Prawo jazdy Strzelce Krajeńskie

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Strzelce Krajeńskie(6)

Więcej filtrów kursów
12 Zaufanych Opinii (38 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2017)
Nie wyobrażam sobie na dzień dzisiejszy wyboru innej szkoły jazdy. Prawko kategorii B1 oraz B zdane za pierwszym podejściem. Pełen profesjonalizm, dobra atmosfera i przede wszystkim przecudowni instruktorzy. Szczerze polecam i pozdrawiam! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2016)
Super atmosfera i podejście do kursanta ogromna cierpliwość i profesjonalizm POLECAM!!!; )
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2015)
Najlepsza szkoła jazdy, niezwykła atmosfera oraz genialni ludzie, których miałam okazję poznać . Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem właśnie dzięki tak dobrze wykwalifikowanej kadrze. Pan Damian mimo, że jest bardzo wymagający (ale to dobrze) to do każdej osoby podchodzi ze stoickim spokojem. Pani Mirka kolejna wspaniała instruktorka, dzięki której dzień stawał się piękniejszy, zawsze wiedziała co powiedzieć w danej sytuacji . Oboje potrafili wskazać i wytłumaczyć każdy błąd oraz starali się wpajać mi co robić aby przestać je popełniać . Nie mogłabym zapomnieć także o Pani Agnieszce, która z wielką starannością starała się dopasować tak godziny jazd, aby każdy był zadowolony. Wiem, że tego doświadczenia nie zapomnę nigdy i z uśmiechem na twarzy mogę podziękować i powiedzieć, że polecam tę szkołę każdemu kto chce zdać egzamin na prawo jazdy i śmigać po drogach bez większych ograniczeń :) ( oczywiście bezpiecznie )
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2015)
Szkoła na najwyższym poziomie i cieszę się, że właśnie do niej trafiłam. Zajęcia teoretyczne prowadzone w sposób konkretny, zrozumiały i ciekawy. Jeśli chodzi o naukę jazdy to instruktorzy prezentują pełen profesjonalizm: anielska cierpliwość, opanowanie, komunikatywność a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego kursanta. Solidność firmy daje efekt w postaci zdania zarówno egzaminu teoretycznego jak praktycznego za pierwszym razem. Przygotowywanie się do egzaminu w takich warunkach i z takimi ludźmi to sama przyjemność, dlatego żałuję że skończyła się już dla mnie przygoda z Wami :) Gorąco polecam jako oficjalny już kierowca ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2015)
Bardzo miła atmosfera , dużo można się nauczyć . Super instruktorzy pan Włodek , pan Badura i oczywiście pani Mirka , polecam :))))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Wyższa Szkoła Jazdy DB Damian Badura

ul. Kościuszki 31 66-500 Strzelce Krajeńskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B1

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
2
Nauka Jazdy Sławek

ul. Krasińskiego 4 (Międzyrzecz) 66-400 Strzelce Krajeńskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, T, D+E, A2 po A1, C, C+E, D po C

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
89 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2024)
Super współpraca, super szkoła, super atmosfera bardzo polecam właśnie tę placówkę nauki jazdy ponieważ bardzo solidnie podchodzą do sprawy nauki
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2022)
Best on the Best, podejście indywidualne do kursanta oraz możliwość ustalenia jazd tak aby pasowało na najwyższym poziomie. Umiejętności nauczania instruktora niepodważalne :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2021)
Polecam szkole OSK BLACK bo nigdzie przygotowanie nie jest na takim poziomie! Po szkoleniu przez Grzegorz Kuchciński na egzaminie nie spotkało mnie nic zaskakującego!!!! Jazdy przebywają w miłej atmosferze Pan Grzegorz podchodzi do każdego kursanta indywidualnie! Wspaniały człowiek i potężny profesjonalista w swoim fachu !!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2021)
Polecam tą szkołę jazdy jest najlepsza i najlepiej przygotowuje. Ponieważ mam porównanie bo byłam wcześniej w innej szkole i doceniłam naukę i ogromny wkład pracy instruktora.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2020)
Najlepsza szkola jazdy do której można się udać w okolicy, instruktor super, dobrze uczy oraz wyraża konstruktywnie swoją opinię przez co nie popełnia się później błędów. W Lce super atmosfera, bez nerwów ani paniki. Zdane za pierwszym bezbłędnie, każdemu polecam tą szkołę jazdy! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Szkoła Nauki Jazdy BLACK

ul. Wodociągowa 6 66 500 Strzelce Krajeńskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: C, C+E, B

11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2023)
Bardzo polecam zdane, bez dodatkowych kosztów i nerwów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 09.09.2020)
Nie polecam tej szkolki, umowienie się ma jazdy graniczy z cudem, dowiadywanie się o jazdach na ostatnią chwile wiele wad bez zmian odradzam Jacka Lewere
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.08.2020)
Nie polecam tej szkoły, instruktor nieodpowiedzialny, słabo tłumaczy, notorycznie używa telefonu podczas jazd i nie pilnuje kursanta. a później ma pretensje do niego i krzykiem załatwia sprawy. A propo spraw ma tandencje do załatwienia prywatnych spraw w czasie nauk. Osoba niekompetentna!!! Potrafi wziąć pieniądze za jazdy I zamilknac na dobry miesiąc. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na SMS!!!!! Każda szkoła tylko nie ta .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 27.05.2020)
Nieodpowiedzialny instruktor ! Podaje kilka przykładów dlaczego nie warto się zapisać do tej szkoły: *notorycznie przekładane jazdy, * kiedy przyjechałam specjalnie z Gorzowa do Strzelec na umówioną godzinę stwierdził, że zapomniał mnie poinformować że jazdy się nie odbędą , *jazdy odbywały się średnio raz w miesiącu , * korzystanie z telefonu w czasie jazdy, *olewanie kursanta Po wyjezdzeniu wszystkich godzin ,niestety zdecydowałam się na wykupienie dodatkowych jazd. Godziny, które wykupiłam nieodbyły się , a instruktor nie oddał mi pieniędzy. Musiałam zrezygnować z tej szkoły i przenieść się do innej , w której zdałam prawo jazdy bez problemu. (Szkoła do której chodziłam w Gorzowie jest nie do porównania z tą tutaj).
dobry
(ocena z dnia 10.04.2020)
Super szkoła i instruktor z powołania polecam 100%
4

Choszczanska 11/1 66-510 Strzelce Krajeńskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

5

al. Wolności 32b lok. 5 66-500 Strzelce Krajeńskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

6

al. Wolności 8d 66-500 Strzelce Krajeńskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Strzelce Krajeńskie?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie pojazdem silnikowym daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Strzelce Krajeńskie to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Strzelce Krajeńskie. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.