6 332

Ośrodków

214 842

Opinii

161 952

Zaufanych Opinii

6 468

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Łódź

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Łódź

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2100zł

Auto Szkoła LIDER Hanna-Smoleń Sabała

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Łodzi(87)

Więcej filtrów kursów
36 Zaufanych Opinii (84 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2021)
Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Szczególnie polecam placówkę na widzewie. Instruktor ma bardzo dobre podejście do szkolonych, w aucie nie występuje napięta atmosfera. Nauka jest na bardzo dobrym poziomie co pozwoliło mi na zdanie egzaminu za pierwszym razem. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2021)
Bardzo polecam! . Szczególne podziękowania dla Pana Krzysztofa, dzięki któremu jazdy były bez żadnego stresu jak i również egzamin. Egzamin zdany za pierwszym razem i na koniec Pan egzaminator powiedział, żebym bardzo podziękowała instruktorowi, ponieważ przygotował mnie idealnie. !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2021)
Polecam placówkę na Retkini, a w szczególności instruktora Krzysztofa B. Bardzo profesjonalne podejście, wszystko cierpliwie tłumaczył. Zdałam bez problemu za pierwszym razem!:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2020)
Bardzo polecam placówkę na Bałutach. Wspaniali instruktorzy i świetna atmosfera! Szczególne podziękowania dla Pana Edwarda. Jazdy z Panem to czysta przyjemność. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2020)
Polecam szkołe Auto Akademia,dobre podejscie do kursanta,wszystko tłumaczone zrozumiale,w szczegolnosci podziekowania dla Pana Edwarda ktoremu mimo 6godzin doszkalajacych,udało sie po wielu latach przerwy przygotować mnie przez 3dni,do zaliczonego za 1razem egzaminu.Pozdrawiam
11
Grupa Akademia

ul. Andrzeja Struga 7ul. Maratońska 102a, ul. Łagiewnicka 103, ul. Gorkiego 6/8 (obok Zahir Kebab), ul. Jana Pawła 65 (róg z ul. Obywatelską), 90-420 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, B+E, C+E, AM, A2, B po B1, A+B, A2+B, A po A1, A po A2, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
8 Zaufanych Opinii (13 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2022)
Witam, Szkoła najlepsza pod słońcem Gorąco polecam i pozdrawiam wszystkich nie ma problemu z terminami na jazdy wszystko na czas planowo szybki kontakt na 5z+ Pozdrawiam Pana Sebastiana i Pana Edwarda Dzięki nim, Udało się Zdać mi Prawo jazdy i wyciągali mnie z emocji które przeżywałem, Dziękuje bardzo raz jeszcze . Miła atmosfera ludzie o złotym serduszku jak to mówią Raz jeszcze polecam :D Winiarski
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2021)
Gorąco polecam Szkole Jazdy Autonomia. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam właśnie do tej szkoły i do instruktora Pana Edwarda. Zanim trafiłam do szkoły, nie miałam żadnego doświadczenia, nigdy nie siedziałam za "kółkiem). Pomimo stresu jaki odczuwałam i trudnych początków, związanych z tym, że w dość późnym wieku zdecydowałam się na kurs, postawa instruktora, jego wiedza,doświadczenie, spokój, umiejetnosci i atmosfera która wprowadzał podczas jazd sprawiła, że bardzo polubiłam prowadzenie samochodu. Pan Edward przede wszystkim odznacza się wysoką kulturą osobistą i cierpliwością do kursantów. Kontakt z sama szkołą, rewelacja. Godziny dopasowane do kursantów, szybkie odpowiedzi i miła atmosfera. Już kilka osób, dzięki moim rekomendacjom zapisało się do Autonomii ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2021)
Szkoła super instruktor Damian super tłumaczy jasno i dobrze bezstresowo polecam auto szkołe Autonomia wszyskim
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2021)
Szkoła super instruktor Damian super bardzo dobrze i jasno tłumaczy nauka bez stresowa polecam wszystkim auto szkołe Autonomia
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2021)
Szkoła godna polecenia, profesjonalizm, super atmosfera, godziny jazd dopasowane do kursanta, a instruktor Pan Edward klasa sama w sobie!!! Wszystko to zaowocowało zdanym za pierwszym razem egzaminem! POLECAM z całego serducha!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
12
Szkoła Jazdy Autonomia

ul. Piotrkowska 276 Franciszka Plocka 7, 90-361 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-01-26

Szkolimy w kategoriach: B, C, C+E, C, C+E, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
7 Zaufanych Opinii (25 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2021)
Jestem bardzo zadowolony z auto szkoły Gocar. Jazdy samochodem takim samym jak na egzaminie (Kia Rio). Miła atmosfera, z odpowiedni podejściem do kursanta. Dogodne terminy spotkań na teorie i jazdy (mi udało się skończył cały kurs w miesiąc). Jazdy odbywałem z instruktorem Andrzejem, którego gorąco polecam. Zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2021)
Polecam Auto szkołę Gocar.Egzamin praktyczny zdany????Pan Marek z którym jeździłam bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu.Pełen profesjonalizm.Bardzo dobry i cierpliwy instruktor.Wszystko objaśnia i tłumaczy.Szczerze polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.03.2021)
Kurs ukończyłam w innej szkole, ale nie czułam się przygotowana do egzaminu, więc szukałam czegoś bezpośrednio na Retkini i trafiłam tutaj. Bardzo polecam, prawko zdane:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2021)
Super szkoła uczęszczałam do niej 9 lat temu byłam bardzo zadowolona Teraz właśnie zdała egzamin moja córka za pierwszym razem - pani Jola rewelacja
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2021)
Polecam z całego serca tą auto szkołę m.in z podejścia do kursanta czy atmosfery tam panującej. Pełen profesjonalizm z każdej strony !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
Auto Szkoła GOCAR

ul. Piaski 4 od ul. Retkińskiej (Retkinia)ul. Limanowskiego 97 (Bałuty), 94-003 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-01-21

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
63 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2022)
Polecam szkole w 100% , przygotowanie do egzaminu profesjonalne zależy szkole na tym aby kursant zdał !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2021)
Polecam! Przyjazny klimat panujący w Auto Szkole a w biurze zawsze pomocna Pani Ewa. W szczególności jednak dziękuję Instruktor Magdzie za profesjonalizm, anielską cierpliwość, komfort nauki bez stresu w miłej atmosferze. Cudowna osoba i świetna Instruktor!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2021)
Egzamin zdałam za pierwszym razem. Super przygotowanie, pan Jacek jest bardzo dobrym instruktorem, który wszystko potrafi z cierpliwością wytłumaczyć i jest też bardzo miłą osobą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2021)
Polecam serdecznie Auto Szkołę Juszczak. Bardzo dziękuję Pani Magdzie i Panu Jackowi za cenne wskazówki. Egzamin zdany za pierwszym razem. Zadowolony
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2021)
Polecam, szkoła na wysokim poziomie. Bardzo miła obsługa w biurze. Szczególne podziękowania dla mojego instruktora Pana Krzysztofa oraz dla Pani Kasi, z którą miałam przyjemność kilka godzin jeździć za wyrozumiałość i cierpliwość.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
14
AutoSzkoła Juszczak

Rydzowa 2 91-211 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
32 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2021)
Serdecznie polecam kurs kategorii A w tej auto szkole. Pan Zbyszek jest bardzo wymagający ale też cierpliwy, uczy jak jeździć bezpiecznie, na co zwrócić uwagę w miejskiej dżungli. Jego doświadczenie, pasja, zaangażowanie i indywidualne podejście jest bezcenne. Prawo jazdy zdane za drugim podejściem. Za pierwszym razem stres wziął górę, mimo to zaliczyłam wszystkie zadania na placu. Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2021)
Po skończonym kursie w innej auto szkole do egzaminu podchodziłam 2 razy. Postanowiłam dokupić 4 dodatkowe godziny w Pałganie i były to najlepiej zainwestowane pieniądze. Wszystkie dotychczasowe błędy zostałe skorygowane w tak krótkim czasie. Ostatnie jazdy miałam wczoraj, a dzisiaj już się cieszę z pozytywnego wyniku egzaminu! Egzaminatorka podkreśliła po wszystkim, że manewr zawracania na 3 był wykonany po mistrzowsku (dopiero tutaj nauczono mnie aby nie kręcić kierownicą, kiedy auto się nie porusza) . Samochody w świetnym stanie technicznym, no nia ma się do czego przyczepić. Brawo Pałgan!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.11.2019)
Totalni profesjonaliści. Kategoria A zdana za pierwszym podejściem. Przygotują do egzaminu tak, że sam egzamin będzie, jak spacerek po lesie. Polecam zawsze i każdemu. Zadbają o to żeby kursant/kursantka opanowali każdy element techniczny, duże skupienie na szczegółach i prostota przekazywania wiedzy sprawiają, że kurs jest przyjemnością, a postęp w poruszaniu się motocyklem odczuwa się z każdą minutą jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2019)
Polecam w 100% , zdałem na kat. A przy pierwszym podejściu w WORD Łódź. Moje "doszkolenie" przerodziło się praktycznie w drugi kurs co zaowocowało dużo większą pewnością na placu manewrowym jak i w jazdach miejskich. Każda minuta wykorzystana w maksymalnym stopniu , pan Zbyszek Pałgan (praktyk, entuzjasta motocykli, jeżdżący na co dzień na wielkiej i ciężkiej maszynie typu cruiser) osobiście prowadzi szkolenia, jazdy i co najważniejsze osobiście wskakuje na motor i prezentuje jak lekko i sprawnie mogą wyglądać wszystkie manewry pozornie niewykonalne. Wielki szacun! Obsługa motoru przed ćwiczeniami staje się naturalnym odruchem przyszłego motocyklisty , a nie nużącym elementem adepta przed egzaminem. Uczy jazdy ekonomicznej i bezpiecznej. Takiego zaangażowania mogą pozazdrościć moto-instruktorzy z innej szkoły, którzy poza sarkazmem, wulgarnymi epitetami rzucanymi przez megafon nie mają czym zmotywować swoich klientów. Jeszcze raz polecam szkołę Pałgana i kontakt z profesjonalistą, Panem Zbyszkiem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2018)
Świetna szkoła, którą polecam każdemu. Wykłady przeprowadzone profesjonalnie i bardzo ciekawie. Zajęcia praktyczne - super atmosfera, zero stresu, rzetelność i efektywność. Zdałam za pierwszym podejściem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
15
Auto Szkoła PAŁGAN

ul. Gdańska 91/93 90-613 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
24 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2021)
Super Auto Szkoła. Profesjonalni i wspaniali instruktorzy , którzy swoją wiedzę i umiejętności potrafią przekazać kursantowi w sposób jasny i klarowny. Nauka na najwyższym poziomie , super atmosfera , godziny jazd dopasowane do potrzeb kursanta i żadnych ukrytych kosztów. Auto Szkoła LUKAS zasługuje na polecenie i komplet gwiazdek.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2020)
Bardzo polecam!! Super atmosfera, wspaniali instruktorzy. Dziękuję za świetne przygotowanie szczególnie Panu Piotrowi i Łukaszowi!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2017)
Gorąco polecam najlepsza w Łodzi auto szkoła
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2016)
Jeden z najsympatyczniejszych etapów w moim życiu - nauka jazdy z panem Łukaszem. Bezstresowo, w bardzo miłej atmosferze, rzeczowo i elastycznie (dopasowane godziny jazdy). Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Zawsze będę gorąco polecala szkołę i pana Łukasza ;-) Pozdrawiam, Monika Z.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2015)
Profesjonalna auto szkoła, podobnie jak jej instruktorzy. Łukasz to bardzo opanowany i cierpliwy człowiek. Prowadził kurs bezstresowo, w miłej atmosferze. Udzielał rzeczowych wskazówek, co odbiło się pozytywnym wynikiem już na pierwszym egzaminie. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
16
Auto-Szkoła LUKAS

Lutomierska 115BLutomierska, 91-041 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
16 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.12.2021)
Najlepsza autoszkoła
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2021)
Polecam w 100% ???? Indywidualne podejście, przyjazna-rodzinna atmosfera. Karol człowiek z ogromnym pokładem cierpliwości, świetny INSTRUKTOR z ogromnym doświadczeniem. Autoszkola w samym centrum miasta. Świetna lokalizacja. Dobrze wyposażona. Samochody nowe, czyste, "niezajechane". Zero stresu podczas jazd ???? " You can, you can, you can, you can" ????????????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2020)
Instruktor Karol bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Zawsze odpowie na każde pytanie. Zajęcia prowadzone są w pięknej kamienicy przy kubku kawy. Luźna a jednocześnie profesjonalna atmosfera to znak rozpoznawczy tej szkoły.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.05.2020)
Najlepsza szkoła w Łodzi, z całego serca polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2020)
Bardzo fajna, nieduża, nowoczesna szkoła. Przesympatyczni instruktorzy – miałam okazję jeździć z Panem Karolem i panem Piotrem. Podobało mi się to, że jeden instruktor przypisany był do mnie na całą część praktyczną, ale egzamin wewnętrzny prowadził inny, starając się stworzyć warunki i zasady dokładnie takie jak na egzaminie państwowym. Dzięki temu poszłam spokojniejsza i odporniejsza na egzamin, i zdałam za pierwszym razem!! Bardzo dziękuję za spokój i niezwykle miłą atmosferę podczas jazd, za ogrom wiedzy i praktycznych informacji, za obecność podczas egzaminu i takie ludzkie podejście! Dodam, że sama szkoła jest przepięknie urządzona, malutka i kameralna, bardzo przyjemna była także część teoretyczna. Polecam z czystym sumieniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17
First Drive

ul. Piotrkowska 114 90-006 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
27 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2021)
Bardzo dobra szkoła, polecam szczególnie instruktora Pana Tomka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2019)
Polecam serdecznie- profesjonalne podejście, częste terminy jazd, świetni instruktorzy (szczególne podziękowania dla p. Jarka i p.Tomka), dzięki czemu egzamin zdany z pierwszym razem. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2018)
Świetne zajęcia teoretyczne, bardzo przyjemne i wiele dające jazdy, duże zaangażowanie instruktorów, miarodajne egzaminy wewnętrzne. Agra znakomicie przygotowuje nie tylko do egzaminów, ale i do jazdy w normalnych warunkach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2017)
Od początku bez problemów, w biurze wszyscy pomocni, zajęcia teoretyczne zaczynały i kończyły się punktualne i były bardzo praktyczne. Instruktorzy już na jazdach bardzo zwracają uwagę na dokładność, dzięki czemu świetnie przygotowują kursanta do egzaminu Państwowego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2017)
Jeszcze nie podeszłam do egzaminu, ale mam doświadczenia z jazd w innej auto szkole. Teraz dopiero widzę olbrzymią różnicę i wiem jak powinna wyglądać nauka jazdy i wykłady. To czy zdam egzamin zależy już ode mnie. Auto szkołę AGRA zdecydowanie polecam. Wykłady są prowadzone ciekawie, sumiennie. Widać, że próbuje się zainteresować kursanta tematem, a nie "przepchnąć" materiał. Podczas jazd instruktorzy zwracają uwagę, dają cenne rady - jest mobilizacja. Zdecydowanie polecam ! Agata :)
18
Agra Auto Szkoła

Pomorska 83/85 91-402 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
16 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2021)
Bardzo polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem auto szkoły. Pełen profesjonalizm Pan Sławek mega instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2021)
Polecam Auto szkołę Cross z czystym sumieniem! Zajęcia teoretyczne były merytorycznie i ciekawie poprowadzone. Jeśli chodzi o praktykę polecam Pana Piotra! Cierpliwy, kompetentny, profesjonalny instruktor. A do tego bardzo sympatyczny! Duża wiedza, cenne wskazówki i doświadczenie sprawia, że jazdy mijają w mgnieniu oka. W szkole Cross widać, że zależy im na jak najlepszym przekazaniu wiedzy i przygotowaniu przyszłego kierowcy. Ich kursy to nie masówka. Tak trzymać Cross! Jeszcze raz polecam, nie pożałujesz decyzji.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2017)
Po pierwszej auto szkole nie udało zdać się egzaminu praktycznego. Tutaj wystarczyły 3 godziny, aby dowiedzieć się tego, czego wcześniej nie zdołałam. Polecam ogromnie! Cudowna atmosfera jazdy, spokojne podejście do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2015)
auto szkoła godna polecenia. Instruktorzy spokojni cierpliwi i punktualni :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2014)
Po 12 latach i kursie w innej autoszkole postanowilem skonczyc prawo jazdy i rewelacja doszkolenie naprawde rzetelne. Wynik taki Teoria za 2 razem moja winna i Praktyka za 1 podejsciem dodam ze 22 godziny przejechane tylko wiec polecam takim co sa w sytuacji jak ja bylem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
19
Auto-Szkoła CROSS

Milionowa 96, bl. 13 92-310 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Oliwia has been massively helpful in ensuring I was ready for the exam. Highly recommend for the great support, flexibility and great atmosphere.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2021)
Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2021)
Polecam jeśli ktoś chce zmienić szkołę z masówki na małą, skromną placówkę. W poprzedniej szkole miałam jazdy raz na tydzień, u Pani Ani nawet trzy razy w tygodniu bez podnoszenia kosztów godzin. W poprzedniej szkole do biura nie szło się dodzwonić, tutaj kontakt jest na najwyższym poziomie. Trzymam kciuki za szkołę! Róbcie tak dalej bo robicie to najlepiej! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2021)
Super szkoła, ludzie i klimat. Teoria - klimatyczna sala wykładowa, zadbana, dużo kwiatów (przyjemnie na maxa!) Przekazanie wiedzy na najwyższym poziomie! Praktyka- instruktorka Ania punktualna, cierpliwa, wyrozumiała, zawsze znajdzie rozwiązanie. Ja praktykę odbyłam na Toyocie Yaris z darmowym podstawieniem i zdałam za pierwszym! Pozdrawiam całą ekipę i trzymam kciuki za nowe auto :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2021)
Szkoła godna polecenia, wykłady oraz praktyka na wysokim poziomie :)
20
Auto Szkoła Green

ul. Więckowskiego 87c 90-757 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-01-24

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >