa

790456111

Izabelin

ul.3go Maja 49, 05-080 Izabelin

790456111

Opis szkoły


* KURS EXPRESSOWY
* KURS ROZSZERZONY
* KURS DLA DWOJGA
* KURS W DOMU
* DOSZKALANIA
* KURS PRAWA JAZDY KAT.B ZE SZKOLENIEM NA AUTODROMIE WSPÓLNIE ZE SZKOŁĄ BEZPIECZNEJ JAZDY RENAULT

Już niedługo dodatkowe szkolenie na płycie poślizgowej będzie obowiązkowe. Takie szkolenie trzeba będzie odbyć po zdanym egzaminie na prawo jazdy.

My już dzisiaj jako JEDYNI W WARSZAWIE przy współpracy ze SZKOŁĄ BEZPIECZNEJ JAZDY RENAULT oraz ich profesjonalnych instruktorów techniki jazdy, oferujemy takie szkolenie w ramach kursu na prawo jazdy kat. B.

Szkolenie obejmuje m.in. zadania takie jak:

Jazda slalomem – trening prawidłowej, sprawnej pracy rąk na kierownicy.
Hamowanie awaryjne – kursanci mają okazję doświadczyć jak prędkość wpływa na możliwość zatrzymania pojazdu, porównują drogę zatrzymania na różnych nawierzchniach, uczestnicy szkolenia dowiadują się również jak prawidłowo korzystać z systemu ABS.
Przejazd przez zakręt – ćwiczenie ma na celu sprawdzenie wpływu prędkości na możliwość bezpiecznego przejechania zakrętu, pokazuje kursantom granicę możliwości działania systemu stabilizacji toru jazdy, jest też dobrą okazją na zapoznanie się ze zjawiskiem podsterowności oraz nadsterowności.
Jeżeli jesteś zainteresowany takim kursem poinformuj Nas o tym ????


U NAS NIE BĘDZIESZ CZEKAŁ DŁUGO NA JAZDY, NIE ZAPROPONUJEMY CI TYLKO JEDNEJ GODZINY JAZD W TYGODNIU:)
60% osób od nas zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem! SPRAWDŹ -www.lwawa.pl/statystyki/

ZAPRASZAMY!:)

Prawie dziesięcioletnia praktyka w branży szkolenia kandydatów na kierowców i współpraca z kilkoma Ośrodkami Szkolenia Kierowców, skłoniła nas do założenia L WAWA. Obserwując sposób szkolenia, prowadząc wiele rozmów z osobami szkolonymi zauważyliśmy, że główne założenia większości Szkół Jazdy są nietrafione. Jesteśmy odpowiedzią na słabe, ogólnikowe i schematyczne szkolenia kandydatów na kierowców, a jednocześnie przyszłych kierowców poruszających się po naszych drogach.
Kilkuletnie, niekiedy bardzo zajadłe dyskusje w gronie instruktorskim, doprowadziły Nas do wspólnych spostrzeżeń, te zaś przyczyniły się do otwarcia Ośrodka Szkolenia Kierowców. Nauka jazdy jest naszą pasją, dlatego nie brakuje nam cierpliwości, by do każdego podchodzić indywidualnie.
Co nas wyróżnia?
To, że nie uczymy naszych kursantów schematycznego jeżdżenia, tak jak większość szkół nauki jazdy.
Nie chcemy by przyszli kierowcy poruszali się po naszych drogach na pamięć i na zasadzie zapamiętanych schematów na placu manewrowym, podczas parkowania i w różnych sytuacjach drogowych.
Nie uczymy z myślą “Zdać egzamin i po robocie”. Chcemy, by osoby uczestniczące w naszym kursie – teoretycznym jak i praktycznym, dowiedzieli się jak najwięcej na temat działania samochodu i zachowania się w różnych sytuacjach na drodze.

Zapraszamy do kontaktu 7 dni w tygodniu/ 24 godziny :)

Jesteśmy na FB: LWAWA
Instagram: lwawa_l


www.lwawa.pl

Ostatnie opinie o L WAWA

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 11.12.2018

Ola Urbańska

Ola Urbańska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam LWAWA w stu procentach! Świetni instruktorzy przede wszystkim Pan Darek, który przygotował mnie do jazdy i zawsze był bardzo cierpliwy, super podejście do kursanta oraz przygotowanie do egzaminu państwowego, który udało mi się zdać z wynikiem pozytywnym za pierwszym razem.

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
4

ocena z dnia: 06.12.2018

Patrycja S ...a ip: 83.16.10.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo przyjazna i luźna atmosfera, czułam się jak wśród dobrych znajomych. Miałam przyjemność współpracować z najlepszym na świecie instruktorem - Panem Andrzejem. Bardzo cierpliwy, wyrozumiały, angażujący się w swoją pracę. Nigdy nie uczy bezmyślnych metod "na słupki" czy innych głupot. Pilnuje, żeby kursant przede wszystkim myślał i potrafił przewidzieć sytuację na drodze. Oprócz tego świetny rozmówca, każda lekcja mijała w miłej i zabawnej atmosferze. W razie potrzeby, Pan Andrzej ociera nawet łzy! Dziękuję Panie Andrzeju, aż żal było kończyć ten kurs :) Dziękuję też Sebastianowi, który zawsze służy pomocą, bez względu na godzinę i wagę problemu :) Było super!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 28.11.2018

Piotr Timoszuk

Piotr Timoszuk
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam, zdałem za drugiem razem - na pierwszym stres zrobił swoje. Podczas egzaminu jeździłem po trasach, które miałem już przerobione podczas jazd, także egzaminator nie mógł mnie zaskoczyć. Podczas kursu przećwiczyliśmy również wszystkie wymagane manewry, jak i kompleksową obsługę auta. Kordian jest wymagającym i zaangażowanym nauczycielem, dawał mi bardzo dużo cennych rad - zarówno jak zdać egzamin, jak również bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym już po zdaniu prawka. Traktuje bardzo poważnie egzamin wewnętrzny - i bardzo słusznie, sporo się na nim nauczyłem. Prowadzi jazdy profesjonalnie, odpowiedzialnie, ale jest też miejsce na luźną rozmowę, żarty i miłą atmosferę. Mam dobre wspomnienia z nauki i czuję się przygotowany nie tylko do egzaminu, ale do uczestnictwa w ruchu drogowym. Polecam!

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 26.11.2018

Erik Witkowski

Erik Witkowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo polecam szkołę jazdy Lwawa. Egzamin Państwowy zdałem za 1 razem bezbłędnie, kurs przeszedłem bardzo szybko i przyjemnie z Panem Kordianem z pomocą Pani Basi. Jeżeli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości do kursu z dwoma instruktorami, nie ma się co zastanawiać instruktorzy podchodzą do wszystkiego bardzo profesjonalnie a wszystko przebiega w super atmosferze. Gorąco Polecam

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 09.11.2018

Izabela G ........a ip: 79.185.152.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Zapisałam się na jazdy doszkalające po długiej przerwie, 4 lata wcześniej odbywałam kurs w innej szkole jazdy co prawda egzamin teoretyczny państwowy nie był problemem, z kolei praktyczny już tak. Podchodziłam do niego parę razy, w końcu poddałam się. 3 tygodnie temu z lekką obawą postanowiłam ponownie spróbować swoich sił. Znalazłam szkołę jazdy LWAWA, która okazała sie mieć siedzibę blisko mojego miejsca zamieszkania. Moim instruktorem jazdy był Pan Darek. Podszedł do mnie z ogromną cierpliwością i profesjonalizmem, kilka razy potrafił tłumaczyć to co było niejasne. Po zakończonej jeździe skrupulatnie analizowaliśmy moje błędy co miało zaowocować lepszymi efektami na drodze( i tak tez było). Po 10 godzinach z Panem Darkiem przyszedł czas na pierwsze podejście do egzaminu po długiej przerwie. Wynik egzaminu był POZYTYWNY!!!!!!. Pan Darek okazał się osobą, która zna się na rzeczy, widać że lubi to co robi, a jazdy z nim kończą się sukcesem. Polecam i pozdrawiam Izabela G :)

Plusy

dobry stan pojazdów, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!