Liczba odwiedzin: 11151 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OSK L-Express

  (295 opinii w tym 262 zaufane)
Rezerwuj kurs

Siedziba

OSK L-Express
Grobla 7
61-858 Poznań

Odziały

Oddziały

Opalenica

5 Stycznia 82a, 64-330 Opalenica

577325355

Opis szkoły

Ośrodek Szkolenia Kierowców L- Express jest prężnie rozwijającą się szkołą jazdy z siedzibą w Poznaniu. Kategorie prawa jazdy na które prowadzimy kursy to kat. A1, A2, A, B, B- Automat.
Ideą naszych kursów jest to by nauczyć Was prowadzić pojazdy w sposób zgodny z kanonami technicznymi obsługi pojazdu jak i bezpieczeństwa, w możliwie jak najkrótszym czasie, by nie zapominać o tym, co było na poprzednich zajęciach. Nasze kursy z zakresu praktyki trwają już od 12 dni, co gwarantujemy w umowie. Zajęcia teoretyczne prowadzimy przez jeden weekend, bądź oferujemy opcję e-learningu. Bierzemy też pod uwagę, że nie dla każdego jest dobry kurs bardzo intensywny, dlatego dobieramy indywidualnie program nauczania dla każdego kursanta.

10 POWODÓW DLACZEGO OSK L-EXPRESS ???

1) Jesteśmy zawsze w czołówce rankingów szkół jazdy w Poznaniu:

1 miejsce w ranking portalu "Prawo jazdy 360" https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/osk-lexpress/poznan
3 miejsce w rankingu portalu "Superprawojazdy" https://www.superprawojazdy.pl/osk-l-express,21839.htm
3 miejsce w rankingu portalu "Orły Nauki Jazdy" http://www.orlynaukijazdy.pl/profile-40524-3-l-express/

2)Sam decydujesz czy chcesz uczestniczyć w wykładach stacjonarnych w sali wykładowej czy realizować teorię bez wychodzenia z domu za pomocą E-learningu.

3) Szkolenie teoretyczne - wykłady realizowane jest w expressowym tempie w ciągu zaledwie jednego weekendu (pt, sob, ndz) Poświęcasz tylko jeden weekend i teorie masz już z głowy! ;)

4) To ty decydujesz o terminach swoich jazd rezerwując terminy za pomocą internetowego terminarza jazd online, samodzielnie wybierasz dzień oraz godzinę kiedy chcesz jeździć!
Nasi instruktorzy są dostępni: Pon - Pt. w godz: 06:00-22:00 oraz
Sb - Ndz. w godz: 08:00-16:00 lub 10:00-18:00. Jednym słowem jeździmy 7 dni w tygodniu !!! :D

5) Jeżeli masz mało czasu i jesteś bardzo zajętą osobą oferujemy ci kursy w trybie przyspieszonym kat. B (4 dni teorii + 12 dni praktyki) Całość w 16 dni lub w przypadku kat. A1, A2, A (4 dni teorii + 8 dni praktyki) Całość w 12 dni.

6) Dysponujemy flotą 5 aut: 4 samochody marki Kia Rio wyposażone w manualną skrzynię biegów oraz Fiata 500 Sport wyposażony w automatyczną skrzynię biegów przystosowany do szkolenia oraz egzaminowania w zakresie kat. B- Automat. Wszystkie auta wyposażone są w systemy bezpieczeństwa oraz klimatyzację.

7) Szkolenia motocyklowe realizowane są na motocyklach marki Yamaha: YBR, XJ, FZ oraz MT.
W trakcie szkolenia łączność Instruktor - Kursant odbywa się za pomocą wysokiej klasy Interkomów marki Cardo Scala Rider.

8) Kursanci podczas szkolenia kat. B odbywają jazdy z różnymi Instruktorami na różnych samochodach Kia Rio dzięki czemu mają większe wyczucie auta oraz różnrodność tras, zadań egz. co sprawia, że łatwiej zdać egzamin państwowy w WORD.

9) Każdy z naszych kursantów ma możliwość skorzystania z systemu płatności Raty 0%, po podpisaniu umowy należy wpłacić zaliczkę w wysokości minimum 200 zł reszta w dogodnych ratach.

10) W przypadku szkolenia samochodowego jazdy rozpoczynają i kończą się zawsze w tym samym miejscu: ul. Piątkowska 68 (Stacja Paliw Orlen koło przystanku autobusowego/ tramwajowego PST "Słowiańska") jest to lokalizacja blisko tras egzaminacyjnych. Nie tracisz swojego cennego czasu na odwożenie innego kursanta.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz innej indywidualnej oferty napisz do nas, postaramy się zindywidualizować ofertę pod Twoje potrzeby.

Uwaga! Zapisy na kurs w naszym Ośrodku prowadzone są w sposób ciągły. Osoby chcące skorzystać z platformy e-learningowej bądź same przygotować się do egzaminu teoretycznego mogą w każdej chwili zapisać się do nas na kurs prawa jazdy. Jeżeli masz pytania napisz do nas biuro@l-express.pl, zadzwoń 577325355 bądź skorzystaj z formularza kontaktowego

MAMY NADZIEJE, ŻE ZOBACZYMY SIĘ NA KURSIE !!! Kadra L-Express

Ostatnie opinie o OSK L-Express

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 10.06.2019

Urszula Stolicka

Urszula Stolicka
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Na najwyższym poziomie szkolenie i z całą odpowiedzialnością polecam naukę pod okiem Jakuba, który w 100% profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Zagwarantuje nie tylko zdany egzamin, ale i miłą atmosferę w trakcie zajęć. Pozdrawiam Urszula

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 05.06.2019

Ewelina D ...... ip: 188.146.225.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo dobra szkoła. Profesjonalne przygotowanie praktyczne i teoretyczne. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie ☺☺

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 31.05.2019

Jakub Biesiada

Jakub Biesiada
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Błyskawiczne szkolenie motocyklowe zakończone zdanym egzaminem w pierwszym podejściu. Zero stresu, instruktor zawsze uśmiechnięty i pełen entuzjazmu. Pan Jakub jako zapalony motocyklista bardzo szybko i sprawnie nauczył mnie jak powinno się prawidlowo jeździć na motocyklu, bo nauczyć "zdać egzamin" to jedno, a nauczyć kogoś jeździć to całkiem inna bajka. Zdecydowanie polecam !

Plusy

dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 15.05.2019

Krzysztof Mirek

Krzysztof Mirek
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo dobra szkoła. Zależało mi na szybkim oraz kompetentnym szkoleniu i świetnie trafiłem. Szkoła oferuje sprawne motocykle oraz duży plac manewrowy . Polecam

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 14.05.2019

Nicole Nowak

Nicole Nowak
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Jak najbardziej mogę polecić szkółkę! Świetna atmosfera, wszystko na luzie, mega podejście do kursanta! Atrakcyjna cena Przede wszystkim polecam jazdy z Kubą i Łukaszem dużo smieszkow a zarazem nauki! Teoria i praktyka za pierwszym! BARDZO POLECAM! Jeszcze raz dziękuje!❤️

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!