Liczba odwiedzin: 12168 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OSK L-Express

  (310 opinii w tym 275 zaufanych)
Rezerwuj kurs

Siedziba

OSK L-Express
Grobla 7
61-858 Poznań

Odziały

Oddziały

Opalenica

5 Stycznia 82a, 64-330 Opalenica

577325355

Opis szkoły

Ośrodek Szkolenia Kierowców L- Express jest prężnie rozwijającą się szkołą jazdy z siedzibą w Poznaniu. Kategorie prawa jazdy na które prowadzimy kursy to kat. A1, A2, A, B, B- Automat.
Ideą naszych kursów jest to by nauczyć Was prowadzić pojazdy w sposób zgodny z kanonami technicznymi obsługi pojazdu jak i bezpieczeństwa, w możliwie jak najkrótszym czasie, by nie zapominać o tym, co było na poprzednich zajęciach. Nasze kursy z zakresu praktyki trwają już od 12 dni, co gwarantujemy w umowie. Zajęcia teoretyczne prowadzimy przez jeden weekend, bądź oferujemy opcję e-learningu. Bierzemy też pod uwagę, że nie dla każdego jest dobry kurs bardzo intensywny, dlatego dobieramy indywidualnie program nauczania dla każdego kursanta.

10 POWODÓW DLACZEGO OSK L-EXPRESS ???

1) Jesteśmy zawsze w czołówce rankingów szkół jazdy w Poznaniu:

1 miejsce w ranking portalu "Prawo jazdy 360" https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/osk-lexpress/poznan
3 miejsce w rankingu portalu "Superprawojazdy" https://www.superprawojazdy.pl/osk-l-express,21839.htm
3 miejsce w rankingu portalu "Orły Nauki Jazdy" http://www.orlynaukijazdy.pl/profile-40524-3-l-express/

2)Sam decydujesz czy chcesz uczestniczyć w wykładach stacjonarnych w sali wykładowej czy realizować teorię bez wychodzenia z domu za pomocą E-learningu.

3) Szkolenie teoretyczne - wykłady realizowane jest w expressowym tempie w ciągu zaledwie jednego weekendu (pt, sob, ndz) Poświęcasz tylko jeden weekend i teorie masz już z głowy! ;)

4) To ty decydujesz o terminach swoich jazd rezerwując terminy za pomocą internetowego terminarza jazd online, samodzielnie wybierasz dzień oraz godzinę kiedy chcesz jeździć!
Nasi instruktorzy są dostępni: Pon - Pt. w godz: 06:00-22:00 oraz
Sb - Ndz. w godz: 08:00-16:00 lub 10:00-18:00. Jednym słowem jeździmy 7 dni w tygodniu !!! :D

5) Jeżeli masz mało czasu i jesteś bardzo zajętą osobą oferujemy ci kursy w trybie przyspieszonym kat. B (4 dni teorii + 12 dni praktyki) Całość w 16 dni lub w przypadku kat. A1, A2, A (4 dni teorii + 8 dni praktyki) Całość w 12 dni.

6) Dysponujemy flotą 5 aut: 4 samochody marki Kia Rio wyposażone w manualną skrzynię biegów oraz Fiata 500 Sport wyposażony w automatyczną skrzynię biegów przystosowany do szkolenia oraz egzaminowania w zakresie kat. B- Automat. Wszystkie auta wyposażone są w systemy bezpieczeństwa oraz klimatyzację.

7) Szkolenia motocyklowe realizowane są na motocyklach marki Yamaha: YBR, XJ, FZ oraz MT.
W trakcie szkolenia łączność Instruktor - Kursant odbywa się za pomocą wysokiej klasy Interkomów marki Cardo Scala Rider.

8) Kursanci podczas szkolenia kat. B odbywają jazdy z różnymi Instruktorami na różnych samochodach Kia Rio dzięki czemu mają większe wyczucie auta oraz różnrodność tras, zadań egz. co sprawia, że łatwiej zdać egzamin państwowy w WORD.

9) Każdy z naszych kursantów ma możliwość skorzystania z systemu płatności Raty 0%, po podpisaniu umowy należy wpłacić zaliczkę w wysokości minimum 200 zł reszta w dogodnych ratach.

10) W przypadku szkolenia samochodowego jazdy rozpoczynają i kończą się zawsze w tym samym miejscu: ul. Piątkowska 68 (Stacja Paliw Orlen koło przystanku autobusowego/ tramwajowego PST "Słowiańska") jest to lokalizacja blisko tras egzaminacyjnych. Nie tracisz swojego cennego czasu na odwożenie innego kursanta.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz innej indywidualnej oferty napisz do nas, postaramy się zindywidualizować ofertę pod Twoje potrzeby.

Uwaga! Zapisy na kurs w naszym Ośrodku prowadzone są w sposób ciągły. Osoby chcące skorzystać z platformy e-learningowej bądź same przygotować się do egzaminu teoretycznego mogą w każdej chwili zapisać się do nas na kurs prawa jazdy. Jeżeli masz pytania napisz do nas biuro@l-express.pl, zadzwoń 577325355 bądź skorzystaj z formularza kontaktowego

MAMY NADZIEJE, ŻE ZOBACZYMY SIĘ NA KURSIE !!! Kadra L-Express

Ostatnie opinie o OSK L-Express

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 22.08.2019

Michał Sobański

Michał Sobański
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Przyjazna atmosfera, dobra organizacja.

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 16.08.2019

Maciej Skała

Maciej Skała
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam wszystkim, którzy chcą dobrze przygotować się do egzaminu i zdać go za pierwszym razem :-)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 15.08.2019

Jacek O .....a ip: 37.47.134.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Do OSK L-Express trafiłem po przeczytaniu bardzo dobrych opinii ,jeżeli chodzi o szkolenia motocyklowe. Po zeszłorocznym zdaniu egzaminu teroretycznego i ukończeniu kursu praktycznego w innym OSK niestety nie przystąpiłem do egzaminu praktycznego w związku z brakiem czasu .... w tym roku znów przypomniałem sobie o motocyklu i szukałem szkoły aby przypomnieć sobie technikę jazdy i nabrać pewności podczas egzaminu praktycznego. Po godzinie jazdy w L-Express, podczas której dostałem szereg badzo przydatnych rad od instruktora Kuby, żałowałem już ,że od razu nie trafiłem tytaj na kurs...tutaj dopiero poczułem motocykl i wiedziałem ,że na egzaminie praktycznym , który do łatwych nie należy,dam radę. Swietna bezstresowa atmosfera, profesjonalne rady, możliwośc jazdy na różnych motocyklach, najnowszy system pomiaru prędkości to nie wszyskie zalety L-Express..poprostu tak powinno się szkolić... w związku z brakiem terminów w Word Poznań , zdałem egzamin w Word PIła... ośrodku o najniższej zdawalności:) w Wielkopolsce... dzięki Kubie.. jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam J

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 15.08.2019

Adam Kazimierczak

Adam Kazimierczak
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Wziąłem 2h jazd doszkalających przed egzaminem na kat. A. Jestem zadowolony. Plac ok i pomocny instruktor. Na drugi dzien zdalem. LWG.

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 08.08.2019

Monika Bączyk-Widawska

Monika Bączyk-Widawska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Żenada. Poszłam na jazdy doszkalające do innej szkoly i dopiero czegoś zaczęłam się uczyc. Problem w tym , ze pojutrze egzamin a ja nie mam nawet ugruntowanych podstaw

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera

Minusy

problemy z umawianiem na jazdy, skracanie czasu trwania jazd, zły stan pojazdów

Odpowiedź:

Pani Moniko, bardzo mi przykro że nie jest Pani zadowolona ze szkolenia w naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców oraz że nie udało się Pani zaliczyć egzaminu państwowego za pierwszym podejściem. W odpowiedzi na Pani negatywne opinie, komentarze odpowiadam dopiero dzisiaj, ponieważ chciałem przeanalizować całą zaistniałą sytuacje związaną z Pani szkoleniem. Rozmawiałem zarówno z instruktorami jak i pracownikiem biurowym, prześledziłem także dostępne mi kanały informacji którymi kontaktowała się Pani z ośrodkiem. Nigdzie nie znalazłem informacji o jakichkolwiek skargach i problemach podczas trwania kursu. Instruktor prowadzący określił przebieg kursu jako poprawny a osoba przeprowadzająca egzamin wewnętrzny przekazała mi informacje że nie było podstaw by wynik egzaminu wewnętrznego był negatywny.


Pierwsze negatywne sygnały pojawiły się dopiero na portalu superpawojazdy.pl. Mam nadzieje, że na Pani opinie nie miała wpływu nieetyczna praktyka niektórych ośrodków, polegająca na całkowitym podważeniu zdobytych umiejętności, zajęć podczas których osoba szkolona zasypywana jest gradem nie zawsze zasadnych uwag odnośnie techniki prowadzenia pojazdu. Uwagi te finalnie wywołują dużą niepewność u osoby, która w najbliższym czasie ma podchodzić do jednego z bardziej stresogennych egzaminów w życiu. Celem tego jest uzyskanie korzyści finansowych.


Przykro mi także, że mimo skorzystania z kilku jazd doszkalających w innym OSK nie udało się Pani zaliczyć "ruszania na wzniesieniu"


Jeżeli mogę Panią o coś poprosić, to proszę o informację, które rzeczy w Pani odczuciu nie były przez nasz ośrodek przeprowadzone, bądź czego się Pani u nas nie nauczyła a określiła je mianem "braku ugruntowanych podstaw". Te informacje mogą mi pomóc wprowadzić zmiany w sposobie szkolenia przyszłych kandydatów. Jeżeli mogę prosić o wskazanie instruktora który mimo Pani próśb nie ćwiczył z Panią "ruszania na wzniesieniu", przeprowadzę z nim rozmowę i wyciągnę konsekwencje.


Pani kurs praktyczny rozpoczął się 24.05 a zakończył 22.07. Biorąc pod uwagę Pani weekendową dyspozycyjność w moim odczuciu, oraz w porównaniu do innych OSK w Poznaniu 2 miesiące to dobry wynik. Średni czas trwania kursu w Poznaniu waha się około 4-5 miesięcy. Proszę także o informację, który z instruktorów skracał Pani czas zajęć oraz które pojazdy nie były sprawne mimo, że wszystkie maja ważne przeglądy techniczne i są serwisowane w autoryzowanych warsztatach.


Szkoda, że tych wszystkich uwag nie zgłaszała Pani do mnie, mojego wspólnika bądź pracownika biurowego podczas trwania kursu zgodnie z prośbami które były kierowane do całej grupy podczas szkolenia teoretycznego i o tych przykrych rzeczach dowiaduje się z portali internetowych.


Mimo wszystko ufam, że kolejnym razem uda się Pani osiągnąć cel tego szkolenia. Życzę powodzenia i przepraszam, że nie byliśmy w stanie spełnić Pani oczekiwań.

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!