Prawo jazdy Łódź

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Łodzi(86)

Więcej filtrów kursów
137 Zaufanych Opinii (183 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2021)
Jestem bardzo zadowolona i cieszę się że trafiłam do Auto szkoła Grześ. Wszytko super wytłumaczone i wyuczone do perfekcji. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście, mnóstwo cennych rad. Szczerze polecam tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2021)
.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2021)
Plusów tej autoszkoły jest całe mnóstwo, a wszystkie z mojej perspektywy są zgodne z prawdą. Te 30 godzin jazd były dla mnie czystą przyjemnością i nie mogłem się doczekać następnych. Atmosfera podczas jazdy była bardzo pozytywna i pomagała skupić się na samej jeździe jak i nie stresować się nią. Instruktorzy znają się na swojej pracy, wiedzą jak przygotować kursantów, zwracają uwagę na każdy błąd, by na egzaminie państwowym nie zostać zaskoczonym czymś nowym. Ponadto nie powielają błędów, podpowiadają co robi się źle i dbają o to, by kursant szlifował swoje umiejętności do zadowalającego stanu. Jedynym minusem jest niewielki problem z umawianiem się na jazdy, który moim zdaniem spowodowany jest wielkim zainteresowaniem oraz dbałością o to, by w doborze instruktorów liczyć na jakość, nie na ilość. Uważam również, że cena jest adekwatna do jakości. Serdecznie pozdrawiam całą autoszkołę, wszystkich instruktorów, którzy przyczynili się do mojego wyniku pozytywnego za pierwszym razem, teorii jak i praktyki!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2021)
Bardzo miła atmosfera, instruktorzy odpowiadają na najcięższe pytania , tłumaczą bardzo dokładnie , każdy z instruktorów jest sympatyczny i służy pomocą . Dzięki tej szkole , czułam się bardzo dobrze przygotowana do egzaminu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2021)
Do autoszkoly Grześ trafiłam z polecenia. Szkoda, że dopiero na jazdy doszkalające bo być może jak moi znajomi zdała bym egzamin za pierwszym razem. Grzegorz to człowiek z duszą na ramieniu, profesjonalny. Do kursanta podchodzi z ogromnym spokojem i potrafi wszystko wytłumaczyć. Na ostatnich jazdach kazał nie wracać i tak się stało. Człowiek nastawiony na sukces swoich kurantów. Bardzo polecam i dziękuję!
1
Auto Szkoła GRZEŚ

Zgierz, ul. Boya-Żelenskiego 37/6 95-100 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
122 Zaufane Opinie (193 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2021)
Auto szkoła rewelacyjna. Zdany egzamin za drugą razom ale i by był zdamy za pierwszym ale stres wygrał . Polecam z całego serca
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2021)
Instruktor Maciej jest bardzo dobrze wykwalifikowanym , dobrym, miłym, rzetelnym i skupionym instruktorem który zna sie na swojej pracy i uczy pewności siebie za kierownicą i jest osobą z dużą dozą cierpliwości co dla przyszłego kierowcy jest ważne . Polecam LIDERA i Macieja :) który naukę jazdy ma we krwi.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2021)
Po jazdach z Panem Tomkiem jestem naprawdę zadowolona. Jazdy mijały w bardzo miłej atmosferze, instruktor wszystko dokładnie tłumaczy i bardzo dobrze przygotowuje na egzamin jak i do jazdy już po zdanym egzaminie:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2021)
Polecam auto szkole lider. Super instruktorzy (szczególnie Pani Agnieszka☺️)teoria stacjonarnie ale wszystko przeprowadzone bez żadnych zarzutów. Prawo jazdy zdane za pierwszym razem. ☺️ Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2021)
Zdałem już za pierwszym podejściem i to już powinno dać do zrozumienia, iż byłem świetnie przygotowany. Nie udało by mi sie to gdyby nie Lider a przede wszystkim Bogdan, przez część jazd o dziwo bardzo dobrze sie bawiłem jednak jak było trzeba i coś mi nie wychodziło sprawa była brana poważnie tak bym więcej tego błędu nie popełniał. Przed rozpoczęciem kursu i na jego początku myślałem że nigdy sie nie nauczę jeździć, jak widać jednak ktoś dał rade i zrobił to na tyle dobrze, że moja jazda jest na naprawdę wysokim poziomie. Nigdy nie zapomnę tej szkoły i jestem niezmiernie szczęśliwy że poszedłem właśnie tutaj.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Auto Szkoła LIDER Hanna-Smoleń Sabała

ul. Armii Krajowej 32 (Retkinia)ul. Rzgowska 57 (Górna), ul. Drewnowska 16 (BAŁUTY/MANUFAKTURA), Armii Krajowej 32 (RETKINIA), 94-046 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
65 Zaufanych Opinii (111 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2021)
Najlepsza OSK w Łodzi! Nie mogłam wybrać lepiej. Pani Magda i Pani Agata to serdeczne i pomocne osoby, a Pan Maciek to wspaniały instruktor. Każdemu polecam tę szkołę, ja zdałam egzamin za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2021)
Świetna szkoła !!!:) dzięki jazdom w tej szkole zdalam i wszystkim polecam z całego serca. Jeździłam z najlepszym instruktorem w mieście! A miałam ich wielu, więc wiem co mówię;) Madzia jest the best!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2021)
Gorąco i szczerze polecam ten ośrodek. Uczciwe podejście do kursanta i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Instruktor Maciek to profesjonalny nauczyciel. Miła obsługa i atmosfera w szczególności życzliwa Pani Agatka :) Pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2021)
Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać! Super obsługa, profesjonalni instruktorzy, którzy bardzo dobrze wszystko tłumaczą. Jestem po dwóch egzaminach jednego dnia. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem! Bardzo polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2021)
To jest po prostu świetna auto szkoła. Kursantów traktuje się tu z sympatią i wyrozumiałością. Myślałam, że jestem beznadziejnym przypadkiem, który nie nauczy się jeździć. Dzięki instruktorom (szczególnie dzięki Krzyśkowi), udało mi się opanować tę umiejętność tak, aby zdać egzamin. Podczas kursu otrzymałam dużą dawkę wiedzy, wiele cennych uwag jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jeździłam po wszystkich możliwych trasach egzaminacyjnych. Wszystko po to, aby moje umiejętności były na tyle duże, żeby czuć się pewnie na egzaminie (im większe umiejętności, tym łatwiej poradzić sobie ze stresem, który pojawia się podczas egzaminu).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
DRIFT OSK

ul. Retkińska 145ul. Tatrzańska 21 (pawilon 1, piętro 1, wejście z boku), ul. Obywatelska 56, 94-004 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, B po B1, A+B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
61 Zaufanych Opinii (67 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2021)
Fantastyczne podejście i atmosfera. Pomogli mi opanować stres związany z jazdą samochodem. Po kilku jazdach doszkalających zdałam egzamin bez problemu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2021)
Nie mogę tak po prostu opuścić szkoły bez wielkiej rekomendacji. Bardzo długo wybierałam między szkołami i w żadnym stopniu nie żałuję, że wybrałam właśnie tą. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w atmosferze rozmowy i żartów, co jest dużym plusem. Na szczególne wyróżnienie zasługują zajęcia praktyczne! Prawie wszystkie zajęcia miałam z Marcinem, który bardzo pomógł mi w elastyczności zajęć. Z powodów osobistych potrzebowałam przyspieszyć trochę kurs, więc Marcin zapisywał mnie na każdą wolną godzinę i tak udało nam się zmieścić w czasie, którego potrzebowałam i przejechać wszystkie 30 godzin kursu. Szczególne podziękowania za cierpliwość przy milionie moich pytań podczas jazdy. ;) Także chciałabym podziękować Mateuszowi oraz Pawłu z którymi miałam tylko parę godzin jazdy, ale jakie to były superowe godziny. Jestem niezmiernie wdzięczny całej trójce za dokładne wyjaśnienia i dyskusję na temat moich wątpliwości oraz błędów w trakcie jazdy, aż do momentu, gdy sama ich nie zrozumiałam. Z wielką chęcią chodziłam na zajęcia praktyczne i nie czułam się jakbym szła na zajęcia z instruktorami, a raczej z dobrymi znajomymi :) I tak jak polski to nie jest mój język ojczysty, mogę zapewnić, że w tej szkolę bardzo dobra komunikacja i zrozumienie :) Не могу так просто оставить школу без большой рекомендации. Очень долго выбирала между школами и ни капли не жалею, что выбрала именно эту. Теоретические занятия проходят в атмосфере беседы и шуток, что является большим плюсом, так как больше запоминаешь без напряжения и заучивания. Практические занятия заслуживают отдельного внимания! Почти все занятия имела с Марчинем, который очень мне помог в гибкости занятий. По личным причинам нуждалась в немного ускоренном курсе, поэтому каждый свободный час Марчин записывал меня и таким образом уложились в нужное мне время и выездили все 30 часов по курсу. Отдельное спасибо за терпение к моим миллион вопросов во время вождения. Так же не забываю отметить Матеуша и Павла с которыми имела возможность поездить пару часов и безмерно благодарна всем троим за точные объяснения и обсуждения нарушений с моей стороны до того момента пока я сама не поняла свои ошибки. Вообщем и целом на практические занятия ходила с большим удовольствием и больше не как на занятия к инструкторам, а к хорошим знакомым :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2021)
Super atmosfera, instruktorzy profesjonalni i cierpliwi. Problematyczne manewry w pełni wytłumaczone w teori i praktyce, parkowanie pff żaden problem :D w pełni mogę polecić tę szkołę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.09.2021)
Super atmosfera i kompetentni instruktorzy, zdecydowanie "z powołania" :) Każdy z nich na jazdach był spokojny i bardzo cierpliwy, nawet jak jakiś manewr trzeba było tłumaczyć kilka razy. Większość jazd miałam z Marcinem i zdecydowanie mogę polecić jego jak i całą szkołę. Zarówno teoria, jak i jazdy były przyjemnością i chętnie bym je powtórzyła :))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2021)
najlepsza atmosfera, jaką mogłam sobie wyobrazić:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
4
Auto Szkoła ZEBRA Marcin Baryga

Łódź - Centrum al. Mickiewicza 15a/44 Łódź - Retkinia ul. Kostki Napierskiego 1, 90-443 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-10-08

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
58 Zaufanych Opinii (64 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2021)
Profesjonalna szkoła jazdy z indywidualnym podejściem do kursantów. Jeżdżenie z różnymi instruktorami daje możliwość doszlifowania spektrum detali, co bardzo przydaje się na egzaminie. Gosiu, Sławku, Mariuszu, Aniu -jesteście świetnymi ludźmi i wykonujecie dobrą robotę. Serdecznie polecam Girls School wszystkim, którzy chcą się nauczyć i zdać egzamin bez niepotrzebnego stresu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2021)
Wybrałam tę autoszkołę z polecenia. Po podstawowym kursie odbytym dwa lata temu w INNEJ szkole jazdy i 3 nieudanych podejściach do państwowego egzaminu straciłam zapał. Wszystko zmieniło się gdy trafiłam do GIRLS SCHOOL. Wystarczyło kilka godzin z wspaniałym Panem Sławkiem i nauczyłam się więcej niż poprzednio. Wszystko wytłumaczone ze spokojem, rzetelnie. Nauka odpowiedniego podejścia do jazdy, a nie nauka "pod egzamin". Miła atmosfera, serdeczność i przede wszystkim elastyczne godziny jazd. Po jazdach doszkalających egzamin zdany za pierwszym razem! Polecam baardzo mocno ❤️
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2021)
Po wyjeżdżeniu kilkudziesięciu godzin w swojej poprzedniej szkole, postanowiłam spróbować w Girls School ze względu na dobrą lokalizację. I to był bardzo trafny wybór. Jeżdżąc z profesjonalnymi instruktorami, zobaczyłam, że mam sporo braków. Dopiero w tej szkole nauczyłam poruszać się autem po centrum, nabrałam pewności siebie za kierownicą. Instruktorzy super- wszyscy bardzo uprzejmi, cierpliwie wytłumaczą, powtórzą. Jazda z różnymi instruktorami- każdy ma swoje trasy na Retkinii, doda coś od siebie na temat jazdy. Chciałabym podziękować Ani, Patrykowi, Kamilce, Mariuszowi i Pani Małgosi za ogromne wsparcie (egzamin był dla mnie dużym stresem) i za motywację, którą mi dawali :).
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2021)
Wybrałam ją bo to była szkoła z sąsiedztwa ???? i okazuje się że to był najlepszy wybór. Wykłady bardzo ciekawe, bardzo dużo było przykładów z życia dzięki czemu łatwiej było mi zrozumieć niektóre przepisy, wszystko bylo starannie wytłumaczone i doprecyzowane. Później miałam możliwość zdawać egzamin praktyczny z teorii na początku bardzo się stresowalam ale dzięki temu mogłam zobaczyć jak wygląda egzamin w Wordzie i mogłam się oswoić. Po zdanym egzaminie ruszyłam na drogi. Jazda z Panem Sławkiem jak i z Panią Gosia czysta przyjemność luźna atmosfera, wspaniali ludzie którzy wszystko starannie wytlumaczyli, do wszystkich podchodzą indywidualnie. I oczywiście samochody w bardzo dobrym stanie. Na sam koniec jazdy bylo mi bardzo przykro że niestety ale tu moja droga się kończy, że to już koniec opowiadania co jeździliśmy na śniadania, albo jak fajnie było na 18stce, to był już czas iść do wordu. Czułam się bardzo dobrze przygotowana. WSZYSTKO ZDANE ZA PIERWSZYM I TEORIA I PRAKTYKA. Bardzo im dziękuję za to bo to dzięki nim umiem jezdzic przepisowo, bezpiecznie A to bardzo ważne. Dziękuję bardzo ????????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2021)
Szkołę znałam od dłuższego czasu, ponieważ mijam ją codziennie w drodze do pracy!!!! miałam przyjemność najpierw porozmawiać z Panią Gosią, która jest niezwykle pozytywną osobą !!! kurs robiłam na automacie, teoria i praktyka na najwyższym poziomie. Instruktorzy profesjonalnie podchodzą do nauki kursantów. Jeździłam z 4 instruktorami, przeżyliśmy różne chwile !!!! szkołę polecam na 1000% Egzamin zaliczony za 1 razem zarówno teoria jak i praktyka !!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET

al. Kościuszki 3 90-418 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
71 Zaufanych Opinii (72 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2021)
Serdecznie polecam tą auto szkołe.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2021)
Najlepsza znana mi autoszkoła w Łodzi. Instruktorzy pełna profeska, brak jakichkolwiek zastrzeżeń z mojej strony. A Pani Sylwia w biurze pełne zaangażowanie - wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2021)
Najlepsza auto szkoła w Łodzi. Instruktorzy z ogromną wiedzą oraz cierpliwością, mają super podejście do kursantów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2021)
Super! Pełen profesjonalizm, obie części zdane bez stresu za pierwszym razem. Sympatyczni i kompetentni instruktorzy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2021)
Bardzo dobra szkoła, super przygotowanie do egzaminu oraz znakomite podejście instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6
Auto Szkoła EXPERT

ul. Wyszyńskiego 97 94-050 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
45 Zaufanych Opinii (66 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2021)
Jedna z najlepszych szkół jakie znam. Instruktor Robert ma ogromną wiedzę i doświadczenie związane z motocyklami. Nauka i przygotowanie kursanta do egzaminu państwowego na najwyższym poziomie. Zdałem bez najmniejszego problemu. Szczerze polecam wszystkim auto szkołę TURBO !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2021)
Bardzo polecam wybór tej szkoły, ciekawie prowadzone wykłady przez profesjonalistów, do tego jazdy w świetnej atmosferze i doskonałym przygotowaniu. Bardzo dużo przydatnych informacji.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2021)
Bardzo polecam szkołę Turbo. Wiedza i doświadczenie Roberta Chmielewskiego są nieocenione.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2021)
Polecam ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2021)
Świetna atmosfera, merytorycznie prowadzone wykłady i profesjonalne podejście do nauki w aucie. Polecam wszystkim tym, którzy chcą się nauczyć jeździć a nie tylko zdać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Szkoła Kierowców Turbo

ul. Pryncypalna 171 93-373 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, AM, B, A po A1, A po A2, A2 po A1, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
14 Zaufanych Opinii (16 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2021)
Serdecznie polecam profesjonalne podejście do sprawy, dobrzy instruktorzy, po 16 h jazd zdałem za pierwszym razem, Szczególnie pomocne były wskazówki którędy odbywać się będzie egzamin, bo dokładnie to co usłyszałem od instruktora było na egzaminie. Jeździłem z Panem Edwardem. Pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.08.2021)
Bardzo polecam Pana Jerzego, ma ogromne doświadczenie, super podejście, udzielił mi bardzo dużo cennych wskazówek, które pomogły mi uwierzyć, że będzie ze mnie kierowca i przede wszystkim zdać egzamin za pierwszym razem. Wielkie ukłony dla Pana Jerzego za serce, które wkłada w swoją pracę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2021)
Szkoła super zasługuje na więcej gwiazdek niż 5, teoria z panem Tomaszem rewelacja a nauka jazdy z panem Edwardem jeszcze lepsza oba egzaminy zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2021)
Instruktor wymagający ale ostatecznie bardzo dobrze przygotował do egzaminu. Pan Edward położył duży nacisk na moje braki i ćwiczył czynności z którymi mam problem zamiast "wałkować" niepotrzebnie rzeczy które szybko złapałem i z którymi dawałem sobie świetnie radę co pomogło mi zdecydowanie w zdaniu egzaminu. Wykłady przed jazdami również były na bardzo wysokim poziomie, przeprowadzane zarówno przez instruktorów z ośrodka jak i przez różnych specjalistów tak jak bardzo ciekawy wykład na temat pierwszej pomocy przeprowadzony przez ratownika medycznego. Zdałem za pierwszym podejściem w Łodzi, gdzie ogólna zdawalność jest niska, co mówi samo za siebie jeżeli chodzi o jakość przygotowania do egzaminu w tej auto szkole.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2021)
Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało ale tylko tyle mogę zaznaczyć ☺️ Do szkoły premium trafiłam po zdanym egzaminie wewnętrznym z innej szkoły jazdy nie mając pojęcia na temat obsługi auta, więc tak naprawdę musiałam uczyć się wszystkiego od początku, było nawet gorzej bo w poprzedniej szkole nauczyłam się rzeczy których robić nie powinnam. Tylko i wyłącznie dzięki cierpliwości pana Tomasza anielskiej wręcz, udało mi się zdobyć moje upragnione prawo jazdy. Bardzo bardzo bardzo polecam i bardzo dziękuję ☺️ Dziękuję za radę mówienia do siebie podczas egzaminu faktycznie pomogło ☺️???? Pragnę również wspomnieć o pracy Pani na recepcji mega rzetelną i przemiła osoba. Pozdrawiam
8
Auto Szkoła Premium Tomasz Holz

ul. Piotrkowska 232 90-360 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B1, C, C+E, C, C+E, A, A1, A2, AM, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
9 Zaufanych Opinii (16 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2021)
Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Szczególnie polecam placówkę na widzewie. Instruktor ma bardzo dobre podejście do szkolonych, w aucie nie występuje napięta atmosfera. Nauka jest na bardzo dobrym poziomie co pozwoliło mi na zdanie egzaminu za pierwszym razem. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2021)
Bardzo polecam! . Szczególne podziękowania dla Pana Krzysztofa, dzięki któremu jazdy były bez żadnego stresu jak i również egzamin. Egzamin zdany za pierwszym razem i na koniec Pan egzaminator powiedział, żebym bardzo podziękowała instruktorowi, ponieważ przygotował mnie idealnie. !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2021)
Polecam placówkę na Retkini, a w szczególności instruktora Krzysztofa B. Bardzo profesjonalne podejście, wszystko cierpliwie tłumaczył. Zdałam bez problemu za pierwszym razem!:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2020)
Bardzo polecam placówkę na Bałutach. Wspaniali instruktorzy i świetna atmosfera! Szczególne podziękowania dla Pana Edwarda. Jazdy z Panem to czysta przyjemność. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2020)
Polecam szkołe Auto Akademia,dobre podejscie do kursanta,wszystko tłumaczone zrozumiale,w szczegolnosci podziekowania dla Pana Edwarda ktoremu mimo 6godzin doszkalajacych,udało sie po wielu latach przerwy przygotować mnie przez 3dni,do zaliczonego za 1razem egzaminu.Pozdrawiam
9
Grupa Akademia

ul. Andrzeja Struga 7ul. Maratońska 102a, ul. Inflancka 13, ul. Gorkiego 6/8 (obok Zahir Kebab), ul. Jana Pawła 65 (róg z ul. Obywatelską), 90-420 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, B+E, C+E, AM, A2, B po B1, A+B, A2+B, A po A1, A po A2, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 Zaufanych Opinii (13 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2021)
Wspaniała auto szkoła polecam z całego serca pan Maciek mega cierpliwy wyrozumiały i bardzo zaangażowany Najlepsza szkoła na świece
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2021)
Z całego serca polecam! Pan Maciej jest cierpliwą i przesympatyczną osobą. Dzięki niemu zdałam egzamin za pierwszym razem. Bez żadnego problemu otrzymałam odpowiedź na każde moje pytanie. Świetna atmosfera podczas jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2021)
Zdecydowanie polecam. Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Zacząłem kurs na kategorię B jako osoba zupełnie początkująca. Teorię odbywałem w trybie e-learningowym i materiały zamieszczone na platformie w zupełności wystarczają do zdania teorii. Na pierwszych jazdach Pan Maciej (instruktor) zawiózł na plac, wszystko szczegółowo wyjaśnił, pojeździliśmy po placu i jeszcze na pierwszych zajęciach praktycznych wyjechaliśmy na miasto. Jazdy ogólnie odbywały się w przyjemnej, niestresującej atmosferze. Pan Maciej jest opanowany, nie krzyczy, profesjonalnie i rzeczowo objaśnia wszelkie aspekty jazdy. Można o wszystko zapytać, panuje spokojna, luźna atmosfera, a jednocześnie instruktor jest zawsze czujny w razie jakichś błędów kursanta (instruktor awaryjnie zahamuje czy złapie za kierownicę). Gdy były problemy z jakimś np. parkowaniem czy skrzyżowaniem, to powtarzaliśmy do skutku, aby "załapać" o co chodzi - duży plus. Z uwagi na to, że obecny WORD znajduje się w okolicy Retkinii, to ważnym jest, aby i jazdy odbywały się też w tamtych rejonach. Szkoła jest położona w centrum Łodzi, ale to bardzo dobre miejsce, bo dostanie się ze szkoły na Retkinię czy plac jest szybkie, a jednocześnie możemy dodatkowo zdobywać cenne doświadczenie poruszając się w ścisłym centrum Łodzi. Jeździliśmy po różnorodnych miejscach. Głównie Retkinia (z racji tras egzaminacyjnych), wszelkie trudne skrzyżowania czy inne problematyczne miejsca, ale również ciasne uliczki centrum miasta. Jechaliśmy nawet po drodze ekspresowej/autostradzie. Plac był bardzo często ćwiczony (oczywiście to nie jest plac WORD-u, ale to nie przeszkadza). Tym samym, na egzaminie praktycznym żadne miejsce mnie nie zaskoczyło, bo już wcześniej na jazdach wszędzie byliśmy z instruktorem. Polecam mieć w pakiecie albo wykupić wjazd na plac WORD, bo chociaż plac często się ćwiczy, to warto przed egzaminem oswoić się z klimatem placu samego WORD-u. Warto również wykupić podstawienie auta na egzamin, to dużo pomaga. Szkoła jest bardzo dobrze zorganizowana.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2021)
Pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie w naukę, nie tylko pod egzamin :). Pan Maciej to świetny instruktor z anielską cierpliwością do kursantów ;). Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2021)
Polecam bardzo, Pan Maciek świetny instruktor, zdałem za pierwszym bezstresowo.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Auto-Szkoła PERFEKT Maciej Janaszewski

ul. Wólczańska 27 90-607 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: B, B1, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >