Prawo jazdy Łódź

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Łodzi(84)

1499 zł
2200 zł
95 Zaufanych Opinii (136 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2020)
Zdecydowanie mogę polecić auto szkołę LIDER. Zawsze mogłam liczyć na pomoc od strony organizacyjnej, jak i od samych instruktorów jazdy. Instruktorzy są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni do kursantów, a wiedza przekazywana jest w sposób zrozumiały, dzięki czemu udało mi się zdać egzamin teoretyczny oraz praktyczny za pierwszym podejściem. Jestem wdzięczna za pomoc, zrozumienie, za elastyczność i za uśmiech. Szkoła LIDER to najlepszy wybór!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2020)
Szkoła godna polecenia, indywidualne podejście do kursanta, instruktorzy bardzo dobrze przygotowują do samodzielnego prowadzenia samochodu, bardzo dobra organizacja i grafik uzależniony od dyspozycyjności kursanta. Obydwa egzaminy, teoretyczny i praktyczny, zdane bezbłędnie za pierwszym razem. Bardzo dziękuje wszystkim instruktorom, z którymi miałam możliwość odbywać jazdy, za rzetelne przygotowanie, wskazówki oraz motywacje. Dziękuje również przemiłym Paniom z administracji za bardzo dobrą obsługę i wiarę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2020)
Szkoła jest bardzo fajna. instruktorzy dadzą bardzo słuszne uwagi które ułatwiają zdania egzaminu. jazdy miałem głównie z Panem Piotrem Śledziem, który bardzo serdecznie pozdrawiam i polecam! PS: mimo tego że miałem dłuższą przerwę miedzy egzaminem i kursem (rok czasu) to w 4 godzinach jazdy dałem radę przypominać sobie z Panem Piotrem wszystkie uwagi do zdawania egzaminu państwowego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2020)
Zdecydowanie polecam wszystkim tą Autoszkołę! Po 15 latach przerwy zdecydowałam się podejść do egzaminu praktycznego. Wykupiłam w Liderze jazdy dodatkowe. Mam doświadczenie z różnymi szkołami ale NIGDZIE nie spotkałam się z tak GENIALNYM podejściem jak tu! Pełen profesjonalizm, poczucie odpowiedzialności za kursanta, niesamowita elastyczność godzinowa - to wszystko pokazuje, że nie tylko kursantowi zależy na zdaniu egzaminu. Ma wsparcie swojej Autoszkoły ???? Instruktor Paweł Plisiecki, niesamowicie zaangażowany, opanowany, mega cierpliwy, inteligentny i z poczuciem humoru. Razem z nim dopracowaliśmy moją jazdę do perfekcji! Ma świetne zdolności komunikacyjne, bardzo jasno tłumaczy w jaki sposób najłatwiej i najlepiej wykonać manewry i swoim poczuciem humoru potrafi rozładować największy stres. Przekazuje bardzo praktyczną wiedzę, pracuje od świtu żeby znaleźć czas dla wszystkich kursantów i przygotować ich jak najlepiej do egzaminu. Widać, że praca instruktora to jego pasja. Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Jeździłam też z Bogdanem i muszę przyznać że egzamin w porównaniu z tymi jazdami to pestka ;) Jest bardzo doświadczonym i uważnym instruktorem. Potrafi doradzić i wychwycić najdrobniejsze błędy. Podziwiam jego podzielność uwagi, jest w końcu szefem firmy i zarządza nią rewelacyjnie, znajdując czas dla swoich kursantów! Jazdy dodatkowe w Liderze były bardzo intensywne i nauczyły mnie więcej niż cały kurs w poprzedniej szkole. Paweł i Bogdan zwracali uwagę na tyle szczegółów, pokazywali jak poradzić sobie w tylu trudnych sytuacjach, że naprawdę na egzaminie nic nie mogło mnie zaskoczyć. Bardzo bardzo bardzo dziękuję! Zdałam po tylu latach przerwy za pierwszym razem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2020)
SUPER AUTO SZKOŁA. Instruktorzy profesjonalni. W SZCZEGÓLNOŚCI POLECAM Pawła. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Auto Szkoła LIDER Hanna-Smoleń Sabała

ul. Armii Krajowej 32 (Retkinia)ul. Rzgowska 57 (Górna), ul. Stefana 7D (Bałuty), ul. Zachodnia 107 (Centrum), ul. Skupiona 1 (Chojny), 94-046 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
92 Zaufane Opinie (93 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2020)
Naprawdę godna polecenia szkoła jazdy, dla osób ceniących sobie ograniczenie stresu związanego z pierwszą stycznością z samochodem do minimum. Przyjemny i bezproblemowy kontakt z instruktorami, biurem. Wszystkie egzaminy zdałem za pierwszym razem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2020)
Świetni instruktorzy, o których można szczerze powiedzieć, że są to ludzie z wielką pasją i znakomitym podejściem. Cierpliwi, wyrozumiali, z poczuciem humoru i doświadczeniem. Wymagają przede wszystkim od siebie, dając możliwość popełniania błędów, a przy tym pomagają uczyć się z refleksją, żeby być coraz lepszym kierowcą. Zaczynałam od podstaw, z zerową wiedzą, bez umiejętności kierowania, nie znałam przepisów, myliłam wszystko. Dzięki tym ludziom polubiłam jazdę samochodem i odnalazłam się w środowisku kierowców. Uważasz, że Ty nie dasz rady? Ha! Expert udowodni Ci, że się mylisz, bo dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, a beznadziejne przypadki nie istnieją. Polecam mocno :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2020)
Najlepsza autoszkola w Łodzi!:) Zawsze super atmosfera, i na prawdę sympatyczni ,doświadczeni i kompetentni instruktorzy! Serdecznie polecam:)! Wszystko zdane za pierwszym!:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2020)
Bardzo polecam wszystkim kurs w tej szkole. Instruktorzy rewelacyjni, z bardzo profesjonalnym podejściem. Bardzo często dawali cenne wskazówki, co znacznie pomogło w zdaniu egzaminu. Teoria również przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2020)
Atmosfera w szkole bardzo przyjazna. Panowie Rafał i Mariusz świetnie prowadzą jazdy, ich uwagi są trafne i zapadają w pamięć. Polecam wybrać kurs rozszerzony dodatkowa ilość godzin zawsze się przydaje, a na Suzuki Swift na którym są prowadzone jazdy można zdawać egzamin, więc na egzaminie odpada dodatkowy stres związany z nowym i nieznajomym autem. Bardzo polecam! Teoria i praktyka zdane za pierwszym :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Auto Szkoła EXPERT

ul. Wyszyńskiego 97 94-050 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
71 Zaufanych Opinii (86 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.10.2020)
Cudowna autoszkoła. Niesamowicie ciepłe i zarazem profesjonalne podejście do kursantów. Kochana Pani instruktorka Agnieszka, serdecznie pozdrawiam! Zostałam przygotowana doskonale do egzaminu. Każda godzina jazd w tej autoszkole była przyjemnością, nawet po zdaniu prawa jazdy za pierwszym razem chętnie pojeździłabym z nimi jeszcze dłużej. Polecam gorąco!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2020)
Komfort jazdy, starania instruktorów, nie szwankującego auto, dostępność i atmosfera miedzy kursantem a instruktorem, wszystko lepsze niż sobie wyobrażałam. Z czystym sumieniem polecić mogę każdemu. Mogę tylko żałować ze nie poszłam odrazu do tej auto szkoły na kurs.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2020)
Bardzo dobra autoszkoła bardzo polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2020)
Dzięki Pani Paulinie zdałam za pierwszym razem profesjonalne podejście i dużo cierpliwości. Polecam wszystkim .
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2020)
Po nieudanym kursie w innej auto szkole , przyszłam na jazdy doszkalające do Pani Pauliny . Kobieta -anioł ! Jazdy z Nią były pełne profesjonalizmu. Takich instruktorów z świecą szukać ! Dzięki Pani Paulinie mój drugi egzamin zakończył się z wynikiem pozytywnym !! Polecam z całego serducha !
3
Auto Szkoła GRZEŚ

Zgierz, ul. Boya-Żelenskiego 37/6 95-100 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
67 Zaufanych Opinii (76 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2020)
To był najlepszy wybór szkoły jazdy jaki mogłam dokonać. Był to mój drugi kurs z kilkuletnią przerwą ( pierwszy kurs bardzo mnie zniechęcił).Podejście właścicieli oraz instruktorów sprawia, że człowiek czuje się jakby był wśród rodziny. Nie jest to jedna z tych szkół gdzie kursant to tylko kolejny "numer", lecz jest otoczony życzliwością, profesjonalizmem, ogromną cierpliwością i całym wachlarzem wskazówek, które nie tylko pomagają przy zdaniu egzaminu, ale mogą również przydać się w codziennym życiu kiedy to już prawo jazdy uzyskamy. Atmosfera jaka panuje w tej szkole sprawia, że człowiek po każdej wyjeżdżonej godzinie wychodzi z auta z wielkim uśmiechem na ustach :) Nie ma tutaj bezpodstawnej krytyki, a ta która już występuje to tylko wtedy gdy jest konstruktywna i motywująca. Nie wiem czy w innych szkołach jazdy instruktorzy wkładają tyle serca i cierpliwości by nauczyć kogoś bycia dobrym kierowcą, ale tutaj widać to od pierwszych wykładów z teorii :) Ja jestem właśnie po zdanym egzaminie, i choć nie zdałam za pierwszym razem (bo jestem osobą, która szybko się stresuje) ,to wiem, że wiedza jaką posiadłam pozwoli mi być dobrym kierowcą, który poradzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach na drodze :) Bardzo miło będę wspominać czas spędzony w tej szkole jazdy i jeszcze raz serdecznie polecam każdemu, jak dla mnie najlepsza szkoła jazdy w Łodzi! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2020)
Serdecznie polecam wszystkim naukę w tej szkole!! Będę bardzo miło wspominać cały kurs, cieszyłam się na każde jazdy bo były prowadzone w sposób profesjonalny i bezstresowy. Kiedy wsiadałam pierwszy raz do auta byłam przerażona i pełna wątpliwości czy nadaję się na kierowcę ale dzięki znakomitej kadrze instruktorów niemożliwe stało się możliwe :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2020)
Bardzo polecam! Przyszłam tu po kursie w innej szkole (który skutecznie zniechęcił mnie do jazdy) i dwóch niezdanych egzaminach, z nikłą nadzieją, że kiedykolwiek zostanę kierowcą. Dzięki instruktorom Girl School podszkoliłam swoje umiejętności, uwierzyłam w siebie i w końcu polubiłam jazdę :) Szkoła prowadzona jest przez ludzi z pasją, których celem jest nie nauczyć zdać egzamin, a nauczyć bezpiecznie jeździć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2020)
Najlepsza szkola jazdy! Bardzo polecam kazdej kobiecie! Swietne, bardzo profesjonalne nauczanie w przemilej, wyluzowanej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2020)
Świetne przygotowanie do egzaminu, cierpliwi i uprzejmi, zdane za 1 razem w łodzi, polecam każdemu!!!
4
GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET

al. Kościuszki 3 90-418 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-11-09

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
58 Zaufanych Opinii (67 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2020)
Super!!! Polecam każdemu, miła atmosfera, super instruktorzy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2020)
Dzięki bardzo dobremu przygotowaniu zdałem egzamin za pierwszym razem. Polecam wszystkim!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2020)
Szczerze polecam. Atmosfera zawsze rewelacyjna, duże wsparcie i cierpliwość to ogromny plus przy moim stresie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2020)
dobra atmosfera, wykłady teoretyczne - jasne i czytelne, jazdy bezstresowe, super
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2020)
Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Auto Szkoła ZEBRA Marcin Baryga

Łódź - Centrum al. Mickiewicza 15a/44 Aleksandrów Łódzki ul. Warszawska 6a, Łódź - Retkinia ul. Kostki Napierskiego 1, 90-443 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
87 Zaufanych Opinii (113 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.10.2020)
Bardzo dobra szkoła jazdy(najlepsza w Łodzi). Wszystko w tej szkole na medal, instrukturzy mają bardzo duża wiedzę i potrafią ja przekazać. Biuro na Tatrzańskiej super. Polecam ta szkole dla wszystkich nowych kierowców. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2020)
Bardzo profesjonalna szkoła. Instruktorzy potrafią nauczyć nie tylko jak zdać egzamin, ale i jak jeździć już po nim. Do końca życia będę miło wspominał wszystkie przejeżdżone godziny.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2020)
Trafiłam do Autoszkoły DRIFT z polecenia mojej przyjaciółki, na jazdy dodatkowe i wiem, że lepszego wyboru popełnić nie mogłam. Szczególnie polecam jazdy z Panią Magdą, która wykazuje się nie tylko duża wiedzą i zdolnościami, ale także ma bardzo sympatyczny i otwarty sposób bycia, dzięki czemu każde godziny spędzone w samochodzie były coraz mniej stresujące i bardziej efektywne. W ośrodku na ul. Tatrzańskiej panuje także bardzo przyjazna atmosfera, przede wszystkim dzięki Pani Justynie. Żałuję, że trafiłam tu tak późno bo wiem że gdybym była uczona w tej szkole od samego początku, szybciej oswoiłabym się z jazdą samochodem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2020)
Polecam. Duża wiedza instruktorów oraz dobra atmosfera. Egzamin zdany z łatwością ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2020)
Super auto szkoła, polecam każdemu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6
DRIFT OSK

ul. Retkińska 145ul. Tatrzańska 21 (pawilon 1, piętro 1, wejście z boku), ul. Obywatelska 56, 94-004 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, B po B1, A+B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
28 Zaufanych Opinii (56 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2020)
Witam. Polecam Grupę Akademia. Robiłem podwyższenie kategorii z a1 na A. Instruktor super. Normalne męskie podejście do jazdy i do kursu. Super
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2020)
polecam zdane za pierwszym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2020)
Serdecznie polecam placówkę na Rzgowskiej, super instruktor. Zdane za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2020)
Bardzo polecam!!Egzamin za pierwszym razem!!Wysoki profesjonalizm, oddzielnie chcę podziękować placówce na Widzewie i wszystkich instruktorów za cierpliwość! Wszystkiego najlepszego! Maksym Diumin!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2020)
Jedyną godna polecenia szkoła w łodzi instruktorzy pełny profesjonalizm grafik dostosowuja do kursanta nie na odwrót w kwestii płatności idą bardzo w stronę klijenta nie oszukują na czasie zadbany sprzęt polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Grupa Akademia

ul. Andrzeja Struga 7ul. Maratońska 102a, ul. Inflancka 13, ul. Gorkiego 6/8 (obok Zahir Kebab), ul. H. Wieniawskiego 70A, 90-420 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, B+E, C+E, AM, A2, B po B1, A+B, A2+B, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 Zaufanych Opinii (16 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2020)
Polecam szczególnie na kat.C,CE i KWPC - zdana za pierwszym podejściem. Fajni instruktorzy i miłe dziewczyny w biurach .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2020)
Super szkoła. Teoria tłumaczona dokładnie i z sensem. Jazdy super. Polecam instruktora Marcina. Wychwytuje błędy i od razu je tłumaczy. Bardzo miły i rzetelny. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z czystym sumieniem polecam każdemu :) Bez problemu z terminami czy godzinami. Idźcie i sprawdźcie :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2020)
Bardzo polecam tę auto szkołę. Świetnie przygotowuję nie tylko do zdania egzaminu ale również do jazdy jako kierowca. Zapisując się na kurs nie wiedziałam czy w ogóle nadaję się do prowadzenia auta i czy sobie poradzę. Ale dzięki instruktorom z Drivera przekonałam się że jest to możliwe i że prowadzenie samochodu może dawać dużą radość. Dostałam ogromną ilość praktycznej wiedzy. Przyszłam do tej auto szkoły z polecenia i się nie zawiodłam. Teraz z czystym sumieniem mogę polecać ją innym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2020)
Jak C,CE i kwalifikacje w Łodzi to TYLKO W DRIVERZE. Polecam. Super instruktorzy , w porządku auta. Dobra organizacja, miłe dziewczyny w biurach i super właścicielka firmy. Zawsze da się dogadać. Super sprawa z płytą poślizgową. Wszystko zdane za pierwszym razem w Łodzi.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2020)
Polecam !
8
Auto Szkoła Driver

ul. Zachodnia 21ul. Broniewskiego 2, 91-055 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, A1, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, C, C+E

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 Zaufane Opinie (4 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2020)
Bardzo polecam AUTO SZKOŁĘ PERFEKT. Pan Maciej ma bardzo dobre podejście do kursanta, jest bardzo cierpliwy i wszystkie jazdy odbywały się w świetnej atmosferze. Pani Ola znakomicie zajmuje się papierkową robotą i zawsze stara się pomóc. Egzamin zdany za pierwszym razem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2020)
Świetna auto szkoła robi to co powinna czyli nie uczy jazdy a przygotowywuje do egzaminu Czasowo jest elastycznie Zajęcia są przyjemne w miłej atmosferze
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2020)
Zdecydowanie polecam tę szkołę. Teoria oraz praktyka kat. B zdane za pierwszym razem. Pan Maciej bardzo przystępnie przekazuje wiedzę oraz wyróżnia się ogromną cierpliwością!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2020)
Z całego serca polecam tę szkołę! Moja córka (16 lat) uczęszczała na kurs na prawo jazdy kategorii B1. Została naprawdę bardzo dobrze przygotowana nie tylko do egzaminu (zdała za pierwszym razem) ale też do tego aby być odpowiedzialnym kierowcą. Na pewno córka będzie robiła prawo jazdy na kategorię B w tej szkole :-) Pozdrawiamy serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Auto-Szkoła PERFEKT Maciej Janaszewski

ul. Wólczańska 27 90-607 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: B, B1, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 Zaufane Opinie (3 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2020)
Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu, bardzo polecam tę szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2020)
Serdecznie polecam tą auto szkołę. Miła atmosfera. Profesjonalnie i bardzo rzetelnie przygotowano mnie do egzaminu. Zapisy na jazdy bez problemów, świetne podejście do kursantów, bardzo mili instruktorzy. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2020)
Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Nauka jazdy w tej auto szkole to przyjemność:) nic dodać nic ująć, polecam gorąco!
10
Auto Szkoła Premium Tomasz Holz

ul. Piotrkowska 232 90-360 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B1, C, C+E, C, C+E

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >