6 322

Ośrodków

209 195

Opinii

156 841

Zaufanych Opinii

6 335

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Poznań

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Poznań

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. AM już od 1000zł

OSK EXTRASZKOLENIA

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Poznaniu(98)

Więcej filtrów kursów
181 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2021)
Prawo jazdy kat. „B” ZDANE!:) Bardzo dziękuje OSK Szybki Bill - najszybsze prawko w mieście za wiedzę i opieke oraz cierpliwość- zwłaszcza Panu Arturowi pozdrawiam ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2021)
Serdecznie polecam, szczególnie jazdy z Panem Hubertem. Instruktor faktycznie z powołania, co można szczególnie docenić na jazdach doszkalających, po przejściu kursu w innej szkole. Na 4 jazdach doszkalających objeździłam 3x większy obszar miasta, także mniej typowe lokalizacje, na które także wyjeżdżają egzaminy oraz w końcu nauczyłam się wykonywać bez stresu wszystkie parkowania, bez mętnych wyjaśnień czy "sposobów". Bardzo rzetelne jazdy, cały czas zawsze wykorzystany i skupiony na kursancie. W efekcie zdałam egzamin w pierwszym terminie. Dziękuję serdecznie i polecam każdemu - co najmniej na jazdy doszkalające.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.02.2021)
Szkoła godna polecenia. Wszystko na plus . Pani instruktor najlepsza z najlepszych (nie pamietam imienia bo kurs odbywałam już jakiś czas temu). Teoria zdana za pierwszym podejściem, praktyka za drugim. Egzamin wewnętrzny bez stresu i presji. W ciągu kursu otrzymałam wiele dobrych rad , które pozwoliły mi szybko opanować samodzielna jazda po otrzymaniu prawka. Także polecam wszystkim.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2021)
bardzo prosty i szybki, Pani Lidia na recepcji jest na prawdę złotą kobietą! Bardzo pomocna i troskliwa, nie da się o niej złego słowa powiedzieć. Zajęcia teoretyczne z Anią mega spoko prowadzone, w swobodnej atmosferze, dużo ciekawych przykładów i wiedzy życiowej spoza podręcznika. Jazdy zacząłem około 2 tygodni po ukończeniu lekcji teoretyczych (na początku termin oczekiwania jest dłuższy, ale zawsze ktoś się wykrusza i tak terminy się zwalniają.) Wszystkie jazdy praktyczne, na standardowym kursie, ogarnąłem w chyba 2-3 tygodnie jakoś, tak że bardzo sprawnie i szybko. Instruktorzy są dobrze przygotowani do jazd, jeździ się zwykle z kimś innym na każdych jazdach i mi to pomogło, bo każdy z instruktorów na co innego zwraca uwagę i inaczej trochę uczy, a w końcu egzaminator w WORD też inaczej patrzy, więc uczymy się jeździć nie na czuja, tylko poprawnie i na własne umiejętności, na własną ocenę sytuacji (co jest ważne w prawdziwym życiu). Teoria w WORD zdana na max. za pierwszym razem (do kursu dostaje się od OSK Szybki Bill podręcznik wraz z kodem do aplikacji z testami. W WORD pytania były identyczne jak w aplikacji z testami więc bardzo łatwo było się przygotować). Z praktyką można powiedzieć, że zdałem za pierwszym razem. A historia była taka, że w WORD niesłusznie mnie oblano (egzaminator znał trasę na pamięć i nie zauważył zmiany oznakowania na drodze, przez co myślał, że popełniłem błąd). Odwołałem się od wyniku egzaminu, przyznano mi rację i w nowym darmowym terminie zdałem, więc można śmiało powiedzieć, że zdałem za pierwszym razem. Przy procesie odwołania warto wspomnieć, że OSK Szybki Bill również pomógł mi i polecił do kogo się zwrócić, o czym napisać w odwołaniu itp. Przed samym egzaminem w WORD dokupowałem jazdy, też atmosfera i przygotowanie bardzo w porządku. Dodam jeszcze na sam koniec, że faktycznie uczono mnie na jazdach miejsc, w których łatwo uwalić egzamin i faktycznie widzę, że dużo OSK nie jeździ w takie miejsca, a Szybki Bill tak. Z całego serca mogę polecić OSK Szybki Bill, zostałem przygotowany profesjonalnie, zdałem za pierwszym razem, jestem zadowolony!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2020)
Polecam szkołę jazdy szybki bill! W szczególności Pani Lidce - z nią nie ma rzeczy niemożliwych! Ze wszystkim idzie się dogadać. Instruktorzy z powołania! Cierpliwi a zarazem żartobliwi. W szczególności podziękowania Arturowi oraz Panu Tomkowi - z nimi jeździłam najwiecej ! Polecam, polecam, polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
21
OSK SZYBKIBILL

Prądzyńskiego 10Ul. Prądzyńskiego 10, 61-528 Poznań

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
88 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2020)
Zdane za 1 razem, zdecydowanie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2019)
Jeśli wolisz nauczyć się jeździć i zdać egzamin zamiast stracić 30 godzin to dobrze trafiłeś
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2019)
Super atmosfera ,podejście indywidualne.Gorąco polecam !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2019)
Zdane za pierwszym razem Miła atmosfera profesjonalista w swoim fachu zdecydowanie polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2019)
Po kilku miesiącach nie prowadzenia auta, dwie godziny przed egzaminem wystarczyły mi żeby zdać za pierwszym razem. Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
22
AUTO-SZKOŁA Nowak

Os. Przyjaźni 120 61-686 Poznań

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
32 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2021)
OSK AB-AS najlepszy!!!Polecam niesamowita cierpliwość,oraz duża wiedza instruktorów.Dziekuje Rafałowi,Karolinie oraz Mateuszowi za ich bardzo dobre przygotowanie mnie do egzaminu.Dziekuje!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.06.2021)
Witam. Bardzo chciałam podziękować Pani Tomkowi za cierpliwość. Miałam z nim kilka godzin i udało mi się zdać. Spokój i luz jaki mają Instruktorzy nie ma nikt inny. Wczoraj zdałam. Dziękuję jeszcze raz. Ewa Sadowska
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2021)
Z całego serca polecam OSK Ab-As! Przede wszystkim pofesjonalne podejście do kursanta od momentu zapisania się na kurs! Korzystałam z formy kursu online. Szkoła posiada dodatkowe materiały video- to świetna forma doszkalająca wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Zespół instruktorów z ogromną wiedzą, którą potrafią przekazać w przyjaznej atmosferze. Bardzo dużym plusem są jazdy z wieloma instruktorami, każdy z nich dorzuca dawkę przydatnej wiedzy, która uczy jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Przy takim podejściu egzamin to tylko formalność- Prawo jazdy zdane za 1 razem. Ogromne podziękowania dla Karoliny, Roberta i Rafała. Dziękuję! Do zobaczenia na drodze! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2021)
Cały kurs był dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem od początku do końca. Teoria online jest na bardzo wysokim poziomie - egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem. Praktyka również była naprawdę bardzo merytoryczna (szczególnie jazdy z Karoliną!). Egzamin praktyczny zdałam też za pierwszym razem, czułam się przygotowana nie tylko na zdanie egzaminu, ale też mam wrażenie, że jestem dobrze przygotowana na dalszą przygodę z jazdą samochodem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2021)
Robiłam kurs w innej szkole i niestety nie nauczyli mnie wszystkiego, dokupiłam dodatkowe jazdy właśnie w OKS AB AS i żałowałam, że nie wybrałam tej szkoły od samego początku. Profesjonalne podejście do kursanta. Instruktorzy bardzo mili i co najważniejsze cierpliwi. Skorygowali błędy z poprzedniej szkoły i nie bałam się podejść do egzaminu.
23
OSK AB-AS

ul. Kraszewskiego 5/2 60-501 Poznań

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
29 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2021)
Atmosfera bardzo przyjemna! Cenne uwagi i pozytywnie zakończony egzamin! Polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2021)
Gorąco polecam ,zaangażowanie i serce dla kursanta ,cierpliwośc i pozytywna energia!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2021)
Polecam profesjonalne podejscie do kursanta miła atmosfera dzięki Łukaszowi mam prawko a ciezko.bylo szkoda ze szybciej do nich nie trafiłam wiec z czystym sumieniem POLECAM
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2021)
Chociaż tylko trafiłam do Łukasza na jazdy doszkalające to dzięki niemu zdałam egzamin . Na godzinach które mieliśmy, nauczyłam się więcej niż na poprzednim kursie. W aucie atmosfera super wyluzowana , chociaż ,żaden błąd nie ujdzie uwadze. Naprawde bardzo polecam .!
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2021)
Wszystko super zdane za pierwszym :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
24
OSK SZUBI ŁUKASZ SZUDOBAJ

Lazurowa 12 /1 60 655 Poznań

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2021)
Szkoła, w której jest miejsce na rzetelne, konkretne i szczegółowe wyjaśnienie wszelkich zawiłości związanych zarówno z teorią, jak i praktyką! Bardzo profesjonalne podejście instruktorów, którzy są wymagający, a przy tym bardzo życzliwi. Miałam przyjemność jeździć z większością instruktorów i od każdego z nich nauczyłam się dużo. Szczególne, ogromne podziękowania dla p. Roberta jako instruktora prowadzącego :) Rozpoczynałam naukę w szkole bez żadnego wcześniejszego doświadczenia, a więc cierpliwość i zaangażowanie ze strony instruktorów była bardzo ważna :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2021)
Szkoła godna polecenia. Zaczyna się od wykładów na bardzo wysokim poziomie oraz pierwszej pomocy, którą się pamięta dość długo. Przygotowanie praktyczne uważam na bardzo wysokim poziomie. W szkole uczą nie tylko jak zdać egzamin ale jak jeździć. Tak się złożyło , że jeździłem prawie z każdym instruktorem i o każdym mogę napisać tylko coś dobrego. Zdałem za drugim razem ponieważ przegrałem z nerwami i pokonał mnie łuk. Wystarczyło wyjechać na ulicę i byłem pewien że zdam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2021)
Szczerze polecam Panią instruktorkę Milenę. Bardzo kompetentna, a przy tym niezwykle sympatyczna i dowcipna. Bardzo spokojnie i zrozumiale wszystko tłumaczy. Jeździłam już z różnymi instruktorami, wiele lat temu, ale pierwszy raz trafiłam na tak dobrą instruktorkę. Czuję, że naprawdę dużo się nauczyłam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2020)
Po przetestowaniu większości instruktorów z całego serca polecam Panią Milenę. Kochana, wyrozumiała, cierpliwa i pełna empatii kobieta. Gdy popełni się błąd, zawsze reaguje na to spokojnie i życzliwie. Przygotowała mnie praktycznie i psychicznie pod egzamin. Oczywiście, że szkółka miała jakieś minusy, ale ta instruktorka je wszystkie rekompensuje. Była cały czas podporą i pomogła mi uspokoić wszystkie lęki i nerwy związane z egzaminem. To naprawdę budujące, gdy ktoś wierzy w to, że zdasz bo np. od Daniela usłyszałam, że mam nie robić sobie nadziei bo sprawa wygląda kiepsko, dodatkowo namawiał mnie do dokupywania dodatkowych jazd w nieskończoność :) (nie polecam, może i dobrze, że jest wymagający, ale jest przy tym tak stresujący i nerwowy, że w stresie zapomina się jak jeździć a po jazdach trzeba psychicznie odpocząć.) Dobra organizacja, umawianie na jazdy przebiegało sprawnie, właściciel to konkretny człowiek, czasami przez to trochę nie miły. Bardzo przyjemny instruktor teorii, ciekawe zajęcia z pierwszej pomocy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2020)
Świetne wykłady, kurs pierwszej pomocy i oczywiście jazdy. Pełen profesjonalizm. Instruktorzy wymagający i dbający o kursanta Nie bez powodu mają najwyższą zdawalność w Poznaniu. Polecam z całego serca. Podziękowania za cierpliwość i zaangażowanie dla Daniela, Roberta oraz zawsze pomocnego Adama.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
25
SPEED Szkoła Jazdy

ul. Starowiejska 5/5Starowiejska, 61-664 Poznań

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2018)
Instruktorzy - rewelacyjni, sposób przekazywania wiedzy - super, w miłej atmosferze, bezstresowo, z ogromną cierpliwością do kursanta. Polecam naukę wszystkim w tym ośrodku, którzy utracili wiarę w swoje możliwości.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.04.2018)
Pani Małgorzata rewelacyjnie uczy jazdy, praktycznie, bezstresowo. Kontakt dostałem z polecenia i sam polecam innym. Poprzednia szkoła jazdy mnie rozczarowała, a tu rewelacja. Dzięki takim instruktorkom nawet osoba myśląca stereotypowo zmienia zdanie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2016)
Bardzo dobra szkoła, dobry instruktor pani Gosia. Bezstresowa atmosfera. Pani Gosia TŁUMACZY przede wszystkim o sytuacjach na drodze i ogólnie rozjaśnia umysł podczas popełnianych błędów, dzięki czemu wiesz co, jak i dlaczego. Skupia uwagę na kursancie i jego nauce. Auta dobre, nie ma problemów technicznych z nimi. Dzięki dodatkowym godzinom u pani Gosi zdałam egzamin. Nadganiała zaległości, które wyniosłam z poprzedniej szkoły podczas kursu. POLECAM!
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2013)
Świetna szkoła !!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2013)
Było fantastycznie!:)
26

Konatkowskiej 15 60-465 Poznań

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2021)
Serdecznie polecam kursy w "Prawko" a w szczególności Pana Bogdana A, którego anielski spokój i poczucie humoru sprawiło, że w końcu przestałam się bać jeździć. Po wielu wcześniejszych nieudanych próbach zdania egzaminu w innym mieście podjęłam się dodatkowych jazd tutaj. UDAŁO SIĘ!!! Jestem dozgonnie wdzięczna za spokój, opanowanie i przygotowanie mnie do egzaminu w sposób w jaki inni instruktorzy nie potrafili. Szczerze polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2020)
Bardzo polecam OSK Prawko a w szczególności Pana Bogdana z KIA oraz byłego instruktora tej szkoły Pana Przemka. Wybitne przygotowanie merytoryczne i praktyczne oraz nauczanie różnych innych przydatnych umiejętności oraz informacji dotyczące codziennego użytkowania samochodu, które nie są sprawdzane na egzaminie. Po przez nauki u obu panów egzamin państwowy w WORD był dziecinnie prosty. Pozdrawiam panów instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2020)
Pomimo bardzo wymagającego egzaminatora w WORD’zie, egzamin zdany za pierwszym razem. Na jazdy chodziłam z uśmiechem na twarzy. Dużo z nich wyciągnęłam. Szczególnie polecam instruktora Pana Bogdana.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2019)
Spokojnie, bezstresowo_ szkoda że nie wybrałam tego OSK od razu. Polecam jazdy z p. Bogdanem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2019)
Świetna organizacja, bardzo wygodny kurs on-line, i niesamowici instruktorzy, wile cierpliwości i spokoju, absolutnie bezstresowe szkolenie, dzięki nim zdany egzamin za pierwszym razem. Pozdrawiam Pana Przemka i Pana Jana
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
27

Składowa 11 61-897 Poznań

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2021)
Zdałam za pierwszym dzięki super instruktorce Agnieszce oraz właścicielowi szkoły Michałowi, profesjonalisci, bardzo cierpliwi i wyrozumiali, przystepna cena kursu, szybki termin. Było bardzo miło i przyjemnie. No i nauczyli mnie. Dziękuję za miła atmosferę i naukę. Juz jeżdżę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.11.2018)
Przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście do kursanta. Świetny instruktor z dobrym podejściem do ucznia, którego cechuję dobre poczucie humoru. Jeśli chcesz nauczyć się jeździć w znakomitej atmosferze to lepiej trafić nie można. Egzaminy po kursie to tylko formalność. Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2017)
W OSK ASTRA MJ Goździk zaczęłam szkolenie 1 sierpnia i dziś 1 grudnia zdalam egzamin za PIERWSZYM RAZEM???? Szkole ta wybrałam z powodu ceny od razu uprzejmy Pan powiedział jakie są koszty ile mnie to w sumie wyniesie i opowiedział jak w ich szkole wygląda kurs udzielał odpowiedzi na każde pytanie???? na początku były wykłady z sympatycznym starszym Panem, kurs pierwszej pomocy również ciekawy dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy☺️ i w końcu nadszedł moment na jazdy byłam bardzo zestresowana ale gdy już wsiadam do auta instruktor był spokojny opanowany i na prawdę cały kurs super mi się jeździło ???? nigdy nie doprowadził do takiej sytuacji żebym się zdenerwował za kółkiem. Jeśli popełniłam jakiś błąd jechaliśmy jeszcze raz tą drogą omawiając jak to zrobić i korygowalismy błędy. Na egzamin szłam zdenerwowana ale pewna siebie bo wiedziałam co robić wystarczyło się wyciszyc???????? polecam również kupić książkę z płytą i przeczytać książkę i cała płytę ze 3 razy rozwiązać i wtedy na pewno zdacie????????????POLECAM TA SZKOLE ASTRA GOŹDZIK OBYDWA EGZAMINY ZDALAM ZA 1 RAZEM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2015)
Nie mam uwag jeśli chodzi o tę szkołę! Zdecydowałam się zapisać tu na kurs i nie żałuję. Niedawno skończyłam jazdy i jestem po pierwszym egzaminie. Jestem już kierowcą! Kurs w tej szkole przygotował mnie świetnie zarówno do teorii jak i praktyki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2015)
Świetna atmosfera w trakcie zajęć. Instruktor mega cierpliwy i wyrozumiały. Dzięki temu jazdy po mieście nie były stresujące. Wewnętrzny egzamin zdałem śpiewająco a teraz czekam na ten prawdziwy. Polecam!
28

pl. Zbawiciela 19 60-118 Poznań

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2021)
Do szkoły Darka trafiłam na kilka godzin dodatkowych jazd, po skończonym kursie w innej szkole, chcąc jeszcze pojeździć w okresie oczekiwania na egzamin. Od samego początku byłam traktowana przez Darka i Filipa na równi z osobami odbywającymi całość kursu, nie traktowano mnie „po macoszemu”, tak samo jak inni kursanci uczestniczyłam w szkoleniu na placu. Darek i Filip obserwowali moją jazdę, wykonywane manewry i na bieżąco otrzymywałam od nich uwagi odnośnie błędów, jak i rzeczy, które wychodziły dobrze, ze wskazówkami co można spróbować zrobić inaczej, polepszyć. Celem nauki w szkole Darka nie jest zdanie egzaminu, ale opanowanie swobodnej jazdy motocyklem. A w konsekwencji egzamin nie jest trudnością (zdałam za pierwszym razem). Darek i Filip proponują wykraczanie poza granice sztywno wyznaczone przez wymagania egzaminacyjne – czego przykładem jest np. nauka jazdy slalomu wolnego z jedną ręką na kierownicy :) (satysfakcja, gdy się uda - bezcenna :). W dodatku sami są doświadczonymi motocyklistami i posiadają dużą wiedzę, którą chętnie dzielą się z kursantami. Atmosfera na placu jest bardzo pozytywna, nie ma powodów do stresu. Szkołę Darka polecam wszystkim, chcącym rozpocząć przygodę z motocyklem (zwłaszcza paniom :)).
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2020)
Egzamin praktyczny kategorii A zdany za pierwszym podejściem !!! Dziękuję za świetne przygotowanie do egzaminu, naukę poprawnej jazdy i cenne wskazówki. Polecam kursy i doskonalenie techniki jazdy u Darka i Łukasza. Świetna atmosfera, z pewnością nie raz się jeszcze spotkamy na wspólne jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2019)
Szczerze polecam kurs na kategorię A w Auto Motor Sport. Wybrałem tę szkołę na bazie pozytywnych opinii w grupie motocyklowej na Facebook'u. Darek to świetny instruktor i prawdziwy pasjonat motocykli. Przykłada ogromną wagę do prawidłowej techniki prowadzenia jednośladu, co pozwala bardzo szybko opanować ćwiczenia egzaminacyjne. Ale bez obaw, szkoląc się u Darka nawet jeśli dobrze Wam wychodzą manewry na placu to zawsze znajdzie coś do poprawy. Jeśli zależy Ci na zdobyciu dobrych podstaw do dalszego rozwoju swoich umiejętności, a nie jedynie zdaniu egzaminu to właśnie znalazłeś odpowiedniego instruktora! :) Pozdrawiam, Daniel Rusiecki
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2019)
W pełni i z całym przekonaniem polecam naukę jazdy. To chyba najlepsze prawko w Poznaniu! Zdałam prawo jazdy kategorii A za pierwszym razem (pomimo, że wcale nie znam poznania bo pochodzę z Kołobrzegu) Gorąco polecam tą bezstresową szkołę jazdy! Świetny kontakt z instruktorami, świetne porady i do tego pełen profesjonalizm w gratisie z poczuciem humoru :) Na prawdę miło robi się kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2018)
:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
29
AutoMotoSport

ul. Baraniaka 98 60-101 Poznań

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2021)
Wspaniała nauka, bardzo przyjemna atmosfera podczas jazd- nie ma nerwów, wszystko tłumaczone jest na spokojnie. Naprawdę polecam, bo z kursu wychodzi się z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2019)
Ja polecam! Nie ma krzyku, nerwów, tylko spokojne wytłumaczenie tematu. Można liczyć na słowo wsparcia, powtórki typowo do egzaminu. Zdanie za pierwszym razem tylko potwierdza. Polecam ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2015)
Nauka Jazdy z Panem Jurkiem to czysta przyjemność :) 100% pewności i przyjemności z jazdy
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2013)
Zdałam egzamin za pierwszym razem. Instruktor bardzo cierpliwy nie krzyczy i nie wyzywa Odpowie na każde zadane pytanie i gdy potrzeba wesprze dobrym słowem. Jazdy po mieście w miejscach gdzie najczęściej zdawane są egzaminy. Szczerze polecam ten ośrodek :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2013)
Jestem zachwycony ! Kurs ukończyłem w innym mieście, natomiast w Auto Rozwadze brałem godziny doszkalające, przez te kilka godzin przejeździliśmy najpopularniejsze miejsca na trasie egzaminacyjnej, mimo że trasa nie jest stała , to większość miejsc była mi już dobrze znana ! Atmosfera genialna ! Tylko dzięki nim egzamin zdany za 1 podejściem ! Polecam jak najbardziej !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
30
AUTO-ROZWAGA

Grunwaldzka 152 60-309 Poznań

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Poznań

Luty, luty załóż buty..."Motocyklowe", czyli sezon motocyklowy tuż, tuż...

Jak rozpocząć szkolenie motocyklowe? Czym się sugerować przy wyborze szkoły nauki jazdy?

Co prawda warunki pogodowe za oknem nie zachęcają zbytnio do jazdy na "dwóch kółkach" jednak luty to dobry czas, aby poczynić pierwsze kroki w tym kierunku.

Od czego zacząć ? 

Najlepiej od spraw administracyjnych, czyli udajemy się do lekarza medycyny pracy, który przeprowadza badania lekarskie dla kierowców oraz do fotografa w celu wykonania aktualnej fotografii, jeśli jej nie posiadamy. Kolejnym krokiem jest udanie się do odpowiedniego Urzędu w celu uzyskania nr PKK, czyli tak zwanego Profilu Kandydata na Kierowcę. 
Po uzyskaniu powyższego dokumentu spełniamy już warunek do rozpoczęcia kursu.

Większość Ośrodków Egzaminacyjnych w całej Polsce ze względu na warunki pogodowe wstrzymała przeprowadzanie egzaminów praktycznych. W przypadku WORD Poznań egzaminy praktyczne w zakresie szkoleń motocyklowych są wstrzymane do 31 marca 2021 roku.
Jednak egzamin teoretyczny możemy zdawać cały rok. Od pewnego czasu nie ma obowiązku uczestnictwa w wykładach z części teoretycznej, dlatego większość kursantów decyduje się, aby przed rozpoczęciem szkolenia praktycznego- jazd motocyklem zdać już Państwowy egzamin z teorii.

Pomocny w zdaniu egzaminu na pewno będzie dostęp do aktualnej bazy pytań egzaminacyjnych, który możemy uzyskać za pośrednictwem portalu SuperPrawoJazdy.pl. 

Po uzyskaniu wyniku pozytywnego z egzaminu teoretycznego możemy przystąpić do szkolenia praktycznego które wynosi minimum 20 godzin.

Czym się sugerować wybierając odpowiednią szkołę nauki jazdy motocyklem ?

Na pewno kluczowym elementem powinna być zdawalność poszczególnego OSK. Dane dotyczące zdawalności kursantów powinniśmy znaleźć na stronach Wydziału Komunikacji danego miasta lub Starostwa Powiatowego.

Plac manewrowy to drugi element, który jest równie ważny. Należy pamiętać, że obecne zadania egzaminacyjne wymagają od nas, aby uzyskać odpowiednią prędkość, która w przypadku jednego z zadań wynosi nawet grubo ponad 50 km. Wiąże się to oczywiście z infrastrukturą, która musi nam zapewnić odpowiednie miejsce do najazdu oraz do bezpiecznego wyhamowania po zakończonym zadaniu. Reasumując im większy plac manewrowy tym większy komfort dla kursanta oraz przede wszystkim jest dużo bezpieczniej. 

Komunikacja w trakcie szkolenia ? 

Radia "walkie talkie" czyli tak zwane krótkofalówki odeszły już dawno do lamusa. Tylko komunikacja za pomocą specjalistycznych interkomów motocyklowych gwarantuje w pełni profesjonalne szkolenie a co za tym idzie możliwość komunikacji "dwustronnej" Mamy jakieś pytania to śmiało je zadajemy, instruktor jest od tego, aby tłumaczyć nam wszystko na bieżąco nawet w trakcie jazdy zarówno po placu jak i po mieście. 

Instruktor motocyklowy który jeździ za nami samochodem ???

Niestety tak, to dość częsty smutny widok na ulicach większości miast, nie ma się co oszukiwać, że aby dobrze i poprawnie poruszać się motocyklem powinniśmy mieć to odpowiednio zobrazowane.
Nie bez powodu pokaz jest jednym z kluczowych elementów szkolenia w nauce jazdy. 

Podsumowując:

1) Luty to dobry moment, aby rozpocząć przygotowania do kursu prawa jazdy na motocykl,

2) Sprawdź zdawalność szkoły jazdy, w której zamierzasz się uczyć, dowiedz się czym dysponują ? Jaką posiadają infrastrukturę, jakich urządzeń używają do komunikacji oraz jak przeprowadzane jest całe szkolenie,

3) Nie sugeruj się ceną oraz lokalizacją. Czasami warto zapłacić więcej i dojechać trochę dalej, w końcu kurs prawa jazdy robisz raz w życiu !!!;)

 

Prawo jazdy na motocykl

Marzysz o motocyklowej przygodzie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

Najważniejsze to wybrać szkołę jazdy gdzie instruktorzy są czynnymi motocyklami, ale nie takimi z opowieściami z krypty, ale takimi z krwi i kości. Jak to sprawdzić, wystarczy zajrzeć na Facebooka i zobaczyć, czy wrzucają zdjęcia, relacje ze swoich moto wypraw. Zapytaj przez telefon, mejla, jakim motocyklem jeździ Twój przyszły instruktor.

Kolejna bardzo ważna kwestia to, czy szkoła jazdy ma namiary na sklepy, serwisy, czy instruktor interesuje się kulturą motocyklową, czy będzie potrafił doradzić Tobie przy wyborze stroju na motocykl, Twojego pierwszego motocykla.

Trzecia istotna rzecz to, czy OSK ma na Ciebie plan i wizję po kursie, czy organizuje wspólne wyjazdy, wycieczki, wypady na tor, imprezy integracyjne dla Swoich moto kursantów, pamiętaj kurs to dopiero początek przygody.

Zapytaj również, czy podczas szkolenia w ruchu ulicznym instruktor będzie jechał jak król samochodem, czy na drugim motocyklu jak prawdziwy motocyklista.

Infrastruktura będzie również ważna, czy szkoła ma odpowiednio duży plac, czy motocykle są dostosowane do poziomu kształcenia, czy szkoła jazdy dysponuje pełną rozmiarówką kasków, rękawic, ochraniaczy, systemem łączności opartym na interkomach motocyklowych.

Motocykle to hobby, które ma łączyć ludzi w ich wspólnej pasji.

Ferie zimowe to dobry czas na rozpoczęcie kursu prawa jazdy.

Czy nie lepiej spędzić dwutygodniowy okres ferii zimowych za kierownicą zamiast przed telewizorem ?

Kilka dni temu w całej Polsce rozpoczął się okres ferii zimowych. W tym roku ferie znacznie różnią  się od wcześniejszych. Zamknięte stoki narciarskie, kina, teatry, brak możliwości swobodnego przemieszczania się zarówno w kraju jak i za granicą. Mimo ciągłych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 czas ten można jednak praktycznie wykorzystać i rozpocząć na przykład kurs nauki jazdy.

Rozpoczęcie kursu w tym okresie niesie ze sobą szereg korzyści.

Pamiętajmy, że ucząc się jeździć w tym okresie mamy większe prawdopodobieństwo, że nasze szkolenie praktyczne będzie przebiegało podczas pogorszonych warunków atmosferycznych.

Jazda w deszczu czy śniegu wygląda zupełnie inaczej niż w bezchmurny słoneczny dzień!

Dodatkowo musimy pamiętać, że w obecnej sytuacji terminy egzaminów zarówno teoretycznych jak i praktycznych są znacznie wydłużone na terenie całej Polski. Zaczynając swoją przygodę z "czterema kółkami" już teraz zapewniamy sobie komfort, że wymarzony blankiet prawa jazdy będzie nam towarzyszył podczas tegorocznych letnich wakacji :-)

Jesienno-zimowy kurs na prawko

Zimno szaro i ponuro, czy w jesienną szarugę warto rozpocząć kurs na prawo jazdy?

Zastanawiasz się, czy jesień i zima to dobry moment na rozpoczęcie kursu na prawo jazdy? Nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba działać! Rozpoczynając kurs jesienią masz szanse na:

 • Jazdy w różnych warunkach atmosferycznych! Pełne słońce, ulewny deszcz, poranna mgła, a może nawet pojeździsz w śniegu. Robiąc kurs na prawko zakładasz, że samochodem będziesz poruszał/a się przez cały rok. Kurs w każdych możliwych warunkach pogodowych to dobra inwestycja na przyszłość.
 • Jazdy w kompletnych ciemnościach, w blasku ulicznych latarni! W porze jesienno-zimowej jest to możliwe już od godziny szesnastej. Jazda w warunkach zmroku lub kompletnej ciemności jest o wiele trudniejsza, szczególnie gdy pada deszcz i światła aut jadących z przeciwka nas oślepiają. Nauka w takich trudnych warunkach na pewno zaprocentuje, gdy przyjedzie Tobie jechać samodzielnie na drugi koniec Polski na wakacje zimowe.

Szybki kurs na prawo jazdy

Jesienią i zimą jest zawsze mniej kursantów, to spowoduje, że będziesz wstanie zrobić kurs szybciej niż koledzy, którzy zaczęli swoją przygodę z prawem jazdy w wakacje i pewnie część z nich jeszcze nie wyjeździła swoich jazd w kursie.

Obawiasz się COVID-19? 

Większość dobrych, odpowiedzialnych OSK dba o dezynfekcję samochodów, sal wykładowych, tak więc przy zachowaniu wszystkich możliwych środków ostrożności kurs powinien przebiegnąć bezpiecznie. Mając prawo jazdy oraz własny samochód będziesz mógł/a uniknąć tłumów w komunikacji miejskiej.

Praca w czasie pandemii koronawirusa? 

Osoby posiadające prawo jazdy są bardzo poszukiwane na rynku pracy. Kierowcy są rozchwytywani jak świeże bułeczki, szczególnie przez firmy kurierskie, firmy typu UBER, czy transportowe.

Kurs na prawo jazdy jesienią to świetny pomysł. Nie zwlekaj i zacznij go już teraz!

Jak wybrać OSK w dobie COVID-19?

Wybór szkoły jazdy w czasach COVID-19 jest prostszy niż Ci się wydaje! Wybierz OSK, które stawia na bezpieczeństwo Twoje oraz swoich instruktorów.

Zastanawiasz się nad wyborem szkoły jazdy, ale boisz się COVID-19?

Wybierz szkołę, która zadba na tyle, na ile to jest możliwe o Twoje bezpieczeństwo podczas pobytu w biurze, na sali wykładowej oraz w samochodzie szkoleniowym. Zadzwoń do kilku OSK lub sprawdź na Facebooku lub ich stronie internetowej jak starają się zapewnić bezpieczeństwo swoim kursantom oraz instruktorom.

Są na rynku OSK, które podchodzą do obecnej sytuacji bardzo poważnie i zakupiły urządzenia do ozonowania pomieszczeń i samochodów (ozon to najskuteczniejszy środek w walce z bakteriami, grzybami oraz wirusami). Ponadto, zwróć uwagę na to, czy są zachowane na sali odległości między kursantami, czy w biurze oraz w autach szkoleniowych są płyny dezynfekcyjne.

Mierzenie temperatury to dzisiaj już standard, szkoła jazdy powinna mieć termometry. Szkoła jazda, która traktuje zalecenia sanepidu poważnie będzie wszystkie te rzeczy robiła codziennie.

Pamiętaj również, że COVID powoduje wydłużenie się czasu kursu. Jeżeli ma być bezpiecznie i każdy kursant ma mieć poczucie bezpieczeństwa, kurs musi trwać dłużej! Dezynfekcja biura, sali wykładowej, czy samochodów jest czasochłonna i droga, dlatego cena kursu w renomowanej szkole jazdy dbającej o nasze wspólne zdrowie będzie wyższa niż u konkurencji.

Szkołę jazdy należy zawsze wybierać świadomie i poświęcić chwilę na analizę tego co ona oferuje i jakie standardy spełnia.