Liczba odwiedzin: 239 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Szkoła Motocyklowa Motoelka

  8 opinii w tym 6 zaufanych
Rezerwuj kurs

Siedziba

Szkoła Motocyklowa Motoelka
Karmelicka 8
31-128 Kraków

Opis szkoły

O nas

Jesteśmy krakowską szkołą, która specjalizuje się w szkoleniach motocyklistów od 2012 roku.

Szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa, a także pracujemy nad wyrobieniem odpowiednich nawyków, które sprawią, że jazda będzie bezpieczna oraz będzie sprawiała dużo przyjemności.

Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy są czynnymi motocyklistami. Wszyscy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, wiedzą jak jeździć na motocyklu i jak nauczyć Ciebie. Mamy przygotowany swój autorski program szkoleniowy, który zapewnia szybkie przyswajanie zagadnień związanych ze szkoleniem.

Jesteśmy doświadczonymi nauczycielami, cechuje nas spokój , cierpliwość i opanowanie.

Zadania egzaminacyjne ćwiczymy na placu manewrowym, który jest ogrodzony, oświetlony oraz wyłączony z ruchu innych pojazdów. Konfiguracja placu zapewnia możliwość wykonywania wszystkich zadań egzaminacyjnych. Po wykonaniu manewrów, gdzie prędkość jest powyżej 50 km/h, dysponujemy dużą ilością miejsca w celu wytracenia prędkości.

Oddajemy do dyspozycji naszych kursantów motocykle o różnych pojemnościach, dostosowując pojemność motocykla do etapu szkolenia i umiejętności kursanta. Oferujemy naszym kursantom możliwość zdawania egzaminu państwowego na motocyklu naszej szkoły, który podstawiamy w dniu egzaminu do ośrodka egzaminowania w KRAKOWIE

Dla naszych kursantów bezpłatnie przeprowadzamy zajęcia warsztatowe, podczas których zrealizujemy następujące tematy: wymiana klocków hamulcowych, wymiana i regulacja układu napędowego (rozkuwanie i zakuwanie łańcucha), regulacja oraz smarowanie linek, wymiana płynu hamulcowego, odpowietrzanie hamulców oraz wiele innych czynności, które pomogą wam w samodzielnym przygotowaniu motocykla do sezonu.

Kursanci MOTOELKI mogą korzystać z kasków ochronnych, rękawic, odzieży przeciwdeszczowej w pełnej rozmiarówce.

Dysponujemy bezprzewodowym systemem do pomiaru prędkości przy wykonywaniu zadań egzaminacyjnych. W związku z tym masz możliwość kontrolowania swoich postępów w szkoleniu oraz wiesz, czy manewry wykonujesz z właściwą prędkością.

W naszej szkole instruktor ma pod opieką TYLKO jednego kursanta.

Instruktorzy MOTOELKI na mieście szkolą w układzie motocykl – motocykl. W wyjątkowych sytuacjach szkolenie może odbywać się w układzie motocykl – samochód. Natomiast nigdy nie szkolimy w układzie kursant – instruktor na tym samym motocyklu.

Każdy nasz kursant otrzymuje bezpłatnie komplet materiałów szkoleniowych.


W czasie szkolenia zarówno na placu jak i na mieście używamy łączności bezprzewodowej, przez co szkolenie staje się bardziej efektywne.


Zapewniamy profesjonalne zajęcia z pierwszej pomocy.


Ostatnie opinie o Szkoła Motocyklowa Motoelka

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 09.10.2019

Cyprian Guerra

Cyprian Guerra
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Jeździłem z Konradem. Techniczne przygotowanie do jazdy bomba! Wyplenił wszystkie złe nawyki z poprzedniej szkoły jazdy, które wpajane były na zasadach "bo tak się jeździ", i zastąpił praktyczną wiedzą. Teraz nie tylko wiem co robiłem źle, ale dlaczego było źle, jak to robić dobrze, dlaczego tak jest dobrze i co robić, żeby było jeszcze lepiej. Zrozumienie z jakimi wyzwaniami wiążę się zmiana techniki i, co najważniejsze, jak doskonalić ją dalej jest wynikiem olbrzymiego zasobu wiedzy instruktora. Respekt. Szczerze polecam.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A2

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 10.09.2019

Kamil Podedworski

Kamil Podedworski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Serdecznie polecam Motoelke!! Pan Bogdan okazał się znakomitym instruktorem, potrafiącym wytłumaczyć zagadnienia związane z fizyką motocykla, co okazało sie bardzo pomocne przy ćwiczeniu manewrów. Instruktorzy byli zainteresowani kursantem przez caly okres trwania kursu, potrafili zauważyć błędy oraz dać wskazówki i cenne rady. Egzamin zdany za pierwszym razem, polecam!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 02.09.2019

Agnieszka R ..........a ip: 92.40.248.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Witam wszystkich !!! Chciałbym Wam poleci najlepszego instruktora Bognana . Wspaniały człowiek , profesjonalista , Jestem osoba ,która dużo mówi .Trafiłam do niego przez przypadek .Po egzaminie teoretycznym poznałam dziewczynę ,która była odemnie o wiele niższa i lżejsza ,byłam w szoku że zdała egzamin na kategorie A za pierwszym razem????Polecila mi Bogdana ,fakt był taki że już miałam instruktorów z których nie byłam zbyt zadowolona .Czułam że brakuje mi kogoś profesjonalnego .Dodzwoniłam się do niego opowiadając co mi brakuje w jeździe ????On na to że ''Przyjedź i zobaczymy ''????Podobało mi się ,jego motywujące słowa ,profesjonalne podejście .Każdy szczegół był omówiony ,przeanalizowany ,balans na motorze jest mega ważny.Miedzy uczniem a nauczycielem jest to że nauczyciel może cię nauczyć ,ale zależy jak przekaże wiedzę .Uważam że nie każdy może być instruktorem.Bogdan jest teraz nie tylko dla mnie instruktorem ale wspaniałym człowiekiem.Jeszcze Ci raz dziękuję .pozdrawiam Kategoria A jest zaliczona ,a teraz praktyka .

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 29.08.2019

Dariusz Wiejaczka

Dariusz Wiejaczka
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Instruktorzy świetnie potrafią przekazać wiedzę teoretyczna jak i praktyczna. Prześwietny kurs pierwszej pomocy, zapamiętam go na zawsze :) Jeżeli ktoś chce przeszkolić się i naprawdę nauczyć się panować nad motocyklem, szczerze polecam!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 29.08.2019

Marcin Z ....a ip: 37.30.26.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Ogólnie szkoła bardzo dobra.Profesjonalne podejście do każdego kursanta.

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, profesjonalizm, punktualność

Minusy

długi czas trwania kursu

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!