6 151

Ośrodków

185 607

Opinii

135 687

Zaufanych Opinii

5 703

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Łódź

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Łodzi(84)

1499 zł
2200 zł
10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2020)
Z czystym sumieniem stwierdzam, że to NAJLEPSZA AUTOSZKOŁA W MIEŚCIE! Niesamowici ludzie z pasją, pozytywną energią i ogromną wiedzą! Dzięki Panu Andrzejowi moja przygoda z nauką jazdy zakończyła się po półtora miesiąca egzaminem zdanym bez najmniejszych trudności!!! Niesamowicie pozytywny, cierpliwy człowiek, dzięki któremu każdy, nawet najbardziej oporny ???? poczuje się pewnie i swobodnie za kierownicą! Najlepszy nauczyciel jakiego mogłam sobie życzyć. Ogromne podziękowania za zaangażowanie, poświęcenie i cierpliwość! Bardzo się cieszę, że poznałam tych ludzi ! Polecam całym sercem i życzę wszystkiego co najlepsze ! DZIĘKUJĘ!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2019)
Instruktor jest bardzo zaangażowany i spokojny, a przy tym wymagający i od razu zauważa z czym ma się problem. Uczy na co należy zwracać uwagę i jak precyzyjnie wykonywać wszystkie manewry, ale także jak radzić sobie ze stresem. Zdecydowanie polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2019)
Pan Andrzej - NAJLEPSZY INSTRUKTOR NA ŚWIECIE!!! Bardzo profesjonalny, nauczył mnie WSZYSTKIEGO co związane z jazdą, a także dzięki Panu Andrzejowi opanowałam w 100% stres związany z egzaminem. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!! Najlepszy!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2018)
Pan Wojtala to instruktor z powołania, z przyjemnością chodziło się się na kolejne jazdy. Zero stresu i bardzo przyjemna atmosfera a przy tym profesjonalizm i doświadczenie tak zapamiętam jazdy w tej auto szkole.
dobry
(ocena z dnia 05.01.2018)
Super podejście do kursanta spokój przede wszystkim dobry stan samochodu polecam z czystym sumieniem ta szkołę
21

ul. Traktorowa 55/37 91-116 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2018)
Jazdy z Panem Wojtkiem na wielki plus. Zawsze punktualnie z podjazdem pod dom. Wykłady zawierające wszystkie informacje. Polecam Grzegoez
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2017)
Super autoszkoła
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2017)
Wspaniały instruktor, rewelacyjne prowadzone wykłady. Pan Wojtek jest bardzo wyrozumiały i sympatyczny bardzo wiele mnie nauczyl ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2016)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Poleciła mi ją koleżanka która też do niej chodziła. Mnie uczyła pani Bogusława. Jestem bardzo zadowolona. Zero stresu przy nauce, wszystko dobrze tłumaczone. Punktualna oraz uczciwa ( jeździsz co do minuty nie oszukuje na czas, jak to się dzieje w innych szkolach). Teoria oraz praktyka zdania za pierwszym razem. Dziękuję bardzo. Ewa P.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2016)
było super !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
22
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
26 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2020)
Miałam przyjemność uczyć się pod okiem pana Macieja i odbyć jazdy doszkalające tuż przed egzaminem z Radkiem. Rezultat mówi sam za siebie: egzamin zdany za pierwszym razem! Obaj panowie posiadają trochę inne style nauczania, lecz ogromną wiedzę, którą świetnie potrafią przekazać. Na każdą sytuację mają wiele dobrych rad i uwag, które przydadzą się nie tylko na egzamin, ale także później w jeździe codziennej. Dodatkowo Radek jest bardzo pozytywnym człowiekiem, bardzo cierpliwym i widać po nim, że kocha to co robi. Nie ma problemu z ćwiczeniem tego samego manewru kilkanaście razy na jednych jazdach i tłumaczenia po kilka razy, na czym polega błąd lub problem. Potrafi również przycisnąć kiedy trzeba i zmotywować. Pani w recepcji również bardzo życzliwa i przychylnie nastawiona do kursanta. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 15.07.2020)
Kurs w tej auto szkole robiłam 2 lata temu. Każdemu z całego serca NIE POLECAM! Instruktor załatwiał swoje prywatne sprawy podczas jazd (raz nawet byliśmy u jego żony w szkole, na każdych jazdach wjazd do żabki po napój dla instruktora). Pan był nerwowy, często się unosił. [...]. Na placu manewrowym zostawiał mnie samą i szedł na papierosa do kolegów. Gdy auto na B1 zepsuło się, nikt mnie nie poinformował o tym odpowiednio wcześniej. Po przyjściu na jazdy okazało się, że mam jeździć normalnym autem na B co było w moim przypadku zupełnie niepotrzebne i uważam, że zwyczajnie chodziło o pieniądze. Na całe szczęście przed egzaminem wykupiłam jazdy w innej auto szkole gdzie zostałam profesjonalnie przygotowana a moja nowa Pani instruktor złapała się za głowę, że ktoś może jeszcze tak uczyć jak u was. PS. Instruktor chwalił mi się, że jego poprzednia kursantka zdała za piątym czy szóstym razem (już nie pamiętam czy to był piąty czy szósty) Dzisiaj zdałam prawo jazdy na B i OMIJAM BAJONA SZEROKIM ŁUKIEM, co też radzę moim znajomym ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.12.2019)
Najlepsza szkoła a właściwie najlepsza instruktorka! Jeśli mam kogoś polecić to tylko instruktorkę N. Biernasiak. Kobieta z niesamowitym poczuciem humoru, mega pozytywnym podejściem do kursanta a przede wszystkim z niesamowitą wiedzą i umiejętnościami nauczania. Nie ma dla niej rzeczy nie możliwych ;) słowa: nie wiem, nie umiem, chyba, poddaje się dla niej nie istnieją. Nie raz dostałam za nie OPR :) więc ostrzegam ;). Natalia dziękuję Ci za trud, pracę, cierpliwość jaką we mnie włożyłaś oraz cenne rady. Wiem, że lekko nie miałaś ;) ale dzięki Tobie egzamin był tylko formalnością :) Dziękuję kursantka Zuza :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2019)
Najlepsza autoszkola w Łodzi. Od samego początku do samego końca z Panią Natalia. Nikt nie mial do mnie tak wielkiej cierpliwości. Mega pozytywna i obyta w mega szeroką wiedzę instruktorka. Niewiele takich osób które mają indywidualne podejście do kursanta i traktuje wszystkich na równi. Kiedy trzeba posmieje się a kiedy trzeba przystopuje i nakieruje na dobre tory. Dzięki niej jazdy leciały tak szybko i sprawnie że nawet nie wiem kiedy ukończyłam kurs i zdałam egzamin Państwowy. Natalka z całego serca Ci bardzo dziękuję za serce ktrore wlozylas w to bym stała się dobrym kierowca???? Kursantka P ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2019)
Serdeczne podziękowania dla Pani Natalii za naukę jazdy i przygotowanie do egzaminu. Niesamowicie sympatyczna i cierpliwa osoba z ogromną wiedzą dot. prawa o Ruchu Drogowym i techniki kierowani pojazdem, przekazująca wiedzę w zrozumiały sposób i uzasadniająca ją konkretnymi argumentami. Pani Natalia bardzo szybko wyłapała popełniane przeze mnie błędy i nawyki a następnie znalazła sposób na ich wyeliminowanie. Jazda pasem ruchu na łatwiznę (obrót) u Pani Natalii nie przejdzie ;) ale dzięki temu nauczyłem się poprawnie wykonywać manewry. Jak to mówi Super Instruktor - Natalia kursant musi wiedzieć, rozumieć, myśleć, obserwować i się stosować a wtedy zdaje egzamin :). Polecam Auto Szkołę M. Bajon i Instruktor Natalię - Jak dla mnie najlepszy instruktor!!! A kilku ich miałem ;)
23

Wojska Polskiego 55/61Legionów 79 , Pasieczna2/6, 91-432 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
19 opinii
dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Hundai I 20 jest to plus i minus mi się nie podobają te samochody i nigdzie nie ma innych przynajmniej klimatyzacja sprawna i mały przebieg . Bardzo się dobrze dogadałem z moim Instruktorem leszkiem . Jest zabawny stanowczy i ogarnia co trzeba robić. Właścicielka ze mną była bardzo uczciwa i nie uczyłem się oszukany rozliczanie jak mi było wygodniej . Nie powiem że to tania zabawa więc jeździjmy jak najmniej Byłem w innych szkołak DEIFT DriveR Lidery . w 2 z nich oszukują bo nie zdasz wewnętrznego dopóki nie dopłacisz . Limity kilometrów . Instruktor dzwoni że jutro będzie chory jak jest jeszcze dzisiaj ciągłe zmiany instruktorów . Delta ma swój prestiż w porównaniu do tego całego szamba i patologi co się dzieje w innych szkołach. Jest to na pewno TOP 3 szkoły w łodzi jeśli nie najlepsza
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2019)
Bardzo dobra Auto Szkoła, zwłaszcza kategoria A na wysokim poziomie. Instruktor sam jest czynnym motocyklistą, ma bardzo indywidualne podejście do każdego kursanta. Uzyskałem wiele informacji na temat obsługi motocykla oraz co jest bardzo cenne, jak radzić sobie z jazdą już po zdanym egzaminie. EGZAMIN zdany za PIERWSZYM RAZEM. Wielkie dzięki. DELTA JEST SUPER.
bardzo słaby
(ocena z dnia 11.08.2018)
Bardzo negatywna ocena. Zapisując się na kurs nie miałam żadnego doświadczenia w jazdach, o czym informowałam. Po to zapisałam się na kurs, żeby mnie nauczono. Być może potrzebuje więcej czasu na opanowanie i o tym mówiłam. Kurs teoretyczny oceniam średnio, wykładowca bardzo dużo mówił o swoim życiu prywatnym, gdzie pracował, czym się obecnie zajmuje etc.(więcej nie chce się rozpisywać). Nie twierdzę, że nie miał wiedzy. Fakt miałam trochę przerwy pomiędzy jazdami. Uważam, jednak, że po paru jazdach było o wiele lepiej. Powiedziałam z czym mam problem. Dla mnie i tak sukcesem było, że jechałam samochodem, gdyż pokonałam lęk przed maszyną. Wymagano jednak ode mnie, że powinnam już umieć nie wiadomo co na 5 godzinie. Każdy jest inny. Po to jest instruktor żeby nauczył a nie po to żeby komentował, że już powinnam opanować podstawy, bo to jest intuicyjne. Uważam, że intuicyjne jest dla kierowcy z 10 - 20 - letnim doświadczeniem. Przecież nie ma możliwości jeżdżenia poza kursem. Po to jest szkoła ma odpowiednią flotę, żeby każdy kursant mógł korzystać z samochodu do granic. Oczywistym jest, że gdy będzie taka konieczność dokupię jazdy, tyle ile będzie trzeba. Poza tym jest problem z umówieniem się na jazdy, szczególnie w okresie wakacyjnym. Z uwagi na to wystawiam bardzo negatywną ocenę. Dla przykładu tylko wskazuję, że kończąc studia miałam tylko wiedzę teoretyczną, a z każdą kolejną pracą i z kolejnymi egzaminami uczyłam się praktyki, dochodząc do perfekcji. Musiałam napisać taką opinię, bo się zawiodłam.
słaby
(ocena z dnia 09.05.2018)
To kiedyś była dobra szkoła jazdy. Dawno temu. Jak ja chodziłem na jazdy doszkalające to instruktor załatwiał podczas jazd własne sprawy prywatne. Drugi raz bym tam nie poszedł.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2018)
Super szkoła,polecam, robiłam prawo jazdy około 10 lat temu na studiach, egzamin zdany za 2 razem, jestem aktywnym kierowcą, do tej szkoły chodziła tez moja siostra i przyjaciółka, instruktorzy jeszcze wtedy P.Przemek Wisniewski na corsie, a na toyocie P. Piotrek Andryszek oraz chyba już nie pracujący tam P.Michał Miras -bardzo miło ich wspominam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
24

Batalionów Chłopskich 10 94-058 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
8 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 10.10.2017)
Najgorsza szkoła nauki jazdy. Nie zdałem już drugi raz. Przed pójściem na drugi egzamin wykupiłem dodatkowe godziny w innej szkole. Instruktor tym rzem "z powołania" zobaczył że jazda/styl jest po prostu fatalny. Walka z motocyklem a nie jazda. Instruktor praktycznie o wielu ważnych kwestiach nie powiedział. Nawet nie widziałem o tym że na egz. trzeba zakładać jakieś ochraniacze na ręce i nogi. Mało tego, brak wytłumaczenia techniki jazdy. Jak należy to prawidłowo wykonywać, aby nie robić banalnych błędów. "Wsiadaj i se jedź" <- hasło instruktora. Instruktor w nowej szkole był w szoku że nie znam podstaw i wiedział jak się ten egzamin skończy. Miał racje, prawidłowa jazda wymaga trochę wyćwiczenia - czego nie da się zrobić przez 2h. Do wszystkich - naprawdę szkoda pieniędzy na tą szkołę, będziecie zdawać wiele razy. Gdy powiedziałem o tym egzaminatorowi to wręcz namawiał mnie abym to zgłosił, tylko problemem jest brak dowodów. Takie coś nie powinno mieć miejsca, że kursant płaci za kurs grube pieniądze i nie zna podstaw. ODRADZAM STANOWCZO!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2013)
Egzamin na kat A i B zdałam za pierwszym razem. Bardzo mili i uprzejmi instruktorzy. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. POLECAM !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2013)
Zdałem za pierwszym razem praktykę jak i teorię dzięki panu Maćkowi. Miałem jazdy również z panem Wojtkiem (nie da się go wyprowadzić z równowagi bardzo spokojny instruktor :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2013)
Bardzo dobra auto szkoła. Egzamin na kat B zarówno teoretyczny jak i praktyczny zdałam bez żadnych problemów. Bardzo mili instruktorzy, fachowo podchodzący do swojej pracy. Wielu moich znajomych również skorzystało z oferty tej auto szkoły i tak samo jak ja byli zadowoleni z rezultatów. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2013)
Zdawałem na motor i było super, egzamin za I-szym razem:) Zwłaszcza Wojtek cierpliwy i spokojny. Polecam tą szkołę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
25
ARGOS Auto Szkoła

Gdańska 112Wyszyńskiego 5, Piotrkowska 294, 90-508 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2019)
Trafiłam do tej auto szkoły z polecenia kilezanki i nie zawiodłam się. Największym plusem było indywidualne podejście do mnie jako kursantki. Na pewno sama również polecę tą szkołę Swoim znajomym.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2017)
Cieszę się, że trafiłam do tej auto szkoły. Nauka bez stresu i duża cierpliwość ze strony instruktorów. Dziękuję za pomoc w uzyskaniu wymarzonego prawa jazdy. Pozdrawiam Kasia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2017)
Przyszłam do tej auto szkoły z polecenia, gdyż w mojej poprzedniej nie mogłam sobie poradzić ze zdaniem egzaminu. Kilka jazd wraz z cennymi wskazówkami pozwoliły mi podnieść swoje umiejętności. Również podejście instruktora sprawiło, że nabrałam pewności siebie przed egzaminem co zaowocowało pełnym sukcesem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2017)
Ogromny plus za indywidualne podejście do kursanta. Moim instruktorem był Kamil, który bardzo szybko wyczuł moje słabe jak i mocne strony dzięki temu nie traciłam czasu na rzeczy, które nie sprawiały mi trudności. Oczywiście zdałam za 1 :D Polecam i pozdrawiam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2017)
Fajna atmosfera oraz jazdy typowo po trasach egzaminacyjnych. Egzamin poszedł bez problemu. Dzieki całej ekipie z Atuoszkoły Bilski:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
26
Auto Szkoła Andrzej Bilski

Łódź, ul. Łanowa 85 91-110 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2020)
Doskonała autoszkoła, profesjonalna kadra. Egzamin zdany za pierwszym razem i to bezbłędnie ! Absolutnie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2018)
Świetne przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego; ciekawa forma wykładów; jazdy w rejonach egzaminacyjnych; na egzaminie państwowym nie przejechałem nawet 1 m po drodze, po której nie jechałem na kursie. Teoria 74/74 za pierwszym; praktyka też za pierwszym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.08.2017)
Bardzo dobra auto szkoła, godna polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.05.2015)
Zajęcia teoretyczne fajnie prowadzone - rozmowa/pytania do kursantów a nie tylko nudny wykład. Mili, wymagający instruktorzy. Świetnie przygotowali do egzaminu i dzięki nim zdałem na Smutnej za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2015)
Super instruktorzy i atmosfera. Zdane za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
27

Narutowicza 37 90-125 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2016)
Bardzo dobry nauczyciel. 11 lat temu byłam kursantką, uczyłam się jeździć granatową Corsą. Egzamin na prawo jazdy zdałam za drugim razem, za pierwszym razem nie pojechałam pod górkę na placyku ale kolejna lekcja z panem Krzysztofem i prawo jazdy było już moje :-) Od ponad 10 lat jestem czynnym kierowcą i wierną fanką marki Opel. Teraz czas aby córka zdobyła właściwe szlify nauki jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2013)
Prawo jazdy mam od 2005r ale profesjonalne podejście Pana Krzysztofa pamiętam do dzisiaj !! Pan Krzysztof nie uczył sztuczek pomagających zdać prawko tylko dążył do tego żeby kursant poczuł i zrozumiał zachowanie auta w 100% Ja zdałem wszystko za pierwszym razem i nie był to fart bo 3 osoby które przyprowadziłem do Pana Krzysztofa również zdały za pierwszym razem !! A teraz planuję zaprowadzić do Pana Krzysztofa swoją żonkę żeby z niej też zrobił dobrego kierowcę! polecam 100% satysfakcji
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2013)
pelny profesjonalizm.teoria przekazana w sposob zrozumialy nawet dla tych co z przepisami drogowymii nie mieli wczesniej stycznosci. praktyka wiadomo na poczatku wielki stres. ale dzieki spokojnemu tlumaczeniu i podpowiadaniu jak sobie radzic z metalowym stworem po kilku godzinach radzilem sobie calkiem dobrze. nadmieniam ze nigdy wczesniej nie kierowalem samochodem. tylko dzieki temu ze p. Krzysztof konsekwentnie zwracal mi uwagi nawet na najmniejsze bledy egzamin nie sprawil mi najmniejszego (oprocz oczywiscie stresu) klopotu. Pozdrawiam serdecznie p.Kasie z biura i p.Krzysztofa i dziekuje ze dzieki takiemu przygotowaniu zdalem egzamin za pierwszym razem. polecam wszystkim te szkole.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2013)
Szczerze polecam bo zdalem za pierwszym razem.Pozdowiam pana Krzyska Bartek.B
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 25.02.2013)
Dobrałem u Pana Krzyśka jazdy doszkalajace. Nauczył mnie więcej niz na kursie. POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
28
Autoszkoła Krzysztof Palmowski

Limanowskiego 52 91-049 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 opinii
dobry
(ocena z dnia 21.08.2013)
polecam szkołę zrobiłem u nich kat B.C+E bez problemów nawet C+E zdałem za pierwszym razem dla mnie bardzo dobrzy nauczyciele i fajna atmosfera i nie robią żadnych problemów. bardzo dziękuje panu Grzegorzowi za kat B.i panu Piotrkowi za kat C./C+E polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2013)
Pięknie dziękuję Panu Grzesiowi za cierpliwość, wyrozumiałość, poczucie humoru, a przede wszystkim za skuteczność. Wreszcie jeżdżę :) :) :) Zosia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2012)
DZIEKUJE BARDZO PANU MARIUSZOWI ZA SWIETNE PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ZDALAM ZA PIERWSZYM RAZEM CHOCIAZ NIGDY WCZESNIEJ NIE MIALAM KONTAKTU Z AUTEM. MILA ATMOSFERA ZERO STRESU I SOLIDNE PRZYGOTOWANIE. NAPRAWDE POLECAM. DZIEKUJE ROWNIEZ W IMIENIU MOJEJ KOLEZANKI KTORA MIALA TAKZE PRZYJEMNOSC UCZYC SIE U PANA MARIUSZA.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2012)
‎5 razy podchodziłam do Egzaminu Praktycznego jeżdżąc w Mojej Autoszkole,w której kończyłam kurs..Skończyła mi się w końcu teoria..Nie miałam siły by brnąć w tym dalej..Miałam dość wszystkiego co związane było ze słowem "prawo jazdy".W sierpniu miałam ostatni egzamin..Minęło pół roku od ostatniego nieudanego egzaminu.Wzięłam się w garść,zdałam teorię..Za Namową Przyjaciela zapisałam się na jazdy doszkalające tu do Vip-a..Dzięki Panu Grzegorzowi po ponad pół rocznej przerwie zdałam za 1 razem!Dziękuje!!!Najlepszy Nauczyciel pod Słońcem!Tęsknie za jazdami z Nim...
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2011)
obsługa konkretna!!!egzamin zdałam za pierwszym razem, a przed rozpoczęciem kursu nigdy nie miałam kontaktu z autem-więc to dowodzi o wysokim poziomie nauki w opisywanej szkole:)polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
29
VIP AUTO SZKOŁA

Zgierska 69, Budynek ABC II piętro 91-463 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, C, C+E

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2020)
Wszysko jak najbardziej w porzadku od poczatku do konca kursu. Bardzo elastyczne godziny zajec praktycznych. Uwagi zwrocone podczas kursu przez instruktorow naprawde przydaja sie na egzminie. Wystarczy sie zmotywowac. POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2020)
Szybki wartościowy kurs. Sympatyczny instruktor. POLECAM!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 07.01.2020)
Teoria była prowadzona naprawdę fajnie, natomiast potem było już gorzej, z tego co wiem w innych autoszkołach po teorii odrazu ma się praktykę, tu czekałam ponad miesiąc. Dodatkowo mój pierwszy instruktor pozostawiał wiele do życzenia, na chyba 4 jeździe rzucił mi tekstem, że jestem kompletnie nieskupiona i ze nic nie wyciągam z tych lekcji i zapytał mnie z przekąsem po co tu przyszłam, stwierdził, że pewnie dlatego bo rodzice mi kazali i ze nie robię tego dla siebie, co nie było prawdą. Nazywał się chyba Jacek, nie polecam go. Końcowo, dzięki temu, że inny instruktor był całkiem ok to zdałam za pierwszym razem, wiec chyba ten pierwszy nie miał racji, ale pozostawił mi niesmak po tej placówce. Ponownie nie wybrałabym już tego miejsca na naukę jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2019)
POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM 200% PROFESJONALIZMU !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2018)
Bardzo dobra autoszkoła. Świetni instruktorzy - naprawdę profesjonalni, dobrze tłumaczą, są cierpliwi i wymagający. Ciekawie przeprowadzona część teoretyczna kursu. Dziękuję za nauczenie mnie jak bezpiecznie jeździć!
30

ul. Lermontowa 7 92-001 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >