Liczba odwiedzin: 12647 Jesteś właścicielem tej szkoły?

AUTO AKADEMIA KRAKÓW

  (199 opinii w tym 129 zaufanych)
Rezerwuj kurs

Siedziba

AUTO AKADEMIA KRAKÓW
Senatorska 26
30-106 Kraków

Opis szkoły

Auto Akademia w Krakowie to szkoła o najwyższych standardach na wzór systemów europejskich. Wyróżnia Nas innowacyjna metodyka i technologia ME wspomagająca naukę. Kadra to inteligentny zespół wykształconych oraz uśmiechniętych ludzi.

Auto Akademia Jazdy Salwator jako pierwsza w Małopolsce dostosowała swoje standardy do wymagań nowoczesnej szkoły jazdy. Zmiany to przede wszystkim wdrożenie autorskich systemów nauczania. Aby szkolić kierowców lepiej i efektywniej wykorzystujemy systemy SPS oraz telemetrykę Mobileye. Jako jedyni w Małopolsce wykorzystujemy rejestratory jazdy i elektroniczny system wspierający proces nauki.

Obecne formy i metody nauczania jakie stosuje większość szkół to już historia. Dziś samochody naszpikowane są elektroniką, na co dzień kierowcy korzystają z wielu urządzeń jednocześnie, miasta są coraz bardziej zatłoczone, a skrzyżowania skomplikowane. Dziś dobra szkoła jest na wagę złota, a najlepszy instruktor pracuje za wysokie stawki tylko w najlepszych szkołach.

Jeśli więc szukasz najlepszej szkoły w Krakowie stosującej najnowsze rozwiązania metodyczne oraz świadczącej usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie - to już znalazłeś. Zapraszamy na kursy i szkolenia do Auto Akademii Salwator w Krakowie.

Ostatnie opinie o AUTO AKADEMIA KRAKÓW

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 17.07.2019

Piotr Madej

Piotr Madej
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Profesjonalizm i rzetelność bije już od wejścia i uśmiechu pani Ani :) Potrafi ona wytłumaczyć i przedstawić ofertę szkoły w sposób bardzo przystępny. Już za to na samym kursie teoretycznym pan Grzegorz pokazuje, że można prowadzić wykład z samego rana, jednocześnie nie sprawiając, że kursant marzy o łóżku i poduszce. Przedstawiając pewne sytuacje na drodze i pytając, jak powinien się kierowca zachować potrafi zachować kamienną minę niczym Hubert Urbański w Milionerach, sprawiając, że nawet po udzieleniu odpowiedzi musimy sami zrozumieć problem, czy dane zagadnienie. Zachęca to do aktywnego uczestnictwa w kursie teoretycznym. Praktykę za to odbyłem z panem Łukaszem - bardzo w porządku człowiek, profesjonalista i świetny nauczyciel. Jestem bardzo zadowolony z Auto Akademii i śmiało polecam ją innym!

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 11.07.2019

Karolina Fiba

Karolina Fiba
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Zajęcia teoretyczne zostały przeprowadzone w profesjonalny i ciekawy sposób. Materiały, które na nich otrzymałam, bardzo przydały się w przygotowaniach do egzaminu teoretycznego :) Dzięki dużej dyspozycjności instruktora szkolenie praktyczne przebiegło bardzo sprawnie. Polecam Pana Marcina, który jest cierpliwym oraz wyrozumiałym instruktorem. Ze spokojem udzielał odpowiedzi na zadawane mu pytania ???? Warto też wspomnieć o sympatycznej i zawsze uśmiechniętej Pani Ani, która służy pomocą w załatwiu formalnych spraw związanych z kursem. Polecam Auto Akademie! :)

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 09.07.2019

Kasia Juryk

Kasia Juryk
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Wybrałam Auto Akademię kierując się pozytywnymi opiniami znalezionymi w internecie. Po ukończeniu kursu nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z nimi w stu procentach! Profesjonalne podejście i zaangażowanie to cechy, które wyróżniają kadrę tej szkoły. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna zostały przeprowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze. Pan Grzegorz zadbał o przekazanie dużej dawki wiedzy w krótkim czasie w ciekawy i przystępny sposób. Podczas szkolenia praktycznego miałam przyjemność współpracować z Panem Wiesławem, który jest świetnym instruktorem, dba o bezpieczeństwo i samodzielność jazdy, a przy tym jest niesamowicie cierpliwy i ze spokojem odpowiada na każde pytanie. Nie można pominąć także Pani Ani, która z uśmiechem służy swoją pomocą w załatwianiu wszelkich formalności związanych z kursem. Szczerze polecam!

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 26.06.2019

Monique Jarosz-Sudek

Monique Jarosz-Sudek
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo fajna szkola uczaca jazdy na kilku autach. Bardzo fajnie wykladana teoria i wlasciwe zadbanie o egzamin wewnetrzny. Bardzo mili i profesjonalni instruktorzy zapewniajacy komfort w czasie nauki jazdy.

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 25.06.2019

Bartosz Michalik

Bartosz Michalik
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam tę szkoły jazdy każdemu, kto planuje podejść do egzaminu na prawo jazdy. Teoria konkretna i prowadzona w sposób, który nie potrafi znużyć. Wykładów słuchało się naprawdę przyjemnie. Co do jazd, to prowadzą je prawdziwi profesjonaliści, którzy z pewnością na niejednym kandydacie na kierowcę zjedli zęby. Są cierpliwi, doświadczeni, a przede wszystkim wiedzą jak nauczać. Obecnie jestem po egzaminie teoretycznym, który zdałem za pierwszym razie i wkrótce podejdę do praktycznego, wobec którego mam dobre przeczucia. Auto Akademia to szkoła jak najbardziej godna polecenia!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!