Prawo jazdy Krosno Odrzańskie

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Krosno Odrzańskie(4)

48 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2017)
Polecam w 100% te szkole jazdy:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2017)
Wszystko elegancko.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
neutralny
(ocena z dnia 30.08.2017)
Serdecznie polecam szkole jazdy As bo panuje tam mila atmosfera,zero stresu,przyjazne podejscie do kazdego kursanta.Instruktorzy zyczliwi,pomocni,serdeczni.Agus ♥ i Artur jestescie najlepsi!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2016)
Serdecznie polecam Szkołę AS. Najlepsza w mieście pełen profesjonalizm. Z całego serca dziękuję Agnieszce jest cudowna, najlepsza, niesamowicie pozytywna, spokojna, zarażająca optymizmem i dająca kursantowi wiarę we własne możliwości.Jest świetna w swoim fachu wydaje polecenia jak na egzaminie, to pomaga w mobilizacji i zrozumieniu różnych sytuacji na drodze, szczególnie wzmaga spostrzegawczość i patrzenie na znaki! Indywidualnie podchodzi do każdego kursanta i przede wszystkim umiejętnie wytłumaczy wszystko spokojnie ,że nauka staje się czystą przyjemnością. Po każdym dobrze wykonanym manewrze czy jeździe mówi "dobrze było", co bardzo motywuje od strony pozytywnej. To bardzo pomaga i daje pewność siebie. Gdyby nie Agnieszki motywacja sama w siebie nie uwierzyłabym. Gdy coś błędnie się zrobi , wraca od razu na to samo miejsce i tłumaczy jak zrobić to poprawnie. Przygotowała mnie doskonale do jazdy na co dzień. To zasługa Twoja Aguś. Dziękuję! Parę jazd miałam z Mariuszem super instruktor bardzo spokojny gdy coś źle się wykona to jeszcze raz spokojnie wytłumaczy. Naprawdę polecam tą szkołę!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2016)
Po prostu rewelacja!!! Miła atmosfera, wspaniali wyrozumiali instruktorzy. Gorąco polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Auto Szkoła AS

ul. Poznanska 9 66-600 Krosno Odrzańskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2022)
Najlepszy w mieście, polecam serdecznie
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2019)
Najlepsza szkoła jazdy! Polecam ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 12.09.2018)
Nie polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.04.2014)
PROFESJONALIZM W KAZDYM CALU CHOC NIE MOZNA POWIEDZIEC O BEZ STRESOWEJ JEDZIE BO STRESUJE SIE KURSANT SAM A NERWOWY INSTRUKTOR DAJE CZADU ZA NAGMINNIE POPELNIANE BLEDY CO POMAGA JE NIWELOWAC .INSTRUKTOR DOWCIPNY WIEC NA JAZDACH NIE BEDZIECIE SIE NUDZIC A CO NAJWAZNIEJSZE INSTRUKTOR IDZIE Z WAMI NA EGZAMIN I NIE BIERZE ZA TO ANI GROSZA! JAK NP: PAN W... ZE ZNANEJ KONKURENCYJNEJ SZKOLY JAZY KTORY KASUJE 100 ZL ZA T.. POLECAM SZKOLE p MARIANA!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2013)
Najlepsza moim zdaniem szkoła w krośnie. egzaminy zdane za pierwszym razem, a kursy prowadzone są w bardzo milej atmosferze.
2

Obrońców Stalingradu 18 66-600 Krosno Odrzańskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2014)
Naprawdę super szkoła :) polecam ją bardzo gorąco każdemu, kto chce spełnić swoje marzenia o byciu kierowcą :) instruktorzy SUPER :* jakbym mogła wybrałabym tą szkołę na pewno jeszcze raz :) :) :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
As. Autoszkoła

ul. Poznanska 9 66-600 Krosno Odrzańskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2012)
bardzo dobra ocena.moja córka korzystała z tej szkoły(pomimo,iż jest z Zielonej Góry) i zdała za 1-szym razem.Pan Remik świetnie ja przygotował, ale równiez (co jest bardzo ważne) nauczył korzystać z wiedzy i umiejętności , które zdobyła podczas kursu.Bardzo Panu dziękujęmy i życzymy powodzenia wszystkim kursantom
4

Pułaskiego 5e lok. 8 66-600 Krosno Odrzańskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B



SZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK arturro

(0 opinii)

ul.Wiejska 35a
66-600 Krosno Odrzańskie

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Krosno Odrzańskie?


Czas w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Krosno Odrzańskie to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Krosno Odrzańskie. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.