Liczba odwiedzin: 12807 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OSK L-Express

  322 opinie w tym 284 zaufane
Rezerwuj kurs

Siedziba

OSK L-Express
Tadeusza Kościuszki 86
61-715 Poznań

Odziały

Oddziały

Opalenica

5 Stycznia 82a, 64-330 Opalenica

577325355

Opis szkoły

Ośrodek Szkolenia Kierowców L- Express jest prężnie rozwijającą się szkołą jazdy z siedzibą w Poznaniu. Kategorie prawa jazdy na które prowadzimy kursy to kat. A1, A2, A, B, B- Automat.
Ideą naszych kursów jest to by nauczyć Was prowadzić pojazdy w sposób zgodny z kanonami technicznymi obsługi pojazdu jak i bezpieczeństwa, w możliwie jak najkrótszym czasie, by nie zapominać o tym, co było na poprzednich zajęciach. Nasze kursy z zakresu praktyki trwają już od 12 dni, co gwarantujemy w umowie. Zajęcia teoretyczne prowadzimy przez jeden weekend, bądź oferujemy opcję e-learningu. Bierzemy też pod uwagę, że nie dla każdego jest dobry kurs bardzo intensywny, dlatego dobieramy indywidualnie program nauczania dla każdego kursanta.

10 POWODÓW DLACZEGO OSK L-EXPRESS ???

1) Jesteśmy zawsze w czołówce rankingów szkół jazdy w Poznaniu:

1 miejsce w ranking portalu "Prawo jazdy 360" https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/osk-lexpress/poznan
3 miejsce w rankingu portalu "Superprawojazdy" https://www.superprawojazdy.pl/osk-l-express,21839.htm
3 miejsce w rankingu portalu "Orły Nauki Jazdy" http://www.orlynaukijazdy.pl/profile-40524-3-l-express/

2)Sam decydujesz czy chcesz uczestniczyć w wykładach stacjonarnych w sali wykładowej czy realizować teorię bez wychodzenia z domu za pomocą E-learningu.

3) Szkolenie teoretyczne - wykłady realizowane jest w expressowym tempie w ciągu zaledwie jednego weekendu (pt, sob, ndz) Poświęcasz tylko jeden weekend i teorie masz już z głowy! ;)

4) To ty decydujesz o terminach swoich jazd rezerwując terminy za pomocą internetowego terminarza jazd online, samodzielnie wybierasz dzień oraz godzinę kiedy chcesz jeździć!
Nasi instruktorzy są dostępni: Pon - Pt. w godz: 06:00-22:00 oraz
Sb - Ndz. w godz: 08:00-16:00 lub 10:00-18:00. Jednym słowem jeździmy 7 dni w tygodniu !!! :D

5) Jeżeli masz mało czasu i jesteś bardzo zajętą osobą oferujemy ci kursy w trybie przyspieszonym kat. B (4 dni teorii + 12 dni praktyki) Całość w 16 dni lub w przypadku kat. A1, A2, A (4 dni teorii + 8 dni praktyki) Całość w 12 dni.

6) Dysponujemy flotą 5 aut: 4 samochody marki Kia Rio wyposażone w manualną skrzynię biegów oraz Fiata 500 Sport wyposażony w automatyczną skrzynię biegów przystosowany do szkolenia oraz egzaminowania w zakresie kat. B- Automat. Wszystkie auta wyposażone są w systemy bezpieczeństwa oraz klimatyzację.

7) Szkolenia motocyklowe realizowane są na motocyklach marki Yamaha: YBR, XJ, FZ oraz MT.
W trakcie szkolenia łączność Instruktor - Kursant odbywa się za pomocą wysokiej klasy Interkomów marki Cardo Scala Rider.

8) Kursanci podczas szkolenia kat. B odbywają jazdy z różnymi Instruktorami na różnych samochodach Kia Rio dzięki czemu mają większe wyczucie auta oraz różnrodność tras, zadań egz. co sprawia, że łatwiej zdać egzamin państwowy w WORD.

9) Każdy z naszych kursantów ma możliwość skorzystania z systemu płatności Raty 0%, po podpisaniu umowy należy wpłacić zaliczkę w wysokości minimum 200 zł reszta w dogodnych ratach.

10) W przypadku szkolenia samochodowego jazdy rozpoczynają i kończą się zawsze w tym samym miejscu: ul. Piątkowska 68 (Stacja Paliw Orlen koło przystanku autobusowego/ tramwajowego PST "Słowiańska") jest to lokalizacja blisko tras egzaminacyjnych. Nie tracisz swojego cennego czasu na odwożenie innego kursanta.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz innej indywidualnej oferty napisz do nas, postaramy się zindywidualizować ofertę pod Twoje potrzeby.

Uwaga! Zapisy na kurs w naszym Ośrodku prowadzone są w sposób ciągły. Osoby chcące skorzystać z platformy e-learningowej bądź same przygotować się do egzaminu teoretycznego mogą w każdej chwili zapisać się do nas na kurs prawa jazdy. Jeżeli masz pytania napisz do nas biuro@l-express.pl, zadzwoń 577325355 bądź skorzystaj z formularza kontaktowego

MAMY NADZIEJE, ŻE ZOBACZYMY SIĘ NA KURSIE !!! Kadra L-Express

Ostatnie opinie o OSK L-Express

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 11.10.2019

Michał Jórdeczka

Michał Jórdeczka
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Instruktorzy cierpliwi i bardzo mili, super atmosfera i organizacja.

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 09.10.2019

Przemysław Przybyła

Przemysław Przybyła
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam każdemu. Profesjonalne podejście, zaangażowanie. Świetna atmosfera, elastyczne godziny jazdy.

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 07.10.2019

Barbara B ...n ip: 5.173.177.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Jestem bardzo zadowolona, wszyscy instruktorzy wykazywali się rzetelnością i cierpliwością, godziny jazd były dopasowane do moich potrzeb, stres związany z prowadzeniem samochodu szybko znikał. Egzamin zdałam za pierwszym razem! Serdecznie polecam!!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 06.10.2019

Magdalena K .......... ip: 85.221.138.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Jestem bardzo zadowolona ! Robiłam jazdy doszkalające wraz ze zdaniem teorii i praktyki wewnętrznej. Przepisałam się z innej szkoły . Moim zdaniem w 6 H jazd z instruktorką Adą zrobiłam więcej niż w 30 h jazd w poprzedniej szkole ! Naszym celem nie było ,,przejeździć” tylko nauczyć się . Egzamin wewnętrzny również przebiegł dobrze. Parkowanie rownolegle, skośne, prostopadle, łuk i wiele innych! L-Express nie stawia na to żeby wyjeździć z kursantem godziny, lecz żeby jak najwiecej powtórzyć i poprawić ewentualne błędy ! Wielki plus ! Przed egzaminem państwowym dokupiłam sobie 2h na których rozwiałam wszystkie moje wątpliwości. Do WORDu poszłam w 110% przygotowana! PS aktualnie czekam za odbiorem prawka ! ( zdane za 1 razem !) Serdecznie polecam L-Express każdemu kandydatowi na kierowcę ! Szkoła numer jeden !

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 06.10.2019

Tomáš Vojakovič

Tomáš Vojakovič
Opinia zweryfikowana przez Facebook

super podejcie do kursanta. wszystkie jazdy udalo sie umowic w bardzo krotkim czasie i dostosowac do mojego czasu pracy. egzamin zdany za pierwszym razem.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!