Prawo jazdy Drezdenko

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Drezdenko(4)

1
Nauka Jazdy Sławek

ul. Krasińskiego 4 (Międzyrzecz) 66-400 Drezdenko

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, D, C, AM, T, C+E, A2, D+E, D po C, C, C+E

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
64 opinie
neutralny
(ocena z dnia 18.02.2023)
Mimo, że Pani Majka bardzo rozgadana, to często zapominała poinformować swoich instruktorów, że mają jazdy o danej godzinie. Niestety zdarzyło mi się to kilka razy, że albo zapomniała o mnie, albo zapisywała mnie na inną godzinę i dopiero po kontakcie telefonicznym i informacji, że czekam tu i tu, mogłam się spodziewać, że zacznę jazdy. W ciągu trwania miałam trzech instruktorów- Panią Majkę, Panią Monikę bodajże, a także jakiegoś kolegę Pani Majki, którego akurat gdzieś podrzucała. Okej, nie ma problemu, ale można było poinformować o takiej sytuacji przed. Pani Monika- wspaniała kobieta, nauczyła mnie o wiele więcej niż Pani Majka, szkoda, że nie miałam z nią więcej jazd, aby porównać Panią Monikę i Panią Majkę. Atmosfera w miarę dobra, często byli łączeni kursanci, ale dla mnie to na plus, bo wiadomo, człowiek uczy się na swoich, a czasami na błędach kogoś. Pani Majka również chciała "naciągnąć" mnie na dodatkowe jazdy po pierwszym niezdanym egzaminie. Wiadomo, kwota umówiona, a po jeździe okazuje się, że kwota wyższa o parę złotych :) Wiedziałam co zrobiłam źle na pierwszym egzaminie, bo nie wyjechałam na miasto nawet, poinformowałam o tym, a mimo wszystko pojechaliśmy na miasto, które miałam już w jednym palcu i pojechałam bez zarzutów. Szkoda, że wtedy nie wyjechaliśmy na plac, ponieważ to właśnie tam miałam problem. Mimo wszystko, nie polecałam znajomym, ze względu na problemy z umawianiem się na jazdy, a mianowicie zapominanie o nich i to, że trzeba mieć dużą cierpliwość. Pozdrawia, stary kursant.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2017)
Witam jestem osobą niepełnosprawną i Majka jako jedyna podjęła się mnie uczyć na moim pojeździe który mam dostosowany do siebie. Mimo wielu trudności i przeszkód. Bywały też dni kiedy chciałam zrezygnować i się poddać , ,ale moja kochana Pani Majka podpowiedziała że mam się nie podawać. To dzięki tobie zdałam co prawda za 2 razem . Dziękuje za wszystko to co dla mnie zrobiłaś i za okazanie dużej cierpliwości. Zawsze będziesz moja kochaną instruktorką wiec jak chcecie zdać prawko gorąco polecam do Majki z nią na pewno zdacie :) Pozdrawiam Paulina
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2017)
Polecam!!! Jestem zadowolona, najlepsza szkoła nauki jazdy :) Pozdrawiam Patrycja
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2017)
Bardzo polecam☺ wspaniała pani instruktor☺ uczy wszystkiego z dokładnością☺ jezeli ktos nie umie jezdzic to oczywiscie ze taka osoba nie powinna sie znaleźć na egzaminie panstwowym☺ mnie pani instruktor przetrzymala ale na dobre mi to wyszlo w Wordzie egzamin zdalam za pierwszym razem????☺ Szkola u Pani to byl dobry wybór☺ teraz polecam tę szkołę siostrze ☺ ja tam jestem zadowolona ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2017)
Nie wiem skąd ten negatyw. Osobiście przeszłam przez kilka szkól w Gorzowie z racji tego że jestem "trudną kursantką" potrzebuje szczególnego podejścia, właściciel jednej ze szkół w Gorzowie mieszczącej się w czołówce rankingu jeżdząc ze mną godzinę tygodniowo rozkładał ręce i bliska poddania spróbowałam u Majki i tu wszystko dopiero ruszyło. Tempo jazd jak marzenie, często jak chciałam, nie musiałam stać w kolejce tydzień, jeżdząc niemal codziennie okazało się że jednak nie muszę chować marzeń o prawku gdzieś na dnie. Wszystko tłumaczone setki razy, manewry powtarzane do bólu i słowa Edyty że mogę iść się zapisać na egzamin...takżę jak się umie jeździć to nikt nie trzyma Cię tam na siłe raczej próbują wypchnąć niż naciągać na kolejne godziny. Nikt na mnie nie krzyczał, atmosfera super, a jak ktoś nie umie jeździć to naprawdę trzeba się nad tym zastanowić i albo dać sobie spokój albo walczyć dalej i niestety trzeba wtedy dokupić tych kilka godzin bo prowadzenia samochodu to duża odpowiedzialność tu może chodzić nawet o życie...
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców MAJKA

Stare Bielice 81 66-530 Drezdenko

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

9 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 04.06.2024)
Jako Ośrodek Szkolenia Kierowców powinniście dbać o swoich klientów którzy zapisują sie u Państwa na naukę i jazdy(brać ich bardziej na poważnie). Na ten moment nie nazwałabym Państwa Naukę jazdy Ośrodkiem tylko poczekalnią gdzie przyszli kierowcy tracą czas i pieniądze. Instruktor* zamiast uczyć i pomagać przyszłym kierowca podczas jazd ma więcej do załatwienia spraw prywatnych niż potencjalnej jazdy z młodymi ludźmi.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2021)
Ta szkoła nauczy was jak byc kierowcą. Bo to nie tylko kurs a także postawa. Dziękujemy za pomoc. Małżeństwo z zielonego Peugeota w rowie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2016)
Instruktorzy świetni, bardzo wyluzowani, potrafiący doskonale nauczyć jazdy samochodem. Serdecznie polecam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.12.2012)
konkretne podejscie do kursantów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2011)
Ja tam mam komplet kategorii i zdane za pierwszym razem !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

Kościuszki 42b lok. 2, dodatkowo Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Deszczno 66-530 Drezdenko

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, AM, B, B+E, C, C, C+E, C+E, D, KW, KWP, KWU, KWUP, SO, D po C, D po B, B po B1, A+B, A po A1, A po A2, A2 po A1

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2012)
Bezstresowo,profesjonalnie oraz z odrobina humoru tak wygląda nauka jazdy u Panków :) Jeśli chcesz uczyć się u najlepszych wybierz właśnie ich! Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2012)
Profesjonalizm i punktualność cechuje tę firmę. Dobra atmosfera i fachowi instruktorzy. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2012)
Najlepsi w Drezdenku, zdałam za pierwszym podejściem, super szkoła i instruktorzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.08.2012)
Profesjonalni, wyrozumiali i bardzo sympatyczni instruktorzy. Cierpliwi, zawsze chętnie wszystko wytłumaczyli. :))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2011)
Instruktorzy bardzo sympatyczni, podchodzą indywidualnie do każdego człowieka. Punktualni i słowni. Bardzo miło wspominam kurs ;)
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców Irena i Krzysztof Panek
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii BSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Wyższa Szkoła Jazdy DB Damian Badura

(25 opinii)

ul. Dąbrowskiej 3
66-530 Drezdenko

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Drezdenko?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie pojazdem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Drezdenko to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Drezdenko. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w nauce na prawko.